>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam w Wielkanocną Sobotę.
Spotkania na dzisiaj: Klik Typy przesłałem Arkowi.

Pierwszy z meczów prawdopodobnie o godz. 15.00 albo i nawet o 13.00 (ale są Święta).
Miłego typowania, jeśli ktoś jest chętny ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
No cóż. Jaja ???? i do tego Wielkanocne. Wysłałem sobie dziś dodatkowo w tej lidze włoskiej Milan (wygra) - Fiorentina. I cóż ... Myślałem, że to profesjonaliści i zawsze im się chce ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Życzę Wam i sobie dzisiaj &quot;Odrodzenia&quot; Świątecznego w każdym wymiarze!
----

Spotkania na dzisiaj: Klik Pierwsze ze spotkań rozpocznie się prawdopodobnie o godz. 13.30.
Typy są u Arka, któremu bardzo dziękuję za ogarnięcie tematu także w Święta!
Oczywiście, jeśli się nie ukażą (każdy przecież ma swoje sprawy) to nic złego się nie stanie.
Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nawiążę tutaj do Twojej wypowiedzi Panie F12 zaśmiecający wątek, w którym nie piszemy komentarzy:
I cóż z tego, jeśli nawet?
Osób, które tak jak Ty trzymają się raczej idei sprawdzania systemów na setkach meczów nie powinien dziwić żaden wynik przed zakończeniem eksperymentu.

Twoje byłe słowa o &quot;trzymaniu kciuków&quot; są tylko słowami, które odbieram jako nieszczere a zdezaktualizowały się między innymi po Twoim ostatnim tutaj &quot;wjeździe&quot;.
Gdybym był złośliwy, druzgotałbym Twój temat związany z &quot;algorytmem na wysokie kursy&quot; ale spuścilem od początku kurtynę milczenia bo to Twoja piaskownica i zabawki a staram się skupić raczej na tym co sam robię. Ty najwyraźniej obrałeś inny sposób na życie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Typy na dzisiaj: Klik Dziś tylko dwa typy. Pozostałe były zbyt &quot;oczywiste&quot;.
(Typy jak zwykle, zostały przesłane do Arka).
Zdaje się, że rozpoczęcie pierwszego z meczów o godz. 13.00 (jednak jeszcze trwają oficjalnie Święta).

Komu się chce, może typować ????
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Tak się zapytam ,do czego zmierza ten cały eksperyment(algorytm) i ten wasz pojedynek?Wydaje mi się ,że donikąd. Jesteś cały czas w punkcie wyjścia, i wszystko na to wskazuje, że tak już zostanie.Pozdro ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak się zapytam ,do czego zmierza ten cały eksperyment(algorytm) i ten wasz pojedynek?Wydaje mi się ,że donikąd. Jesteś cały czas w punkcie wyjścia, i wszystko na to wskazuje, że tak już zostanie.Pozdro ????
Widzę, że wiesz więcej niż ja.
Nie ja ale Ty jesteś w punkcie swojego wyjścia.
Ja posiadam (już) algorytmy podpórkowe. Służą mi dobrze.
Szkoda, że tutaj nie wszedłeś w pierwszej fazie eksperymentu. Wtedy pogratulowałbyś mi ???? , a dzisiaj byłoby o jedno pytanie mniej.
Przepraszam, ale nie zamierzam każdemu Pytającemu, z osobna tłumaczyć czegokolwiek. Dostęp do Internetu mamy prawdopodobnie mniej więcej podobny.
Pozdrawiam.
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Ślędzę go ???? i stąd mój wniosek.Z podpórkami sam mam skuteczność około 75-90% do tego nie potrzeba aż tak wysokiej wiedzy.Wystarczy ze zrozumieniem czytać statystyki.Podobało mi się jak podawaleś swoje propozycje remisów bo sam je typuję, ale ten cały pojedynek mija się z celem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Rosomak74;2801098]Ślędzę go ???? i stąd mój wniosek.Z podpórkami sam mam skuteczność około 75-90% do tego nie potrzeba aż tak wysokiej wiedzy. Wystarczy ze zrozumieniem czytać statystyki. [...]
To, że Ty masz taką skuteczność to Twój sukces.
Ja zamierzałem mieć taką skuteczność bez zaangażowania mojego mózgu bo czas to pieniądz. I taką skuteczność dzięki algorytmowi na podpórki posiadam. Kilkanaście sekund zamiast ludzkiego, żmudnego grzebania się w statystykach. Mnie to odpowiada.

[...] Podobało mi się jak podawaleś swoje propozycje remisów bo sam je typuję, [...]
To jest właśnie kwestia zainteresowań ;)

[...] ale ten cały pojedynek mija się z celem.
... a wiesz jaki jest cel?
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Jak już tak usilnie próbujecie coś wspólnie zrobić to proponuje wam pobawić się w typowanie kolejki danej ligi.Masz znacznie więcej spotkań do typowania a radość z trafienia bezcenna ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jak już tak usilnie próbujecie coś wspólnie zrobić to proponuje wam pobawić się w typowanie kolejki danej ligi.Masz znacznie więcej spotkań do typowania a radość z trafienia bezcenna ????
Jest tak, że czasem muszę przetrawić kilkadziesiąt spotkań zanim Algorytm coś &quot;wybierze&quot; do grania. Dzisiaj np. oczekuję jakichś malkontentów w tym temacie, bo przecież kursy dzisiaj niskie więc można się będzie do tego przyp .. olić ????
Tak więc kolejki ligowe odpadają niestety ...
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
mówisz o wklepywaniu danych do algorytmu powiedz jak czyta on dane to w wolnej chwili skrobne program który sam ci będzie wpisywal dane i pobierał. .. pisane z fona. .. pozdrawiam
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Sugerowanie się ludzi wysokością kursu jest błędnym podejściem.Lepiej trafić spotkanie po niskim kursie niż wcale. Dobra już nic nie piszę ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
mówisz o wklepywaniu danych do algorytmu powiedz jak czyta on dane to w wolnej chwili skrobne program który sam ci będzie wpisywal dane i pobierał. .. pisane z fona. .. pozdrawiam
To faktycznie byłoby bardzo duże ułatwienie. Dzięki.
Napiszę Ci na PW. Teraz muszę spadać ????
Pozdrawiam.
 
F 13

f12

Użytkownik
Yaro000 drogi kolego mylisz się i to bardzo , bo gdybyś poświęcił tydzień czasu i przeanalizowałbyś swoim algorytmem te 100 spotkań ( choć to i tak za mała próba) doszedłbyś do wniosku że nie ma sensu pisać tutaj o tym. Bo podniecenie jakie było gdy po 20 meczach było 70% skuteczności tak szybko spadło jak ta skuteczność do 50%. Ale wystarczyło tylko trochę poświęcić czasu , a nie gdy tylko ,, dokręcisz śrubę&#39;&#39; to ,, gra zaczyna się od nowa &#39;&#39; i po kilkunastu typach znowu od nowa.

Po drugie nie rozumiem po co ten cały projekt człowiek kontra program , jakie wnioski już wyciągneliście?

Yaro000 w przeciwieństwie do Ciebie ja w swiom temacie po pierwsze trzymalem się obranego punktu widzenia i nie zmieniałem go ciągle . Po drugie nie usprawiedliwiałem porażek co tobie zdarza się nader często ( ach bo była czerwona kartka itp.), po trzecie udokumentowałem zysk w danym okresie czasu , co ty jeszcze nie zrobiłeś.

Jeżeli chodzi o algorytm podpórkowy to wybacz , ale dla mnie osobiście jest to rzenada , bo kurs 1,05-1,2 są poprostu tak niskie , że tu większość typerów nie potrzebuje tego algorytmu żeby taki uzyskać. Co innego gdyby z np. 4 typów wszystkie wchodził tworząc ako. Ale gdy wejdzie 3 z 4 typów i gdy patrze na twoje ,, podniecenie &#39;&#39; to śmiać mi się chce.

Kolejny aspekt, jeśli chcesz to też masz prawo wypowiedzieć się w moim temacie , tylko ja w przeciewieństwie do ciebie traktuję to ,, na luzaka&#39;&#39; i to że mnie obsmarujesz to mi to wisi.

PS: naprawdę trzymałem kcuki za Ciebię na samym początku ale sposób prowadzenia tego tematu i twoje wady ktore wymieniłem wyżej troszkę zmieniły moją postawę. Powiem Ci więcej gdyby twoj algorytm był taki dobry w co pewnie wierzysz to ja bym kupował od ciebie te typy. Bo chyba nie wszyscy tutaj wiedzą , że nasz kolega YARO000 MIAŁ JUŻ W PLANACH SPRZEDAWAĆ SWOJE TYPY ( jeste to gdzieś na początku tematu) , tak tylko gdyby one przynosiły zysk, ale to już nie ważne , ważne żeby była kasa od naiwnych ludzi.........................

Drogi Yaro000 mozesz mnie teraz obsmarować , tylko nie pisz , że jestem frustratem jak każdemu co napisze kilka słów prawdy.:]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
F12, powiem na początek tyle, że słowo &quot;żenada&quot; piszemy faktycznie przez &quot;ż&quot; a nie &quot;rz&quot;.
Podpórkowy to żenada. No fakt. 3 do 4 meczów na kuponie dających AKO 2.00 to faktycznie powód do żenady.
Zresztą, nie zamierzam się z tego tłumaczyć. Zwłaszcza Tobie F12 ????
Co do ew. sprzedawania typów ... No faktycznie, rewelacja i tajemnica.
Były takie pytania (o sprzedaż) były więc i odpowiedzi czyli była mowa o takiej ewentualności.
Nie widzę w tym niczego wyjątkowego ani złego.
Frustracja? Zapomnialeś się pochwalić na temat Twoich tutaj &quot;wjazdów&quot; z początku tego tematu. Wielkie czerwone kulfony, oskarżające mnie o oszustwo. To jednak wg Ciebie zapewne nie była frustracja ale działanie pro publico bono. Moderatorzy chyba mieli inne zdanie.

Mój punkt widzenia się zmienia? Oczywiście, że tak. Zawsze to podkreślałem. I uważam to za wyróżnik pozytywny. Zmienia się i będzie się zmieniał. Reaguję na to co mi wychodzi albo nie wychodzi. Czerwone kartki? Faktycznie. Nie mają wpływu na przebieg meczu. Szkoda, że sami zawodnicy uważają inaczej.
Wyjątkowo teraz przy okazji eksperymentu z &quot;pojedynkiem&quot; nie zmieniam zapisu tego Algorytmu. I nie zmienię, aż do jego zakończenia. O jakich więc wnioskach napisałeś? Po pięćdziesięciu i paru typach? Wnioski? To przeczy &quot;idei tysiąca typów&quot; tak przez Ciebie promowanej.
Trzymaj się może swojej koncepcji i trzymaj się może z dala od mojej bo nic Ci do niej, a na pewno nie jesteś władny jej zmienić. Trzymaj się swojej a ja będę się trzymał mojej i powinno być ok.
I to chyba wszystko.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam, że tak powiem po świętach,
Wybaczcie, że nie podałem typów ale jakoś tak czas szybko uleciał, że nie znalazłem go za dużo na typowanie.
Widzę, że niektórzy sieją ferment w wątku. Nie chcę nikogo wytykać palcem, ale naprawdę niezrozumienie tematu i idei pojedynku jest wręcz irytujące. Każdy z nas podchodził samodzielnie do zagadnienia bukmacherki. Tutaj udało Nam się zrobić wspólny projekt i współpraca Nam się układa. Jaki jest cel? Celem jest wykazie jaką skuteczność będzie miał algorytm po 100 typach w oparciu o dane jakie podstawia Yaro, oraz jaką skuteczność będzie miał Człowiek po 100 typach w oparciu o swój &quot;mózg&quot;. Jeśli algorytm miałby skuteczność pow. 60% to byłoby duże ułatwienie w obstawianiu, zwłaszcza że większość meczów jest przy wysokich kursach.
Więc przestańcie w kółko krytykować to, że ktoś chce coś poprawić w obstawianiu meczów i w efekcie w zarabianiu na meczach.
Jeśli dyskusja to konstruktywna, a pomyje to proszę wylewać w chwili obecnej na Peszkę i Wasyla, no i Antoniego... ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na dzisiaj jedno spotkanie: Klik
Jeśli znajdę coś więcej to oczywiście podam.
Typ przesłałem do Arka.
Mecz zaczyna się o godz. 20.45 czasu polskiego.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Jeśli dyskusja to konstruktywna, a pomyje to proszę wylewać w chwili obecnej na Peszkę i Wasyla, no i Antoniego... ????
Lajzon, ta dyskusja jest konstruktywna o tyle, że dowiedziałem się w jej wyniku o istnieniu myślenia &quot;rozszczepionego&quot; (to nazywa się także inaczej) również w Świecie okołobukmacherskim.
Myślę tutaj o podważaniu algorytmów zaprezentowanych w tym wątku, brakiem w odniesieniu do nich prób na setkach typów, połączonym z jednoczesnym podważaniem jednego z tych algorytmów kiedy usiłuje się dokonać w odniesieniu do niego prób na setce typów.
 
Do góry Bottom