>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

F 13

f12

Użytkownik
Mam jeszcze jedną radę , czytając twój temat można odnieść wrażenie że co chwila zmieniasz koncepcje gry. To znaczy na początku podawałeś typy 1 , 2 , jak nie wchodziły to przeżuciłęś się na pewniaki typu 1x za smieszne kursy. Gdy zobaczyłeś że to nie przynosi pożądanego efektu zacząłeś grać remisy , słabe średnie i mocne. Zaraz po nich wróciłeś do typów z wyższymi kursami ( tak jak wczoraj)

Moja rada jest taka abyś się ukierunkował na jakie zdarzenia chcesz grać. Jeśli chcesz grać na remisy i na zwykłe typy z podpórkami to może otwórz 2 temat ( jest taka możliwość) na typy na remisy. Kolejna moja rada jest taka abyś kontynuował rozpoczetą stretegię gry , czyli jak podajesz 10 typów na dzień i nie wejdą wszystkie , to graj dalej bo może akurat taki był dzień , bo 10 czy 20 typów nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie czy dany program jest skuteczny czy nie.

Mam jeszcze prośbę abyś nie doszukiwał się w mojej wypowiedzi złośliwości itp. Poprostu jest to moja konstruktywna i obiektywna opinia.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie skomentuję całości Twojej wypowiedzi, bo z mojego punktu widzenia nie ma sensu, mam inne zdanie po prostu. Nie jest moim zdaniem tak jak napisałeś a na przykład na jakiejś ilości wejść w ogóle mi nie zależy. Mam inne problemy w życiu, poważniejsze, naprawdę. Koledze od &quot;sieci neuronowej&quot; bardzo kibicuję.
[...]
A i mam prośbę nie pisz że jestem frustratem tak jak każdemu to piszesz jak dana osoba wyrazi własne zdanie i trochę prawdy napisze. Naucz się przyjmować krytykę.
Nie chodziło o krytykę ale formę jej wyrażania. Zarzuciłeś mi między innymi oszustwo.
Algorytm istnieje. Program istnieje. Jaki jest taki jest ale istnieje.
Jesteś mile widziany w tym temacie, ale napiszę w reakcji podobne słowa każdemu, kto będzie się w nim zachowywał &quot;nieelegancko&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=F12;2643789]Mam jeszcze jedną radę , czytając twój temat można odnieść wrażenie że co chwila zmieniasz koncepcje gry. To znaczy na początku podawałeś typy 1 , 2 , jak nie wchodziły to przeżuciłęś się na pewniaki typu 1x za smieszne kursy. Gdy zobaczyłeś że to nie przynosi pożądanego efektu zacząłeś grać remisy , słabe średnie i mocne. Zaraz po nich wróciłeś do typów z wyższymi kursami ( tak jak wczoraj) [...]
Było trochę inaczej. Tak, nawet nie ukrywałem, że będę reagował na to co się dzieje, zmieniał założenia ...
W chwili gdy zauważyłem, że program dobrze ustala &quot;kierunek&quot; ale z podpórkami, pozostawiłem go z podpórkami. Nadal problemem algorytmu jest to czy będzie czysty typ czy remis.
Nie rezygnując, bo nie zrezygnowałem z podpórkowego algorytmu i gram wg niego, niskimi pewnie kursami ale daje to efekty - mnie wystarcza, zacząłem równolegle próbę oddzielania tych &quot;podpórek&quot; od czystych typów. Zająłem się więc remisami a przy okazji czystymi typami.
Teraz spróbowałem zagrać bez remisów (czyli faktycznie bez podpórek) skoro stanowią one dla mnie pewien problem, a więc próba z hokejem. Nie chciałem stwarzać osobnych tematów dla tego co robię, stąd wyszedł trochę nieczytelny galimatias.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na dziś hokejowe. Celowo wybrałem w tym momencie tylko takie, które mają kursy powyżej dwa. Za resztę jeśli zdążę, zabiorę się dzisiaj jeszcze.
Przy ostatnio podanych meczach hokejowych, otrzymałem oczywiście prognozę z podpórkami (to program &quot;podpórkowy&quot;) a Wam podałem czyste typy, bez remisów. Tak będzie i tym razem.
Ten program odrzuca naprawdę bardzo dużą liczbę meczów. Przy piłce nożnej jest to uzasadnione, jednak coś będę musiał zrobić w przypadku hokeja gdzie z założenia jakby nie ma remisów (oczywiście, że realnie zdarzają się ale rzadziej niż w piłce nożnej). Pewnie zmienię algorytm i dostosuję go do hokeja. Już po dzisiejszych meczach w różnych ligach oraz po nocnym NHL już 18 stycznia, sprawdzę (obliczam to wszystko poza tym wątkiem) co można zrobić ...
Oczywiście, jeśli uda mi się zmienić program z uwzględnieniem hokeja, to nadal równolegle istnieje program podpórkowy na piłkę nożną. I te typy piłkarskie też będę tutaj w miarę możliwości czasowych wrzucał (albo jakoś rozdzielę te kilka wątków na kilka tematów ... Zobaczę).

17.01.2012 r.
Hokej, Finlandia SM-Liiga
⛔ Saipa Lappeenranta - Turku PS 2 (2,70)
Hokej, Niemcy DEL
✅ Hannover Scorpions - Kölner Haie 2 (2,35)

Hokej, Czechy Extraliga

⛔ BK Mlada Boleslav - HC Mountfield Ceske Budejovice 2 (2,20)
✅ HC Litvinov - HC Karlovy Vary 1 (2,00)
⛔ HC Slavia Prague - HC Zlin 2 (2,70) Remis. Wynik po dogrywce.

-----------------
Edit:
Nie będę miał już dzisiaj czasu pochylić się nad innymi &quot;publicznymi&quot; (a nie &quot;roboczymi&quot;) prognozami hokejowymi ale mam nadzieję, że jeśli siądą te mecze, które powyżej, to pewnie będziecie zadowoleni ???? .
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] że jeśli siądą te mecze, które powyżej, to pewnie będziecie zadowoleni ???? .
... No niestety, jest jak jest. (I nawet jakby ostatnie 2, które są w &quot;trakcie&quot; miały wejść to mnie to raczej nie zadowala ;) ...). Widocznie nie wystarczyło automatycznie zastosować algorytmu &quot;piłkarskiego&quot; do meczów hokejowych.
Już widzę po zaprezentowanych i pozostałych nieprezentowanych tutaj meczach, które się odbyły, że w algorytmach hokejowym i piłkarskim muszą po prostu być różnice. Takie proste zastosowanie udało się wcześniej do paru meczów hokejowych i pewnie udałoby się do paru następnych ale różnice są aż takie, że algorytm muszę zmienić (naprawdę dostosować do hokeja) aby nie było prognoz &quot;w kratkę&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zobaczymy więc co &quot;wymodziłem&quot; po tym lekkim zastanowieniu się ;)
(Nie będę już podawał nazw lig, ponieważ ta jedna więcej akcja &quot;kopiuj i wklej&quot; utrudnia mi nieco ... ).

W nawiasach gdzieniegdzie dopisuję słowo &quot;lub&quot;. Nie będę brał go tutaj pod uwagę, jest to bardziej informacja dla mnie i do ew. korekty późniejszej algorytmu ... Będzie to także obrazować, czy zmierzam w dobrym czy złym kierunku.

Hokej

19.01.20012 r.
⛔ HC Barys Astana - Atlant Moscow Oblast X (4,00) Nie przywidziało się Wam, remis ????
✅ KH Sanok - MKS Cracovia 1 (1,60)
⛔ Timrå IK - Luleå HF 1 (2,80) lub X
⛔ Esbjerg Oilers - Aalborg Panthers 2 (2,50)
✅ Odense Bulldogs - Herlev Eagles 1 (1,60)
⛔ WSV Sterzing Vipiteno - Ritten Sport 2 (2,25)
⛔ HC Valpellice - SHC Fassa 2 (2,35)
20.01.2012 r.
⛔ Columbus Blue Jackets - Nashville Predators 1 (2,80) lub X
⛔ New Jersey Devils - Boston Bruins X (3,85)
⛔New York Rangers - Pittsburgh Penguins X (3,70) lub 1
⛔ Philadelphia Flyers - New York Islanders 1 (1,70)
✅ St. Louis Blues - Edmonton Oilers 1 (1,60)
⛔ Los Angeles Kings - Calgary Flames 1 (1,85) lub X
✅ Heinolan Peliitat - Hokki 1 (2,25) lub X
✅ Kookoo - JYP-Akatemia 1 (1,30) lub X
✅ Vaasan Sport - Leki 1 (1,45) lub X
✅ HK SKP Poprad - Dukla Trencin 1 (1,65) lub X
⛔ HKM Zvolen - MHC Mountfield Martin 1 (1,60)
⛔ Slovan Bratislava - HC 05 Banska Bystrica 1 (1,50)
✅ HKM Nitra - HK 36 Skalica 1 (3,25) lub X
... Aby podać te prognozy powyżej, musiałem oczywiście przeczesać wszystkie mecze z lig tutaj zaprezentowanych (część z nich została &quot;odrzucona&quot;) więc w zw. z tym, że trochę czasu mi to zjadło, na razie przystopuję.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Podpórkowe, piłka nożna. Ten program podpórkowy do piłki nożnej uznaję pomimo wielu mankamentów, jednak za &quot;wersję stabilną&quot;. W nim już &quot;grzebał&quot; raczej nie będę. Mimo to, wrzucał będę tutaj typy na piłkę nożną z podpórkami.
Próbowałem natomiast jak wspomniałem wcześniej, rozdzielić w piłce nożnej prognozy remisowe od nieremisowych. Z tego co widzę, brnę wydaje mi się w ślepy zaułek. Nie będę rozdzielał tych prognoz w programie podpórkowym na piłkę nożną.
Algorytm &quot;hokejowy&quot; idzie zaś swoim osobnym torem. tak jak w poscie powyżej.
------
Prognozy na jutro (piłka nożna, podpórki):
20.01.2012 r.
⛔ Fortuna Köln - VFL Bochum (A) 1X (1,20)
SAS Epinal - AS Beauvais Ten mecz odbędzie się w późniejszym terminie niż myślałem, więc prognozę wyniku usunąłem (mogłaby się zdezaktualizować).
✅ UC Sampdoria - AS Livorno 1X (1,13)
✅ CD Alcoyano - UD Almeria X2 (1,31)
✅ Academica de Coimbra - Uniao Leiria 1X (1,18)
✅ Willem II Tilburg - FC Eindhoven X2 (1,69)
✅Antalyaspor AS - Besiktas JK X2 (1,28)
⛔ Rah Ahan FC - Naft Tehran FC X2 (1,18)
✅ Saipa Karaj FC - Saba Qom FC X2 (1,40)
--------------------------------------------
Edit:
Mam nadzieję, że nikt nie stawiał tych dzisiejszych hokejowych wg ww. prognoz ???? . Przypomnę, że algorytm hokejowy jest w fazie wypracowywania ostatecznego kształtu. Wiem już, że obliczeń jakie dały nietrafioną prognozę wyniku przy meczach takich jak Esbjerg Oilers - Aalborg Panthers i w przypadku dwóch meczów ligi włoskiej, które prawdopodobnie nie wejdą, nie będę brał pod uwagę w konstrukcji algorytmu. W zw. z tym wyrzucam już mecz jutrzejszy: Tuto - K-Vantaa.
Timrå IK - Luleå HF pudło ale w dobrym kierunku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hokej na jutro, po zmianie sposobu interpretacji wyników wg algorytmu. Trochę inaczej niż zwykle będę określał te potencjalne wyniki. Pewnie trochę roboczo .., ale próbuję przy tym jakby określić opłacalność, proporcje, czy warto postawić na &quot;czysty&quot; typ, jakie będą ew. szanse ... Wybór należał będzie do grającego, czy przy konkretnym zestawie par i &quot;szansach&quot; wystąpienia czystego typu zechce on postawić na takiego &quot;pewniaka&quot; czy może na ... podpórkę. (Podpórki wracają w tym temacie jak bumerang ;)).

21.01.2012 r.

✅ (wynik 3:0) Carolina Hurricanes - Washington Capitals 1X, szanse wystąpienia &quot;1&quot; jak 4:2
(&quot;Szanse&quot; należy doczytywać w taki sposób: cztery do dwóch. Cztery, że wystąpi. Dwa, że nie wystąpi).

⛔ (wynik 1:2) EHC Kloten Flyers - HC Davos 1X, szanse wystąpienia &quot;1&quot; jak 3:1
✅ (wynik 6:1) HC Fribourg Gotteron - SC Bern 1X, szanse wystąpienia &quot;1&quot; jak 3:1
⛔ (wynik: 1:1) GCK Lions - EHC Basel 1, szanse wystąpienia jak 8:2
✅ (wynik: 2:0) HC Ajoie - EHC Olten 12, szanse nie wystąpienia &quot;X&quot; jak 10:0, szanse wystąpienia &quot;1&quot; jak 6:4
⛔ (wynik 2:4) HCC La Chaux-de-Fonds - SC Langenthal 1X, szanse wystąpienia &quot;1&quot; jak 3:1
✅ (wynik 0:4) HC Most - IHC Pisek 12, szanse nie wystąpienia &quot;X&quot; jak 10:0, szanse wystąpienia &quot;1&quot; jak 6:4
✅ (wynik 1:1) Skelleftea AIK - Brynäs IF 1X, szanse wystąpienia &quot;1&quot; jak 3:1
✅ (wynik: 4:1) Grenoble MH38 - Rouen HE 12, szanse nie wystąpienia &quot;X&quot; jak 10:0, szanse wystąpienia &quot;1&quot; jak 6:4
✅ (wynik: 3:5) H Gap - Chamonix HC X2, szanse wystąpienia &quot;2&quot; jak 3:2

I to &quot;wymiata&quot; :grin::
⛔ (wynik 7:0) IHK Sparta Sarpsborg - Manglerud Star X, szanse wystąpienia jak 2:0
(kurs na remis wynosi 8,00)
⛔ (wynik 1:6) CSG Strasbourg - CS Villard De Lans X, szanse wystąpienia jak 2:0
(kurs na remis wynosi 5,00)
⛔ (wynik 2:4) IC Epinal - Neuilly-Sur-Marne X, szanse wystąpienia jak 2:0
(kurs na remis wynosi 4,85)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Prognozy na jutro (piłka nożna, podpórki):
20.01.2012 r.
[...]
SAS Epinal - AS Beauvais 1X (1,13)
[...]
Nie wiem skąd mi się ten mecz wziął ... Nie mogę znaleźć wyniku bo chyba takie &quot;cóś&quot; się dzisiaj nie odbyło a chyba nawet w najbliższej przyszłości się nie odbędzie ..? Czy Ktoś wie cokolwiek na temat tego meczu? Ściągnąłem tę parę wczoraj z BAH (przynajmniej tak mi się wydaje :grin ???? , może to im się coś pop ....
Edit:
Mam podejrzenie, że on się już po prostu i zwyczajnie w niedalekiej przeszłości odbył ???? albo, że to mecz PF a nie Liga ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hokej [...] próbuję przy tym jakby określić opłacalność, proporcje, czy warto postawić na &quot;czysty&quot; typ, jakie będą ew. szanse ... Wybór należał będzie do grającego, czy przy konkretnym zestawie par i &quot;szansach&quot; wystąpienia czystego typu zechce on postawić na takiego &quot;pewniaka&quot; czy może na ... podpórkę. (Podpórki wracają w tym temacie jak bumerang ;)).

21.01.2012 r.

✅ (wynik 3:0) Carolina Hurricanes - Washington Capitals 1X, szanse wystąpienia &quot;1&quot; jak 4:2
[...]
Równie dobrze, ta przykładowa jak i pozostałe prognozy hokejowe mogą być - jeśli ktoś chce inaczej, czyli bez podpórek - odczytywane np. w sposób taki:
Typ 1, szansa 4:2.
Osobiście uważam, że świadomość prawdopodobieństwa wystąpienia np. remisu i zadecydowania czy gramy z podpórką czy bez podpórki, przy równoczesnej &quot;wiedzy&quot; o szansach na czystego &quot;pewniaka&quot; jest lepszą opcją.
Może jednak uważacie inaczej, tzn., że lepiej byłoby podawać prognozę bardziej jednoznaczną na hokeja, zwłaszcza, że rzadziej niż w piłce nożnej występują remisy?
--------------
Edit: Jak widać, algorytm hokejowy preferuje (&quot;wybiera&quot;) przede wszystkim takie mecze, w których zaistnieje względnie wysoka możliwość wystąpienia wygranej Gospodarza.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Nie wiem skąd mi się ten mecz wziął ... Nie mogę znaleźć wyniku bo chyba takie &quot;cóś&quot; się dzisiaj nie odbyło a chyba nawet w najbliższej przyszłości się nie odbędzie ..? Czy Ktoś wie cokolwiek na temat tego meczu? Ściągnąłem tę parę wczoraj z Bah (przynajmniej tak mi się wydaje ), może to im się coś pop ....
ten mecz będzie grany dopiero 31.01. a tu masz potwierdzenie: http://www.betexplorer.com/soccer/france/french-3rd-league-2011-2012/nextmatch.php?matchid=6805880
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Piłka nożna, podpórki:
21.01.2012 r.
⛔ Kilmarnock FC - Dunfermline Athletic 1X (1,11)
✅ AFC Bournemouth - Tranmere Rovers 1X (1,16)
✅ Carlisle United - Walsall FC 1X (1,14)
✅ Notts County - Milton Keynes Dons X2 (1,36)
✅ Scunthorpe United - Stevenage FC X2 (1,32)
✅ Leeds United - Ipswich Town 1X (1,12)
✅ Cardiff City - Portsmouth FC 1X (1,16)
⛔ Stoke City - West Bromwich Albion 1X (1,21)
⛔ Fulham FC - Newcastle United X2 (1,81)
✅ TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96 X2 (1,97)
✅ Atalanta Bergamasca Calcio - Juventus Turin X2 (1,18)
22.01.2012 r.
✅ Udinese Calcio - Calcio Catania 1X (1,11)
23.01.2012 r.
⛔ Southampton FC - Leicester City 1X (1,20)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Najprawdopodobniej mecz przełożyli, bo wydaje mi się, że też go gdzieś wczoraj widziałem w ofercie... albo bwin albo betclic
Całkiem możlwie, że Southampton FC - Leicester City też będzie przełożony bo ani widu ani słychu dzisiaj o nim ...
Jeśli przełożony, wycofam prognozę dla tego meczu.
Edit: Już wiadomo. Mecz odbędzie się 23.01.2012 r.
----------------
Piłka nożna, podpórki:

21.01.2012 r.
✅ Betis Sevilla - FC Sevilla X2 (1,51)
22.01.2012 r.
⛔ Vitesse Arnheim - NEC Nijmegen 1X (1,13)
✅ UD Levante - Real Zaragoza 1X (1,18)
✅ Bayer 04 Leverkusen - FSV Mainz 05 1X (1,19)
✅ Brescia Calcio - ASG Nocerina 1X (1,12)
✅ Eskisehirspor - Galatasaray X2 (1,18)
✅ Anagennisi Giannitson - Panachaiki 2005 1X (1,30)
✅ FC Volendam - FC Den Bosch X2 (1,45)
✅ Sporting Covilha - Estoril Praia X2 (1,27)
✅ CD Aves - Uniao Madeira 1X (1,12)
✅ FC Penafiel - CD Trofense 1X (1,21)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hokej [...]
I to &quot;wymiata&quot; :grin::
⛔ (wynik 7:0) IHK Sparta Sarpsborg - Manglerud Star X, szanse wystąpienia jak 2:0
(kurs na remis wynosi 8,00)
⛔ (wynik 1:6) CSG Strasbourg - CS Villard De Lans X, szanse wystąpienia jak 2:0
(kurs na remis wynosi 5,00)
⛔ (wynik 2:4) IC Epinal - Neuilly-Sur-Marne X, szanse wystąpienia jak 2:0
(kurs na remis wynosi 4,85)
I zostanie &quot;wymiecione&quot;. Z algorytmu hokejowego. Czyli w hokeju typów na czysty remis, nie będzie.
Patrząc - jak na razie - na pozostałe, dzisiejsze mecze hokejowe, chyba nie powinno być źle ...
Edit:
Pozostałe prognozy wg mnie źle nie wyszły. Pomijając remisy, których już nie będę prognozował jako &quot;czyste typy&quot;, pozytywnych wyników jest 7 a negatywnych 3. &quot;Podkręcę&quot; ten algorytm jeszcze bardziej. Będzie o wiele jeszcze więcej meczów hokejowych odrzucał i pewnie niewiele przedstawiał &quot;do grania&quot;ale te, które pozostaną będą mam nadzieję &quot;wartościowe&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przed następnymi prognozami wyników hokeja, uwzględniłem oczywiście ostatnie mecze, odrzuciłem z algorytmu to co miałem odrzucić. Dodałem też &quot;parę rzeczy&quot; tak więc zobaczę też, jak ten dodatek będzie funkcjonował (czy aby nie będzie zawadą ...).
Prognozy hokejowe przedstawiane będą miały teraz formę kilku ustalonych i sztywnych jakby &quot;schematów&quot;. (Podczas ewentualnych przyszłych modernizacji tych &quot;schematów&quot;, liczby procentowe mogą ulec zmianie). Biorę w nich pod uwagę tak jak uprzednio, podpórki i czyste typy:

  • Szanse 1X = 99%, szanse 1 = 66%

  • Szanse X2 = 99%, szanse 2 =66 %

  • Szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%

  • Szanse 1X = 90%, szanse 1 = 72%

  • Szanse 12 (BRAK REMISU) = 99%, szanse 1 = 61%


Za trafione, będę uważał typy z poprawnie wskazaną podpórką. Oczywiście, jeśli Ktoś chce może we własnym zakresie oznaczać to w inny sposób (czyli np. trafiony &quot;czysty typ&quot;).

Pozostałe mecze hokejowe, które nie będą się mieściły w ww. schemacie, zostaną jak można się domyślić, odrzucone przez algorytm i uznane za &quot;nie nadające się&quot; do obstawiania.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hokej
22.01.2012 r.
⛔ (wynik: 2:4) Aker/Strangnas HC - Arlanda HC Szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%
✅ (wynik: 9:1) HK 36 Skalica - HKM Zvolen Szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%
✅ (wynik: 3:2) Dukla Trencin - HKM Nitra Szanse 1X = 90%, szanse 1 = 72%
✅ (wynik: 2:2) Slovan Bratislava - MHC Mountfield Martin szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%
✅ (wynik: 2:2) HC Davos - GE Servette H Szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%
✅ (wynik: 2:6) Dresdner Eislöwen - Hannover Indians Szanse 12 (BRAK REMISU) = 99%, szanse 1 = 61%
✅ (wynik: 2:2) Heilbronner EC - Eispiraten Crimmitschau Szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%
✅ (wynik: 3:0) Landshut Cannibals - ESV Kaufbeuren Szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%
✅ (wynik: 2:2) EHC München - DEG Metro Stars Szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%
⛔ (wynik: 3:4) Krefeld Pinguine - ERC Ingolstadt Szanse 1X = 99%, szanse 1 = 66%
(Hm. Wynik niestety ustalono na cztery minuty przed zakończeniem ???? ).
✅ (wynik: 4:3) Binghamton Senators - Adirondack Phantoms Szanse 1X = 99%, szanse 1 = 66%

 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Dodałem też &quot;parę rzeczy&quot; tak więc zobaczę też, jak ten dodatek będzie funkcjonował (czy aby nie będzie zawadą ...
[...]
Ten &quot;dodatek&quot; dotyczy meczów z przyporządkowaną prognozą: &quot;Szanse 1X = 88%, szanse 1 = 61%&quot; (Czyli akurat większości ww. meczów hokejowych).
... No zobaczymy ...
----
Edit:

Przypomnę: od jakiegoś czasu nie &quot;grzebię&quot; już w programie podpórkowym do piłki nożnej. Uważam go za stabilny. Prace trwają nad algorytmem do meczów hokeja na lodzie.

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom