>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

A 12

arek68

Użytkownik
Oczywiście że gram... bo na mecze Vasco i Atletico PR odpowiedział Algorytm remisowy ... do tego Haka.. gram to w rozpisie systemu pełnego czyli te 3 mecze rozpisuje jako X i 2 więc dla szerszego zrozumienia
1 mecz to 1-X i 2-2
2 mecz to 2-X i 3-2
3 mecz to 3-X i 4-2
no i taki systemik : 1-2-3;1-2-4;1-3-3;1-3-4;2-2-3;2-2-4;2-3-4
chyba nic nie pominąłem jeśli tak to proszę poprawić .. stawka powiedzmy 5 zł a ako fajne wychodzi..
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Oczywiście że gram...[...]
no i taki systemik : 1-2-3;1-2-4;1-3-3;1-3-4;2-2-3;2-2-4;2-3-4
chyba nic nie pominąłem jeśli tak to proszę poprawić .. stawka powiedzmy 5 zł a ako fajne wychodzi..
Cieszę się tym bardziej.
Właśnie, systemem najlepiej. Chyba, że dwudrogowe &quot;surebety&quot;.
--
Mam nadzieję Panowie, że więcej wygrywacie niż wtapiacie ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a tu kolejny mecz obarczony b. dużym ryzykiem:
21.07.2012 r.
Tajlandia Premier League
Chainat FC - Osotspa FC ANTY 1 R ✅
Remis, 3.50. Goście, 3.60.
EDIT:
Wynik, 2:2. Goście prowadzili 0:2 aż do 86 min.
---
I to już wszystko z meczów na (już) dziś. Jest w czym wybierać. Dla &quot;ryzykantów&quot; też kilka niezłych sztuk ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Typy na jutro :
Criciuma - Parana 1B kurs 1,7
[...]
Widzę, że ten mecz jest w kolizji z typem &quot;Antyfaworyta&quot; ale z typem, z gatunku bardzo ryzykownych.
Tak więc na ... troje babka wróżyła :grin:. Zagracie jak zechcecie. Te typy bardzo ryzykowne, będą się niekiedy zazębiać z typami Algorytmu &quot;zwykłego&quot;. Dlatego, że są ... bardzo ryzykowne właśnie a &quot;pewniaki&quot; nie istnieją.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Brazylia Seria B
Atletico PR - Vitoria BA ANTY 2 R [...]
Kursy: remis, 3.54. Zwycięstwo Gospodarzy, 2.02. I - uwaga - patrząc po kursach buków, to Gospodarze są faworytem. Jeśli ktoś chce w tym akurat przypadku zagrać nie tak jak &quot;mówi&quot; &quot;Antyfaworyt&quot; to kurs na Vitorię jest 3.95.
EDIT:
Wynik, 0:1.

[...]
To był co prawda mecz &quot;podwyższonego ryzyka&quot; ale ciekawa sprawa z tym meczem. Gdyby Algorytm uznał tak jak &quot;uznał&quot; bukmacher, że faworytem są Gospodarze to grając przeciwko takiemu faworytowi ,wygralibyśmy.
To jak dotąd jedyny mecz, w którym bukmacher (patrząc po kursach) i ten Algorytm (patrząc po jego prognozie) mają odmienne zdanie odnośnie faworyta spotkania.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Podsumowanie ostatnich typów &quot;Antyfaworyta&quot;.
Odrzucę kwestię meczów o &quot;bardzo dużym ryzyku&quot;. Tu jest sprawa jasna. I nie miałem się na nich skupiać. Traktuję je od początku tak: wejdą to ok, a jeśli nie, to nie będzie to jakaś niespodzianka.

Pozostały wiec 4 typy, z których wszedł jeden.
I nie jest ważne, że nie tylko na nich nie straciłem ale zarobiłem w wyniku bezrefleksyjnego postawienia na zwycięstwo wszystkich czterech niefaworytów (wszedł jeden, Viking Stawanger z tak wysokim kursem, że zgarnąłem dwa razy tyle co postawiłem).
Ważne jest, czy to zadowalająca skuteczność (1 na 4)? Chyba nie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... No nic ...
na dziś:

22.07.2012 r.
Norwegia 1. Divisjon
Bodo/Glimt - Kongsvinger IL ANTY 1 (+) ✅ (1:1)
Finlandia Veikkausliiga
IFK Mariehamn - JJK Jyvaskyla ANTY 1 R ✅ (3:3) Mecz chyba była bardzo zacięty, trzy żółte kartki przy tym ...

Islandia Urvalsdeild

IBV Vestmannaeyjar - UMF Selfoss ANTY 1 (-) Mecz przełożony.
Mecz ten odbył się dnia następnego. Wynik, 1:0. ⛔

Chiny Super League
Guizhou Renhe - Shanghai Shenxin ANTY1 R ⛔ (3:1)

Japan J2-League

Kataller Toyama - Tochigi SC ANTY 2 (+) ⛔ (1:2)
Matsumoto Yamaga FC - Fagiano Okayama ANTY 2 (+) ✅ (3:0)
Tokyo Verdy - Roasso Kumamoto ANTY 1 (+) ⛔ (2:0)

Może po tym coś mi się bardziej rozjaśni o ile nie pomyliłem się nad ranem, gdzieś w tych typach japońskich (nazwy).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... No nic ...
na dziś:

22.07.2012 r.
[...]
Jak na razie, w typach &quot;nieryzykownych&quot;, dwa trafione dwa nietrafione.
Edit:
W pozytywny wynik Selfoss prawdę mówiąc nie wierzę.
Po pół godzinie, mecz został przełożony przy stanie 0:0.
Nie wiem czy Algorytm wytypuje go ponownie &quot;do grania&quot; (bo w międzyczasie zmiana układu/liczb w tabeli ligowej - jeśli grają/grali/będą grać konkurenci).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
W pozytywny wynik Selfoss prawdę mówiąc nie wierzę.
Po pół godzinie, mecz został przełożony przy stanie 0:0.
Nie wiem czy Algorytm wytypuje go ponownie &quot;do grania&quot; (bo w międzyczasie zmiana układu/liczb w tabeli ligowej - jeśli grają/grali/będą grać konkurenci).
&quot;Antyfaworyt&quot; jeszcze raz wskazał ten mecz (odbędzie się prawdopodobnie dzisiaj (?)).
Nie znaczy to, że uwierzyłem w korzystny wynik Gości ????
W nawiązaniu do ligi islandzkiej
poniżej mecz chyba dla zwolenników remisów ;) lub progresji na remisy ;)
Valur Reykjavik - Fram Reykjavik. Te drużyny jeszcze nie zremisowały (w ogóle) w tym sezonie.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Witam, z ciekawością czytam wpisy. Gram amatorsko, za bardzo małe stawki, więc nie chcę się specjalnie wymądrzać. Chciałbym się dowiedzieć czy rozpatrywane były w &quot;Antyfaworycie&quot; dyscypliny bez remisu-siatkówka, tenis...Już sama możliwość wytypowania 1 z 2 niż 1 z 3 w piłce nożnej wydaje mi się, że daje większą skuteczność w wyłonieniu przegranego. Ale jak napisałem wcześniej nie chcę się wymądrzać...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam, z ciekawością czytam wpisy. Gram amatorsko, za bardzo małe stawki, więc nie chcę się specjalnie wymądrzać. Chciałbym się dowiedzieć czy rozpatrywane były w &quot;Antyfaworycie&quot; dyscypliny bez remisu-siatkówka, tenis...Już sama możliwość wytypowania 1 z 2 niż 1 z 3 w piłce nożnej wydaje mi się, że daje większą skuteczność w wyłonieniu przegranego. Ale jak napisałem wcześniej nie chcę się wymądrzać...
Witaj,
nie wymądrzasz się bo oczywiście masz rację, że w siatkówce czy w tenisie skuteczność byłaby większa.
&quot;Antyfaworyt&quot; powstał na podstawie doświadczeń z wcześniejszymi algorytmami dotyczącymi piłki nożnej. Obecnie, bazuje na danych z kilkuset meczów piłki nożnej.
Niestety, dotychczasowych z nim doświadczeń nie można wprost przenieść na inne dyscypliny sportu. Tzn. można ale do niczego to nie doprowadzi pozytywnego. Próbowałem już tak kiedyś zrobić z meczami hokejowymi. Nic z tego nie wyszło bo wyjść nie mogło (dane dotyczyły innego sportu, inna specyfika) ale próbowałem. W konsekwencji stworzyłem kiedyś algorytm na hokeja, z &quot;podpórkami&quot; opierającego się na danych z hokeja oczywiście.
Odnośnie siatkówki czy tenisa trzebaby więc tworzyć odrębne algorytmy. Na to nie mam czasu. Poza tym nie kłamiąc, mogę dodać, że ostatnio bardzo mnie wciągnęły mecze z przyporządkowanymi bardzo wysokimi kursami.

Pozytywne w &quot;Antyfaworycie&quot; i w odniesieniu do piłki nożnej jest to, że przy tak bardzo wysokich kursach, często do typu X2 lub 1X bukmacher przyporządkowuje kursy 2.00 i wyższe, czyli w zasadzie możnaby przyjąć, że mógłby to być wybór pomiędzy dwiema możliwościami a nie trzema.
Druga a może i podstawowa rzecz jest taka, że zwłaszcza przy tak wysokich kursach,
Algorytm jest tylko narzędziem wspomagającym.
Jeśli ktoś &quot;siedzi&quot; w bukmacherce i jest typerem, to chyba nawet nieprzyzwoitością byłoby wymagać od jakiegoś &quot;narzędzia&quot; aby mu ono przedstawiało gotowy wynik na tacy?

Obecny przekaz &quot;Antyfaworyta&quot; jest więc taki: ukazuję Ci konkretne spotkanie, gdzie istnieje większe prawdopodobieństwo niż w innych, że faworyt nie wygra.
Sugeruję Ci przy tym dwie możliwości typów. Jedna z kursem wysokim, druga często z bardzo wysokim. Ponadto masz możliwość pójścia trzecią drogą, z atrakcyjnym aczkolwiek mniejszym kursem (dwudrogowe).

Czy to niewiele?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Cześć, czy mógłbyś dać odpowiedź co wskazuje Twój algorytm co do meczu ligi ukraińskiej Ilicziwiec Mariupol - Tavria z 28.07? Mi wychodzi, że gospodarz nie wygra, a z dwóch pozostałych możliwości przeczucie podpowiada X. Oraz spotkanie Dnipro - Metalurg Donieck (taka sama sytuacja)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć, czy mógłbyś dać odpowiedź co wskazuje Twój algorytm co do meczu ligi ukraińskiej Ilicziwiec Mariupol - Tavria z 28.07? Mi wychodzi, że gospodarz nie wygra, a z dwóch pozostałych możliwości przeczucie podpowiada X. Oraz spotkanie Dnipro - Metalurg Donieck (taka sama sytuacja)
Witaj!
Po pierwsze, odbyły się tylko dwie kolejki ligowe, za mało danych.
Po drugie, o dziwo :grin: mimo tej sytuacji, &quot;Antyfaworyt&quot; pokazuje mi prognozę w odniesieniu do meczu Dnipro - Metalurg, jako ANTY 1 (+) czyli, że Dnipro nie powinno wygrać.
(O drugim meczu nie wspomina).
Zdziwienie moje wynika z tego, że w ogóle coś pokazuje a w zasadzie nie ma &quot;z czego&quot;, nie ma zbyt wielu danych.
Jeszcze dołożę i to, że dzień wcześniej grać będzie Dynamo Kijów i to też mieć może wpływ na układ tabeli w dniu 28 lipca (dodatkowe dane). Pikanterii dodaje fakt, że mecz Dnipro z Metalurgiem odbędzie się jeszcze później bo 29 lipca.
W związku z powyższym: NIE biorę odpowiedzialności za to (prognozę) co napisałem. Nie autoryzuję jej &quot;Antyfaworytem&quot; ;) :grin:
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Witam ponownie.
Nie uważam że &quot;Antyfaworyt&quot; oferuje niewiele. Chodziło mi raczej o to, czy w innej dyscyplinie nie oferował by więcej... Ale faktycznie, istniejąca baza danych w piłce nożnej to argument nie do podważenia. Stworzenie takiej samej w tenisie to ogromna i żmudna praca, i nie wiadomo czy opłacalna ???? Co do podpórek w nogę, to zdaje się w tenisie podobny jest under/over. Co prawda zawsze trochę poniżej 2.00. Jak gracze są na podobnym, wyrównanym poziomie to się długo tłuką ...Ale to teraz nie istotne.Ważne żeby szlifować program na piłkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(Mam nadzieję, że w międzyczasie nie ma spotkań w tych ligach ...)
25.07. 2012 r.

Peru Primera Division

Universidad Cesar Vallejo - Sport Boys Associatio ANTY 1 R ✅ (2:2)
Brazylia Seria B
Boa Ec Mg - America Mineiro MG ANTY 2 (-) ✅ (2:1)
(EDIT: Chyba bardzo zacięty mecz. Osiem żółtych kartek!)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wprowadziłem poprawki w &quot;Antyfaworycie&quot;. Typy oznaczone symbolami &quot;ANTY 1 (+), ANTY 2 (+) powinny być bardziej trafione. Typy oznaczone jako &quot;ANTY 1 (-), ANTY 2 (-) w zamyśle także mają być lepsze.
Część typów zostanie jakby &quot;przyporządkowana&quot; pozostałym oznaczeniom (tym, ze znaczkiem &quot;R&quot; - jak ryzyko).
Nie chce mi się już poprawiać tych prognoz dla meczów powyżej, z ostatniego posta. Również w odniesieniu do spotkań, o które zapytał Bender7 przyporządkowane oznaczenia mogą ulec zmianie.
 
Do góry Bottom