>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

L 29

lajzon

Użytkownik
remisy to najbardziej kusząca rzecz, ale w obstawianiu wydają się nieuchwytne... choć dziś trafiłem remis St. PAtricks-shamrock
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
remisy to najbardziej kusząca rzecz, ale w obstawianiu wydają się nieuchwytne... choć dziś trafiłem remis St. PAtricks-shamrock
To tylko pogratulować, bo np. ja mam kłopoty z zespołami wyspiarskimi innymi niż angielskie :grin:
Algorytm chyba też ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]

GBK Kokkola-HauPa 1A kurs 1,4
Dodam, że jest to fińska Kakkonen Pohjoinen.

Wychodzi mi znów &quot;powtórka z rozrywki&quot; czyli nast. typy wynikowe:
2:1, 2:0, 1:0.

Przykładowe kursy:
2:1 = 8.50
2:0 = 8.50
1:0 = 10.00
Tylko proszę, nie napalajcie się Panowie bo to raczej faza testów jest ????
Po dup ... ch prędzej czy później w tej fazie musimy dostać. Nie da rady bezboleśnie ;)
Edit:
swoją drogą, gdyby Algorytm miał prognozować tylko takie typy i byłyby trafione, to nie sposób się na taką sytuację obrazić ;)
 
A 12

arek68

Użytkownik
Na jutro Algorytm nic nie wybrał ... dzisiaj na próbę wysyłam singla na remis ..
Konyaspor - Värmdö wynik 2-6
goście 11 meczy bez remisu i za drobne 0-0;1-1;2-2;
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na jutro Algorytm nic nie wybrał ... dzisiaj na próbę wysyłam singla na remis ..
Konyaspor - Värmdö
goście 11 meczy bez remisu i za drobne 0-0;1-1;2-2;
Jeśli chodzi o remisy to właśnie dzisiaj nastąpiła wtopa w meczu GBK Kokkola-HauPa. Wynik niestety 2:2. Algorytm na &quot;zwykłe&quot; wyniki remisów nie typuje więc i podając dokładny wynik remisy odpuściłem ... Może to błąd.
Nie wiem jak to wyglądało z przebiegu meczu, i w której minucie bramka na ostateczny remis została strzelona ...
Można się pocieszać, że to chyba 3 liga regionalna (?) ale niczego to nie zmieni ...
 
A 12

arek68

Użytkownik
Do kolegi tempozana :.. chyba kolega zauważył, że prowadzona jest statystyka z wszystkimi meczami które w obecnej ubogiej ofercie typuje Algorytm stąd różnie to bywa, podajemy typy przed spotkaniami, żeby nie było podejrzeń o manipulacje bo nikomu nie chodzi o fałszowanie tego co typuje Algorytm. Nikt tutaj nigdy nie namawia nikogo do kupna czy korzystania wyłącznie z Algorytmu i jego typów. Każdy w jakiś sposób szuka złotego środka... jedni szukają szczęścia w statystykach inni w wysokich kursach jeszcze inni w sieciach neuronowych itd..
Nikt nikogo nie zmusza do czytania tego wątku ani nie wypisuje w innych postach forumowiczów że jest oto taki Algorytm który da ci góry złota..
Po to są fora żeby wspólnie coś osiągnąć coś znaleźć, raz z lepszym skutkiem raz gorszym.
Z wyrazami szacunku dla wszystkich wypowiedzi i komentarzy Arek
 
A 12

arek68

Użytkownik
Dzisiaj przy braku typów Algorytmu próbuję z Haka 13 spotkań bez remisu, goły remis i za drobne 0-0;1-1;2-2; mam nadzieję że nie pograją na 3-3 powodzenia ..
Co o tym myślicie?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... Nęci Cię ta Haka :grin:
ale faktycznie ciekawą ma sytuację w lidze.
Widzę, że jesteś już od wczoraj przygotowany na tę progresję więc nic Cię Arku nie powstrzyma ????
W tej lidze chyba w ogóle remisów jak na lekarstwo.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzisiaj przy braku typów Algorytmu próbuję z Haka 13 spotkań bez remisu, goły remis i za drobne 0-0;1-1;2-2; mam nadzieję że nie pograją na 3-3 powodzenia ..
Co o tym myślicie?
Próbowałem popatrzyć jak to jest z remisami (dokładnymi wynikami) wg Algorytmu, dla tego typu meczów ...
Wychodzi mi 1:1 ale Algorytm na &quot;zwykłe typy&quot; przecież remisów nie wskazuje :grin:. Jeśli trafiłby ten mecz to uznam, że się nimi zainteresował ;)
Ponadto wyniki dla tego meczu to:3:0, 5:1.
Należy wziąć pod uwagę, że Algorytm na typy &quot;zwykłe&quot; nie bierze tego meczu pod uwagę &quot;do grania&quot; tak więc potraktujmy to bardziej rozrywkowo i na zasadzie &quot;a nuż, widelec&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Strasznie uboga dziś jest oferta. Nie mam nic na dokładny wynik chyba, że przyjmiemy te wyżej wymienione 1:1. 3:0. 5:1.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zbliża się Twoje 0:0 Arku.
Jest 62 minuta, tylko jeszcze coś takiego co znalazłem, zmącić może spokój ;)
44% strzelonych bramek Haka Valkeakoski zdobywa między minutami 61-75
Edit:
74 min. Gol dla Mariehamn, ale jest jeszcze szansa na 1:1.
Niestety, skończyło się 1:0 ale masz jeszcze następne szanse przecież ...
 
A 12

arek68

Użytkownik
Na jutro brak typów Algorytmu... jeden mecz ciekawy z serii bez remisu..
Assyriska FF - Brommapojkarna ( goście 14 meczy bez X 10Z;4P )
Fassbergs - Torslanda (0-0) brakło mi czasu bo sprawdzałem typy pod Algorytm pierwszy remis gospodarzy... od 11 kolejek
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik

Za jakiś czas powiem o co mi chodzi w poniższych typach, tylko wpierw muszę trochę ich &quot;wyłuskać&quot; z oferty.
30.06.2012 r.
Szwecja 1. Division Södra

IF Sylvia - Limhamn Bunkeflo 2 (4,80)

Litwa A Lyga
Pakruojo Kruoja - FK Tauras 2 (7,50)
01.01.2012 r.
USA Major League Soccer
Washington DC United - Montreal Impact 2 (4,50)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Będę ???? . Podam oczywiście.
----

Nowy &quot;eksperyment&quot; ;). Mam ostatnio tyle myśli w głowie i obawiam się, że mi &quot;umkną&quot; ...
----------------------
Jeszcze jedna uwaga ogólna: Nie gramy Algorytmem lig, w których już jest faza Playoff, Clasura itp. ale GRAMY w sytuacjach gdy jeszcze nie doszło do &quot;podziału&quot; tych lig/tabel na grupy, gdy tabela jest w fazie początkowej, &quot;niepodzielonej&quot; jeszcze ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Arek68;2945715]typy Algorytmu na jutro: [...]
Dla tych meczów, typ na wynik: 2:1. 2:0. Jeśli padłby remis, to 1:1.
Marconi - Parranatta Eagles 1C
hacken - Sundsvall - 1C

Dla tych meczów, typ na wynik: 2:1. 2:0, 1:0
Seongnam - Gangwon 1A
Molde - Odd Grenland - 1A

Jak powyżej widać, schemat ten powstaje w powiązaniu z konkretnymi &quot;symbolami&quot;. Czy to dobra droga? Za mało spotkań ...
 
Do góry Bottom