>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Widzę, że jeszcze prawdopodobnie powinienem &quot;przyśrubować&quot; Algorytmowi, który posiadacie (2.1.2). Wykluczę z niego jedną z opcji - reszta pozostanie bez zmian. Gdy to zrobię, prześlę go Wam oczywiście. Natomiast &quot;eksperymentować&quot; możecie każdą z tych wersji ????
Edit:
uaktualnioną wersje już Wam właśnie przesłałem wraz z uzasadnieniem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik

Za jakiś czas powiem o co mi chodzi w poniższych typach, tylko wpierw muszę trochę ich &quot;wyłuskać&quot; z oferty.
30.06.2012 r.
Szwecja 1. Division Södra

IF Sylvia - Limhamn Bunkeflo 2 (4,80)

Litwa A Lyga
Pakruojo Kruoja - FK Tauras 2 (7,50)
01.01.2012 r.
USA Major League Soccer
Washington DC United - Montreal Impact 2 (4,50)
Pora powrócić do ww. sprawy ????
Eksperymentuję z tymi algorytmami a to właśnie jest prognoza jednego z nich.
&quot;Objawia/ć&quot; się ona /będzie/ przeważnie wysokimi kursami. Właściwie, cechę charakterystyczną stanowi fakt, iż generowany typ okaże się z przyporządkowanym wysokim kursem, a typ przeciwny posiadał będzie kurs niewspółmiernie niski.

Algorytm ten (tak jak i wcześniejsze) nie posiada jednak żadnego wglądu w kursy zdarzeń i takie kursy (żadne kursy) nie są mu w ogóle aplikowane.
Wybiera jednak takie spotkania i typy, do których tak się akurat składa i są to zjawiska niezależne od siebie, bukmacher przyporządkował przeważnie kursy wysokie.
Algorytm ten podaje w tym momencie typy nieremisowe ale będę zadowolony gdyby udało się &quot;ustrzelić&quot; i remis. Jeśli okazałoby się, że trafia on także remisy lub remisy (tzn., zamiast &quot;pewniaka&quot; trafił remis) to prognozę wygenerowaną przez ten Algorytm możnaby traktować dwudrogowo. W tym przypadku dwudrogowość wiąże się z równie atrakcyjnym kurem, bo pewnie ponad 2,00.
Czy coś pozytywnego z powyższego podejścia wyjdzie? Oczywiście na teraz, nie wiem.
Niemożliwe, bo ..?
Tak jak napisałem w innym Dziale, pole walki (przynajmniej moje) usytuowane jest gdzie indziej niż tabela z kursami i to nie bukmacher ustala wynik meczu.
Kursy, są (dla mnie) niejako &quot;przy okazji&quot; a dziś te wysokie ... ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jednym zdaniem w nawiązaniu do ostatniego posta bo może zawiły jest: X2 w tych ww. meczach sprawi, że się będę cieszył.
Edit:
widzę co się dzieje w meczu Sylvia - Bunkeflo i przecieram oczy ???? . Walczą Ci Goście a było 3:1 ...
Niestety ... dostali w 90 min. i jest 4:3.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
&quot;Ścieżką&quot; dokładnych wyników nie będę szedł. Widać, nie wychodzi to ...
Jeśli chodzi o ten Algorytm w konsekwencji na kursy wysokie, to jeszcze jeden mecz przed nami. Nie weszły dwa wcześniejsze ale spotkanie Sylvia - Bunkeflo wielokrotnie ocierało się o remis. To nie było spotkanie kata z ofiarą gdyby ktoś chciał patrzeć np. po kursach.
Myślę, ze gra warta świeczki i tego aby nad tym Algorytmem popracować.

Natomiast z podanych przez Arka 4 typów weszły dwa. Dobre i to.
Nie będziemy się załamywać ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Myślę, ze gra warta świeczki i tego aby nad tym Algorytmem popracować.
[...]
Tak więc z cyklu, kursy wysokie:
Peru Primera Division
02.07.2012 r.

Jose Galvez Chimbote - Universitario de Deporte 2 (2,65)
Nie wiem jednak czy nie za szybko ten typ podałem, bo w międzyczasie 1 lipca cała tabela w tej lidze jest w ruchu i &quot;gra&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Typ na wysokie kursy podał Algorytm : Rochedale - Queensland Lions tylko zamiast 1C miało być 2A, oczywiście żart .. aktualnie goście leją już 0-3 gospodarzom po kursie 5,5..
Niefart to niefart i nie ma co usprawiedliwiać,
ale ja np. &quot;tradycyjnie&quot; korzystam z tych statystyk, które wyświetlają się po rozwinięciu oferty dotyczącej konkretnego spotkania. Patrzyłem na B A H i nie było żadnego odnośnika do statystyk związanych z tą ligą więc dałem sobie spokój z tym spotkaniem ????
Druga wersja, czemu nie zagrałem ... Jest też wysoce możliwe, że pomyliłem ten mecz z rozgrywanym też dziś spotkaniem Rockdale (podobieństwo &quot;wizualne&quot; nazwy) w innej lidze australijskiej, (do której nie było odnośnika do statystyk). I na szczęście nie zagrałem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na razie jest jak jest ... Będę próbował działać wielokierunkowo (teraz latem mogę nie być za bardzo dostępny w Sieci).
Jeśli zauważę, że coś gdzieś w tych moich pomysłach &quot;zaskoczy&quot;, będę się tego chwytał i kontynuował pomysł.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
niedziela....:
Rochedale - Queensland Lions 1C Australia.. wynik 2-4
Kumamoto - Chiba 2B Japonia wynik 1-0
wszystko odwrotnie dzisiaj....
Fakt, niestety odwrotnie ????
Te symbole prawdopodobieństw przy typach też mają jakąś małą wagę. Te powyższe (1C, 2B) oznaczają, że te wyniki meczu nie są najbardziej prawdopodobne. Można zagrać, można nie zagrać i odpuścić. Wybór należy do Gracza.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... A propos ww. meczów ... Czy sprawdzałeś może Arku mecz Kumamoto - Chiba już wersją Algorytmu 2.1.3? Pytam dlatego, bo n jest już z &quot;poprawką&quot;. Ciekawi mnie czy wybrał ten mecz czy go odrzucił?
 
A 12

arek68

Użytkownik
wszystkie 3 typowały tak samo.. Nawet jak teraz podstawisz te drużyny to otrzymasz typ 2A.
Analizując typy 1A to na 15 trafionych zostało 7,
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Arek grasz dziś remis Haki? Buki raczej nie wierzą w remis kurs 3,4 ???? TPS turku tylko dwa remisy do tej pory oba na wyjeździe. Co ciekawe na ostatnie 5 spotkań tych ekip nie było remisu. To kiedy ma paść jak nie dziś?
Nawet jeśli wyłączymy najniższy kurs (do moja taktyka, o której pisałem już kiedyś) to zostaje 3,1 na Hake i 3,4 na remis. Więc jak dla mnie dziś za remisem wiele przemawia.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Over 2,5:
04.07.2012 r.
Szwecja 1. Division Norra
Västeras SK - Akropolis IF

Próba Algorytmu &quot;overowego&quot;. Niestety, tak jak już kiedyś chyba napisałem, generuje cokolwiek bardzo rzadko ...
-----------------------------------------------------------------------
[...]
Jeśli chodzi o ten Algorytm w konsekwencji na kursy wysokie, [...]
Tutaj dalej próbuję ...
Faktycznie, będzie to granie przeciwko &quot;faworytowi&quot; tzn. przeważnie przeciwko faworytowi po kursach patrząc.

Tak więc mam nadzieję, Algorytm ten &quot;wyłapie&quot; mocno zawyżane kursy.

Jednakże tak jak nadmieniłem wcześniej, Algorytm nie ma wglądu w kursy ani danych w postaci kursów nie otrzymuje ... Operuje jedynie na danych statystycznych a dotyczących tego co działo się do tej pory na boiskach.
Patrzę teraz sobie we własnym zakresie &quot;na sucho&quot; i wygląda to chyba dosyć ciekawie. Chociaż na początku generował on typy &quot;czyste&quot; to później stwierdziłem, że ucieszę się jeśli trafiałby i remisy. Ponieważ dzieje się tak, że wskazywał on będzie w istocie kursy wysokie lub bardzo wysokie to generowana prognoza pojawi się w postaci dwudrogowej.
Nawet żeby zaznaczyć, iż wybór (&quot;pewniak&quot; czy remis?) należał będzie w ostateczności zawsze do Człowieka/Użytkownika programu, treść prognozy będzie następująca: &quot;Anty1&quot;, &quot;Anty2&quot;.
 
Do góry Bottom