>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ten &quot;dodatek&quot; dotyczy meczów z przyporządkowaną prognozą: &quot;Szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%&quot; (Czyli akurat większości ww. meczów hokejowych).
... No zobaczymy ...

[...]

Sądzę, że &quot;dodatek&quot; się sprawdził.
Uważam także, że algorytm hokejowy sprawdził się w zaprezentowanych meczach. Ważne jest dla mnie tak jak w algorytmie piłkarskim (o niego pytał nie będę, bo jako &quot;wersja stabilna&quot; jak widać powyżej też się sprawdza) aby miał on zastosowanie do każdego meczu hokejowego na lodzie, niezależnie od ligi. I takie zastosowanie ten algorytm posiada.
Nie mogę odżałować meczu Krefeld Pinguine - ERC Ingolstadt gdzie remis utrzymywał się w zasadzie do końca spotkania ale i takie mecze zdarzać się będą. Jedyne co teraz zostanie zmienione w algorytmie hokejowym, to &quot;szanse&quot; w procentach.
Może na typ &quot;czysty&quot; nie daję bardzo dużych szans procentowo ale zauważcie, że podpórki w hokeju są chyba często nie do pogardzenia ... Np. 1,43, 1,53, 1,31, 1,68 przy naprawdę solidnym procencie prawdopodobieństwa wystąpienia konkretnego wyniku.
I to pewnie byłoby na tyle, bo nie mam w głowie mózgu elektronowego :grin:
i nic więcej w tym zakresie nie wymyślę. Posiadam przesłanki aby twierdzić, że &quot;trafialność&quot; hokejowa jest już w tym momencie ustabilizowana. Podane ostatnio prognozy były po prostu reprezentantami pewnej &quot;szerszej klasy&quot;. Nie ma więc potrzeby sprawdzania np. kilkuset jeszcze meczów. Tak też było w przypadku podawanych przeze mnie podpórkowych prognoz piłkarskich.
I hokejowe i piłkarskie będę tutaj jednak podawał w miarę możliwości czasowych.
... a nuż ktoś będzie chciał skorzystać? ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hokej
23.01.2012 r.
✅ (wynik: 2:0) HC Benatky Nad Jizerou - HC Most 1X=91 1=75
✅ (wynik: 5:3) Horacka Trebic - HC Olomouc 1X=87, 1=62
✅ (wynik: 2:1) Lulea HF - Frölunda HC 1X=88, 1=52
⛔ (wynik: 0:1) Heinolan Peliitat - Vaasan Sport 1X=87, 1=62 (Jeśli jest to mecz PlayOff, to wynik może nie wejść!)
24.01.2012 r.
✅ (wynik: 2:1) Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets 12=99, 1=57
✅ (wynik: 3:0) Toronto Maple Leafs - New York Islanders 1X=88, 1=52
✅ (wynik: 1:1) Edmonton Oilers - San Jose Sharks 1X=87, 1=62
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Heinolan Peliitat - Vaasan Sport 1X=87, 1=62 (Jeśli jest to mecz PlayOff, to wynik może nie wejść!)
[...]
To pewnie nie był PlayOff. Tego meczu miałem nie podać również i z innych względów .., no ale &quot;poszło&quot; ...
Tak jak napisałem wcześniej, podawane prognozy są reprezentantami pewnej &quot;szerszej klasy przedmiotów&quot;
co zapewnia względną &quot;powtarzalność&quot;, stabilność wyników przyporządkowywanych do pewnego, określonego rodzaju meczów.
Stąd, nie ma potrzeby wg mnie przeprowadzać już prób na setkach czy tysiącach spotkań. Wyniki będą podobne.
Algorytmy piłkarski i hokejowy, nie biorą pod uwagę kursów, jakie ustala bukmacher.
Nie jestem reprezentantem nauk matematycznych. Właściwie powiedzieć można, że jestem typowym matematycznym osiołkiem. Dyplom {dawno to już było) mam z nauk humanistycznych :grin: i podszedłem prawdę mówiąc do tych algorytmów trochę tak jak do badań społecznych.
Nieważne zresztą ... Działa jakoś? Działa.
Traktujcie to jako wkład humanistyki w matematykę ;).
Opinie mile widziane ale od razu może napiszę, że algorytmów piłkarskiego i hokejowego już nie zmienię (ten ostatni, chyba jedynie w zakresie &quot;szans&quot; procentowych). Próbowałem w piłkarskim rozdzielić remisy od reszty ale do niczego dobrego mnie to nie doprowadziło.
Wiem, że każdy chciałby &quot;pewniaki&quot; absolutne, ale po to mamy jeszcze głowy, żeby z nich korzystać, przecież.
Tyle byłem w stanie zrobić. Myślę, że podobne algorytmy mogą mieć zastosowanie do pozostałych, drużynowych spotkań. W tym momencie nie będę miał jednak na to i sił i czasu. Powody osobiste.
 
V 0

victor152

Użytkownik
Siema.
Co dzisiaj polecasz na piłke nożną?
Jesteś w stanie obliczyć mi Twoje prawdopodobnosci wygrania/remisu jutro Barcelony vs Real madryt?
Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Siema.
Co dzisiaj polecasz na piłke nożną?
Jesteś w stanie obliczyć mi Twoje prawdopodobnosci wygrania/remisu jutro Barcelony vs Real madryt?
Pozdrawiam.
Tylko mecze ligowe. Puchar Króla nie wchodzi więc w rachubę.
Tak na szybko teraz, na dzisiaj, bo muszę wyjść:
⛔ Mersin Idman Yurdu - Kayserispor 1X (1,35)
1 (2,35), X (3,10)

Coś później spróbuję wrzucić.
Pzdr.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Coś później spróbuję wrzucić.
[...]
Powyżej w nawiasach są przykładowe kursy oczywiście a nie prawdopodobieństwo wystąpienia wyniku. Algorytm piłkarski różni się tutaj od hokejowego brakiem podawania &quot;procentów&quot; i pewnie mniejszą ilością meczów &quot;do zagrania&quot;. Tu (w piłce nożnej) są tylko typy z podpórkami.
Cd.
24.01.2012 r.
Piłka nożna, podpórki:
✅ Scunthorpe United - Sheffield Wednesday X2
✅ Torquay United - Dagenham &amp; Redbridge 1X
✅ Motherwell FC - Dunfermline Athletic 1X
⛔ Lincoln City - Southport FC X2
✅ FC Halifax Town - Gainsborough Trinity 1X
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
25.01.2012 r.
Hokej
✅ (wynik: 4:2) Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets 1X=92%, 1=76%
✅ (wynik:eek:ne:0) Dallas Stars - Anaheim Ducks 1X=92%, 1=76%
⛔ (wynik: 2:3) Colorado Avalanche - Minnesota Wild 1X, Mam przy tym meczu troszkę wątpliwości, wymknął się poza schemat.
Edit: I faktycznie ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hokej
26.01.2012 r.
✅ (wynik: 3:3) Herlev Eagles - Aalborg Panthers 1X ale mam wątpliwości też ...
Edit: nie było tak źle ... Właśnie trwa dogrywka.

⛔ (wynik: 1:4) HC Valpellice - HC Bozen 1X=81%, 1=54% Niebezpiecznie wysokie tutaj mają buki kursy :grin:
✅ (wynik: 0:2) WSV Sterzing Vipiteno - SG Cortina 12=99%, 1=60%
I tu jeszcze coś dziwnego, bo kursy również b. b. wysokie z tego co patrzyłem:
✅ (wynik: 5:1) CSG Strasbourg - Rouen HE 1X=85%, 1=53%
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Columbus Blue Jackets u San Jose Sharks
Ottawa Senators u Boston Bruins
Winnipeg Jets u Philadelphia Flyers
Co Ty na to?
Na pewno w takiej kolejności Gospodarze/Goście?
I jeszcze jedno; mam nadzieję, że to nie faza PlayOff? Jeśli PlayOff to algorytm zadziała błędnie ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Sprawdziłem. Niestety, te trzy ww. mecze leżą poza moim &quot;schematem&quot; algorytmu. ????
To nie jest tak, że gramy wszystko ... Czasami lepiej nie grać niż wtopić ;)
Kiedy będzie się zbliżała nast. kolejka NHL to postaram się coś z niej wyłowić, albo wcześniej, gdy będę tutaj dostępny ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Kiedy będzie się zbliżała nast. kolejka NHL to postaram się coś z niej wyłowić, albo wcześniej, gdy będę tutaj dostępny ...
Sprawdziłem pary NHL na dzień 1 lutego br. i niestety nie ma tam nic co się mieści w obrębie tego mojego algorytmu. Tzn. wyniki wychodzą liczbowe takie, których nie jestem wstanie zinterpretować. Aby to zrobić musiałoby się odbyć kilkadziesiąt podobnych meczów, z których powinienem wyciagnąć jakieś wnioski i zmodyfikować algorytm a na to nie mam niestety czasu.
Pozostaje (jeśli chodzi o NHL) poczekać na spotkania, które odbędą się dzień później czyli 2 lutego (i jakieś są chyba 3 lutego) - może tam coś będzie ciekawego ... (ale wpierw muszą odbyć się te 1 lutego i w jakiejś mierze zmieni się tabela ligowa).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hokej
27.01.2012 r.
⛔ (wynik: 1:1) HC Karlovy Vary - HC Kladno 12=99%, 1=56%
✅ (wynik: 4:0) GE Servette HC - SCL Tigers 1X=93%, 1=75
✅ (wynik: 1:3) Rapperswil Jona Lakers - EHC Biel 12=99%, 1=56%
⛔ (wynik: 0:0) HC Caen - Ducs De Dijon 12=99%, 1=56%
✅ (wynik: 4:7) Neuilly-Sur-Marne - HC Briancon X2=99%, 2=66%
⛔ (wynik: 1:3) ASG Angers - HC Amiens Somme 1X=93%, 1=75
⛔ (wynik: 1:1) Morzine - Avoriaz - Chamonix HC 12=99%, 1=56%
✅ (wynik: 6:3) Linköpings HC - Timra IK 1X=93%, 1=75
✅ (wynik: 3:4) MMKS Podhale Nowy Targ - KH Zaglebie Sosnowiec X2=99%, 2=66%
✅ (wynik: 4:7) TKH Nesta Torun - KH Sanok X2=99%, 2=66%
✅ (wynik: 3:0) ESV Kaufbeuren - EV Ravensburg 1X=93%, 1=75
✅ (wynik: 3:3) Landshut Cannibals - Starbulls Rosenheim 1X=86, 1=55
✅ (wynik: 4:4) SC Bietigheim/Bissingen - Heilbronner EC 1X=75, 1=50
✅ (wynik: 5:2) SC Riessersee - Lausitzer Füchse 12=99%, 1=56%
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Fajnie by było jakbyś podawal jeszcze kursy na dane spotkania.
Trochę mi to komplikuje przy większej ilości meczów i często przy braku czasu bo w przypadku hokeja,
po lewej będą wyniki, po prawej są typy i procenty. Podawałbym do tego kursy na typy czyste i na typy z podpórkami więc poza tym trochę też nieczytelnie zrobiłoby się ..
Edit:
W miarę możliwości czasowych i niewielkiej liczby meczów, będę podawał.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cd.
28.01.2012 r.
Hokej
✅ (2:0) Horacka Trebic - HC Dukla Jihla 1X (1,57) =76%, 1 (2,55)= 46% Algorytm algorytmem... ale intuicja mi coś podpowiada, że będzie X2 ... Zobaczymy ...
✅ (4:1) GCK Lions - HC Sierre-Anniviers 1X (1,25) =90%, 1 (1,70) =75%
✅ (1:1) HC Ambri Piotta - HC Fribourg Gotteron 1X (1,80) =76%, 1 (3,00)= 46% Uwagi jak wyżej ...
✅ (4:2) JYP Jyväskylä - Espoo Blues 1X (1,14) =87%, 1 (1,50) =54%
✅ (2:2) SG Cortina - HC Valpellice 1X (niezn.w BAH) =90%, 1 (1,50) =75%
⛔ (2:5) EHC Visp - EHC Basel 1X (1,17) =87%, 1 (1,50) =54%
✅ (5:2) VIK Västeras HK - MIF Redhawks 1X (1,32) =87%, 1 (1,85) =54%
✅ (4:2) Sapko - K-Vantaa 1X (niezn.w BAH) =90%, 1 (1,75) =75%
 
Do góry Bottom