>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

L 29

lajzon

Użytkownik
Na dziś mecz z Norwegii
Kristiania-Rosenborg 2 typ 1 1C kurs 1,25
Kurs niewielki ale może Yaro wspomoże dokładnym wynikiem?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na dziś mecz z Norwegii
Kristiania-Rosenborg 2 typ 1 1C kurs 1,25
Kurs niewielki ale może Yaro wspomoże dokładnym wynikiem?
Nie wspomogę ????
Drogę dokładnych wyników póki co, odpuściłem.
Zaczynam się zastanawiać w kontekście kursów, które są przyporządkowane do meczów typowanych przez Algorytm, czy ten pierwszy &quot;podpórkowy&quot; nie był najlepszy na niskie kursy ;)
Był bardziej pewny. I prosty jak konstrukcja cepa. Być może warto do niego powrócić i historia zatoczy koło ...
----
Edit:
Jeśli chodzi o wysokość kursów, to proszę o &quot;chwilę&quot; cierpliwości.
Mam nadzieję, dojścia do jakichś bardziej trwałych ustaleń związanych z tym Algorytmem na (nie wiem jak go nazywać) - w konsekwencji - kursy wysokie.
Czy efekt będzie podobny jak w przypadku &quot;łapania&quot; valuebetów? Chyba podobny, chociaż faktycznie bez zaglądania w kursy bukmacherskie.
Konkretnie, mam nadzieję na taką sytuację, w której typy nie dość, że będą trafione to jeszcze przez bukmachera szacowane tak, iż kursy dla Gracza będą (bardzo) wysokie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Jeśli chodzi o wysokość kursów, to proszę o &quot;chwilę&quot; cierpliwości.
[...]
... No ok ...
Sprawdzimy kolejny, taki mecz:

Irlandia Premiership

07.07.2012 r.
Sligo Rovers - Bray Wanderers
Typ: ANTY1
Kurs każdy sobie znajdzie. Sądzę, że nawet typ dwudrogowy to będzie bezproblemowo powyżej 3.00 ...
Są buki, które oferują ponad 5.00 za remis a ponad 11.00 za zwycięstwo Gości, to chyba wysokie kursy ????
Widzę, i to nawet powinno być oczywiste, że często ten Algorytm nie będzie generował takich właśnie meczów tylko raz na &quot;jakiś czas&quot; ...
Inna rzecz, jak przebiegnie ww. spotkanie i jak długo utrzyma się remis.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Sligo Rovers - Bray Wanderers ✅
Typ: ANTY1
[...]
Widzę, i to nawet powinno być oczywiste, że często ten Algorytm nie będzie generował takich właśnie meczów tylko raz na &quot;jakiś czas&quot; ...
Inna rzecz, jak przebiegnie ww. spotkanie i jak długo utrzyma się remis.
Remis 1:1.
o takie mecze właśnie chodzi.
Chciałbym przy tym zaznaczyć, że ten Algorytm jest trochę inny od &quot;prototypu&quot; sprzed kilku postów.
Denerwuje (mnie) jedynie świadomość rzadkości zdarzeń, które (jeśli) będzie generował.
Myślę nad rozszerzeniem zapisu tego Algorytmu i częstszego generowania wyników. Jednak za jakąś cenę. Zapewne jak to zwykle bywa(ło), za cenę &quot;trafialności&quot;.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Algorytm remisowy na 4 wersje 3 podały czysty remis i typ 0:0 lub 1:1..
Dzisiaj dałem ciała bo bez netu byłem... na 5 remisów 3 weszły z kursem powyżej 4... ech tak to juz jest... grasz wtopa nie grasz wszyscy grają w typy wytypowane przez Algorytm..
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak plus SJK i Kristianstads...
Ten Algorytm grający przeciw faworytowi (wysokie kursy) faktycznie może być jakoś częściowo współbieżny z tamtymi &quot;prototypami&quot; algorytmów na remisy ...
Dodatkowo zawiera w sobie tę cząstkę konkretnego &quot;anty&quot; czyli opcję w konsekwencji absolutnie przeciw faworytowi i w rezultacie przyporządkowane do zdarzenia, kursy bardzo wysokie (&quot;1&quot; lub &quot;2&quot;).
Tutaj Gracz będzie musiał ruszyć głową, czy wybrać remis czy dać &quot;pewniaka&quot;. Nie otrzyma jak w przypadku algorytmów remisowych gotowego typu (&quot;X&quot;).
W dzisiejszym meczu Sligo - Bray, remisy podchodziły niekiedy pod kurs 6.00. Zwycięstwo Bray to było chyba maksymalnie ok. 14.00
Algorytm na remisy, wytypowałby remis i kurs 6.00. Wszystko ok. W tym konkretnym przypadku ok a w innych podobnych w przyszłości?
W innych podobnych ale jednak nie zakończonych pomyślnym remisem, Algorytm (&quot;przeciw faworytom&quot;) ma zabezpieczenie w postaci takiej, że typ dwudrogowy przeciw faworytowi to przeciętnie grubo powyżej 2.00 a często będzie to nawet i powyżej 3.50.
... No wiem, wiem, przy meczach wskazanych przez algorytmy remisowe też niby widać kto jest w danym meczu &quot;faworytem&quot; :grin: ale czy na pewno zagralibyśmy przeciwko temu faworytowi (a nie np. remis lub zwycięstwo faworyta)?
Natomiast algorytm grający przeciw faworytom wskazuje takie mecze, gdzie - mam nadzieję - naprawdę opłacało się będzie zagrać na zwycięstwo &quot;niefaworyta&quot;.

Czyli mam nadzieję na sytuacje, w których to jednak niefaworyzowany zespół wygra.
Kompilacja kilku takich spotkań &quot;przeciw faworytowi&quot;, rozpisana w systemie da mam nadzieję ciekawy efekt ...
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam,
Mecze na dziś z algorytmu 2.1.3
Fluminense-Flamengo 1 1B kurs 2 zł
Sport Recife-Corinthians 1 1A kurs 2,1
PK 37-Kemi 1 1C kurs 2,3
Aeslund-Viking 1 1A kurs 2 zł
Skodve-Trolhatten 1 1C kurs 2,25

i tak ode mnie to Mypa-Kups 1 kurs 2,1
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Właśnie ponownie &quot;dokręciłem śrubkę&quot; Algorytmowi &quot;zwykłemu&quot;. Opatrzywszy wersję jako 2.1.4 przesyłam ją Wam. Nic się w nim nie zmieniło, oprócz wycięcia zapisu odpowiadającego za typ &quot;2B&quot;. Tak więc typ &quot;2B&quot; już nie istnieje.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Denerwuje (mnie) jedynie świadomość rzadkości zdarzeń, które (jeśli) będzie generował.
Myślę nad rozszerzeniem zapisu tego Algorytmu i częstszego generowania wyników. Jednak za jakąś cenę. Zapewne jak to zwykle bywa(ło), za cenę &quot;trafialności&quot;.
Tak właśnie zrobię. Za cenę &quot;trafialności&quot;.
Będą to spotkania o PREDYSPOZYCJI takiej, aby zasadnie móc sądzić, że padnie wynik, który nie będzie korzystny dla &quot;faworyta&quot;.
Decyzja o tym czy grać czy nie grać należeć będzie do Gracza, co zawsze mocno podkreślam.
Ostateczne zachowanie obciąża więc zawsze Gracza a nie Algorytm. Typ Algorytmu mozna bowiem zawsze odrzucić i być w zgodzie z posiadaną osobistą wiedzą bukmacherską.
Program nazwę roboczo, &quot;Antyfaworyt&quot; (aby m.in. nie było omyłek z typami Algorytmu &quot;zwykłego&quot;).
Ponieważ znowu w nim zmieniłem zapis i pewne zawarte w nim zasady, to oznaczę go jako Antyfaworyt 1.2.1 dla odróżnienia od wcześniejszych zapisów.
Nie mam teraz czasu, żeby siedzieć przy ofertach buków, tylko wezmę pierwszy z brzegu mecz, który ma jakieś &quot;predyspozycje&quot; ...:
Finlandia Veikkausliiga
Mypa Myllykoski - Kuopio PS TYP: ANTY1
Edit: Zresztą, właśnie się jakoś teraz zaczął ...
I jak zauważyłem, Antyfaworyt gra tym typem przeciwko Lajzonowi ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Mówiłeś&quot;Przeciwko Lajzonowi&quot; typem przeciwnym do 1 jest 2 ???? więc się tak łatwo z algorytmem nie wywiniesz się ????
no nic, najważniejsze że dziś algorytm nieźle trafił ???? nie trafił Aeslund ale Ci z przebiegu meczu powinni wygrać
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=lajzon;2962753]Mówiłeś&quot;Przeciwko Lajzonowi&quot; typem przeciwnym do 1 jest 2 ???? więc się tak łatwo z algorytmem nie wywiniesz się ???? [...]
Tak masz rację. Nieprecyzyjnie się wyraziłem :grin:
[...] no nic, najważniejsze że dziś algorytm nieźle trafił ???? nie trafił Aeslund ale Ci z przebiegu meczu powinni wygrać
Fakt, trafił nieźle i zaczęły się w końcu jakieś wyższe kursy ;)
Teraz jeszcze Sport Recife gra ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Antyfaworyt (przypominam, że rozluźniłem istotnie zapis tego Algorytmu z niekorzyścią dla &quot;trafialności&quot;, są to więc mecze - jeszcze raz podkreślam - bardziej predestynowane niż inne do tego, żeby faworyt w nich nie wygrał. Wybór należy do Was) :
Peru Primera Division
11.07.2012 r.
Leon de Huanuco - Cobresol FBC TYP: ANTY1
Kursy znajdziecie we własnym zakresie. Są prawdopodobnie bardzo duże.
Edit: największy chyba ok. 10 na zwycięstwo Gości a na remis przeważnie powyżej 4,50.

Patrząc na ww. mecz nie bardzo w to wierzę aby Cobresol zdołało wyciągnąć jakiś pozytywny dla siebie wynik :grin: ale wiara wiarą a boisko boiskiem ...
Dodam jeszcze, że to spotkanie jest inaczej charakteryzowane niż to ostatnie gdzie Antyfaworyt trafił. Zakłada o wiele mniejsze prawdopodobieństwo przegranej faworyta.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Leon de Huanuco - Cobresol FBC TYP: ANTY1 ⛔
[...]
75 min. Padła właśnie 2 bramka dla faworyta więc to nie będzie udany zakład.
Spuszczam kurtynę milczenia bo już 3:0 :grin:
Edit:
I takim wynikiem mecz się zakończył.
 
Do góry Bottom