>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yaro &quot;odwala&quot; kawał dobrej, wręcz znakomitej roboty! ????

Edit: błąd w analizie. Skuteczność algorytmu Yara od początku typowania w tym wątku to ok 80%
Dzięki za miłą opinię ????
ale sam oceniałbym się bardziej surowo ;)
To jednak w lwiej swojej części były typy z podpórkami.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To co poniżej podam, to próby z jeszcze bardziej zmodernizowanego algorytmu na &quot;jedynki&quot;. Jeśli się nie będzie sprawdzał ten zmodernizowany algorytm, wrócę do tego ostatniego, (o którym napisałem w poscie #258) ....
(Wprowadziłem też stopniowanie: &quot;słabe 1&quot;, średnie 1&quot;, mocne 1&quot; ale na tym etapie nie gwarantuję za tak rozłożone prawdopodobieństwo).
Spieszy mi się jak zwykle z tym sprawdzianem, więc prognozy/próby na dziś:
05.03.2012 r.
⛔ FC Ceahlaul Piatra Neamt - Sportul Studentesc, Słabe 1
⛔ Veria FC - Panserraikos, Słabe 1 (w meczu była czerwona kartka dla Gospodarzy)
⛔Nuneaton Town FC - Guiseley AFC, Słabe 1
✅ Gimnasia Y Esgrima La Plata - Club Atletico Chacarita Juniors, Słabe 1
⛔ Hapoel Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv, Średnie 1
✅ Hyde FC - Workington AFC, Mocne 1 (ale nie mam do tego przekonania bo mecz nie spełnia dokładnie wszystkich kryteriów, które kwalifikowałyby go do tej prognozy ...)

✅ Dundee United - Inverness Caledonian Thistle, Średnie 1 (ale ta sama uwaga, która jest powyżej ...)
---
Edit:
Zdaję sobie sprawę, że definiowanie pojęć to podstawa a &quot;średnie, słabe, mocne&quot; dla każdego moze znaczyć co innego. Niestety, &quot;poki co ...&quot; musi to wystarczyć.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To co poniżej podam, to próby z jeszcze bardziej zmodernizowanego algorytmu na &quot;jedynki&quot;. Jeśli się nie będzie sprawdzał ten zmodernizowany algorytm, wrócę do tego ostatniego, (o którym napisałem w poscie #258) ....
[...]
Na razie nie wygląda to zbyt dobrze. Być może przedobrzyłem w tym algorytmie ???? ...
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam,
Pisałem do Ciebie kilka postów wcześniej, że się interesuję Twoim algorytmem. Cieszę się, ze zacząłeś coś &quot;kombinować&quot; dalej. Może uda Ci się jeszcze coś ulepszyć (choć nie wszystko, co piszesz, mimo Twoich wyjaśnień, do mnie dociera). ????
Dzisiaj słabo, ale nie poddawaj się!!! ????
P.S. Do wytypowania meczu rozumiem, że skłania Cię algorytm, na zasadzie &quot;wyrzucenia&quot; Ci, co warto grać? Czy wrzucasz konkretne mecze, które Cię interesują i algorytm też Ci je sprawdza?
Pozdrawiam
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=lajzon;2741650]Witam,
[...] (choć nie wszystko, co piszesz, mimo Twoich wyjaśnień, do mnie dociera). ????
Witaj.
Generalnie w dniu dzisiejszym chodzi o to, że jest to inny algorytm niż użyty w poscie #258, gdzie wyszło nieźle.
[...] Dzisiaj słabo, ale nie poddawaj się!!! ???? [...]
Działam dalej ????
[...] P.S. Do wytypowania meczu rozumiem, że skłania Cię algorytm, na zasadzie &quot;wyrzucenia&quot; Ci, co warto grać? Czy wrzucasz konkretne mecze, które Cię interesują i algorytm też Ci je sprawdza? [...]
Jest tak, że &quot;wrzucam&quot; mu jakiekolwiek mecze (dowolny mecz ligi krajowej, najlepiej nie w fazie PlayOff, Clausura itp.), a on sprawdza każdy z tych meczów i generuje prognozę, które spotkania warto (i jak) obstawić, a których nie warto. Z tym, że &quot;nie warto&quot; oznacza tutaj tylko tyle, że algorytm nie jest &quot;pewien&quot; prognozy i dlatego takiej prognozy nie postawi.
Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I nowy eksperyment. Tym razem spróbowałem wyodrębnić algorytm remisowy , piłkarski.
Może znów nic nie wyjdzie dobrego jak w ostatnim ale jeśli wyjdzie, to mogłoby być ciekawie ???? .
06.03.2012 r.
⛔Bristol City - Leicester City (3:2)
⛔ Sheffield Wednesday - Bury FC (4:1)
✅ Tranmere Rovers - Notts County (1:1)
Edit:

Masakra! Przekopałem właśnie dwie ligi angielskie czyli ok. 25 spotkań, żeby wyłuskać 3 potencjalne remisy, ktore nie wiadomo czy nawet wejdą ???? . Dobrze, że są przynajmniej tak liczne w uczestników, bo jest co na razie &quot;wyłuskiwać&quot;. Nikt nie mówił, że będzie łatwo ...

I z kilku następnych lig ...:

⛔ Gillingham FC - Barnet FC (3:1)
✅ York City - Tamworth FC (0:0)
⛔ Basingstoke Town - Tonbridge Angels (0:2)
⛔ Sutton United - Havant &amp; Waterlooville (2:0)
⛔ Welling United - Weston Super Mare (2:0)
Alfreton Town - Stockport County (ten mecz nie spełnia wszystkich moich kryteriów) ...
Fleetwood Town - Grimsby Town (ten również, jak wyżej) ...

Dla odmiany inne ligi niż angielskie, może tam coś będzie ...
Edit: Przekopałem kilka, ale algorytm &quot;wyłuskał&quot; tylko coś z Francji:

✅ Clermont Foot - AC Arles-Avignon (0:0)
✅ ES Troyes AC - EA Guingamp (1:1)
⛔US Quevilly - Ajaccio GFCO (0:3) Od 9 min. Gospodarze w osłabieniu.
✅ FC Rouen - AS Cherbourg (3:3)

I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze, potencjalne typy remisowe.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Teraz trochę namieszam ... Porównam niektóre typy na dziś, stosując do nich przedostatni algorytm (&quot;jedynkowy&quot;), który &quot;świecił&quot; na zielono (czyli z postu #258) oraz ostatni algorytm &quot;jedynkowy&quot; (czyli z postu #262), który to &quot;zaświecił&quot; niestety raczej na czerwono przy czym, trochę go jeszcze teraz przerobiłem.
Do tego, będą to spotkania przytoczone w poscie powyżej. Czyli mecze, jakie wytypował algorytm remisowy.
Mamy więc do dyspozycji 3 algorytmy. Zobaczymy, który/które z algorytmów &quot;ma/ją rację&quot; ???? .
Kolejność jest następująca:
Nazwa zdarzenia, typ algorytmu &quot;zielonego&quot; (Z), typ algorytmu &quot;czerwonego&quot; (Cz).


Sformułowanie &#39;Nie Grać&quot; oznacza typ, który nie jest &quot;jedynką&quot;.

Przypominam, że poniżej wymienione spotkania, algorytm remisowy wytypował jako remisowe oczywiście ..:

Clermont Foot - AC Arles-Avignon, Z=1, Cz=Nie Grać
ES Troyes AC - EA Guingamp, Z=1, Cz=Nie Grać
US Quevilly - Ajaccio GFCO, Z=Nie Grać, Cz=Nie Grać
FC Rouen - AS Cherbourg, Z=1, Cz=Nie Grać
Gillingham FC - Barnet FC, Z=1, Cz=Nie Grać
York City - Tamworth FC , Z=1, Cz=Nie Grać
Basingstoke Town - Tonbridge Angels, Z=1, Cz=Nie Grać
Bristol City - Leicester City, Z=Nie Grać, Cz=Nie Grać

Sheffield Wednesday - Bury FC, Z=1, Cz=Nie Grać
Sutton United - Havant &amp; Waterlooville, Z=1, Cz=Nie Grać

***
Jeżeli &quot;rację&quot; będzie miał algorytm jedynkowy &quot;zielony&quot;, to będzie oznaczało, iż remisowy oraz jedynkowy &quot;czerwony&quot; pójdą na śmietnik (bo jak widać, tylko w 2 typach na 10 algorytm &quot;czerwony&quot; i &quot;zielony&quot; się zgadzają ze sobą a komunikat &quot;Nie Grać&quot; jest faktycznie przypuszczeniem, że wystąpić może remis). I odwrotnie ...
Powiedziałem więc samemu sobie, &quot;Sprawdzam!&quot; ;).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dodatkowe mecze dzisiejsze, na próbę pomiędzy algorytmem &quot;zielonym&quot; a &quot;czerwonym&quot; (czyli typy na &quot;jedynki&quot;):
(1:1) FK Pirmasens - 1. FC Saarbrücken (A), Z=Nie Grać, Cz=1

(1:0) Reading FC - Portsmouth FC, Z=1, Cz=Nie Grać
(1:1) Southampton FC - Ipswich Town, Z=1, Cz=Nie Grać
(2:0) Middlesbrough FC - Barnsley FC, Z=1, Cz=1
(0:1) Milton Keynes Dons - Yeovil Town, Z=1, Cz=1
(1:0) Huddersfield Town - Hartlepool United, Z=Nie Grać, Cz=1
(1:1) Rotherham United - Crewe Alexandra, Z=Nie Grać, Cz=1
(3:0) Port Vale - Burton Albion, Z=Nie Grać, Cz=1
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Witam Twój wynik remisowy jest bardzo dobry, nie wiem co prawda jak skończyły się wyniki z niższych lig Anglii, ale trafiony wynik tranmere-notts i prawie trafiony bristol-leicester daja powody do optymizmu. 75% skuteczności w meczach francuskich to rewelacja i być może gdyby nie czerwona kartka byłby trafiony i czwarty. Z perspektywy obserwatora pracy nad algorytmem uważam, że remisowy przy takiej skuteczności jest bardzo efektywny. Może to jest klucz do typowania remisów? ciężko byłoby postawić na remis w meczu clermont-arles, z analizy nijak wychodził remis, ale algorytm miał rację. podobnie w meczu york-tamworth gdzie kurs oscylowal na york 1,4/1,5, tu algorytm także się nie pomylił. Graruluje dotychczasowych rezultatów i zachęcam do dalszej pracy ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
i jeszcze zapytam jak wypadło starcie algorytmów? który wypadł najlepiej?
dla mnie remisowy, zwłaszcza we Francji ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzięki za udział w temacie, opinię i gratulacje ????
Pracy faktycznie jeszcze pewnie dużo przede mną ...
Też coś tak mi się wydaje, że wartałoby faktycznie podążać drogą remisów.
Niezależnie od tego jak potoczą sie losy meczów: Alfreton Town - Stockport County i Fleetwood Town - Grimsby Town, ponieważ tak jak wcześniej wspomniałem, nie spełniły one wszystkich moich kryteriów, żeby się tu znaleźć.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak już nie wgłębiając się w jakiś bardziej skomplikowane obliczenia, to gołym okiem widzimy, że lepiej typował ale przeważnie na zasadzie negacji aby &quot;Nie Grać&quot; algorytm &quot;czerwony&quot; niż &quot;zielony&quot; (12 trafionych na 18).
Tylko, że &quot;negacja&quot; do niczego nam się nie przyda bo od tego jest jakby przecież (bardziej skuteczny) algorytm podpórkowy, ktory np. prognozując &quot;X2&quot; neguje wystąpienie &quot;1&quot; a prognozując &quot;1X&quot; neguje wystąpienie &quot;2&quot;.
Natomiast konkretną prognozę (typ 1) lepiej podawał algorytm &quot;zielony&quot; (5 trafionych konkretnych &quot;jedynek&quot; na 18 możliwych). Nie jest to dla mnie jednak zachwycający wynik.
Wiadomo, że remisy jest najtrudniej trafić. Dlatego wyniku 5 trafionych remisów (chociaż tylko na) 12 możliwych lekceważyć nie można. (Nie biorąc pod uwagę meczów nie spełniających przeze mnie kryteriów a wepchanych trochę na wyrost do wątku).
Zwłaszcza, że nie od dziś wiadomo jak &quot;wyglądają&quot; kursy na mecze remisowe.
Zajmę się bardziej dogłębnie algorytmem remisowym.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wprowadziłem zmiany do algorytmu remisowego ale nie wiem, czy wyjdą mu one na dobre. To jest cały czas faza eksperymentów.
Podaję jeden typ na dziś (07.03.2012 r.) na remis, ale nawet jeśli wejdzie to może być czysty przypadek (tylko jeden typ).
✅ West Ham United - Watford FC
(Kursy są mniej więcej takie, w tym na remis oczywiście kurs &quot;środkowy&quot;:
1,45 -4,00 - 6,20).
Prawdę mówiąc nie wierzę w wynik remisowy tutaj, zwłaszcza, że dodałem do algorytmu eksperymentalnie jedno dodatkowe kryterium, które spełnia to spotkanie. Nie jest to sprawdzone kryterium.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
West Ham United - Watford FC
(Kursy są mniej więcej takie, w tym na remis oczywiście kurs &quot;środkowy&quot;:
1,45 -4,00 - 6,20).
[...].
Nie wiem czy ktoś śledzi ten mecz, ale sytuacja jest taka, że w 68 min. Watford strzeliło bramkę a kursy u większości buków na wygraną Watford wynosiły 7,00 i więcej :grin:.
Edit:
86 min. Wyrównanie.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
witam spory wyczyn przewidzenie tego remisu. widać że kursy są nie straszne Twojemu algorytmowi co często przeraża Nas...graczy ???? . Tak trzymać!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
09.03.2012 r.

Typy na zwycięstwo Gospodarzy:

⛔ Wisła Kraków - Lech Poznań
⛔ VFB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern
⛔ SC Paderborn 07 - VFL Bochum
✅ SPVGG Greuther Fürth - TSV Alemannia Aachen
⛔1. FC Kaiserslautern (A) - SC Verl
✅ SK Rapid Wien (A) - 1. SC Sollenau
⛔ AC Le Havre - FC Metz
⛔ Stade Reims - Tours FC
⛔ AC Chievo Verona - Inter Mediolan (Tego nie jestem pewien ...)
✅ Bala Town - Prestatyn Town FC
✅ Helmond Sport - FC Oss
⛔Vannes OC - US Quevilly
---
Edit:
Jestem we wściekłym szoku :;/:. Tyle remisów!
 
L 29

lajzon

Użytkownik
witam
moze zapomniałeś przestawić algorytm z remisowego na jedynkowy i stąd ten wynik? ???? gdyby to byly remisy to miałbyś chyba skuteczność 50% z kolei przy założeniu 1X weszłoby 10 spotkań, więc chyba nie ma co się wściekać. może inne wnioski lub inaczej spojrzeć na wybrane mecze. ja na przykład jestem zdania, że najniższy kurs w relacji 2 zł 3,1 i 3,5 zł wchodzi rzadko i obstawiając mecze po prostu od razu go odrzucam. No ale to tak ode mnie ???? głowa do góry i powodzenia!
 
Do góry Bottom