>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Ja tylko mówię jak wygląda to z perspektywy czytającego. Jak dla mnie to wygląda to mniej więcej tak:
Glasgow Rangers - FC Motherwell 1x
Dunfermline - Celtic x2
i wspomniany wcześniej
Cowdenbeath - East File 1Xczyli teoretycznie najprostsze mecze do wytypowania programy typuje dwudrogowo, a spotkania w których trudno wskazać faworyta nakazuje ich nie grać.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ja tylko mówię jak wygląda to z perspektywy czytającego. Jak dla mnie to wygląda to mniej więcej tak:
Glasgow Rangers - FC Motherwell 1x
Dunfermline - Celtic x2
i wspomniany wcześniej
Cowdenbeath - East File 1Xczyli teoretycznie najprostsze mecze do wytypowania programy typuje dwudrogowo, a spotkania w których trudno wskazać faworyta nakazuje ich nie grać.
Tak. Nakazuje ich nie grać, aby nie &quot;wtopić&quot;. Program nie będzie podawał typów na wszystkie mecze ale stanowi &quot;rękę na pulsie&quot;.
Przy czym, liga szkocka nie jest najlepszym, &quot;modelowym&quot; przykładem w przypadku tego programu. Nie chcę wchodzić w szczegóły algorytmiczne ale pewnym utrudnieniem jest tutaj mała liczba zespołów w lidze.
Sądzę, że w meczach, w których wskazać trudniej faworyta ale w meczach lig, gdzie liczba zespołów jest większa niż te 12 czy 10, program sobie radzi.
--------------
Edit:
Program jest przeze mnie celowo &quot;wyśrubowany&quot; aby niepotrzebnie nie ryzykować meczów ryzykownych.
Np. prawdopodobnie przy dzisiejszym &quot;problematycznym&quot; meczu (trzymając się Ligi Szkockiej) Celtic Glasgow - Glasgow Rangers program gdyby nie był tak &quot;wyśrubowany&quot; to podałby &quot;X2&quot;. Po cóż jednak mam się &quot;napalać&quot; na ten kurs np. 3,65 (1) lub 3,20 (X) albo 1,72 (X2)? Świat się nie kończy na jednym meczu ;) a można na nim łatwo stracić gotówkę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
✅ Preston North End FC - Sheffield Wednesday X2
Oldham Athletic - Notts County Nie Grać (gdyby nie był &quot;wyśrubowany&quot;, byłoby ⛔ X2)
Yeovil Town - AFC Bournemouth Nie Grać (gdyby nie był &quot;wyśrubowany&quot; , byłoby ✅ X2)
✅ AFC Wimbledon - Southend United X2 * Uwagi do meczu, są w poscie 167
Aldershot Town - Plymouth Argyle Nie Grać (gdyby nie był &quot;wyśrubowany&quot;, byłoby raczej ✅ 1X) * Uwagi do meczu, są w poscie 167
Ciekawe prawda? Mecz o najniższym kursie (na Gospodarzy lub 1X) w tej kolejce League Two i program nie wskazuje Gospodarzy jako faworyta a &quot;nakazuje&quot; nie grać. Goście natomiast, zajmują ostatnie miejsce w tabeli.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Przy czym, liga szkocka [...]
Wracając do tej szkockiej ligi i najbliższych jej meczów...
Jeśli chodzi o Premier League to program zwraca komunikat: &quot;Nie grać&quot;. Żadnego z meczów :grin: tej kolejki. Nawet Dunfermline Athletic z Celtic Glasgow.
Gdybym popatrzył tak w ustawienia tego programu, w jego &quot;wnętrze&quot;, który mecz byłby &quot;najbliżej&quot; do zagrania, to bylby to być może Dundee United - Aberdeen FC i typ 1X ale powtórzę: komunikat otrzymałem &quot;Nie grać&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Anglia Premier League

31.12.2011 r.
✅ Stoke City - Wigan Athletic 1X
01.01.2012 r.
⛔ Sunderland AFC - Manchester City X2
Anglia Championship
30.12.2011 r.
⛔Southampton FC - Bristol City 1X To się chyba nie miało &quot;prawa&quot; zdarzyć. Piękno sportu ;)
--------------------------------
31.12.2011 r.
⛔ Barnsley FC - Leeds United X2
⛔ Derby County - West Ham United X2
✅ Millwall FC - Crystal Palace X2
-----------------------------------
✅ Watford FC - Doncaster Rovers 1X
✅ Middlesbrough FC - Peterborough United 1X
Anglia League One
31.12.2011 r.
✅ Colchester United - Exeter City 1X
------------------------------------------
✅ Scunthorpe United - Chesterfield FC 1X
✅ Sheffield United - Hartlepool United 1X
⛔ Leyton Orient - Charlton Athletic X2
... Szkoda ... Może wpływ czerwonej kartki dla Gości w 6 min. ustawił ten mecz ...
------------------------------------------
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
No dobrze, skoro tak piszesz to pozostawmy to. Jeśli mogę jeszcze coś zaproponować to wrzuć do programu takie np. mecze i napisz co Ci wyszło:
Preston - Sheffield Wed
Oldham - Notts County
Yeovil - Bournemouth
AFC Wimbledon - Southend
Aldershot - Plymouth
wszystkie są z 31.12.
* Jedna rzecz być może ważna, którą teraz zauważyłem. Np. mecze Wimbledonu/Southend i Aldershot/Plymouth odbędą się 31 grudnia. 30 grudnia są spotkania tej samej kolejki. Ma to wpływ na układ tabeli.
Gdybym miał typować, to odczekałbym na wyniki meczów z 30 grudnia. Zaproponowałeś te mecze, więc prognozę podałem, ale ... To właśnie ale.
---------------
Czyli w tym momencie do zagrania z meczów zaproponowanych pozostałby tylko mecz Preston North End FC - Sheffield Wednesday X2.
Chyba, że już taką tezą namieszałem ;). Prawdę mówiąc, nie pamiętam jak to było w przypadku prognoz innych spotkań, jaką &quot;taktykę&quot; stosowałem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W tym momencie złapalem się na tym, że już nie dopisuję kursów przy spotkaniach. Nie będę już wracał do tego (czas). W takim razie mam nadzieję, że osoby obserwujące ten temat &quot;monitorują&quot; sobie we własnym zakresie kursy.
Edit:
Musiałem w tym miejscu wycofać typy dla Anglia Conference. Pomyłka.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
* Jedna rzecz być może ważna, którą teraz zauważyłem. Np. mecze Wimbledonu/Southend i Aldershot/Plymouth odbędą się 31 grudnia. 30 grudnia są spotkania tej samej kolejki. Ma to wpływ na układ tabeli. Gdybym miał typować, to odczekałbym na wyniki meczów z 30 grudnia. Zaproponowałeś te mecze, więc prognozę podałem, ale ... To właśnie ale.
to wrzuć jeśli możesz 31.12 typy po odbyciu się meczy piątkowych
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
30.12.2011 r.
Izrael National League
✅ Maccabi Um El Fahem - Hapoel Hertzelia Irony 1X
✅ Sektzia Nes Tziona - Maccabi Beer Sheva 1X
31.12.2011 r.
Izrael Premier League
✅ Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon - Hapoel Beer Sheva 1X
Niesamowite! Gospodarze &quot;gonili&quot; wynik. Z 0:3 zrobiło się 3:3.
-------------------------------------------------------
01.01.2012 r.
Anglia Conference North
Colwyn Bay FC - Vauxhall Motors 1X Mecz przełożony
FC Halifax Town - Gainsborough Trinity 1X Mecz przełożony
⛔ Gloucester City - Worcester City X2
--------------------------------------------
Guiseley AFC - Harrogate Town 1X Mecz przełożony
31.12.2011 r.
Maroko

⛔ DHJ Difaa Hassani Jdidi - Husa Hassania Agadir 1X
Australia A-League
✅ Central Coast Mariners FC - Gold Coast United 1X
Central Coast wydawał się być absolutnym &quot;pewniakiem&quot;. Podpórka w tym przypadku chyba wielu Graczom uratowała tyłek ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zauważyłem poniewczasie, możliwy błąd (tzn. możliwe, że błędnie podałem pewne dane programowi przy poniżej wymienionych meczach - a możliwe też, że to wpływu nie będzie miało na wynik). Mój błąd, zmęczenie. Sorry, jeśli ktoś już obstawił.

Wycofałem więc ze strony:
✅ Swansea City - Tottenham Hotspur X2
⛔ Birmingham City - Blackpool FC X2
✅ Reading FC - Ipswich Town 1X
✅ Leicester City - Portsmouth FC 1X
✅ Walsall FC - Rochdale AFC 1X
AFC Wimbledon - Southend United * To jest mecz, którego teraz w zw. z tym o czym piszę, nie polecałbym Kunciapkowi.
Aldershot Town - Plymouth Argyle * jak wyżej
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
to wrzuć jeśli możesz 31.12 typy po odbyciu się meczy piątkowych
Nic się nie zmieniło.
Poza tym, odnośnie spotkań AFC Wimbledon - Southend United i Aldershot Town - Plymouth Argyle uwagi jak w poprzednim poscie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czyli z 5 meczy został tylko jeden???
Nikt nie mówił, że będzie łatwo :grin:
Ten program dosyć solidnie segreguje mecze.

Poza tym może okazać się, że ten &quot;błąd&quot;, o którym napisałem wcześniej,
nie jest tak istotny i nie ma jednak wpływu na prognozę (i w konsekwencji, w podobnych przypadkach nie będę go traktował jako błąd)
a wtedy pozostają dwa mecze bo jest jeszcze:
AFC Wimbledon - Southend United X2
-----------------
Edit:
Pewnie po wynikach meczów wymienionych w poscie 172 dowiemy się czy kwestię, o której myślę traktować jak błąd, czy jak nieistotną sprawę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]

Pewnie po wynikach meczów wymienionych w poscie 172 dowiemy się czy kwestię, o której myślę traktować jak błąd, czy jak nieistotną sprawę.
W świetle poniższego wydaje się, że jest chyba ok ...
✅ Swansea City - Tottenham Hotspur X2

⛔ Birmingham City - Blackpool FC X2

✅ Reading FC - Ipswich Town 1X

✅ Leicester City - Portsmouth FC 1X

✅ Walsall FC - Rochdale AFC 1X

✅ AFC Wimbledon - Southend UnitedX2

Aldershot Town - Plymouth Argyle, jako (ponownie) &quot;Nie Grać&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak &quot;przy okazji&quot; ... Spróbuję napisać algorytm na mecze remisowe. To mogłaby być niezła rzecz. Właściwie, to byłaby miazga :grin:.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak &quot;przy okazji&quot; ... Spróbuję napisać algorytm na mecze remisowe. [...]
Nie będę zakładał nowego wątku. Zobaczę, czy podążam w dobrym kierunku. &quot;Czyste&quot; remisy. Zobaczymy, albo tak, albo nie:

Turcja Süper Lig

03.01.2012 r.
Sivasspor - Kardemir Karabük
 
Do góry Bottom