>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

harash 7

harash

Użytkownik
To już zależy od ciebie możesz zagrać gołą 2 lub X2 w obu przypadkach kurs zawsze jest w miarę wysoki...
Lub też DNB ale będzie mijało to się z celem jak wyjdzie, że często padają jednak remisy.
Pamiętajcie, że znak &quot;+&quot; nie oznacza większego prawdopodobieństwa wejścia akurat typu nieremisowego. Oznacza to &quot;tylko&quot; tyle, że wg Antyfaworyta może wygrać zarówno &quot;pewniak&quot; jak i może paść remis. Oczywiście, w przypadku ew. zwycięstwa drużyny niebędącej faworytem mówimy w przypadku ww. meczów o kursach zapewne powyżej 5 i powyżej 6.
Albo jest jeszcze dla mnie za wczesna godzina albo trochę chaotycznie to pisałeś :]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Albo jest jeszcze dla mnie za wczesna godzina albo trochę chaotycznie to pisałeś :]
Być może dla mnie to była zbyt wczesna godzina, bo 3.47 :grin:
Niemniej, przeczytałem raz jeszcze i mniej więcej się zrozumiałem ;)
---
Istnieje jeszcze jedno warte uwagi rozwiązanie. Tworzenie własnych &quot;surebetów&quot;. Dwudrogowych.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dziś Japonia też na plus oraz in plus Twój mecz z Korei jako Anty, gratuluję
Dzięki ????
Mam nadzieję, że ta gra algorytmem &quot;wbrew faworytowi&quot; stanie się w konsekwencji skutecznym orężem &quot;wbrew bukom&quot;, które to określenie opanowało ostatnio - w sensie pozytywnym - podforum z systemami bukmacherskimi. Bardzo mi się podoba to określenie zresztą.
Tutaj, będzie to gra jak widać, z bardzo wysokimi kursami.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Inter Turku był blisko aby nie wygrać. W 90 min. padła niestety zwycięska bramka. Trop był więc dobry.
Mecz norweski ... Do 73 (?) min. Goście wygrywali 0:2. Teraz jest 1:2.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dosyć spore szanse, że norweski też wejdzie. Ten anty algorytm ciekawie się zapowiada.
Jeżeli potrzebna jakaś pomoc to się zgłaszam.
Powinien wejść ...
Jak to i czy, zadziała w ligach pozostałej części Europy, które się rozpoczęły albo rozpoczną? Zobaczymy.

Dzięki za gotowość.
W przypadku tego programu to już będzie moja walka z jego zapisem. &quot;Pojedynki&quot; podobne jak w przypadku &quot;zwykłego&quot; Algorytmu, byłyby tutaj żmudne i nużące.
Typy z oczywistych względów będzie on generował rzadziej niż w w przypadku innych, &quot;normalnych&quot; meczów.
Czy w konsekwencji działania Antyfaworyta dają efekt grania valuebetami? Antyfaworyt nie ma wglądu do kursów bukmacherskich (i podobnych danych nie otrzymuje|) ale efektem jego pracy są i mają być mecze nieodpowiednio oszacowane przez buka.

Edit:
Strommen - Baerum 1:2
 
L 29

lajzon

Użytkownik
jestem pod wrażeniem. Gratuluję!
Do siebie mam żal bo nie zagrałem na ako, ile to by było? 4,75*5=23,75*10=237,5
ładnie, ładnie.
Wiesz co Ci Yaro powiem? kiedyś już o tym pisałem, że buki robią nas, Graczy, w bambuko manipulując przy kursach. Dlatego mam taki swój system że czasem wyłączam przy zakładach najniższy kurs, pominę dzisiejsze Twoje mecze ale dziś wyszło mi np. St. Patricks-Drogheda 0-3 kurs 5 zł, St.Gallen- YB Berno 1-1 kurs 3,6 itd. wystarczy zagrać z podpórką wyłączając najniższy kurs aby coś ugrać.
Myślę że twój algorytm Antyfaworyt ubrał mój system w dane i wzory.
To tyle chciałem się podzielić ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Lajzon, jak tylko coś takiego rozkminiłeś i jeśli to działa to pewnie, że warto kontynuować! Mam nadzieję skorzystać ????

Oczywiście, że buki robią nas w wała ????
-------------------------
Tymczasem,
Antyfaworyt:

16.07.2012 r.
Norwegia Eliteserien
Strömsgodset - Sandnes ULF ANTY1 (+)

Można znaleźć kursy na remis powyżej 5.00, kursy na zwycięstwo Gości nawet i powyżej 9.00.
Kursy na X2 zapewne powyżej 3.00 ...
Ryzyk, fizyk ;)

Być może coś tam jeszcze - jakiś mecz - bym znalazł ale niestety, nie mam czasu, idę spać.
 
harash 7

harash

Użytkownik
Zauważyłem, że póki co algorytm ANTY jest skuteczny jeżeli kurs na faworyta, przeciwko któremy gra algorytm, oscyluje około 1,60-1,70. (poprawcie jeżeli się myle)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zauważyłem, że póki co algorytm ANTY jest skuteczny jeżeli kurs na faworyta, przeciwko któremy gra algorytm, oscyluje około 1,60-1,70. (poprawcie jeżeli się myle)
Właściwie, to nie wiem ... Być może jest tak jak mówisz
ale w ogóle do tej pory nie zwracałem uwagi na kurs faworyta.
Tak jak wcześniej wspomniałem, kwestia kursów jest dla tych algorytmów obojętna ponieważ nie otrzymują takich danych.
Czy wobec tego warto się zainteresować bliżej kursami z przedziału 1,6 - 1,7? Być może tak, ale zostawiam to specjalistom od rozkminki kursów ;). Twoja uwaga przy takim właśnie &quot;kursowym&quot; podejściu na pewno będzie cenna.
Te algorytmy, są po prostu odbiciem moich myśli, które im zresztą &quot;przelałem&quot;. To ja zapisany matematycznie :grin: w zakresie (opierającej się tylko o dane statystyczne) prognozy wyników a ja wychodzę z założenia, że z bukiem mam szansę wtedy, kiedy chcę opanować to na co on nie ma wpływu.
Buk nie ma wpływu na wynik meczu. Może sobie manipulować do woli kursami ale na wynik meczu wpływu mieć nie będzie.
Dla mnie więc polem bitwy jest boisko a konkretnie dane statystyczne, które dotyczą grających na nim drużyn. I w zasadzie, można powiedzieć, że jest to obrazoburstwo.
Jeśli bukmacher coś nieprawidłowo oszacuje to będzie jego strata bo Antyfaworyt to mam nadzieję wyłapie, tzn. wyłapie mecz gdzie faworyt może nie wygrać. Takie &quot;cóś&quot; valuepodobne.
***
Korzystając z okazji chciałbym oznajmić, że Koledzy obstawiający przeciw innym Graczom z niniejszego Forum, prawdopodobnie nie będą mieli pożytku z typów podanych przez Antyfaworyta ;)
Tak zakładam, chyba, że ten projekt upadnie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Tymczasem,
Antyfaworyt:

16.07.2012 r.
Norwegia Eliteserien
Strömsgodset - Sandnes ULF ANTY1 (+) ⛔

Można znaleźć kursy na remis powyżej 5.00, kursy na zwycięstwo Gości nawet i powyżej 9.00.
Kursy na X2 zapewne powyżej 3.00 ...
Ryzyk, fizyk ;)
[...]
Mecz się jeszcze nie skończył ale zapowiada się tak, że tym bardziej nie sposób mówić o przypadkowości w meczach przedstawianych (przez Antyfaworyta) do &quot;grania&quot;.
Nawet jeśli nie wchodzą to widać, że miały dyspozycje jakieś do tego aby weszły.
I o te predyspozycje chodzi a mecz raz wejdzie a raz nie ;). Cała historia z Antyfaworytem to na razie próby są i na pewno nie jest on gotowym programem ...
Od 10 min. prowadzą Goście a ja znów nie zdążyłem postawić.
Edit:
Już remis.
------
Nie udało się. Ostateczny wynik, 2:1. Mecz był chyba bardzo zacięty (mecz chyba lidera z zespołem z końcówki tabeli ...) patrząc po liczbie kartek (5 żółtych i 2 czerwone czy jakoś tak ...?).
Przegrana ale jestem zadowolony. To spotkanie posiadało wyraźne &quot;predyspozycje&quot;, o których już tyle napisałem ... Ostateczna decyzja czy grac czy nie, należy zawsze do nas, ludzi.
Nawiązując do tematyki kursów, to w tym przypadku przykładowy kurs 1,25 na faworyta i 10,00 na Gości przy tym wszystkim co działo się na boisku w &quot;realu&quot;, nie oznacza prawidłowo oszacowanego meczu przez buka, prawda?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
A jakby to wyszło gdybyś za pomocą wyłapania tych &quot;predyspozycji&quot; stawiał handicap przeciwko faworytowi, którego algorytm wskazuje jako antyfaworyta? Wtedy nieważne jaki byłby wynik, byle mecz był zacięty, a przy takim meczu trudno o zwycięstwo faworyta kilkoma bramkami.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 47

ziz99

Użytkownik
Witaj.
&quot;Działam&quot; na danych z ok. 260 rozegranych już spotkań. Z tego, powtarzalnych (i niejednakowych) cech występujących w meczach gdzie faworytowi nie wyszło, wychwyciłem w ponad 60 meczach.

Pzdr.
Witam,
a próbowałeś do selekcji/analizy danych używać jakiegoś programu. Można niesamowicie skrócić czas obróbki.

Nie wiem jak dokładnie to obrabiasz, ale kuknij np. na ten program http://neuroxl.com/products/excel-cluster-analysis-software/neuroxl-clusterizer.htm. Przez m-c masz pełną wersję, zdążysz wyliczyć co będziesz chciał i podziękujesz (uninstall). Banalny w obsłudze, bazuje na sieciach. Chyba nawet jest filmik jak używać.

Może Ci to zaoszczędzić sporo czasu, a nic nie płacisz.

Pozdr
ziz99
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
A jakby to wyszło gdybyś za pomocą wyłapania tych &quot;predyspozycji&quot; stawiał handicap przeciwko faworytowi, którego algorytm wskazuje jako antyfaworyta? Wtedy nieważne jaki byłby wynik, byle mecz był zacięty, a przy takim meczu trudno o zwycięstwo faworyta kilkoma bramkami.
Pozdrawiam
Niestety, nie mam za bardzo czasu na dodatkowe eksperymentowanie i obserwację ewentualnych efektów.
Dzięki bardzo jednak za pomysł.
Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie aby Użytkownicy tego tematu pobawili się trochę handicapami w oparciu o podawane tutaj typy &quot;Antyfaworyta&quot;.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom