>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Rovaniemi PS - FC Hämeenlinna Najbardziej prawdopodobny typ: 1:1
Dziwna sprawa z tym typem :grin: [...]
... I po typie. W tym momencie zrobiło się 2:0. I nawet 3:0.
Być może powinienem pójść inną ścieżką ... Do prognoz Algorytmu &quot;zwykłego&quot; dodawać dokładny wynik.
Zobaczymy czy padnie któryś z wyników 2:1, 1:0, 2:0 w odniesieniu do spotkania,
które zaproponował dzisiaj Arek.
Edit:
Nie doczekamy się. Mecz chyba został przełożony.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
na dzisiaj jeden mecz :
kurs : 1,35
VästeråsSK - Akropolis - 1A
P.S. to gdzie mogę poczytać o twojej &quot;działalności Algorytmicznej&quot; bo nie wiem gdzie szukać ?
Widać, można pytać, nie można odpowiadać ????
Tymczasem, z przeznaczeniem dla osób &quot;niedoświadczonych i naiwnych&quot; :grin: moja próbka dokładnego wyniku w meczu dzisiejszym:

Estonia Meistriliiga

JK Sillamae Kalev - JK Tammeka Tartu Najbardziej prawdopodobny wynik: 2:1, 2:0, 1:0.
Przykładowe kursy:
2:1 = 8.00
2:0 = 7.00
1:0 = 8.50
Paragwaj Primera Division
Independiente FBC - Rubio Nu Najbardziej prawdopodobny wynik: 2:1, 2:0, 1:0.
Przykładowe kursy:
2:1 = 8.50
2:0 = 10.00
1:0 = 9.00
 
T 4

tempozan

Użytkownik
:grin::grin::grin:
YAROOO widze ze po tym jak algorytmy na remisy czyste mecze mecze remisy i czyste remisy działaja,teraz wziales sie za dokladne wyniki.Pewnie bo 1 trafionym typie poiwesz ze skutecznosc 100% i wezmiesz sie za kolejny algorytm.Proponuje jaki zawodnik strzeli hattricka;]]
A teraz na powaznie:prosze proszee zbrob algorytm na 6 w totka bo potrzebuje :?troche kasy
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
:grin::grin::grin:
[...]
A teraz na powaznie:prosze proszee zbrob algorytm na 6 w totka bo potrzebuje :?troche kasy
Również na poważnie: Lotto? Nie zajmuję się hazardem.
Gdybyś dzisiaj zaryzykował i obstawił 15k na dokładny wynik 2:0 w meczu JK Sillamae Kalev - JK Tammeka Tartu, to w na koncie miałbyś już 105k :grin:
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Paragwaj Primera Division
Independiente FBC - Rubio Nu Najbardziej prawdopodobny wynik: 2:1, 2:0, 1:0.
Przykładowe kursy:
2:1 = 8.50
2:0 = 10.00
1:0 = 9.00
Ten mecz za chwilę ... Można go także traktować jako wybrany przez zwykły Algorytm (i typ &quot;1&quot;, kurs np. 1.95) pod warunkiem jeśli to faza Apertura a nie Clausura.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Obydwa ostatnie mecze weszły. Zarówno w sposób &quot;tradycyjny&quot; jak i wynik zmieścił się w prognozowanych typach.
JK Sillamae Kalev - JK Tammeka Tartu wynik 2:0
Independiente FBC - Rubio Nu wynik 1:0

Jeśli ktoś z obserwujących niniejszy wątek postanowił poeksperymentować i postawił zwłaszcza na dokładny wynik i wygrał, to szczerze gratuluję.
Można było &quot;pokombinować&quot; ze stawkami i kursami a nawet i stawiając jednolitą stawkę, przykładowo 100 zł na każdy z trzech proponowanych typów w obrębie każdego z meczów, wyszło się kilka dobrych groszy do przodu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem na wyniki podane przez Algorytm... no i zobaczymy jak będzie dalej... Dzięki Yar000.
pzdr
Nie ma sprawy Arku ???? i gratuluję!
Będziemy golić tę &quot;Bukę&quot; [&quot;Muminki&quot;] :grin:
Arek to ile zgarnałeś? jeśli można wiedzieć..:smile: ja zagrałem na zwykłe wyniki i wpadło ok 150 zł
Pięknie ????
Zastanawiam się czy w przypadku jeśli miałbym nawet konkretny dokładny typ &quot;wynikowy&quot; jako murowanego faworyta, to czy nie lepiej byłoby podawać to w takiej właśnie &quot;rozbudowanej&quot; formie, czyli trzy typy dokładnych wyników dla jednego meczu.
Arek pewnie z kilka kawałków wyciągnął ;)
 
A 12

arek68

Użytkownik
Jak pisałeś Yar000 po 100 zagrałem bo na więcej mnie nie stać nie jestem zawodowcem z wielką kasą... zaryzykowałem... Yar00, lajzon róbmy to co robimy szukamy typy podajemy i do przodu lub tyłu kto chce to skorzysta... Wolę więcej do przodu.. ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
gratuluje w takim razie. Osobiście nigdy nie zagrałem za więcej niż 100 ???? czyli Panowie, dzień udany, buki dostały po tyłku. Oby tak dalej.
Może coś na jutro wyłowimy, jest kilka lig
 
A 12

arek68

Użytkownik
z innej beczki... Analizując Algorytmem wszystkie ligi w Finlandii na 13 spotkań Haka jeszcze nie zremisowała myślę żeby pograć progresją na ten zespół co o tym myślicie? ligi wystartowały w skandynawii a kursy na remis fajne... ostatnio HJK 4,25 zaliczył...
 
L 29

lajzon

Użytkownik
czyli np zaczać od 10 na remis już w następnej kolejce? ciekawy pomysł, może Yaro wyliczy dokładny wynik np 1-1?

GBK Kokkola-HauPa 1A kurs 1,4
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Gdyby tak trafić remisik na konkretny wynik, to byłaby faktycznie super sprawa ;) a np. na 2:2 jest kurs 12,00, na 3:3 kurs 40,00 ...
Tyle, że z tym dokładnym wynikiem to jak na razie duże ryzyko jest ...
Dziś weszło ale to wciąż początki.
W tym momencie, Algorytmem na &quot;zwykłe&quot; wyniki nie wytypujemy remisu a jak zauważyłem dobrze on funkcjonuje w sprzęgnięciu z prognozami na dokładny wynik ...
 
A 12

arek68

Użytkownik
Na sam remis już jest fajny kurs ... przeszukując ligi warto takie perełki, które jeszcze remisu nie zaliczyły pograć... Wiesz to by było ciekawe lajzon spróbować 0:0, 1:1; 2:2
W Finlandii jest jeszcze parę innych drużyn bez remisu a kolejek juz rozegrali ponad 10 trzeba by historię tych drużyn prześledzić
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Tokyo-Kashiwakurs 2,7 na 1, a z meczów wynika że sa bardzo wyrównane, uważam że kurs powinien byc ok. 2 zł, myślicie że pomyłka buków? zaanalizujcie sobie
algorytm go nie wybrał ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przepatrzyłem tę ligę japońską teraz. Faktycznie jest ona &quot;spłaszczona&quot; i wyrównana.
I Algorytm tego spotkania nie wybrał właśnie z tego powodu, że tu może stać się &quot;wszystko&quot; ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... ale temat remisów jednak rozpala wyobraźnię, prawda? :grin:
Gdyby tak golić buki regularnie na kursach dokładnych wyników remisowych, 12.00, 40.00, marzenia ;)
Jeśli chodzi Arku o progresję, to faktycznie ciekawa sytuacja z tą Haka jest ... Zero remisów ...
Nie jestem zwolennikiem progresji ale jeśli czujesz się w tym dobrze ... i masz przygotowaną odpowiednia kaskę na stopniowanie stawki ;)
 
Do góry Bottom