>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Gdybyś tylko przeczytał dwa poprzednie wpisy wiedziałbyś, że:
[...]
Pozdrawiam :p
Favago, masz rację przy tej uwadze. Jednak i ona i te moje podliczenia powinny się odnosić/odnosi się jedynie do tego typowania na wysokie kursy (powyżej 2,00), które to zaproponowałem w poscie 113. Wysegregowałem w obrębie tego posta (nr 113) jedynie te spotkania, gdzie były tylko i wyłącznie wysokie kursy. Może taka wybiorczość miała też wpływ na (niższą) skuteczność ...
W każdym razie, to podliczenie nie obejmowało tych wszystkich moich &quot;podpórkowych&quot; typów prezentowanych w wątku ...
Edit:
Sikorrrr&#39;owi chodziło o to, co w poscie nr 114.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Fakt, że skupiłem się na skuteczności. To była/jest dla mnie ważna sprawa.
[...]
Ciągle zapominam o jednej rzeczy. Algorytm na początek pozwoli ograniczyć do minimum, czas wykorzystywany podczas analizy meczów. Ukierunkuje w odpowiednią stronę. Może zapewni skuteczność na odpowiednim poziomie.
Reszta, to zasoby naszych szarych komórek. Jeśli będą wątpliwości przy jakiejś prognozie, zawsze można ją skorygować, tak po ludzku. Matematyka (to słowo w stosunku do mojego algorytmu jest zbyt duże ???? ) nie wyłapie realnych sytuacji jakie wpływają na funkcjonowanie konkretnego zespołu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
jakie są zasady działania algorytmu ?
Mogę dodać jeszcze taki opis:
Aktualny mój algorytm jest bardzo prosty (&quot;premedytacyjnie&quot; prosty bo wcześniej był bardziej złożony), tzn. w tym sensie, że Użytkownik wpisuje jedynie 3 zmienne. Ogólnodostępne publicznie (czyli, że można je zwyczajnie łatwo znaleźć) 3 zmienne.
Sedno znajduje się głębiej. Działania na tych &quot;zmiennych&quot;, skompilowane są z działaniami na &quot;stałych&quot;, zaimplementowanych tam (w tym momencie w arkuszu kalkulacyjnym) nomen omen, na stałe.
Nie jest to więc typ &quot;programu&quot;, uzależnionego od aktualizacji bazy danych. Dla jednych plus, dla innych osób zapewne to mógłby być minus.
Po wpisaniu przez Użytkownika tych 3 zmiennych, wskazanie na konkretny wynik meczu otrzymuje on natychmiast.
Zaletą jest więc fakt, iż &quot;program&quot; nie jest pracochłonny. Nie &quot;kradnie&quot; wiele czasu.
Zużywa go w ilości przeciętnie ok. 30 sekund, przeznaczonych dla jednego zdarzenia/meczu.
Chyba każdego wyprowadziłoby z nerwów &quot;wklepywanie&quot; do programu dziesiątków danych, prawda?
Zwłaszcza, gdy mecz tuż, tuż ...
Również to, że jest uniwersalny w tym sensie, iż można go stosować do każdej bezwzględnie ligi (prawdopodobnie bez playoff&#39;ów).
Program został przygotowany z przeznaczeniem dla konkretnie jednej dyscypliny: dla piłki nożnej. Osobiście, nie uważam tego za minus lecz za pewną &quot;specjalizację&quot;.
Swoją drogą, założenia tego &quot;programu&quot; są tak wariackie, że prawdziwi matematycy złapaliby się za głowę (bo słowo &quot;matematyka&quot; nawet do niego nie pasuje ???? . Absolutnie nie pasuje).
Ważne, że działa - wydaje mi się - tak, jak to sobie mniej więcej wymyśliłem.
Być może niniejszy mój wywód jest olbrzymim przerostem formy nad konkretną treścią, ale skoro algorytmu nikt nie widział oprócz mnie, to przynajmniej niech ten opis go trochę uwiarygodni ... ;)
Chociaż .., nie napisałem niczego nowego skoro &quot;program&quot; powstał w oparciu o algorytm.
-------------------------------
Możnaby powiedzieć tak: co za problem? Przecież każdy może wytypować takie &quot;podpórki&quot; ze skutecznością 7 czy 8 na 10. Zresztą, to właśnie zostało w wątku gdzieś podniesione.
Może, ale tylko człowiek ( ... no ... może jeszcze jakiś robot). I to nie każdy.
Zauważcie, że &quot;program&quot; nie widzi chociażby i tych &quot;podpórkowych&quot; niskich kursów, które sugerować mogłyby wynik. Czyli już wiecie, że wysokość kursu nie jest &quot;zmienną&quot; a tym bardziej &quot;stałą&quot;, wykorzystywanymi przez ten algorytm.
Ponadto, zyskany dzięki zastosowaniu &quot;programu&quot; czas, przeznaczę z pożytkiem na coś innego.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Myślę, że tutaj bardziej właściwą drogą było by próba gry surebetami. Przykładowo wklepujesz tak jak kilka postów temu 10 zdarzeń. On ci wylicza jaki może być wynik, teraz ty analizując wg. swojego uznania, swojej wiedzy i intuicji powiedzmy 3 takie surebety i grasz. Warunek jest jednak jeden- jeden surebet nie wchodzi i pozamiatane niestety. Lecz skoro program ma dosyć wysoką, a nawet bardzo wysoką skuteczność myślę, że na sucho można takie kombinacje porobić. Zyski tam średnio powiedzmy miałeś 50zł z jednego surebeta(przy stawce 100zł) czyli 150zł dziennie, co jest no powiedzmy sobie pokaźną sumą.
Jedyna właściwie wada to ta, że musi wejść każdy surebet, ale meślę, że skoro algorytm się sprawdza, to i to ma szansę powodzenia.
Może tak wykorzystaj algorytm?
Albo drugi pomysł- bo z tego co rozumiem to algorytm typuje ci z podpórkami. Więc jeśli wytypuje ci np. 1x to zagraj czyste 1. Kurs zawsze większy, może się sprawdzi. No i oczywiście typuj tyle typów co i z podpórkami.
Bo cała wada tej gry(algorytm z podpórkami) jest taka, że żeby nie być na minus trzeba niemal 100% skuteczności, a to jak wiadomo, jest niemożliwe nawet dla najlepszego algorytmu czy też typera. Ja na pewno będę tutaj zaglądał i starał się pomóc, szczególnie jeśli pójdziesz w drogę surebetów, to jest chyba najlepsze rozwiązanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Sikorrrr;2581687][...] 3 takie surebety i grasz. [...]
Może tak wykorzystaj algorytm? [...]
Dzięki za pomysł. Właśnie podobna myśl mi świtała, żeby na początek &quot;skurczyć&quot; trochę liczbę spotkań na kuponie. Do trzech a może np. do dwóch a wtedy, w tym ostatnim przypadku możnaby to rozpisać wg schematu:
AC
AD
BC
BD
gdzie AKO każdego kupnu to okolice 10. I każdy kupon za przykładowe stawki mniej więcej 10 zł i 15 zł (w zależności od AKO). Koszt takiej kombinacji to ciut powyżej 50 zł a ewentualne wygrana i zysk wyniosą odpowiednio: ok. 100 zł i ok. 50 zł.
[...] Albo drugi pomysł- bo z tego co rozumiem to algorytm typuje ci z podpórkami. Więc jeśli wytypuje ci np. 1x to zagraj czyste 1. Kurs zawsze większy, może się sprawdzi. [...]
Tu będę bardziej ostrożny. Te &quot;jedynki&quot; często mnie
zdradzały :grin: ;)
[...] Bo cała wada tej gry(algorytm z podpórkami) jest taka, że żeby nie być na minus trzeba niemal 100% skuteczności, a to jak wiadomo, jest niemożliwe [...]
Ta, dokładnie. Dlatego skupiłem się w jego konstrukcji właśnie na tej skuteczności.
[...] jeśli pójdziesz w drogę surebetów, to jest chyba najlepsze rozwiązanie.
Chyba rzeczywiście w takim kierunku to wszystko pójdzie. Chociaż oczywiście nie wykluczam obstawiania &quot;tradycyjnie&quot; podpórkowego.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tymczasem, wrzucę parę prognoz &quot;zwykłopodpórkowych&quot;. Może przy okazji, przydadzą się komuś.
Nie mam czasu niestety w tym momencie robić rozpisek &quot;surebetowych&quot;. Zresztą, kursy - w przypadku tych spotkań - na &quot;czyste typy&quot; są dosyć nieduże (nie dotyczy to czterech spotkań) więc nawet nie ma raczej sensu.
18.12.2011 r.

Hiszpania Segunda B Grupa 4
Real Jaen - CD Badajoz TYP: 1X (1,14)

Hiszpania Segunda Division

UD Almeria - CE Sabadell TYP: 1X (1,10)

Hiszpania Segunda B Grupa 2

UD Logrones - SD Amorebieta TYP: X2 (1,63) Ciekawy typ moim zdaniem. Bardzo wysoki kurs. Ciekawe czy mecz &quot;wejdzie&quot;.
CD Mirandes - CD Alaves TYP: 1X (Kurs nie wiem jaki, bo w międzyczasie wpisywania tu meczu, znikł ???? )
Turcja Süper Lig
Fenerbahce - Trabzonspor TYP: 1X (1,16)
Turcja 1. Lig
Bucaspor - Elazigspor TYP: X2 (1,40)

Wenezuela Primera Division

Yaracuyanos FC - Tucanes FC TYP: 1X (Kurs niewiadomy)
Włochy Serie A
SSC Napoli - AS Roma TYP: 1X (1,17)

19.12.2011 r.

Izrael National League
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Ironi Bat Yam TYP: 1X (1,10)
Holandia Eerste Divisie

Almere City FC - FC Eindhoven TYP: X2
(1,37)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze przez jakiś niedługi czas będę tutaj. Jeśli ktoś np. chciałby, żebym sprawdził algorytmem jakieś najbliższe spotkanie ligowe z zakresu piłki nożnej to proszę wrzucać tutaj propozycje.
Mecze nie powinny dotyczyć lig, gdzie aktualnie trwa faza Play Off, Clausura itp. playoffowe ...
Wyniki, jakie &quot;zwraca&quot; algorytm będą następujące:
&quot;1X&quot;, &quot;X2&quot;, &quot;Nie Grać&quot;.
Przy czym, jeśli ktoś jest pewien &quot;swojego&quot; meczu a algorytm podpowie &quot;Nie Grać&quot;, to oznacza tylko tyle, że algorytm nie wie/nie jest pewien jak obstawić i &quot;woli&quot; asekurancko nie zagrać aniżeli wtopić. Wy możecie grać ;)
----------------------------
Jeśli ktoś się zdecyduje, to podawajcie spotkania za &quot;B A H&quot;, żeby była jakaś wspólna platforma. Nie będę musiał błądzić po Sieci.
Z jakimś wyprzedzeniem czasowym rzecz jasna, a nie &quot;mecz za 5 minut&quot; ;) ...
-------------------
Edit:
Nie widzę ...
Dodałem więc powyżej kilka typów i spadam.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Do trzech a może np. do dwóch a wtedy, w tym ostatnim przypadku można by to rozpisać wg schematu:
AC
AD
BC
BD
gdzie AKO każdego kupnu to okolice 10. I każdy kupon za przykładowe stawki mniej więcej 10 zł i 15 zł (w zależności od AKO). Koszt takiej kombinacji to ciut powyżej 50 zł a ewentualne wygrana i zysk wyniosą odpowiednio: ok. 100 zł i ok. 50 zł.
Tu będę bardziej ostrożny. Te &quot;jedynki&quot; często mnie
zdradzały :grin: ;)
Ta, dokładnie. Dlatego skupiłem się w jego konstrukcji właśnie na tej skuteczności.
Mi bardziej chodziło, aby te surebety grać jako single, nie mieszać, ale gra w sumie po dwa na kuponie, może i przyniesie zyski, choć ryzyko większe, dużo większe.
Chyba rzeczywiście w takim kierunku to wszystko pójdzie. Chociaż oczywiście nie wykluczam obstawiania &quot;tradycyjnie&quot; podpórkowego.
Co do podpórkowego to naszła mnie niedawno inna myśl. Były by to niejako kupony długoterminowe, typowe taśmy. Cały kupon będzie rozgrywany na przestrzeni tygodnia aż. Każdego dnia wybierasz po 3 typy, z podpórką. 7x3=21 typów. Licząc że średni kurs to ok. 1,15, kurs akumulowany to wtedy ok. 20. Grasz to za dychę. Jak wejdzie jest super, jak nie wejdzie to jesteś stratny jedynie dychę. Przy skuteczności algorytmu myślę, że takie coś ma szansę powodzenia, choć wiadomo, 21 typów to bardzo dużo ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Sikorrrr;2583448] [...] Jak wejdzie jest super, jak nie wejdzie to jesteś stratny jedynie dychę. [...]
To w sumie jest bardzo miły pomysł, bo sympatyczny powrót &quot;do początków każdego gracza&quot; ;) czyli taśmowego typowania. I do tego, faktycznie mniejsze zagrożenie wypływu z kieszeni, większej kasy.

[...] Przy skuteczności algorytmu [...]
Dzisiaj widzę, że nadszedł chyba jakiś dzień kryzysowy :grin:.
Nie wiem co się dzieje w ligach hiszpańskich ale to jeszcze jeden przykład na to, że obliczenia i wzory naprzeciw realnych sytuacji życiowych szans nie mają.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Zawsze może być gorszy dzień. I tak jednak wydaje mi się, że najlepszy sposób to jednak single na surebety, najlepsze kursy. Choć taki powrót do przeszłości ???? ah... ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Sikorrrr;2583581]Zawsze może być gorszy dzień. [...]
Pewnie tak. Zawsze zadaję sobie przy podobnych sytuacjach pytanie, czy &quot;uśredniony&quot; czy tzw. przeciętny gracz typowałby zdecydowanie inaczej, lepiej. Jeśli odpowiedź byłaby na &quot;nie&quot;, to można być usatysfakcjonowanym ...
[...] I tak jednak wydaje mi się, że najlepszy sposób to jednak single na surebety, [...]
Naturalnie, singiel to najmniejsze z możliwych zagrożeń w przypadku gdyby &quot;nie weszło&quot;, a do tego kurs wysoki.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
To może zrób tak. Niech głównym celem będzie obstawianie tych surebetów, wybierz jednego buka z którego będziesz kursy brał i graj. Stawka powiedzmy 100zł by się dobrze liczyło(generalnie to powinno się wyliczać ile postawić by było optymalnie, ale myślę, że ci się zbytnio chcieć nie będzie ???? , chyba że się mylę, ew. kalkulator można zrobić, szybka sprawa ;)) Maksymalnie 5 surebetów dziennie, choć myślę, że 3 to najlepsza liczba. Popatrzysz z miesiąć, jaki to efekt da, będzie wtedy ok. 100 spotkań jeśli będzie się systematycznie grało, to da już jakiś obraz sytuacji. Jeśli będzie nieźle, to odniosłeś sukces ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Sikorrrr;2583646]To może zrób tak. [...]
Czyli po prostu tak, jak zrobiłem w poscie 113 ...
[...] Maksymalnie 5 surebetów dziennie, choć myślę, że 3 to najlepsza liczba. [...]
... tylko z ograniczeniem np. do 3 meczów.
I oczywiście musiałbym wyłuskiwać mecze tylko te, do których przyporządkowane są wysokie kusy. Zarówno kurs na &quot;pewniaka&quot; jak i na jego &quot;podpórkę&quot; czyli konkretnie w tym przypadku, remis.
Za stawkę łączną 155,33 zł (100 zł na Gospodarzy, 55,33 zł na remis) i przy kursie np. 1,66 na Gospodarzy a 3,00 na remis, zysk wyniósłby zaledwie 10,67 zł choć to oczywiście zysk.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tymczasem, wrzucę parę prognoz &quot;zwykłopodpórkowych&quot;. [...]
Ewidentnie, czarny dzień typerski dzisiaj nadszedł :-(. (Nie &quot;siądzie&quot; nawet 50%).
I to jest także swego rodzaju przestroga dla osób uważających, że &quot;każdy&quot; bezproblemowo wytypuje wyniki meczów z podpórkami.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nieważne, pomyłka. Tak czy inaczej, zapełnię ten post ????
--
Edit:
I jest coś ...
19.12.2011 r.
Anglia Conference South
Boreham Wood - Chelmsford City TYP: X2 (1,31)

---
Almere City FC - FC Eindhoven wyrzuciłem, bo pojawiło się kilka postów wcześniej ...
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no cóż, może znajdzie się sposób na futbol i wtedy to będzie w zasadzie bez precedens
patrząc na to jak w piłce nie idzie Zgredziowi, Kudłatemu i bardzo wielu wielu osobom
nie pozostaje nic innego jak życzyć prawdziwego przełomu w tej kwestii
: &gt;
ps. moim zdaniem piłkę można tylko grać na live i na Betfair
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Gdybym więc miał zagrać w taki zaproponowany przez Sikorrrra sposób, że gromadzę na kuponie 3 spotkania i rozpisuję je dwudrogowo na &quot;surebety&quot;, to byłoby dzisiaj ok ;).
Z tym, że nie pamiętam już, jakie tu były kursy na czyste &quot;pewniaki&quot; ...
Wczorajszy dzień był jakiś dziwny ;). Oglądałem choćby i końcówkę spotkania Napoli z Romą. Przecież były takie świetne akcje &quot;ocierające&quot; się o remis. Wyszło jak wyszło a dzisiaj, jest jak jest.
Powtórzę wyniki z dnia
19.12.2011 r.


Izrael National League

✅ Hapoel Bnei Lod - Maccabi Ironi Bat Yam TYP: 1X (1,10)

Holandia Eerste Divisie

✅ Almere City FC - FC Eindhoven TYP: X2
(1,37)

Anglia Conference South

✅ Boreham Wood - Chelmsford City TYP: X2 (1,31)

(Tak w ogóle, łączny kurs dla tych ww. tradycyjnych &quot;podpórek&quot; wynosi 1,97).
-------------
Jednak na rozpisywanie spotkań na te &quot;surebety dwudrogowe&quot; faktycznie nie mam za bardzo czasu. Nawet i przy pomocy jakiegoś kalkulatora ...
Będę do tego wątku zwyczajnie więc od wizyty do wizyty &quot;wrzucał&quot; pakieciki, pogrupowane po 3 &quot;sztuki&quot;. Kto będzie chciał wątek dogłębnie śledzić lub/i skorzystać z tych typów, to mam nadzieję, przeliczy sobie to co niezbędne. Co prawda, takie grupowanie meczów, to też jest wybiórczość, no ale ... każde grupowanie meczów na kuponie zawiera w sobie selektywność.
Ponadto, można tutaj proponować/konstruować takie pakiety (nie oznacza to, że algorytm ukaże konkretne wyniki. Często może być to opcja: &quot;Nie Grać!&quot;).
Jeśli będę akurat zalogowany, to naturalnie, zareaguję ????
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
No....czyli spokojnie w takim razie wrzucaj takie pakieciki podpórkowe, a po jakimś czasie się rozliczy ile weszło, ile padło. I wysunie się przybliżony bilans najwyżej ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak od strony formalnej i adekwatności tego tematu do Działu &quot;Programy bukmacherskie&quot;.
Ponieważ algorytm został &quot;przelany&quot; do arkusza kalkulacyjnego więc jest już de facto programem. Tzn., o ile arkusz kalkulacyjny jest programem (a jest).
 
Do góry Bottom