>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

favago 69

favago

Użytkownik
Kurs z posta bezpośrednio poprzedzającego Twój to już 1,73. Także powoli się rozkręca.
Swoją drogą propozycja niegłupia ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hej , dawno tu nie byłem i niestety nie poprawiłeś sposobu prowadzenia tego tematu. [...]
Hej.
Nigdy nie napisałem, że go poprawię. Ba, napisałem, że go nie poprawię.

[...] To co rzuca się odrazu w oczy to niskie kursy i ten twój sposób okreslania typu. Np. typujesz 1 ale w nawiasie piszesz że nie wykluczasz x. To zdecyduj się czy stawiasz 1 , czy 0 a może 1x!!!!!!!!!!
Od 6 grudnia br. (a może i od 4 ego) typy są z podpórkami, więc nie muszę się na nic decydować. Obowiązuje obecnie najnowszy algorytm, z podpórkami.
Nie dodaję też jak wcześniej w nawiasach, że nie wykluczam np. &quot;X&quot;. Nie muszę, bo po to są podpórki.
Jeśli chodzi o niskie kursy ... Nie mam na nie wpływu, bo to nie ja ustalam kursy tylko bukmacher, nieprawdaż?
Poza tym ten temat nie ma w tytule niczego, co nawiązywałoby do wysokich kursów.

[...] Zaproponuję ci coś i mam nadzieję że w to wejdziesz. Piszesz że dla typów dwudrogowych skuteczność algorytmu może sięgną nawet 93% , ba jesteś tego nawet pewien. No to udowodnij to. Założmy że masz 100 zł , podawaj codziennie przez 10 dni typy z podpórkami ( jak chcesz zresztą , moga być bez) tak aby ako: wychodziło 2,00 lub wyżej [...]
Zaproponuję Ci coś innego. Od 6 grudnia podaję typy zgodnie z moją najnowszą wersją algorytmu. Wystarczy je śledzić. Kursy podaję przecież przy każdym z nich, łatwo wyliczyć AKO 2,00.
I jeszcze jedno. Nie cytujesz mnie dokładnie. Po przytoczeniu przeze mnie wartości 93% nastąpiło zdanie, które nawet zostało w moim tekście wyboldowne:
pod jednym wszakże warunkiem: zasady jakie wypracowałem przy tym algorytmie będą w miarę stałe, stabilne, powtarzalne.
Na początku tego tematu możliwe było wrzucanie wszelkiej maści spotkań i bez opamiętania.
W tym momencie, przy tak ścisłej selekcji spotkań, nie mogę dać gwarancji, że przez 10 dni meczów podam &quot;tyle i tyle&quot; i jeszcze takie aby AKO wychodziło 2,00 lub wyżej.
Poza tym, zima ???? a co za tym idzie, meczów mniej.
I tak w tym momencie, zużywam dość dużo czasu na to, aby np. &quot;przemielić&quot; algorytmem kilkadziesiąt/kilkanaście spotkań i wyselekcjonować z nich cokolwiek.
Podam tyle, ile podam. Tak, jak to robię dotychczas.
[...] Jeśli jesteś tak pewien swojego algorytmu [...]
Pewien jestem tylko śmierci. Z moimi wątpliwościami dzielę się w postach. I nie mam zamiaru rezygnować z ich opisywania, zwłaszcza jeśli się gdzieś pomylę.
[..] Jeżeli będziesz po tych 10 kuponach ( chociarz to i tak za mała proba ) na plusie to myśle żę 90 % uzytkowników tego forum porzuci swoje tematy i zacznie grać twoim algorytmem. [...] bo przecierz algorytm jest tak cudowny [...]
Jedyna zasada w prowadzonym przeze mnie temacie jest taka: kto chce, czyta, kto nie chce nie czyta. Nikt nikogo, do niczego nie zmusza.
Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
09.12.2011 r.
Niemcy OL Südwest
7. FC Homburg - SC Hauenstein 1919 TYP: 1X (kurs niewiadomy) Mecz przełożony
Iran Pro League
8. Tractor Sazi Tabriz FC - Mes Sarcheshme FC TYP: 1 (1,30) [było X]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
FC Homburg - SC Hauenstein 1919 skoro na 1 jest kurs na bwinie 1,65 to na 1x pewnie w granicach 1,10-1,15
Tak, pewnie tak.
Nie chcę jednak samodzielnie decydować o kursach, więc nie wpisałem.
Dla mnie ważne jest przede wszystkim ewentualne trafienie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W zw. z meczem z poz. 8, Tractor Sazi Tabriz FC - Mes Sarcheshme FC będę typował już tylko i wyłacznie podpórki. Do teraz uważałem, że ten akurat wynik jaki otrzymałem z algorytmu, oznacza iż mogę zaryzykować &quot;pewniaka&quot; [choć realnie oczywiście w sporcie pewniaków nie ma].
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
10.12.2011 r.
Kontynuuję od poz. 8.
Niemcy 1. Bundesliga

8. Werder Bremen - VfL Wolfsburg TYP: 1X (1,15)
[było 1]
Anglia Premier League
9. Norwich City - Newcastle United TYP: X2 (1,54) [było 1] Czerwona kartka dla Newcastle
Portugalia Liga de Honra
10. Moreirense FC - Belenenses Lissabon TYP: 1X (1,25) [było 1]
Szkocja Division 1
11. Falkirk FC - Hamilton Academical TYP: 1X (1,20) [było X]
Walia Prmier League

12. Afan Lido - Newton AFC TYP: 1X (1,23)
[było 1]
Francja Ligue 1
13. FC Sochaux - Paris Saint Germain TYP: X2 (1,21) [było 2]
Turcja 1. Lig
14. Akhisar BLD Spor - Denizlispor TYP: 1X (1,26) [było X]

15. Adanaspor - Konyaspor TYP: X2 (1,51)
[bylo X]

Anglia League Two

16. Aldershot Town - Shrewsbury Town TYP: X2 (1,40) [było 1]
Hiszpania Segunda Division
17. CE Sabadell - CF Elche TYP: X2 (1,32) [było X]
-----------------------------------------
&quot;Wrzuciłbym&quot; więcej ale nie wyrabiam czasowo.
Swoja drogą, ciekawe niektóre kursy ...
 
F 13

f12

Użytkownik
Szkocja Division 1
11. Falkirk FC - Hamilton Academical TYP: 1X (1,20)
Walia Prmier League
12. Afan Lido - Newton AFC TYP: 1X (1,23)
Francja Ligue 1
13. FC Sochaux - Paris Saint Germain TYP: X2 (1,21)
Turcja 1. Lig
14. Akhisar BLD Spor - Denizlispor TYP: 1X (1,26)
aqko 2,25
 
F 13

f12

Użytkownik
15. Adanaspor - Konyaspor TYP: X2 (1,51)

Anglia League Two

16. Aldershot Town - Shrewsbury Town TYP: X2 (1,40)
Hiszpania Segunda Division
17. CE Sabadell - CF Elche TYP: X2 (1,32)
AKO 2,79
 
F 13

f12

Użytkownik
Robie tak jak kazałeś więc nie miej pretensij. Zrozum taki sposób grania przy tak niskich kursach pokaże nam czy twoj algorytm będzie dawał zyski. Tylko w takim wypadku ako z kilku meczy przy dobrej skuteczności może dać zysk.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
10.12.2011 r.
Niemcy RL Północ

18. Hertha BSC (A) - VFB Lübeck TYP: 1X (1,27)
[było 1]
Anglia Championship

19. Reading FC - West Ham United TYP: X2 (1,43) [było 1] Dwie czerwone kartki dla WHU

20. Birmingham City - Doncaster Rovers TYP: 1X (1,12)
[było 1]
Anglia League One
21. Brentford FC - Hartlepool United TYP: 1X (1,20) [było 1]
22. Preston North End - Stevenage F TYP: X2 (1,53) [było X]
Anglia Championship
23. Leicester City - Peterborough Unite TYP: 1X (1,12) [było X]
24. Barnsley FC - Ipswich Town TYP: 1X (1,24) [było 2]
Włochy Serie B
25. Hellas Verona - UC Albinoleffe TYP: 1X (1,11) [było 1]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie mogę nie brać pod uwagę jak wcześniej wspominałem, czerwonych kartek w meczu jako potencjalnego &quot;zakłócenia&quot; wyniku. Tak jak w przypadku meczów z poz. 9 i 19.
Biorąc pod uwagę te kartki, wyniki jak dotąd chyba są dobre.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Robie tak jak kazałeś więc nie miej pretensij. Zrozum taki sposób grania przy tak niskich kursach pokaże nam czy twoj algorytm będzie dawał zyski. Tylko w takim wypadku ako z kilku meczy przy dobrej skuteczności może dać zysk.
Mała uwaga: ktoś inny może w inny sposób zestawić mecze na kuponie, więc taki sposób nie da pełnego obrazu. Tutaj rządzi przypadkowość.
Dla mnie największe znaczenie będą mieć proporcje trafionych do nietrafionych w ogóle.
----------------------
I taka rzecz jest dla mnie istotna w tym eksperymencie, że algorytm nie jest ograniczony do jakichś konkretnych lig. Może skuteczność mogłaby być (jeszcze) lepsza przy skonkretyzowaniu do jakich lig powinien być stosowany? Być może. Nie wiem, ale nie będę w tym &quot;grzebał&quot;.
 
F 13

f12

Użytkownik
No to zestawiaj mecze w jaki chcesz sposób , bo dawanie typów z kursami 1,3 z czego 7 na 10 wchodzi do niczego nie prowadzi. Połowa graczy bez żadnych algorytmów osiaga taką skuteczność na bazie własnej analizy. Zrozum że jak narazie twój pomysł nic nie wnosi. Piszesz że fajnie to wygląda itp. ale w bukmachersce liczą się zyski , pokaż że te zyski możesz mieć. Obierz jakąś strategię grania bo podawanie takich typów jak ty to każdy może z tak niskimi kursami.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
No to zestawiaj mecze w jaki chcesz sposób , bo dawanie typów z kursami 1,3 z czego 7 na 10 wchodzi do niczego nie prowadzi. Połowa graczy bez żadnych algorytmów osiaga taką skuteczność na bazie własnej analizy. Zrozum że jak narazie twój pomysł nic nie wnosi. Piszesz że fajnie to wygląda itp. ale w bukmachersce liczą się zyski , pokaż że te zyski możesz mieć. Obierz jakąś strategię grania bo podawanie takich typów jak ty to każdy może z tak niskimi kursami.
Oczywiście, że wnosi. Wnosi daną skuteczność, bez analizy własnej. Niewątpliwie pozwoli to zaoszczędzić przynajmniej czas. Przynajmniej mnie. Dla mnie to duża oszczędność.
Jeśli dodamy do tego szare komórki, to możemy wyprodukować &quot;pewniaka&quot;.
Analiza tym algorytmem, być może będzie w przyszłości trwała bardzo krótko. Kiedy algorytm przybierze postać programu.

Jesteś pewien, że połowa graczy osiąga skuteczność 7 na 10 z kursami 1,3? Jeśli tak byłoby, to forum.bukmacherskie.com nie liczyłoby kilkudziesięciu tysięcy Użytkowników z czego ok. 7 tys. aktywnych.
Czy szukają tutaj tylko bratniej duszy i informacji o bukmacherach?
Każdy może z tak niskimi kursami? Zobacz co dzieje się w dziale &quot;Kupony&quot;. Często, gęsto podawane są kursy: 1,44, 1,33, 1,40, 1,25 i inne podobne z nadzieją, że właśnie teraz &quot;ogolę buka&quot;. I co z tego wynika? Często nic. Tylko nadzieja, do następnego razu.
------------
Edit:
Niski kurs nie jest problemem, jeśli &quot;trafialność&quot; będzie odpowiednia. Poza tym, jak napisał wcześniej Belus, jest jeszcze ewentualność &quot;remisu bez zakładu&quot; (wyższe kursy).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
11.12.2011 r.
Włochy Serie A
26. Cagliari Calcio - FC Parma TYP: 1X (1,26) [było X]

Hiszpania Primera Division

27. Rayo Vallecano - Sporting Gijón TYP: 1X (1,24) [było 2]
Szwajcaria Super League
28. FC Luzern - Servette FC TYP: 1X (1,13) [było 2]
Turcja Süper Lig
29. Mersin Idman Yurdu - Samsunspor TYP: 1X (1,20) [było 1]
Turcja 1. Lig

30. Boluspor - Karsiyaka TYP: 1X (1,25)
[było 1]
Szwajcaria Challenge League
31. FC Aarau - SC Kriens typ: 1X (1,12) [było 1]
Włochy Lega Pro Prima Divisione, Girone A
32. Avellino Calcio 1912 - Spal 1907 Ferrara TYP: 1X (1,10) [było 1]

33. US Foggia - Ternana Calcio TYP: X2 (1,24) [było 1]

Niemcy 3. Liga
34. SC Preussen Münster - Chemnitzer FC TYP: 1X (1,17) [było X]
Hiszpania Segunda B Grupa 4
35. Ecija Balompie - Real Betis B TYP: X2 (1,17) [było 2]
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nawiązując do tej skuteczności 7 na 10, (o której wspomniał także F2), to podsumowując te kilkadziesiąt wyników wstecz począwszy od 6 grudnia (zaliczając do nich również kilka nieponumerowanych typów pomiędzy poz. 3 i poz. 4) dotychczasowa skuteczność algorytmu faktycznie wynosi na dziesięć możliwych wyników przeciętnie od siedmiu do ośmiu trafionych.
I taka skuteczność prawdopodobnie pozostanie (chyba, że znajdę w tych typowaniach jakąś nieznaną mi zależność) . Mógłbym spróbować ograniczyć algorytm do konkretnych lig i być może przyniosłoby to pozytywne efekty. Nie zrobię tego. Chciałbym, aby pozostał uniwersalny. Algorytm ten, jest wersją uproszczoną - jak już kiedyś napisałem - mojego przedostatniego algorytmu. I jego w tym momencie bardzo duża &quot;prostota&quot;, w zasadzie nie daje mi już żadnego marginesu &quot;kombinowania&quot; w nim. Zresztą .., skuteczność 10/10 jest prawdopodobnie niemożliwa ;)
 
Do góry Bottom