>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
witam
moze zapomniałeś przestawić algorytm z remisowego na jedynkowy i stąd ten wynik? ???? gdyby to byly remisy to miałbyś chyba skuteczność 50% z kolei przy założeniu 1X weszłoby 10 spotkań, więc chyba nie ma co się wściekać. może inne wnioski lub inaczej spojrzeć na wybrane mecze. ja na przykład jestem zdania, że najniższy kurs w relacji 2 zł 3,1 i 3,5 zł wchodzi rzadko i obstawiając mecze po prostu od razu go odrzucam. No ale to tak ode mnie ???? głowa do góry i powodzenia!
Dzięki za wsparcie :grin:.
Faktycznie przy założeniu 1X tyle weszłoby bo te algorytmy są &quot;wyprowadzone&quot; ze wzoru na algorytm podpórkowy, gdzie taka właśnie wysoka jest skuteczność.
Cały problem polega na oddzieleniu tych &quot;iksów&quot; od &quot;pewniaków&quot; z algorytmu podpórkowego. Jak na razie, zbyt wiele to niesie za sobą &quot;ofiar&quot; ;). Zwłaszcza, że nie oszczędzam siebie i gram często realnie takie typy, które podaję w temacie.
Nie pomyliłem algorytmów. Po prostu za bardzo w nich znów majstrowałem (poza tym wątkiem) i wyszło jak wyszło.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze jedna wersja algorytmu. Tym razem typującego na &quot;1&quot;i &quot;2&quot;.
&quot;Słabe 1&quot; oznacza, że nie jestem pewien tego rodzaju meczów ale okazać się oczywiście może, że to ten rodzaj meczów jest najpewniejszy do wytypowania &quot;jedynki&quot;.
Zobaczymy, co z tego wyjdzie, wejdzie ???? ...
11.03.2012 r.


⛔ Werder Bremen - Hannover 96 2
✅ FC Schalke 04 - Hamburger SV Słabe 1
✅ AC Milan - US Lecce 1
⛔ Atalanta Bergamasca Calcio - FC Parma Słabe 1
⛔ CF Valencia - RCD Mallorca 1
⛔ CD Alcoyano - FC Cartagena Słabe 1
⛔ FC Viktoria Plzen - SK Sigma Olomouc Słabe 1
⛔ Gaziantep BLD Spor - Göztepe AS Słabe 1
⛔ Orduspor - Besiktas JK 1
⛔ AEK Larnaca - Anorthosis Famagusta 1
✅ Aalborg BK - Lyngby BK 1
✅ FC Kopenhaga - Sonderjyske 1
⛔ Silkeborg IF - HB Koge 1
⛔ Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht Słabe 1
⛔ Royal Boussu Dour Borinage - Lommel United 2
✅ White Star Woluwe - CS Vise Słabe 1
⛔ Pecs MFC - Ferencvarosi TC 1
✅ Rapid Bucuresti - FC Petrolul 52 Ploiesti 1
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze jedna wersja algorytmu. Tym razem typującego na &quot;1&quot;i &quot;2&quot;.
&quot;Słabe 1&quot; oznacza, że nie jestem pewien tego rodzaju meczów ale okazać się oczywiście może, że to ten rodzaj meczów jest najpewniejszy do wytypowania &quot;jedynki&quot;.
[...]
Ewidentnie (jak do tej pory) nie wchodzą te, gdzie jest &quot;Słabe 1&quot;. Przynajmniej wiem na czym stoję ...
W spotkaniach oznaczonych inaczej niż &quot;Słabe 1&quot; też mam niejakie problemy z oddzieleniem typów remisowych od &quot;pewniaków&quot;. Jeszcze jest parę meczów, które się nie odbyły.
Ciekaw jestem jaki będzie bilans meczów oznaczonych inaczej niż &quot;Słabe 1&quot;.
Edi:
Dobrze nie będzie ... W najlepszym wypadku 6 trafionych na sześć nietrafionych ...
-------------
Poprawka:są 4 trafione i 7 nietrafionych (nie liczę oznaczonych jako &quot;Słabe 1&quot;). Kiepskawo.
Czas przysiąść nad algorytmami i wprowadzić następne zmiany na lepsze ;).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze bardziej zmodernizowany algorytm. Nie wiem, czy na gorsze czy na lepsze.
12.03.2012 r.

⛔ (0:1) Hapoel Jerusalem - Hapoel Kfar Saba Słabe 1
⛔ (2:0) Cambuur Leeuwarden - AGOVV Apeldoorn X (To trochę dziwne, bo kursy są takie na zwycięstwo Gospodarzy i takie pozostałe kursy, że aż strach obstawiać remis :smile ????
⛔ (3:1) Astra Ploiesti - CS Mioveni X (Uwaga, jak powyżej)
⛔ (1:0) FC St Pauli - Karlsruher SC X (Jak wyżej)
✅ (4:1) Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
✅ (1:3) RC Lens - SC Bastia 2
✅ (1:0) Apoel Nicosia - Enosis Neon Paralimni 1
 
F 13

f12

Użytkownik
To że kurs jest niski na faworyta to nic nie znaczy. Mam radę abyś trochę dłużej testowal mecze danym algorytmem ,ponieważ prawie po każdej wtopie go ,, modernizujesz&#39;&#39; , a może nie potrzebnie gdyż jest dobry tylko akurat taki trafil się dzień. Myślę że przynajmniej 100 zdarzeń może dać jakiś zarys skuteczności algorytmu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To że kurs jest niski na faworyta to nic nie znaczy. Mam radę abyś trochę dłużej testowal mecze danym algorytmem ,ponieważ prawie po każdej wtopie go ,, modernizujesz&#39;&#39; , a może nie potrzebnie gdyż jest dobry tylko akurat taki trafil się dzień. Myślę że przynajmniej 100 zdarzeń może dać jakiś zarys skuteczności algorytmu.
Ponieważ mecze przy konstruowaniu algorytmu podpórkowego były reprezentantami pewnej szerszej &quot;klasy&quot; tak więc wyszedłem wówczas z założenia, że nie muszę już sprawdzać jego skuteczności na setkach innych spotkań. Okazało się, że to było właściwe.
Ostatnie algorytmy, są wyprowadzone z algorytmu podpórkowego i bazują na meczach &quot;użytych&quot; przy konstrukcji algorytmu podpórkowego. Stąd, wyszedłem i w tym przypadku z założenia, ze takie mocne &quot;próby&quot; nie byłyby i tutaj niezbędne.
(Cały czas próbuję rozdzielić te podpórki na samoistne &quot;1&quot;, &quot;X&quot;, &quot;2&quot; ...).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To że kurs jest niski na faworyta to nic nie znaczy. [...]
Tu raczej zadziałał na mnie efekt &quot;wizualny&quot; czy psychologiczny. Oczywiście masz rację.
Widać to świetnie na jednym z powyżej zaproponowanych meczów. Już w czasie określonym jako 0&#39; (!) w spotkaniu Astra Ploiesti - CS Mioveni (algorytm prognozuje remis) padła pierwsza bramka. Dla Gości.
Kursy na Gości to często w przypadku tego meczu ... 10.00 ???? .
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze bardziej zmodernizowany algorytm. Nie wiem, czy na gorsze czy na lepsze.
12.03.2012 r.

[...]
Po wynikach meczów z założenia remisowych (bylem prawie pewien na podstawie algorytmu podpórkowego, że będzie albo &quot;X&quot; albo &quot;1&quot;) już wiem, że tego rodzaju mecze powinienem oznaczyć jako zwycięstwo Gospodarzy a nie remis.
I to właśnie zmienię w tym ostatnio zastosowanym algorytmie.
I powinno hulać ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
I to właśnie zmienię w tym ostatnio zastosowanym algorytmie.
I powinno hulać ;)
... a jeśli hulało nie będzie, to wprowadzę jeszcze jedną zmianę ;)
Tymczasem, następna porcja meczów. Przy prognozach na zwycięstwo Gospodarzy mam tylko właściwie jeden dylemat: czy to będzie faktycznie &quot;1&quot; czy &quot;X&quot;. I analogicznie w przypadku prognozowanych remisów: czy siądzie remis czy &quot;1&quot;.
13.03.2012 r.
✅ (2:2) Ross County - Greenock Morton X
✅ ( 2:1) SSV Jahn Regensburg - SV Darmstadt 98 1
⛔ (4:0) 1. FC Nürnberg II - Bayern Alzenau Słabe X
✅ (1:1) Doncaster Rovers - Reading FC Słabe X
⛔ (1:0) Borussia Dortmund II - SC Wiedenbrück X
⛔ (2:2) Crawley Town - Aldershot Town 1
⛔ (2:1) AFC Telford United - Kidderminster Harriers Słabe 2
⛔ (0:1) FC Halifax Town - Bishops Storford Słabe 1
✅ (3:1) Guiseley AFC - Solihull Moors F.C. Słabe 1
✅ (2:2) Hampton &amp; Richmond Borough FC - Dover Athletic Słabe X
✅ (1:1) Maidenhead United - Dartford FC Słabe X
✅ (1:1) Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits X
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Co mogę na razie powiedzieć oprócz tego, że znów wprowadzę zmiany tak, jak zapowiadałem?
To, że chyba świetnie weszły remisy, więc zmiany muszę wprowadzać ostrożnie aby tego nie spie ....
Edit:
... a może już najzwyczajniej nie będę w tym grzebał tylko zostawię te &quot;remisy&quot;, żeby było tak jak teraz. I będzie to algorytm na remisy tylko ...
(Niekiedy) lepsze jest wrogiem dobrego.
Przypomnę: 12 meczów w tym 6 remisów, z czego 5 remisów trafionych:

✅ (2:2) Ross County - Greenock Morton X
✅ (1:1) Doncaster Rovers - Reading FC Słabe X
⛔ (2:2) Crawley Town - Aldershot Town 1
✅ (2:2) Hampton &amp; Richmond Borough FC - Dover Athletic Słabe X
✅ (1:1) Maidenhead United - Dartford FC Słabe X
✅ (1:1) Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits X

Trzeba przy tym przyznać szczerze, że jeśli chodzi o remisy to algorytm prognozował jeszcze 2 remisy i ich nie trafił mianowicie:
⛔ (4:0) 1. FC Nürnberg II - Bayern Alzenau Słabe X
⛔ (1:0) Borussia Dortmund II - SC Wiedenbrück X
Dokonam więc takiej modernizacji w tym algorytmie, aby nie traktował on takich spotkań jak Nürnberg II - Bayern Alzenau jako remisowe. I to pewnie jedna z nielicznych rzeczy (jeśli nie ostatnia) jaką jeszcze zrobię w zw. ze zmianami w zapisie tego algorytmu.
-----------------------
Edit:
Coś mi tylko nie gra w tym, że remisy prognozował dobrze a pozostałe typy &quot;1&quot;, &quot;2&quot; nie wyszły rewelacyjnie. To powinno być kompatybilne. Skoro remisy wyszły ok, to powinno się także przekładać na typy nieremisowe.
Kto wie ... Może to tylko taki miły zbieg okoliczności ???? , że te remisy powchodziły a tak naprawdę to algorytm jest zwyczajnie chaotyczny i nieprzewidywalny? Czas pokaże.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
14.03.2012 r.
REMISY
⛔ (2:1) Werder Bremen II - 1. FC Heidenheim
⛔ (5:1) FSV Zwickau - FSV 63 Luckenwalde Nie jestem pewny
⛔ (2:0) Pierikos - Vizas Megaron Nie jestem pewny
Określenie &quot;Nie jestem pewny&quot; oznacza, że są to takiego &quot;rodzaju&quot; mecze, dla których wcześniej algorytm nie prognozował wyniku. Stąd, nie wiem jakie będą efekty chociaż algorytm wskazuje na remis.
Jeśli nie wejdą (&quot;Nie jestem pewny&quot;), to wyrzucę z algorytmu formułę przewidzianą dla tego rodzaju meczów.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
14.03.2012 r.
REMISY
⛔ (2:1)Werder Bremen II - 1. FC Heidenheim
[...]
Cóż ... Szlag trafił remis w ostatniej minucie. Szkoda, że tylko jeden taki mecz się dzisiaj nadarzył ...
Ogólnie - myślę - kierunek zaproponowany przez ten algorytm remisowy jest dobry.

[...] Jeśli nie wejdą (&quot;Nie jestem pewny&quot;), to wyrzucę z algorytmu formułę przewidzianą dla tego rodzaju meczów. [...]
I wyrzuciłem. Przez takie działanie, prognozowanych remisów będzie jednak jeszcze mniej. Pewnie &quot;przemielić&quot; trzeba kilkadziesiąt spotkań, żeby coś się pojawiło (tak jak w algorytmie podpórkowym).
---
Edit:
A propos meczu Werderu Brema II z Heidenheim, to czy Ktoś z Graczy dawał może na zwycięstwo Gospodarzy? ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Ogólnie - myślę - kierunek zaproponowany przez ten algorytm remisowy jest dobry.

[...]
Korciło mnie coś i dodałem do tego algorytmu remisowego formułę na zwycięstwo Gości jeszcze ;).
Skoro nie wychodziło za bardzo z typami &quot;1&quot; to może te remisy będą bardziej kompatybilne z typami &quot;2&quot;?
Aktualnie, jest to więc algorytm &quot;remisowo dwójkowy&quot;. Jeśli algorytm odrzuci prognozę remisową albo odrzuci zwycięstwo Gości, to absolutnie nie będzie (!) to oznaczało wygranej Gospodarzy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
15.03.2012 r.
PROGNOZA &quot;X&quot;, &quot;2&quot;.

✅ (0:0) TUS Koblenz - Sportfreunde Lotte X
--
I to niestety tyle z dzisiejszych meczów ligowych ... Szkoda, że tylko jeden mecz bo w razie &quot;wtopy&quot; nie mogę udowodnić namacalnie, że np. pozostałych kilka &quot;wejdzie&quot;.
---
[...] A propos meczu Werderu Brema II z Heidenheim, to czy Ktoś z Graczy dawał może na zwycięstwo Gospodarzy? :wink:
Zapytałem dlatego, że chociaż nie za bardzo się wyznaję na niższych ligach niemieckich to uważam, że jednak algorytm był prawdopodobnie bliższy trafienia niż niejeden realnie istniejący ludzki umysł. ... No cieszą mnie takie drobnostki :grin:.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie dzis to jutro albo innym razem to udowodnisz
Mam nadzieję. Problemem jest to przekopywanie się przez wszystkie mecze kolejnych lig i wklepywanie danych. Męczące po prostu.
Świetnie byłoby, gdyby program potrafił &quot;zasysać&quot; spotkania z Sieci.
Niestety, nie za bardzo się na tym wyznaję a algorytm nie ma formy &quot;klasycznego programu&quot; tylko jest aktualnie zapisany w arkuszu kalkulacyjnym. (Chociaż chyba nawet w arkuszu kalkulacyjnym jest możliwość ustawienia takiej opcji ...).
 
F 13

f12

Użytkownik
Strasznie zagmatwany ten teamt i chyba nikt już prócz Ciebie nie wie co grasz i jak grasz , taka jest prawda.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Strasznie zagmatwany ten teamt i chyba nikt już prócz Ciebie nie wie co grasz i jak grasz , taka jest prawda.
Uporządkuję więc trochę: po wielu próbach z algorytmami, dokonywaniu w nich zmian, pozostaję obecnie przy tym, który prognozuje remisy oraz dodatkowo zwycięstwa Gości.
Zachęciło mnie do tego 5 ostatnio trafionych remisów na 6 możliwych oraz mecz Werder Brema II - Heidenheim.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
temat nie jest zagmatwany, trzeba go przeczytać od początku żeby wiedzieć o co autorowi chodzi. Nie wiem co prawda jak jest skonstruowany algorytm, ale wiem na czym polega. Więc proszę nie czepiać się tylko dopingować. może w końcu uda się komuś ogrywać regularnie buków. a widac że algorytm remisowy ma ku temu potencjał. Powodzenia w meczach weekendowych! pozdrawiam
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
temat nie jest zagmatwany, trzeba go przeczytać od początku żeby wiedzieć o co autorowi chodzi. [...] Powodzenia w meczach weekendowych! pozdrawiam
Dzięki za życzenia.
Tak to chyba wygląda, tak też uważam, choć zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że taki a nie inny sposób (elastyczny) prowadzenia przeze mnie tematu może sprawiać jakieś trudności jeśli się go np. nie czyta od początku, nie &quot;śledzi&quot; każdego posta. Zresztą, nie wymagam przecież tego.

15.03.2012 r.
PROGNOZA &quot;X&quot;, &quot;2&quot;.

✅ (0:0) TUS Koblenz - Sportfreunde Lotte X
[...]
Siadło.
 
Do góry Bottom