>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W kontekście dzisiejszych typów Algorytmu napiszę tak (jak wspomniałem Arkowi w korespondencji):
Algorytm optuje dzisiaj za remisami bądź wygranymi Gości. Jego obecny zapis wygenerował takie a nie inne typy ale dziś uważam, realnie może być dowolna konfiguracja tych remisów i typów &quot;2&quot;.
Jeśli będzie inaczej niż wskazał Algorytm, to te dzisiejsze mecze będą wskazówką na przyszłość. (Jeśli wygrają Gospodarze, to porażka &quot;sposobu myślenia&quot; Algorytmu).
Zresztą, nic nowego bo po to przecież jest eksperyment aby eksperymentować ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spotkania na dzisiaj: Klik Typy są u Arka.
Przepraszam, że nie napiszę o jakich godzinach mecze się rozpoczynają ale oczy mi się już bardzo kleją ????
A propos jeszcze spotkań ...
Niezależnie od spotkań &quot;pojedynkowych&quot;, podaję tak dla &quot;publicznego wglądu&quot; typy Algorytmu na dziś dla kilku innych spotkań.
Podaję, odbiegając nieco od przyjętej formuły &quot;pojedynku&quot; ponieważ i tak przecież od pewnego czasu już niewiele osób przywiązuje uwagę do tychże prognoz ????

Hiszpania Segunda Division
Girona FC - FC Barcelona Atletic 2 (2,25) Choć równie dobrze inny mój Algorytm mógłby wskazać remis ???? ...
Serbia Superliga
FK Sloboda Uzice - FK Borac 1 (1,85)
Węgry NB I
Kecskemeti - Zalaegerszeg T 1 (1,30)
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Siemka:p I znowu w mojej głowie zrodził się problem w związku ze spotkaniem Kecskemeti - Zalaegerszeg.Sytuacja analogiczna jak w przypadku meczu RB Leipzig - ZFC Meuselwitz, dlaczego tu dajesz typ 1 skoro powinno być X :O według algorytmu.Podam jeszcze statystyki różnica na korzyść gospodarza to 27 punktów przewagi.Różnica bramek Kecskemeti +8 a Zalaegerszeg -33.Ostatni pojedynek obu drużun na stadionie gospodarza skończył się wynikiem 5-1.Więc według jakiejś prawidłowości w tym spotkaniu są większe szanse na remis niż w tamtym.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Rosomak74;2809396][...] dlaczego tu dajesz typ 1 skoro powinno być X :O według algorytmu. [...]
To nie ja, to on (Algorytm) ????
[...].Więc według jakiejś prawidłowości w tym spotkaniu są większe szanse na remis niż w tamtym.
Widać jest taka prawidłowość,
a jaka konkretnie? Nie powiem ;)
--
Edit:
Nawiążę jeszcze do spotkań &quot;pojedynkowych&quot; z dnia dzisiejszego.
Są dwa typy na zwycięstwo Gości. To jest to, co bardzo nadal trudno rozdzielić w tym Algorytmie (remisy od &quot;dwójek&quot;).
Biorę więc pod uwagę, że mogą być remisy ale cóż ... Ewentualne remisy, kto będzie chciał to sobie obstawi realnie ;)
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Wiem już na jakiej zasadzie to działa.Nie jest to aż tak bardzo skomplikowane, wystarczyło się dokładniej przyjrzeć.No nic będę obserwował dalej ten wątek i co najważniejsze skuteczność typów.Powodzenia w dalszej pracy ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spotkania na dzisiaj: Klik Typy są u Arka.
Pierwszy z meczów rozpocznie się o godz. 13.00 (ale wziąłem poprawkę taką, że dziś jest niedziela).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a wrzucę jeszcze tutaj coś takiego na dzisiaj:

Brazylia Campeonato Paulista A1

Linense SP - Sao Paulo SP
Typ zarówno na &quot;2&quot; jak i na remis. Wybierajcie ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeden z dzisiejszych &quot;pojedynkowych&quot; meczów ponownie ukazał jak nieprzewidywalne są ligi skandynawskie (Dania).
Jeśli chodzi o mecz z ligi hiszpańskiej, to moje Algorytmy obstawiają remis albo zwycięstwo &quot;Gości&quot; ale coś konkretnego trzeba było wskazać i ten konkretny Algorytm to właśnie wskazał.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dziś tylko dwa spotkania (ale i Oferta dosyć uboga): Klik Typy są u Arka.
Pierwszy z meczów rozpoczyna się o godz. 20.15 czasu polskiego.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie wiem, o której godzinie i czy w ogóle będę mógł dzisiaj podać 3 spotkania wg oferty B A H. Strona tego bukmachera nie jest dostępna. Nie napisali jak długo trwała będzie przerwa.
Nie chcę zmieniać oferty B A H na ofertę innego buka bo ma on wg mnie bardzo przystępne &quot;szybkie przejście&quot; od oferty do statystyk. Przy tym bardzo czytelnie to wszystko wygląda i już się do niego przyzwyczaiłem.
Na szczęście zastało mnie to w trakcie szukania spotkań na dziś, i aktualnie jestem w &quot;posiadaniu&quot; 2 spotkań i typów na te spotkania ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W ostatnich dwóch rundach Algorytm niby cienko ale jednak uważam, lepiej niż &quot;Człowieki&quot; ;)
bo trafiał chyba tylko Algorytm.
----
Spotkania na dzisiaj. Na razie - i być może w ogóle - dwa (nadal trwa przerwa techniczna w B A H): Klik Typy Algorytmu zostały przesłane do Arka.
Z czystego lenistwa wybaczcie, nie sprawdzę w ofertach innych buków, o której godzinie rozpoczną się spotkania. Sądzę jednak, że prawdopodobnie po godz. 16.00 a nie wcześniej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dziś tylko jeden mecz. Za późno się za to zabrałem ...: Klik Prognoza wyniku jest u Arka. Rozpoczęcie spotkania, o godz. 18.30 czasu polskiego.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dziś nie zaproponuję meczów do &quot;pojedynku&quot;.
W Ofercie (B A H) z rozpoczynających się minimum o g. 16.00 pozostały bowiem jedynie trzy spotkania ligi bułgarskiej. Ligi fińskiej i szwedzkiej nie liczę z uwagi na nikłą liczbę meczów rozegranych do tej pory w tych ligach (dwa, trzy ...).
Jest jeszcze spotkanie w Anglia Southern League Premier ale bez bezpośredniego dostępu do statystyk wiec pewnie ich nie ma ... Trudno o analizę bez statystyk.

Przed g. 16.00 są cztery mecze w lidze rosyjskiej co prawda, ale można je nazwać PlayOffami i do tego odbywają się spotkania w (innych) azjatyckich ????
Oprócz tego, teraz w nocy grają ligi latynoskie i jeden mecz amerykańskiej LMS.
I to wszystko niestety.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam, w sumie sporo tych meczów wymieniłeś ???? ligi latynoskie są bardzo egzotyczne i ciężko tam szukać jakiś wyszukanych taktyk, raczej grają tam z gorącą głową ???? mam pytanie ile meczów potrzebuje algorytm żeby można było coś wyłuskać z lig skandynawskich? pytam bo lubie obstawiać te ligi, są szalenie wyrównane i mecze mają wysokie kursy. Przykład z ostatnich dni to wygrana Lahti lub remis Helsingborga
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam, w sumie sporo tych meczów wymieniłeś ???? ligi latynoskie są bardzo egzotyczne i ciężko tam szukać jakiś wyszukanych taktyk, raczej grają tam z gorącą głową ???? mam pytanie ile meczów potrzebuje algorytm żeby można było coś wyłuskać z lig skandynawskich? pytam bo lubie obstawiać te ligi, są szalenie wyrównane i mecze mają wysokie kursy. Przykład z ostatnich dni to wygrana Lahti lub remis Helsingborga
Właściwie to nie wiem ile konkretnie potrzebuje ????

Wiem jednak gdy sprawdzam ligi, w których rozegrano 2 lub 3 mecze, że to za mało.
Zresztą tak po ludzku, po ilu meczach można coś powiedzieć o sile? ... No nie wiem ... Po sześciu? Chyba nie ma takiej sztywnej granicy ...
Ligi skandynawskie się &quot;rozkręcają&quot; więc może będzie można coś stamtąd &quot;wyłapać&quot;.
 
Do góry Bottom