>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przyznam, że równolegle do przedstawianych tutaj typów, prowadzę we własnym zakresie typowanie &quot;prywatnie&quot; (odnosi się ono do aktualnego algorytmu). Z jednego powodu: kursy spotkań, których tutaj nie zamieściłem, mogłyby zostać uznane za bardzo mało satysfakcjonujące (np. typy 1,09 czy 1,10 - choć zdarzyło się, że i tutaj zamieściłem kurs 1,10).
Niemniej, są one odpowiednie do moich statystyk.
Suma summarum, liczba meczów przytoczonych w tym wątku + moje &quot;prywatne&quot; wynosi 62. Z czego: 10 nietrafionych (w tym: 4 spotkania nietrafione, zostały &quot;zakłócone&quot; czerwonymi kartkami i nie wiadomo jak zakończyłyby się gdyby nie gra w osłabieniu).
Możnaby założyć, że przy meczach bez czerwonych kartek i przy tej próbie meczowej, skuteczność algorytmu wynosi:
- na 58 meczów w ogóle, 52 trafione
czyli 90%.
Jednak są to informacje bardziej &quot;dla mnie&quot; bo Userzy już niekoniecznie muszą w nie wierzyć.
----
Edit:
Dla mnie, są to informacje ważne, bo jeśli nie zlekceważę kursu 1,10 to np.:
1,10 x 1,10 x 1,10 x 1,23 x 1,23 daje AKO 2,01 czyli w miarę bezpieczne pomnożenie &quot;majątku&quot;.
 
F 13

f12

Użytkownik
Udowodnij tą skuteczność na probie np. 100 meczy. Bo takie pisanie że w domu na kartce to ja miałem 100% skuteczniości przy kursie 3,00 ( a kto mi w to uwiorzy). Co do czerwonych kartek , przestań w ten sposób tłumaczyć nietrafione mecze bo zachowujesz się jak pięciolatek.
Albo jesteś poważnym facetem i grasz poważnie albo nie pisz głupot. J a też moge podawać mecze i pisać nie weszło ale typowana przezemnie drużyna miała 4 słupki i 2 pUdowodnij tą skuteczność na probie np. 100 meczy. Bo takie pisanie że w domu na kartce to ja miałem 100% skuteczniości przy kursie 3,00 ( a kto mi w to uwiorzy). Co do czerwonych kartek , przestań w ten sposób tłumaczyć nietrafione mecze bo zachowujesz się jak pięciolatek.
Albo jesteś poważnym facetem i grasz poważnie albo nie pisz głupot. J a też moge podawać mecze i pisać nie weszło ale typowana przezemnie drużyna miała 4 słupki i 2 p[opzreczki oraz niewykorzystany karny. Wszystko fajnie ale bukmacher i tak ci nie wypłaci kasy. Liczą siętylko cyfry i albo masz zysk albo nie. Mi też wcziraj Bilbao nie weszło stracili bramkę w 90 minucie ( 8 typów weszło i tlyko ten jeden nie , bym wyciągnął ponad tysiąc złotych) ale nie żale się z tego powodu na różnych forach bo zakładając zakład jestem świadom co robię.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Udowodnij tą skuteczność na probie np. 100 meczy. Bo takie pisanie że w domu na kartce to ja miałem 100% skuteczniości przy kursie 3,00 ( a kto mi w to uwiorzy). [...]
Jak uważasz, czy mnie bardzo obchodzi, że ktoś mi nie uwierzy?
To jest informacja przede wszystkim dla mnie. Podzieliłem się nią i tyle.
[...] Co do czerwonych kartek , przestań w ten sposób tłumaczyć nietrafione mecze bo zachowujesz się jak pięciolatek.
Albo jesteś poważnym facetem i grasz poważnie albo nie pisz głupot. [...]
Really?
Nawet jeśli okazałoby się, że mecze z czerwonymi kartkami występują statystycznie co jakiś określony czas, i że wystarczyłoby ten czas omijać?
Teksty o powadze mają tutaj o tyle zastosowanie, że faktycznie poważnie traktuję to, co do tej pory napisałem.

[...] J a też moge podawać mecze i pisać nie weszło ale typowana przezemnie drużyna miała 4 słupki i 2 p[opzreczki oraz niewykorzystany karny.[...]
Brak skuteczności a gra 10 lub 9 przeciw 11 to jednak jest różnica.
W meczu jest wiele sytuacji wpływających na wynik. Są nimi również decyzje sędziego (także decyzje błędne). Biorę pod uwagę właśnie tę decyzję o wyrzuceniu kogoś z boiska, ponieważ nie jest ona w skutkach porównywalna do pozostałych decyzji sędziowskich. Przy każdej innej decyzji sędziego, cały czas jest walka 11 na 11. Czerwona kartka to jest sytuacja boiskowego &quot;kataklizmu&quot;. To tak jakby w zawodników jednej drużyny nagle trzasnął piorun a ci drudzy kontynuowali walkę dobijając przeciwnika.
Osoby, które prowadziły badania naukowe z zakresu np. nauk społecznych być może domyślają się o co mi chodzi.
[...] Wszystko fajnie ale bukmacher i tak ci nie wypłaci kasy. Liczą siętylko cyfry i albo masz zysk albo nie. Mi też wcziraj Bilbao nie weszło stracili bramkę w 90 minucie ( 8 typów weszło i tlyko ten jeden nie , bym wyciągnął ponad tysiąc złotych) [...]
Bramka w 90 minucie to też nie jest sytuacja z gatunku &quot;gramy w osłabieniu przeciw jedenastu&quot;.
[...] ale nie żale się z tego powodu na różnych forach bo zakładając zakład jestem świadom co robię.
Nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem,
ale napiszę kolejny raz bo akurat mam dziś wieczorem dobry humor:
- Na temat mojego algorytmu napisałem tylko na tym Forum.
- Uważam, że kwestia czerwonych kartek jest istotna.
- Piszę to co myślę. Takim ekstrawertykiem jestem.
I nie mniej a może i bardziej istotne: w moim temacie robię to na co mam ochotę. Chyba, że złamię Regulamin Forum.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] mam propozycje byś spróbował w zamian tych typów 1x i x2 grac typ z ofert buków DNB kurs lepszy a gdy będzie rezultat remisowy to masz zwrot stawki czyli jeśli remis to nic nie tracisz [...]
Tak jak wcześniej napisałem uważam, ze to bardzo dobry pomysł.
Ponadto, coś sobie przypomniałem jeszcze ... W sumie to nic nowego, ale jest możliwość zastosowania tego algorytmu do kursów wysokich grając na pojedynczy mecz, a przy okazji pozwoli przekonać się do niego, maksymalnemu pesymiście czyli mnie gdybym był maksymalnym pesymistą.
PRZYKŁAD:
Algorytm dla konkretnego spotkania wskazuje wynik &quot;1X&quot;, do którego przyporządkowany mamy kurs 1,31. Chcemy mieć kurs wyższy. Dużo wyższy.
Dla typu &quot;1&quot; w obrębie tego spotkania przyporządkowano kurs 2,35 a dla typu &quot;X&quot; kurs 2,90.
Co robimy? Bawimy się w &quot;surebety&quot; ???? dwudrogowe.
Kurs 2,35 mnożymy przez stawkę np. 200 zł. W takim wypadku, kurs 2,90 mnożymy przez stawkę 162,07 zł (oczywiście na osobnych kuponach).
Wygrana w przypadku gdy padnie wynik &quot;X albo wynik &quot;1&quot; to 470 zł, a zysk wyniesie 107,93 zł.
Oczywiście można to szybko obliczyć, przy pomocy zapewne znanego Użytkownikom arkusza pn. &quot;Podpórka&quot;.
W tym momencie, oprócz skuteczności o jakiej była mowa w postach poprzednich, mamy wysokie kursy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
a jak padnie 2?
Ryzyk, fizyk. Cudów nie ma i zawsze może paść 2. Przy zastosowaniu jakiegokolwiek programu, algorytmu czy systemu może paść 2, to oczywiste.
Algorytmem wybieram mecz czyli zwiększam prawdopodobieństwo, że padnie w tym przypadku 1X.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] jesteś pewnie obserwowany [...]
Jestem ciekaw, czy ktoś z obserwujących ten temat &quot;grał&quot; podawanymi tutaj typami. I czy w ogóle chcecie/nie chcecie, żebym - w miarę zaglądania mojego tutaj - podawał jeszcze jakieś prognozy?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
jakie są zasady działania algorytmu ?
Są to działania matematyczne z wykorzystaniem ogólnodostępnych statystyk ligowych. W połączeniu z moim specyficznym sposobem (schematem) interpretacji wyników algorytmu, który to sposób wypracowałem w oparciu o próby i błędy.
 
F 13

f12

Użytkownik
odpowiadam na twoje pytania ja osobiście nie zauważam sensu podawania typów z tak niskimi kursami bo żeby coś wygrać trzeba zagrac w takim wypadku 3- 5 typów kto jak lubi a zawsze znajdzie się ten jeden mecz co nie wejdzie. Poza tym chyba nie trzeba nawet przedstawiac staystyk tego że jakby grac twoje typy jako single to bylibysmy na minusie. Pozdrawiam
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
odpowiadam na twoje pytania ja osobiście nie zauważam sensu podawania typów z tak niskimi kursami bo żeby coś wygrać trzeba zagrac w takim wypadku 3- 5 typów kto jak lubi a zawsze znajdzie się ten jeden mecz co nie wejdzie. [...]
Dzięki za odpowiedź.

[...] Poza tym chyba nie trzeba nawet przedstawiac staystyk tego że jakby grac twoje typy jako single to bylibysmy na minusie. Pozdrawiam
W przypadku przytoczonych przeze mnie 62 meczów (można oczywiście w nie nie wierzyć) sprawa wygląda inaczej. I dlatego sam, na pewno będę z tego algorytmu korzystał. Może nawet rozpisywał będę te wskazane spotkania jako &quot;surebety&quot; tak, jak na przykładzie powyżej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wrzucę teraz jakieś typy ...
Tym razem z &quot;prototypu&quot; algorytmu w formacie arkusza kalkulacyjnego. Nie wiem jeszcze czy na 100% działa tak jak algorytm w &quot;czystej&quot; postaci. Zobaczymy ...
16.12.2011 r.
Francja Ligue 2

Clermont Foot - Boulogne Cote D´Opale TYP: 1X (1,13) [Ten mecz jednak odb. się 17 grudnia]
Czerwona kartka dla Clermont (pewnie pisałem, że będę czerwone kartki odnotowywał).
Tours FC - EA Guingamp TYP: X2 (1,39)

Hiszpania Segunda Division

CF Elche - AD Alcorcon TYP: 1X (1,15)
Anglia League Two

Southend United - Bradford City TYP: 1X
(1,09)
Francja National
SAS Epinal - AS Beauvais TYP: 1X (1,22) Mecz przełożony
Olympique Nimes - US Creteil TYP: 1X (1,13)
Izrael National League
Hapoel Jerusalem - Hapoel Raanana TYP: 1X (1,16)
(Czerwona kartka dla Jerusalem)

Maccabi Akhi Nazareth - Maccabi Um El Fahem TYP: 1X (1,20)
Niemcy RL West
Fortuna Köln - Rot Weiss Essen TYP: 1X (1,27)
Niemcy 3. Liga
SV Babelsberg 03 - SSV Jahn Regensburg TYP: X2 (1,37)
----------------------------
Edit:
I zanosi się chyba na &quot;typowe&quot; 7/10 (w tym przypadku niestety na ewentualne 6/9 jakkolwiek seksualnie to nie brzmi ???? , gdyż jeden mecz został przełożony).
-------------
Jednak nie wyszło tak optymistycznie lecz nadal twierdzę, że czerwone kartki to sytuacja zniekształcająca i wypaczająca obraz i wynik meczu. I nieporównywalna do innych sytuacji meczowych (nie z przyczyn &quot;naturalnych&quot; spowodowanie gry w osłabieniu, wyrzucenie zawodnika z boiska).
Gdybyż udało się przewidzieć, gdzie one nie padną ...
Prawdopodobnie pomocą służyć mogą w jakiś sposób statystyki. Nie obstawiać meczów tych lig, w których pokazywano najwięcej czerwonych kartek lub te obstawiać, gdzie pokazywano ich najmniej?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ponieważ widzę, że temat się rozjaśnił nieco bo ubyło postów z czego nie ukrywam, jestem dosyć zadowolony ponieważ w większości nadających się do śmieci,
czas na &quot;nowe rozdanie&quot;
jeśli temat ma jakoś trwać ;)
Rozpiszę na próbę, jako &quot;surebeta&quot; dwudrogowego nast. mecz wytypowany algorytmem:
17.12.2011 r.

Hiszpania Segunda Division


1.
CD Numancia - Hercules CF TYP: X2

Kurs dla X2 wynosi: 1,54 strzelam więc z bardzo grubej rury podpórkowej (ten kurs dwudrogowy jest bardzo duży).
Jednak nie gramy tym kursem. Jakby było mało, zagramy tak:
TYP: X (3,10) razy 100 zł

i na osobnym kuponie

TYP: 2 (3,00) razy 103,33 zł

Wygrana = 310 zł, Zysk = 106,67 zł

----------------------------------
Do typowania tych &quot;surebetów&quot; dwudrogowych wybierać więc będę z premedytacją takie spotkania podpórkowe,( które wytypował algorytm) do jakich przyporządkowano odpowiednio Gospodarzom lub Gościom oraz Remisowi kursy wyższe niż &quot;2&quot; i tym samym bardzo często wysokie/najwyższe &quot;podpórkowe&quot; kursy. Czyli, idę na maksa.
Przy czym, podawać będę kursy jakie ustalił jeden z bukmacherów ale optymalne rozwiązanie jest oczywiście takie, że szukamy najwyższych z możliwych dostępnych kursów na ten mecz (w praktyce: u dwóch różnych bukmacherów).
--------------------------------
Nie szalałbym tak w świecie realnym ale czekałbym na zakończenie tego pierwszego spotkania. I tak też proponuję zrobić, jeśli ktoś chciałby ten właśnie mecz obstawić i tak, jak zaproponowałem powyżej.
Jednak tutaj w &quot;wirtualu&quot; chcę sprawdzić te wysokie kursy przy mniej więcej podobnej stawce. Na przykładzie 10 meczów na początek, a później, zobaczymy ...
----------------------------------------------------------------------------

Następne spotkania:

17.12.2011 r.

Anglia Championship

2. Brighton &amp; Hove Albion - Burnley FC
TYP X: 3,20 razy 100 zł

TYP 2: 3,00 razy 106,67 zł

Wygrana = 320 zł, Zysk = 113,33 zł

Anglia League One
3. AFC Bournemouth - Sheffield United
TYP: X 3,20 razy 100 zł

TYP: 2 2,40 razy 133,33 zł

Wygrana = 320 zł, Zysk = 86,67 zł


4.
Bury FC - Brentford FC
TYP: X 3,20 razy 100 zł

TYP: 2 2,40 razy 133,33 zł

Wygrana = 320 zł, Zysk = 86,67 zł

Niemcy 3. Liga
5. Offenbacher Kickers - 1. FC Heidenheim
TYP: X 3,20 razy 100 zł

TYP: 2 3,25 razy 98,46 zł

Wygrana = 320 zł, Zysk = 121,54 zł



6.
VFB Stuttgart II - Arminia Bielefeld Czerwona kartka dla Stuttgartu
TYP: 1 2,00 razy 100 zł

TYP: X 3,30 razy 60,61 zł

Wygrana = 200 zł, Zysk = 39,39 zł


7.
VFL Osnabrück - SV Darmstadt 98
TYP: 1 2,00 razy 100 zł

TYP: X 3,20 razy 62,50 zł

Wygrana = 200 zł, Zysk = 37,50 zł


Anglia Conference

8. Darlington FC - Cambridge United
TYP: X 3,20 razy 100 zł

TYP: 2 2,30 razy 139,13 zł

Wygrana = 320 zł, Zysk = 80,80 zł

9. Newport County - Fleetwood Town
TYP: X 3,30 razy 100 zł

TYP: 2 2,00 razy 165 zł

Wygrana = 330 zł, Zysk = 65 zł

10. Stockport County - Alfreton Town
TYP: 1 2,35 razy 100 zł

TYP: X 3,20 razy 73,44 zł

Wygrana = 235 zł, Zysk = 61,56 zł

---------------------------------
Przypomnę, czego dotyczy niniejszy post: łączę potencjalną skuteczność algorytmu z dwudrogowymi &quot;surebetami&quot;. Sprawdzam więc możliwość zastosowania tego algorytmu również w odniesieniu do kursów wysokich.
Jaki to da efekt? Nie wiem jeszcze.
Aby &quot;siła rażenia&quot; była jak największa należy poszukać maksymalnie wysokich kursów. Ja, obstawiam tutaj &quot;na sucho&quot; w obrębie jednego tylko buka, ponieważ nie mam czasu na wyszukiwanie tych najwyższych kursów.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a w międzyczasie, algorytm proponuje m.in. takie typy z tradycyjnymi &quot;podpórkami&quot;. Podaję je, przede wszystkim sprawdzając nadal algorytm i żeby w tym temacie nie było nudno ???? .
Zresztą, z uwagi na to, że nie podzielę się z Wami informacjami dot. zasad szczegółowych działania algorytmu, więc jest to ta rzecz, którą podzielić się mogę:
17.12.2011 r.
Niemcy OL Niedersachsen
Goslarer SC - TUS Heeslingen TYP: 1X (kurs niewiadomy)
Anglia Championship

Blackpool FC - Watford FC TYP: 1X (1,24)
Anglia Premier League
Fulham FC - Bolton Wanderers TYP: 1X (1,11)
Anglia League One
Stevenage FC - Tranmere Rovers TYP: 1X (1,22)
Włochy Serie B
FC Crotone - Ascoli Calcio 1898 TYP: 1X (1,17)

Hiszpania Segunda Division

CF Cordoba - Recreativo Huelva TYP: 1X (1,22)
Anglia Conference
Forest Green Rovers - Lincoln City TYP: 1X (1,16) Czerwona kartka dla Forest Green
Anglia League Two
Shrewsbury Town - Macclesfield Town TYP: 1X (1,09)
Rotherham United - AFC Wimbledon TYP: 1X (1,16)
Anglia Conference North
FC Halifax Town - Hinckley United TYP: 1X (1,10)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Przypomnę, czego dotyczy niniejszy post: łączę potencjalną skuteczność algorytmu z dwudrogowymi &quot;surebetami&quot;. Sprawdzam więc możliwość zastosowania tego algorytmu również w odniesieniu do kursów wysokich.
Jaki to da efekt? Nie wiem jeszcze.
Aby &quot;siła rażenia&quot; była jak największa należy poszukać maksymalnie wysokich kursów. Ja, obstawiam tutaj &quot;na sucho&quot; w obrębie jednego tylko buka, ponieważ nie mam czasu na wyszukiwanie tych najwyższych kursów.
Sumując:
Wydano: 2075,8 zł
Wygrano (wygrana, nie zysk): 1725 zł
Strata wynosi więc 350,8 zł. Inną rzeczą jest, że w &quot;realu&quot; prawdopodobnie nie granoby tych wszystkich meczów prawie jednakową stawką. Fakt jest faktem, że jest strata. (Uwzględniając nawet, że mam &quot;fixum dyrdum&quot; na punkcie czerwonych kartek i nawet nie biorąc pod uwagę meczu gdzie pokazano &quot;czerwień, to również będzie strata).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a w międzyczasie, algorytm proponuje m.in. takie typy z tradycyjnymi &quot;podpórkami&quot;. [...]
Tutaj jest całkiem przyzwoicie. Wygląda na to, że 8 na 10 trafionych (w tym zawiera się jedna &quot;czerwień&quot;). Na lepszy efekt nie liczę.
Będzie gorszy, jeśli się okaże, iż wynik spotkania Goslarer SC - TUS Heeslingen jest inny niż wstępnie podałem ...
Gdyby ktoś miał jakieś potwierdzone info na temat ostatecznego wyniku (podobno 0:0) jaki padł w tym meczu, to bardzo proszę o zamieszczenie takiej informacji tutaj, w wątku.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Będzie gorszy, jeśli się okaże, iż wynik spotkania Goslarer SC - TUS Heeslingen jest inny niż wstępnie podałem ...
Gdyby ktoś miał jakieś potwierdzone info na temat ostatecznego wyniku (podobno 0:0) jaki padł w tym meczu, to bardzo proszę o zamieszczenie takiej informacji tutaj, w wątku.
Tak, wynik to 0:0. Przynajmniej tak mówi strona Goslarer. A tu inne źródło.

EDIT:
Jeszcze tutaj zapis meczu. 0:0 na 100%.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Ok, skuteczność nawet jest. tylko teraz podlicz sobie czy jesteś na plusie czy też na minusie. 8/10 daje skuteczność 80%, ale każdego tutaj interesuje yield, a ten wygląda znacznie gorzej(liczyć mi się nawet nie chce). Grajać po 100zł każdy typ, jesteś na minus, chyba, że ja się pomyliłem
 
favago 69

favago

Użytkownik
Ok, skuteczność nawet jest. tylko teraz podlicz sobie czy jesteś na plusie czy też na minusie. 8/10 daje skuteczność 80%, ale każdego tutaj interesuje yield, a ten wygląda znacznie gorzej(liczyć mi się nawet nie chce). Grajać po 100zł każdy typ, jesteś na minus, chyba, że ja się pomyliłem
Gdybyś tylko przeczytał dwa poprzednie wpisy wiedziałbyś, że:

Sumując:

Wydano: 2075,8 zł
Wygrano (wygrana, nie zysk): 1725 zł

Strata wynosi więc 350,8 zł. Inną rzeczą jest, że w &quot;realu&quot; prawdopodobnie nie granoby tych wszystkich meczów prawie jednakową stawką. Fakt jest faktem, że jest strata. (Uwzględniając nawet, że mam &quot;fixum dyrdum&quot; na punkcie czerwonych kartek i nawet nie biorąc pod uwagę meczu gdzie pokazano &quot;czerwień, to również będzie strata).
Pozdrawiam :p
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ok, skuteczność nawet jest. tylko teraz podlicz sobie czy jesteś na plusie czy też na minusie. 8/10 daje skuteczność 80%, ale każdego tutaj interesuje yield, a ten wygląda znacznie gorzej(liczyć mi się nawet nie chce). Grajać po 100zł każdy typ, jesteś na minus, chyba, że ja się pomyliłem
Fakt, że skupiłem się na skuteczności. To była/jest dla mnie ważna sprawa.
W tym momencie również nie mam czasu na podliczenie ale prawdopodobnie masz rację. Tu trzeba by pewnie jakimś sposobem podejść ... Może grupować mecze przykładowo po trzy na kuponie (zakładając kurs np.nie mniejszy niż 1,2 czy 1,3 na kupon) i sprawdzić co który kupon nie wszedł czy jakoś podobnie ...
Zawsze to jednak będzie wybiórcze tworzenie kuponów. Jeden gracz umieści na nim mecze x, y, z inny zaś mecze a, b, c. Jednemu wejdzie, innemu nie ...
 
Do góry Bottom