>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Podążasz w bardzo dobrym kierunku,o ile twoim celem jest zrobienie z siebie najwiekszego klauna na forum⛔⛔
Nie ciebie o kierunek zapytałem frustraciku.
Zrób ładnie w tył zwrot i spadaj ????
Rozmawiam codziennie z podobnymi do ciebie sfrustrowanymi osobnikami, &quot;byznesmenami&quot; prawdopodobnie marzącymi o milionach i ze złotówką w garści. Robię to jednak w godzinach pracy, w gabinecie. Tam się dopiero wyciszacie i w spokoju, potulnie wracacie do domków.
Znaczy to tyle, że nie życzę sobie wtrętów podobnych osobników tutaj, w moim temacie.
 
T 4

tempozan

Użytkownik
Tak &quot;przy okazji&quot; ... Spróbuję napisać algorytm na mecze remisowe. To mogłaby być niezła rzecz. Właściwie, to byłaby miazga :grin:.
Tak przy okazji sprobuje napisac algorytm na kursy 25 i wiecej.To mogłaby być niezła rzecz.Właściqwie to byłąby miazga:grin:
Poki co twoj algorytm jest taki mega ze wybiera najwiekszych faworytow i grasz ich 1x po kursach ok1,1&gt;grajac w ten sposob singlami trzeba miec ogromny kapitał zeby sie opłacało w to bawic .Ty podajesz po okolo 5 spotkan kurs ako ok 1,5 1,6.ANI RAZU NIE WESZŁY WSZYSTKIE.A to jest sztuka zeby nie trafic 5 spotkan po kursach1.1 i to jeszcz z takim EKSTRA ALGORYTMEM.
Mogłbym tak pisac naprawde dlugo,kazde doslownie kazde twoje zdanie rozłozyc na czynniki pierwsze i cie zgnoic.No ale pisz sobie dqalej fantazjuj rob z siebie pajaca.Szczerze mowiac mam tu niezły ubaw,wiec tak trzymaj
Twoj kochany frustrat.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=tempozan;2611636][...] grajac w ten sposob singlami trzeba miec ogromny kapitał zeby sie opłacało w to bawic .[...]
Widzę, że być może nie zadałeś sobie nawet trudu przeczytania sedna tego tematu.
[...] Mogłbym tak pisac naprawde dlugo,kazde doslownie kazde twoje zdanie rozłozyc na czynniki pierwsze i cie zgnoic. [...]
Brawo ???? . Jesteś bohaterem.
[...] No ale pisz sobie dqalej fantazjuj rob z siebie pajaca.Szczerze mowiac mam tu niezły ubaw,wiec tak trzymaj [...]
Dziękuję. Żyj sobie dalej.
[...] Twoj kochany frustrat.
Polecę cię kolegom.
Niesamowite! Skąd biorą się tacy jak ty? Wychodzicie podczas pełni księżyca ze swoimi żalami do Świata? :grin:
Ilu jeszcze was tutaj wpadnie? Macie jakiś &quot;plan&quot;? &quot;Misję&quot;? Mówią do was &quot;głosy&quot;, że trzeba coś z tym moim tematem zrobić?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]&quot;Czyste&quot; remisy. [...]

Turcja Süper Lig

03.01.2012 r.
⛔ Sivasspor - Kardemir Karabük &quot;średni remis&quot;
Kontynuacja:

Turcja Süper Lig

04.01.2012 r.
✅ Genclerbirligi Ankara - Samsunspor &quot;mocny remis&quot;
(Nie chce mi się w to wierzyć ale tak wyszło. Zobaczymy ...).

Iran Pro League

05.01.2012 r.
⛔ Shahrdari Tabriz FC - MES Kerman FC &quot;średni remis&quot;
(Chociaż, po meczu Sivasspor z Karabuk&#39;iem powinienem zweryfikować klasyf. dot. tego spotkania i napisać ew. &quot;słaby remis&quot;, ale zobaczymy ...).

Anglia Premier League

⛔ 04.01.2012 r.
Everton FC - Bolton Wanderers &quot;średni remis&quot;
(Jeśliby &quot;siadło&quot;, to znaczy, że mogę moje założenia rozszerzyć o jeszcze jedno).

Włochy Serie A

08.01.2012 r.
Atalanta Bergamasca Calcio - AC Milan
(Do tego nie jestem przekonany czy w ogóle powinien tutaj się znaleźć, ale zaryzykuję).
Włochy Serie B
06.01.2012 r.
✅ Vicenza Calcio - Reggina Calcio Wielka dla mnie niewiadoma ale spełniająca przyjęte przeze mnie kryteria.

Hiszpania Segunda Division

06.01.2012 r.
⛔ CD Alcoyano - RC Celta de Vigo &quot;średni remis&quot;
(Czerwona kartka dla gospodarzy).
07.01.2012 r.
⛔ CE Sabadell - Real Valladolid &quot;mocny remis&quot;
08.01.2012 r.
AD Alcorcon - UD Almeria &quot;mocny remis&quot;
--------------
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kontynuacja:

[...]
W zw. z moimi obliczeniami, spróbuję dla potrzeb przyszłego, ewentualnego programu &quot;postopniować&quot;, dokonać jakiejś gradacji ww. spotkań.
Skala remisów jest więc następująca: &quot;mocny&quot;, &quot;średni&quot;, &quot;słaby&quot;. Zamiast jakiegoś np. procentowego określenia skali prawdopodobieństwa wystąpienia meczu remisowego.
Oczywiście, ucieszę się jeśli w ogóle wystąpią remisy :smile:.
Dodaję także trochę moich przemyśleń (myślę &quot;na głos&quot;). Bardziej dla mnie. Mam nadzieję, że nie przeszkadzają. Jest kilka bowiem spotkań, do których mam jakieś zastrzeżenia ...
Ryzyko &quot;zagrania&quot; remisów &quot;średnich&quot; i/lub &quot;słabych&quot; podejmie lub go nie podejmie, Gracz.

Chociaż każdy mecz piłki nożnej rozpoczyna sie od remisu to sądzę, że to jest trudny temat.
I dlatego m.in. zapewne, najwyższe kursy są przyporządkowane wynikom remisowym.

Żałuję, że dzisiaj i w ogóle początkiem stycznia, odbywa się tak niewiele ligowych spotkań piłkarskich.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przy okazji typowania &quot;czystych&quot; remisów pokuszę się na próbę, o typy na &quot;pewniaki&quot; (w sensie: &quot;1&quot; i &quot;2&quot;).
Notabene,
jeśli któraś z wpadających tutaj od czasu do czasu sfrustrowanych
niegrzecznych osób :grin:
sądzi, że podpórkowy algorytm nie może posłużyć do wyprowadzenia &quot;wzoru&quot; pozwalającego typować &quot;1&quot;, &quot;X&quot;, &quot;2&quot; to jest w bardzo dużym błędzie.
--------------------------------------------------
Kolejne prognozy. Robię to więc niejako przy okazji prognoz remisowych:

Iran Pro League

05.01.2012 r.
✅ Naft Tehran FC - Fajr Sepasi FC 1
(w algorytmie podpórkowym byłoby &quot;1X&quot;).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Turcja Süper Lig

04.01.2012 r.
✅ Genclerbirligi Ankara - Samsunspor &quot;mocny remis&quot;
(Nie chce mi się w to wierzyć ale tak wyszło. Zobaczymy ...).

[...]
... a jednak ;)
1:1
---
Edit:
Będę zadowolony, jeśli wejdą wszystkie &quot;mocne remisy&quot;. Jeśli &quot;średnie&quot; i &quot;słabe&quot; nie wejdą, to skupię się na &quot;mocnych&quot; i tylko takie spotkania algorytm będzie prognozował.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kontynuacja prób na &quot;pewniaki&quot;:
Włochy Serie B
06.01.2012 r.
⛔ FC Torino - UC Albinoleffe 1
(w podpórkowym byłoby 1X)

✅ Hellas Verona - Modena FC 1
(w podpórkowym byłoby 1X)
⛔ US Grosseto - AS Livorno 1
(w podpórkowym byłoby 1X)

Włochy Lega Pro Seconda Divisione, Girone B
06.01.2012 r.
⛔ Perugia Calcio - SF Aversa Normanna 1
(w podpórkowym byłoby 1X)
Do tego &quot;eksperymentalnie&quot; (jeśli zadziała tzn., że mogę rozszerzyć algorytm o jeszcze jedno założenie):
Włochy Serie B
06.01.2012 r.
⛔ UC Sampdoria - AS Varese 1910 1
✅ US Sassuolo Calcio - SS Juve Stabia 1
------
Edit:
Przydatne porażki ???? .
Widzę, że te mecze, które zostały tutaj przytoczone a nie &quot;siadły&quot;, są spotkaniami remisowymi w większości.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
08.01.2012 r.
✅ AD Alcorcon - UD Almeria &quot;mocny remis&quot;
--------------
(Fakt, że czerwona kartka dla Gości. Inna rzecz, że ta kartka w 58 min. była &quot;złapana&quot; być może w polu karnym - a gdyby nie faul jest prawdopodobne, że padłby gol - skoro bramka dla Gospodarzy w 58 min. padła z rzutu karnego).

[...] ⛔ Atalanta Bergamasca Calcio - AC Milan
(Do tego nie jestem przekonany czy w ogóle powinien tutaj się znaleźć, ale zaryzykuję). [...]
Nie mogę edytować, stąd cytaty.

Jeśli chodzi o algorytm &quot;czysto&quot; remisowy, będę szedł więc raczej w kierunku takiego rodzaju meczów, które tutaj oznaczyłem jako &quot;mocne remisy&quot;. I oczywiście wyciągnę wnioski ze wszystkich wyników meczów, które ostatnio tutaj zostały zaprezentowane.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zaryzykuję:
Anglia Premier League
14.01.2012 r.
⛔ West Bromwich Albion - Norwich City X (3,20)

Anglia Championship

14.01.2012 r.
✅ Millwall FC - Birmingham City 2 (2,40)
⛔ Portsmouth FC - West Ham United X (3,15)
⛔ Watford FC - Reading FC X (3,20)
Anglia League One
14.01.2012 r.
⛔ Leyton Orient - Chesterfield FC 1 (1,80)
✅ Preston North End FC - Wycombe Wanderers 1 (1,70)
⛔ Rochdale AFC - Stevenage FC X (3,20)
Anglia League Two
14.01.2012 r.
⛔ Accrington Stanley - Barnet FC 1 (1,65)
⛔Macclesfield Town - Torquay United X (3,25)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zaczerwieniło się. Zapewne z podpórkami byłoby bardzo zielono. Mam cały czas ten sam problem: kiedy dać &quot;pewniaka&quot; a kiedy &quot;remis&quot;? Na razie daję odwrotnie.
Trzeba pracować dalej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Eksperymentalnie wrzucę (w program) mecze hokejowe. Przynajmniej &quot;odpadną&quot; remisy skoro mam z nimi problem. Jednak program podpórkowy był napisany dla meczów piłkarskich więc nie jestem przekonany czy cokolwiek z tego wyjdzie. No ale ...
15.01.2012 r.
Hokej, Szwajcaria NLA
✅ GE Servette HC - HC Lugano 2 (2,65)

Hokej, Polska Ekstraliga

(Kursy są jakie są. To po prostu najbliższe mecze hokejowe ...).
✅ TH Unia Oświęcim - MMKS Podhale Nowy Targ 1 (1,10)
✅ JKH GKS Jastrzębie - TKH Nesta Toruń 1 (1,10)
✅ MKS Cracovia - KH Zagłębie Sosnowiec 1 (1,10)
Hokej, Niemcy 2. Liga
✅ Heilbronner EC - EV Ravensburg 1 (1,70)
✅ SC Riessersee - Landshut Cannibals 2 (2,10)
Hokej, Austria EHL
⛔ HC Orli Znojmo - KAC Klagenfurt 2 (2,05) Z podpórką by weszło ;). Wynik ustalono po rzutach karnych.
✅ SAPA Fehervar AV19 - HK Acroni Jesenice 1 (1,30)
Hokej, Słowacja Extraliga
✅ HC 05 Banska Bystrica - HKM Zvolen 2 (3.00) No ciekawe ...
Hokej, Rosja KHL
✅ HC Lev Poprad - AK Bars Kazan 2 (1,60)
Hokej, NHL
✅ Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins 2 (2,30)
✅ Washington Capitals - Carolina Hurricanes 1 (1,80)
------------------------------------
Przy okazji przypomnienia ... Podpórki (piłka nożna):
15.01.2012 r.
Hiszpania Primera Division
⛔ CA Osasuna - Racing de Santander 1X
Portugalia Liga de Honra
✅ CD Aves - CD Trofense 1X
✅ Leixoes SC - Belenenses Lissabon 1X
Turcja 1. Lig
✅ Kasimpasa - Bucaspor 1X
Turcja Süper Lig
✅ Besiktas - Bursaspor 1X
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Eksperymentalnie wrzucę (w program) mecze hokejowe. [...] nie jestem przekonany czy cokolwiek z tego wyjdzie.
[...]
✅ HC 05 Banska Bystrica - HKM Zvolen 2 (3.00) No ciekawe ...
[...]
... a jednak.
Wydaje mi się, że hokej jakoś &quot;wchodzi&quot; ... Zobaczymy co z tymi dwoma pozostałymi, dzisiejszymi meczami NHL.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Zobaczymy co z tymi dwoma pozostałymi, dzisiejszymi meczami NHL.
Pingwiny właśnie elegancko &quot;siadły&quot;. Jeszcze tylko Washington Capitals - Carolina Hurricanes ...

Jeśli zasady obowiązujące w moim algorytmie pasują i do hokeja to bardzo się cieszę ???? .
Dziwne to jest ale jest. W każdym bądź razie, wyeliminowało dylemat następujący: &quot;czysty&quot; typ czy z podpórką (a konkretnie z remisem). Jeśliby znalazło zastosowanie w innych drużynowych dyscyplinach, tym bardziej byłoby miło. Jednakże nie jestem pazerny. Dobrze jest jak jest.
Przypominam, że algorytm nie ma zastosowania do PlayOff&#39;ów piłkarskich. Wnoszę z tego, że do hokejowych również.
--------------------
Czy ktoś chciałby, żebym wrzucił tu jeszcze prognozy dla jakichś meczów hokejowych?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Czy ktoś chciałby, żebym wrzucił tu jeszcze prognozy dla jakichś meczów hokejowych?
Nie widzę,
ale dam taki, najbliższy:

16.01.2012 r.
NHL
⛔ Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 2 (2,30) Również i ten wynik rozstrzygnięto po czasie rewgulaminowym :grin:. Nie mylę się &quot;w drugą stronę&quot; - to chyba istotne. Cały czas jest tak, że gdyby grać z podpórką (remisem), byłby trafiony.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Pingwiny właśnie elegancko &quot;siadły&quot;. Jeszcze tylko Washington Capitals - Carolina Hurricanes ...

[...]
Ten mecz również &quot;wszedł&quot;.
Skądinąd trochę dziwny bo wynik chyba powinien być wyższych rozmiarów. Kiedy już zaświecił się na tablicy wynik &quot;1:0&quot; dla Gospodarzy sędzia ... nie uznał tej bramki. Powtórki wykazały, że krążek siedział w siatce więc nie wiem o co chodziło ale być może na hokeju niewiele się znam.
Zakończyło się na 2:1.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
JA się wypowiem. Kibicowałem temu tematowi na początku, nawet ci podpowiadałem w którą drogę trzeba iść najlepiej. Zrezygnowałeś z niej, zacząłeś kombinować z remisami. Ok, może się uda. Ale wiesz co mnie najbardziej wkurzyło? To, że jak tylko trochę się w temacie zaczerwieniło to ty zaczałeś wrzucać śmieszne mecze hokeja z polskeij ligi po kursach 1,1. To już śmieszne jest, pograj NHL programem, wyrównaną w miarę ligę, a nie grasz polską gdzie pomiędzy czołówką a spadkowiczami jest przepaść
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Sikorrrr;2643680]JA się wypowiem. [...]
Dzięki za wypowiedź ????

[...] Kibicowałem temu tematowi na początku, nawet ci podpowiadałem w którą drogę trzeba iść najlepiej. Zrezygnowałeś z niej, zacząłeś kombinować z remisami. Ok, może się uda. [...]
... ależ nie ???? . Równolegle do remisów rozkminiam czyste typy. Jeśli będę coś więcej wiedział niż tylko cyfry, których teraz dużo mam przed oczami, to &quot;zapodam&quot; to. Poza tym, mam teraz naprawdę bardzo ciężki i bardzo poważny okres w życiu.
[...] Ale wiesz co mnie najbardziej wkurzyło? To, że jak tylko trochę się w temacie zaczerwieniło to ty zaczałeś wrzucać śmieszne mecze hokeja z polskeij ligi po kursach 1,1. To już śmieszne jest, pograj NHL programem, wyrównaną w miarę ligę, a nie grasz polską gdzie pomiędzy czołówką a spadkowiczami jest przepaść
To też nie tak ???? choć może i tak wyglądało ... Ja w ogóle nie śledzę hokeja i nie wiem kto spada a kto zostaje. Wrzuciłem te kilka meczów z ligi polskiej bo akurat w tym dniu trwała liga polska. Oprócz polskiej grała także w tym dniu liga
szwajcarska, austriacka, niemiecka 2, słowacka, rosyjska, NHL (co do NHL to 2 spotkania wczorajsze &quot;siadły&quot;) i mecze tych lig także się w wątku znalazły. W słowackiej program trafił np. kurs 3.00 na Gości więc ...
... Czyli wczoraj, pomijając ligę polską było tak:
Hokej, Szwajcaria NLA

✅ GE Servette HC - HC Lugano 2 (2,65)

Hokej, Niemcy 2. Liga

✅ Heilbronner EC - EV Ravensburg 1 (1,70)

✅ SC Riessersee - Landshut Cannibals 2 (2,10)

Hokej, Austria EHL

⛔ HC Orli Znojmo - KAC Klagenfurt 2 (2,05) Tu był remis i rozstrzygnięcie po karnych

✅ SAPA Fehervar AV19 - HK Acroni Jesenice 1 (1,30)

Hokej, Słowacja Extraliga

✅ HC 05 Banska Bystrica - HKM Zvolen 2 (3.00)

Hokej, Rosja KHL

✅ HC Lev Poprad - AK Bars Kazan 2 (1,60)

Hokej, NHL

✅ Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins 2 (2,30)

✅ Washington Capitals - Carolina Hurricanes 1 (1,80)

Kursy więc chyba niczego sobie?
 
F 13

f12

Użytkownik
Się poniecasz jak wejdą mecze , a jak jest czerwono to siedzisz cicho i piszesz że to faza testów itp. Nie musisz dwa razy eksponwać wczorajszego sukcesu. Chodzi o to aby taka skuteczność utrzymywała się ciągle. Rozumiem że spada liczba wejsć bo kolega ,, typy z sieci neuronowej &#39;&#39; ma ciekawszy temat ale naprawdę nie trzeba tak się podpalać. Życzę Ci aby taka skuteczność się utzrymała bo to znaczyłoby że buk jest do pokonania , ale zachowaj zimną krew i nie podpalaj się po wygranej jak dzieciak w piaskownicy. pozdrawiam

A i mam prośbę nie pisz że jestem frustratem tak jak każdemu to piszesz jak dana osoba wyrazi własne zdanie i trochę prawdy napisze. Naucz się przyjmować krytykę.
 
Do góry Bottom