>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cd.
28.01.2012 r.
Hokej
✅ (2:0) Horacka Trebic - HC Dukla Jihla 1X (1,57) =76%, 1 (2,55)= 46% Algorytm algorytmem... ale intuicja mi coś podpowiada, że będzie X2 ... Zobaczymy ...[...]
... a jednak. Algorytm ma lepszą intuicję. Chyba powinienem częściej z niego korzystać i już wypoczywać na Kajmanach :grin:.
---
Edit:
Wrzucę w najbliższym czasie, jeśli coś będzie &quot;do grania&quot;, obiecany NHL
i zrobię przerwę na jakiś czas. Życie realne jest jednak ważniejsze a nie niesie ono ze sobą samych miłych dni.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Sprawdziłem pary NHL na dzień 1 lutego br. i niestety nie ma tam nic co się mieści w obrębie tego mojego algorytmu. Tzn. wyniki wychodzą liczbowe takie, których nie jestem wstanie zinterpretować. Aby to zrobić musiałoby się odbyć kilkadziesiąt podobnych meczów, z których powinienem wyciagnąć jakieś wnioski i zmodyfikować algorytm a na to nie mam niestety czasu.
Pozostaje (jeśli chodzi o NHL) poczekać na spotkania, które odbędą się dzień później czyli 2 lutego (i jakieś są chyba 3 lutego) - może tam coś będzie ciekawego ... (ale wpierw muszą odbyć się te 1 lutego i w jakiejś mierze zmieni się tabela ligowa).
Tylko ewentualnie więc, spotkanie (1 lutego br.)
⛔ (wynik: 1:4) Phoenix-Anaheim 1X ale nie jestem tego pewien.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam,
od dłuższego czasu śledzę to, jakie wnioski wyciągasz ze swojego algorytmu. Zastanawiam się, czy oprócz tego, co piszesz na forum, to prywatnie analizujesz wyniki meczów i wskazówki algorytmu. Bo ostatnie Twoje wpisy pokazują, że wnioski, które wyciągasz są coraz słuszniejsze, zwłaszcza w hokeju, ale to wciąż za mało dla czytelnika Twoich postów, żeby wiedzieć, czy algorytm naprawdę działa. Rozumiem, ze takie typy wpisane na forum zajmują Ci sporo czasu, czy tak rzadko algorytm wskazuje Ci, które mecze grać?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam,
od dłuższego czasu śledzę to, jakie wnioski wyciągasz ze swojego algorytmu. Zastanawiam się, czy oprócz tego, co piszesz na forum, to prywatnie analizujesz wyniki meczów i wskazówki algorytmu. Bo ostatnie Twoje wpisy pokazują, że wnioski, które wyciągasz są coraz słuszniejsze, zwłaszcza w hokeju, ale to wciąż za mało dla czytelnika Twoich postów, żeby wiedzieć, czy algorytm naprawdę działa. Rozumiem, ze takie typy wpisane na forum zajmują Ci sporo czasu, czy tak rzadko algorytm wskazuje Ci, które mecze grać?
Również witam, dziękuję za zainteresowanie tematem
i odpowiadam na Twoje pytania ???? .

Faktycznie, trochę czasu mi zajmowało wklepywanie (i opisywanie) tych prognoz na Forum a wcześniej wklepywanie parametrów określających konkretne mecze (i wyciąganie z tych algorytmów, meczów &quot;do grania&quot;).
W przypadku algorytmu &quot;piłkarskiego&quot; istotnie, często jest tak, że nie ma (wg tego algorytmu) tylu meczów &quot;do zagrania&quot; ile chciałbym, żeby było.

Jeśli chodzi o algorytm &quot;hokejowy&quot; to do ostatniej publikowanej w tym wątku prognozy, analizowałem wyniki i wg tych wyników (i innych jeszcze wyników tutaj czasami nie publikowanych) wyciągałem wnioski już tylko w zakresie rozkładu procentowego. Wcześniej, oczywiście w trakcie podawania typów i w kontekście realnych wyników, analizowałem te wyniki, układ algorytmu i wyciągałem wnioski, zmieniając konstrukcję algorytmu.
W tym momencie przyjąłem, że algorytm &quot;hokejowy&quot; jest już zakończony.
Tak jak gdzieś wcześniej nadmieniłem, podawane przeze mnie prognozy konkretnych meczów, to są jakby reprezentanci pewnej &quot;klasy przedmiotów&quot; tak więc wg mnie nie będzie miała już znaczenia liczba prognoz (setki czy tysiące ...), które tutaj ewentualnie zostałyby zaprezentowane. Sądzę, że kuteczność będzie taka jak przy tej niewielkiej &quot;próbie&quot; przy okazji prognoz ostatnich.
Podobnie jest z algorytmem &quot;piłkarskim&quot;.
Różni się on jednak tym od &quot;hokejowego&quot;, że faktycznie trzeba przy nim mieć anielską cierpliwość aby przez jego &quot;sito&quot; wyszło do &quot;grania&quot; choćby i kilka/kilkanaście meczów na kilkadziesiąt sprawdzanych. Był to pierwszy mój algorytm i może dlatego jest obarczony taką &quot;cechą&quot; ;). Niemniej, uważam, że lepiej nie zagrać niż zagrać aniżeli miałaby nastąpić jakaś wpadka.
---
Jeszcze jedna rzecz: prawa do algorytmu &quot;piłkarskiego&quot; scedowałem właśnie na pewną (niepolską) firmę. Będzie ona mogła nim współdysponować. Bardziej konkretnie: firma ta, otrzymała ode mnie algorytm w formie de facto programu bo działania matematyczne zapisane są przecież w arkuszu kalkulacyjnym.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a na dzisiaj, 2 lutego sprawdzałem algorytmem pozostałe spotkania w NHL i nic z niego nie &quot;wyciągnąłem&quot; ... Może jutro ;).
Jest po godz. 2 w nocy. Przepraszam, nie zdążyłem :-( a część meczów już trwa ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Piłka nożna, podpórki:

05.02.2012 r.

✅ Ferro Carril Oeste - Instituto AC Cordoba X2
X= 2,95, 2=2,50, X2=1,37

06.02.2012 r.
✅ Club Atletico Patronato Parana - Club Atletico Chacarita Juniors 1X
1=1,85, X=3,00, 1X=1,16
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Piłka nożna, podpórki:
24.02.2012 r.
Rot Weiss Essen - Borussia Mönchengladbach (A) X2 Mecz przełożony
X=3,20, 2=2,55, X2=1,43
✅ (1:0) Maritimo Funchal - Uniao Leiria 1X
1=1,50, X=3,70, 1X=1,08
✅ (4:1) FC Eindhoven - MVV Maastricht 1X
1=1,75, X=3,45, 1X=1,17

Piłkarski program bukmacherski, został nazwany niewyszukanie: &quot;ALGORITHM&quot; ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na bazie zapisu algorytmu &quot;podpórkowego&quot; wyprowadziłem dzisiaj z niego wzór w taki sposób aby można było typować &quot;pewniaki&quot;.
Teraz algorytm prognozuje nie tylko podpórki ale i &quot;czyste&quot; typy. Prognozy wyników będą więc &quot;wychodziły&quot; z niego &quot;mieszane&quot;. Na razie, nie ma w nim możliwości wytypowania &quot;czystego&quot; zwycięstwa Gości. Tzn. mógłbym to wprowadzić ale istnieje prawie 50% &quot;ryzyko&quot;, że wystąpi remis.
Trochę mu dodatkowo odkręciłem jakby &quot;śrubę&quot; ;) aby więcej meczów dopuszczał do grania.
Na pewno skuteczność będzie przez to powyżej, o wiele mniejsza niż w czysto &quot;podpórkowym&quot; algorytmie ale wiadomo, coś za coś ... Konkretnie, za wyższe lub nawet całkiem wysokie kursy.
Nie wiem jak i czy będzie to zdawało egzamin w praktyce. Będę wrzucał tutaj jakieś typy w miarę możliwości czasowych.
Poprawki,o których napisałem tutaj, wprowadziłem &quot;na sucho&quot; grzebiąc jedynie w zapisie algorytmu.
 
F 13

f12

Użytkownik
Fajnie , ale może dla przejrzystości ustaw sobie jakiś kapitał i graj single lub ako tymi typami. Bo moim zdaniem jak wejdzie np. 3 mecze na 4 z kursami 1,15 , to dla mnie osobiście nic minie robi, ale gdy utworzymy z tego kupon i on wejdzie to owszem. Myslę że powinienieś się nad tym zastanowić i zacząć grać swymi typami za np. wirtualne pieniądze tworząc kupony lub grając single , bo takie podawanie typów przez Ciebie osobno z kursamia 1,15 - 1,2 nic nie wnosi. Pozdrawiam
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Fajnie , ale może dla przejrzystości ustaw sobie jakiś kapitał i graj single lub ako tymi typami. Bo moim zdaniem jak wejdzie np. 3 mecze na 4 z kursami 1,15 , to dla mnie osobiście nic minie robi, ale gdy utworzymy z tego kupon i on wejdzie to owszem. Myslę że powinienieś się nad tym zastanowić i zacząć grać swymi typami za np. wirtualne pieniądze tworząc kupony lub grając single , bo takie podawanie typów przez Ciebie osobno z kursamia 1,15 - 1,2 nic nie wnosi. Pozdrawiam
Rzeczywiście mogą wyniknąć takie sytuacje, że wejdą 4 mecze z takim kursem.
Spróbuję jeszcze - bo coś mi wpadło do głowy dzisiaj - pokombinować tak,żeby algorytm jakieś &quot;czyste&quot; dwójki generował ...
 
N 0

ndimension

Użytkownik
Cześć.

Od razu zaznaczam, jestem laikiem w &quot;programowaniu&quot; oraz to nie jest wiadomość typu &quot;daj program&quot; ????

Jeżeli dobrze rozumiem Yaro, to korzystasz z sieci neuronowej do &quot;przewidywania&quot; wyników spotkań.

Jeżeli chciałbym stworzyć coś na ten kształt to potrzebuję (w uproszczeniu):
1. stworzyć sieć neuronową
2. &quot;podać&quot; jej zakończony sezon np. piłki do nauki
3. zweryfikować jakość &quot;przewidywań&quot; sieci neuronowej (trafia prawidłowo np. 20 na 100 spotkań)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=ndimension;2737589][...]
Jeżeli dobrze rozumiem Yaro, to korzystasz z sieci neuronowej do &quot;przewidywania&quot; wyników spotkań.
Witaj,
i dzięki za zaglądnięcie do tego tematu.
Nie korzystam z sieci neuronowej ale ze zwykłego zapisu matematycznego, przelanego później do arkusza kalkulacyjnego (ale to drugie nie jest konieczne do postawienia prognozy wyników, przy pomocy obliczeń).
Tak jak i Ty, jestem laikiem w zakresie programowania a nawet arkusze kalkulacyjne stwarzają mi problemy :grin:
Z sieci neuronowej korzysta Kolega w tym &quot;Dziale&quot;, prowadząc swój temat dotyczący prognoz przy pomocy sieci neuronowych.

Mogę tylko odpowiedzieć jak tworzyłem moje algorytmy,
ale właściwie cały opis tego &quot;procesu&quot; łącznie z trudnymi początkami, jest w tym wątku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Spróbuję jeszcze - bo coś mi wpadło do głowy dzisiaj - pokombinować tak,żeby algorytm jakieś &quot;czyste&quot; dwójki generował ...
Całą noc właściwie przerabiałem ten algorytm a niezbyt znam się na formułach arkuszowo kalkulacyjnych.
Skoro o formulach mowa, to tak jak wspomniałem wcześniej, rozszerzyłem formułę algorytmu w taki sposób, że będzie więcej meczów typował jako &quot;do zagrania&quot; ale za cenę skuteczności. Za jak i czy wielką cenę, na razie nie wiadomo ????
Jednocześnie, mając problemy po pierwsze z rozdzieleniem formuły matematycznej w taki sposób aby z kolei ona rozdzieliła (wyprowadziła ze stanu &quot;X2&quot;) mecze ze zwycięstwem Gości, od remisów, a po drugie w ogóle z uchwyceniem takiej realnej zależności gdzie mógłbym jakieś wartości przyporządkować do wystąpienia &quot;czystych&quot; dwójek - zrezygnowałem z możliwości typowania poprzez algorytm meczów remisowych oraz ze zwycięstwem Gości. Na razie.
Reasumując: algorytm typuje w tym momencie &quot;czyste&quot; jedynki. Na tę chwilę, mógłbym do niego ponownie dołożyć jedynie podpórki &quot;X2&quot;. Mógłbym też ewentualnie postopniować te &quot;jedynkowe&quot; typy na np. mocne, średnie, słabe.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
&quot;Na sucho&quot; spróbuję coś sprawdzić ... Czy to w ogóle działa, czy jest np. jednym wielkim chaosem ;).
(Jednak dla tych prób to nie są chyba &quot;wdzięczne&quot; ligi). W każdym ze spotkań mają oczywiście wygrać Gospodarze:
04.03.2012 r.
⛔ Cobreloa - Deportes la Serena
Byłem pewien, że się prognoza sprawdzi. Jednak pomiędzy 45 a 84 min. Gospodarze grali w osłabieniu (czerwona kartka) i z 2:0 zrobił się remis. Zdarza się ...
✅ CD Motagua - CD Necaxa
✅ CA Tigre - Atletico Lanus
Zaryzykuję jeszcze z fazą Clausura (bo niewiele meczów do końca dnia dzisiaj zostało) ale to ryzykowne faktycznie jest.. Niemniej ...:
✅ Zamora FC - Monagas SC

... a np. przy meczu Real - Espanyol komunikuje, żeby nie grać! Czyli przewiduje możliwy remis ????
Edit: Po wyniku sądzę, ze jednak nie o remis mu chodziło :grin:.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
&quot;Na sucho&quot; spróbuję coś sprawdzić ... Czy to w ogóle działa, czy jest np. jednym wielkim chaosem ;).
[...]
Wydaje się to być nieprzypadkowe. Gdyby nie kartkowa sytuacja w meczu Cobreloa z La Serena, to całkiem prawdopodobne, że wszystkie typy (z ciekawymi kursami) weszłyby ...
(Do meczu Zamora - Monagas raczej nie przykładałbym wielkiej wagi, bo to jednak faza Clausura a takiej zasadniczo ten algorytm nie prognozuje).
 
N 0

ndimension

Użytkownik
Yaro &quot;odwala&quot; kawał dobrej, wręcz znakomitej roboty! ????


Edit: błąd w analizie. Skuteczność algorytmu Yara od początku typowania w tym wątku to ok 80%
 
Do góry Bottom