>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Możemy ale musisz wiedzieć, że:
po pierwsze, w żaden sposób nie zarabiam ani na algorytmie ani na typach z tego algorytmu (w sensie sprzedaży czy odsprzedaży). Typy zamieszczam gratis i publicznie a programy od czasu do czasu, także. Również gratisowo.
Po drugie, tak jak było w przypadku poprzednich algorytmów, nie ujawniam ich zapisu ani &quot;bebechów&quot; programu jeśli algorytm jest przekuty na program. Ten algorytm już jest zapisany jako program tzn,. spełnia definicję bycia programem. Dbam o swoje prawa autorskie.
Po trzecie, w żadnym wypadku nie potrzebuję &quot;Betatesterów&quot; z uwagi na specyfikę algorytmu.
Po czwarte nie pomagam, nie wskazuję co trzeba zrobić aby dojść do określonego efektu, jaką pójść drogą, nie ujawniam co jest &quot;w środku&quot; bo wszystko co miałem do powiedzenia zamieściłem tutaj publicznie na Forum.
????
 
L 4

laczek

Użytkownik
Mhm, okej. W takim razie przerobię temat od deski do deski, w każdym razie chodziło mi raczej o czwarty punkt ;)
Jak przeczytasz daj znać, a usunę oba posty.
Dzięki za odzew i jeszcze tu wrócę, a na pewno cały czas będę śledził!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spokojnie. Nie robimy niczego nielegalnego. Zapytałeś i odpowiedziałem. Nie musisz usuwać. Moim zdaniem nie zaśmiecasz chyba, że Moderator uzna inaczej.

[...] przerobię temat od deski do deski [...]
Powodzenia ;). Trochę tego jest. Pasmo upadków i wzlotów na przemian.
Ten ostatni, &quot;z d .. y wzięty&quot; algorytm jest o wiele bardziej prosty niż poprzednie. Uznałem, że nie ma co za bardzo kombinować. Prostota czasem bywa genialna.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wydaje mi się, że ten program jest potwarzą dla matematyków, cybernetyków, programistów, informatyków a powodem do zawstydzenia dla niektórych Graczy.
Nakręcam się ????
To jest właściwie przerażające aby takie &quot;coś&quot;, takie właściwie nic, dawało tak dobre efekty.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam,
jak można pozyskać algorytm?
W tym momencie, jeszcze go &quot;doprecyzowuję&quot;.
Być może, pozostanę na etapie podawania typów.

Być może, wrzucę go do pobrania. Chyba, że zacznie mi przynosić takie zyski, że zachowam się bardzo racjonalnie ekonomicznie i nie wrzucę go do pobrania bo przecież &quot;kury znoszącej złote jaja&quot; się nie oddaje. Prawda? Zniknę wówczas z Forum i znajdę się na prywatnej, zakupionej z bukmacherski wyspie ????
W tej &quot;zabawie&quot; chodzi w istocie o pieniądze. I adrenalinę. Także o satysfakcję.
Zresztą ... I tak lwia część Userów forumowych i tak nie wierzy ;) w jakieś tam systemy czy programy więc potencjalnych Użytkowników i ten algorytm nie miałby wielu. W stosunku do całości Użytkowników Forum.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzisiaj wtorek. Oferta piłki ligowej, uboga. Nie chce mi się więcej szukać.
Dopuszczam pomyłki bo wklepuję dane &quot;na kolanie&quot;.
Ciekawe jak sobie poradzi z niższymi ligami.

Airbus UK Broughton - Rhyl FC 1 ⛔ (był remis)
Luton Town - Southport FC 1 ✅
Salisbury City - Forest Green Rovers 1X ⛔ (było zwyc. Gosci)
Bradford City - Notts County 1 ⛔ (był remis)
Club Social y Deportivo Merlo - Chacarita Juniors 1X ⛔ (było zwyc. Gości)
Burton Albion - Mansfield Town 1 ✅
Shrewsbury Town - Oldham Athletic 1X ⛔ (było zwyc. Gości)
Wolverhampton Wanderers - Tranmere Rovers 1 ✅
Carlisle United - Crewe Alexandra 1 ✅
Cheltenham - Bristol 1 ⛔ (był remis)
Oxford - Newport 1 ⛔ (był remis)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Podsumowanie:
trafionych: 4
nietrafionych: 7
Trafialność: 36%.

Po pierwsze, zauważcie z jakimi ligami mieliśmy do czynienia. Przeważnie (pomijając ligę argentyńską ale 2 ligę) od 3 ligi w dół. Wielu jest specjalistów od przewidywania wyników w tych ligach?
Po drugie, w czterech przypadkach meczów nietrafionych padły remisy.
To dobrze wróży na przyszłość. Trzeba zrobić tak, że kolejnym razem byłyby to typy z podpórkami.
Z uwagi na powyższe, pomimo &quot;czerwieni&quot; w poscie, nie traktuje tych wyników jak wpadki.
Cały czas mówimy o superprostym algorytmie matematycznym.
 
L 4

laczek

Użytkownik
Czy nie lepiej byłoby sprawdzić powiedzmy 3-4 algorytmy równolegle na większej próbie, powiedzmy 100 meczach? Po wklepaniu tego nawet do excela obliczenia nie powinny zająć dużo czasu. Poprawianie algorytmów co dzień, dwa, czasami co tydzień trochę mija się z celem i widziałem, że kilka osób już zwróciło na to uwagę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy nie lepiej byłoby sprawdzić powiedzmy 3-4 algorytmy równolegle na większej próbie, powiedzmy 100 meczach? Po wklepaniu tego nawet do excela obliczenia nie powinny zająć dużo czasu. Poprawianie algorytmów co dzień, dwa, czasami co tydzień trochę mija się z celem i widziałem, że kilka osób już zwróciło na to uwagę.
Nie będzie już żadnego sprawdzania algorytmów na większej próbie.
Po pierwsze to już było. I podczas &quot;pojedynku&quot; algorytmu z Człowiekiem (100 meczów bodajże) - jest to zawarte gdzieś na Forum - algorytm w jednej z faz deklasował rywali a na koniec, kiedy trochę &quot;przygasł&quot; wyszedł jednak na lekki plus. Nie był gorszy od Człowieka.
To o czym napisałeś nie mijało się wtedy z celem, bo tylko ja wiedziałem co robię, dlaczego i czemu to ma służyć. Bez poprawek w trakcie, algorytm osiągałby zdecydowanie słabsze wyniki.
Po drugie, to (ten ostatni) jest zupełnie inny algorytm niż pozostałe.
Inaczej skonstruowany. Nie będzie żadnych sprawdzań, prób.
Po trzecie, tak jak napisałem w ostatnim poscie. Takie wyniki grając 3 ligi i okręgówki to żadna porażka. Nie wykluczam, że są specjaliści od niższych lig ale nie jest to tzw. przeciętny User tego Forum.

Następnym razem, mecze podobne takim jak:
Airbus UK Broughton - Rhyl FC 1 ⛔ (był remis)

Bradford City - Notts County 1 ⛔ (był remis)

Cheltenham - Bristol 1 ⛔ (był remis)

Oxford - Newport 1 ⛔ (był remis)

algorytm będzie prognozował jako &quot;1X&quot;. Po prostu. (I w tym przypadku jeśli ktoś się uważa za prawdziwego &quot;typera&quot; ???? to sobie zadecyduje czy może zaryzykować czystą jedynkę czy jednak z podpórką. Nie widzę problemu).
 
W 0

warezjasz

Użytkownik
Uszanowanie Yar000.
Widzę że Twój projekt zaczyna się kształtować jako komercyjny i w związku z tym mam jedną uwagę: proponuję Ci żebyś przy typach pisał także kursy, poświęcasz na to i tak sporo czasu, a użytkownicy (potencjalni klienci) w łatwy sposób mogą policzyć, jakie profity przyniósłby ewentualny zakup produktu. Oczywiście każdy może sam sobie to sprawdzić, no ale wiadomo- klient nasz Pan ;)
Dalej- samemu pracuję nad takimi algorytmami, co prawda nie jestem programistą, ale gdy już będzie wszystko gotowe- zlecę programiście napisanie takowego.
Można pójść o krok dalej- już od kilku lat jest rozwijane pewne oprogramowanie, które pozwala odczytywać wszelkie dane z monitora, tak jak człowiek, a nawet lepiej (np program ten łamie coraz bardziej popierniczone obrazki captcha, lepiej niż człowiek). Takowy program można zaprogramować na zbieranie ogromnych ilości danych automatycznie, a nawet, z pomocą algorytmów, byłby w stanie samodzielnie stawiać zakłady.
Wizja odległa, ale możliwa.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzień dobry, Warezjasz.
Dzięki za komentarz w temacie.
Widzę że Twój projekt zaczyna się kształtować jako komercyjny [...]
Skąd taki wniosek? Z niedawnego posta #1764?
Zacytuję sam siebie:
[...] po pierwsze, w żaden sposób nie zarabiam ani na algorytmie ani na typach z tego algorytmu (w sensie sprzedaży czy odsprzedaży). Typy zamieszczam gratis i publicznie a programy od czasu do czasu, także. Również gratisowo.&quot;
[...] i w związku z tym mam jedną uwagę: proponuję Ci żebyś przy typach pisał także kursy, poświęcasz na to i tak sporo czasu, a użytkownicy (potencjalni klienci) w łatwy sposób mogą policzyć, jakie profity przyniósłby ewentualny zakup produktu. Oczywiście każdy może sam sobie to sprawdzić, no ale wiadomo- klient nasz Pan :wink:&quot;
Dziękuję również za tę uwagę ale nie widzę tu żadnych &quot;Klientów&quot; a poświęcać więcej czasu niż to robię, nie zamierzam. I żadnych szczególnych udogodnień dla Użytkowników.
Każdy bowiem kto tutaj wchodzi, jak słusznie zauważyłeś, może sam sobie to sprawdzić.
I nie ma przeszkód aby nawet tu w temacie kursy dopisał.
Ma podobny do mojego, dostęp do Sieci i łapki na klawiaturze.
 
W 0

warezjasz

Użytkownik
Być może, wrzucę go do pobrania. Chyba, że zacznie mi przynosić takie zyski, że zachowam się bardzo racjonalnie ekonomicznie i nie wrzucę go do pobrania bo przecież &quot;kury znoszącej złote jaja&quot; się nie oddaje. Prawda? Zniknę wówczas z Forum i znajdę się na prywatnej, zakupionej z bukmacherski wyspie
W tej &quot;zabawie&quot; chodzi w istocie o pieniądze. I adrenalinę. Także o satysfakcję.
To że coś jest teraz gratis, nie znaczy że zawsze będzie. Poza tym jak chcesz zarabiać na tym jak grasz &#39;na sucho&#39;, a skuteczność docelową można tylko sprawdzić znając kursy. Swoją drogą Twoje algorytmy na żadnym etapie nie biorą pod uwagę kursów (popraw mnie jeśli się mylę) przez co traci się główny czynnik w tej zabawie- stosunek kursu do prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia.
edit: poza tym to żaden zarzut że chcesz na tym zarabiać
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To że coś jest teraz gratis, nie znaczy że zawsze będzie. Poza tym jak chcesz zarabiać na tym jak grasz &#39;na sucho&#39;, a skuteczność docelową można tylko sprawdzić znając kursy. Swoją drogą Twoje algorytmy na żadnym etapie nie biorą pod uwagę kursów (popraw mnie jeśli się mylę) przez co traci się główny czynnik w tej zabawie- stosunek kursu do prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia.
edit: poza tym to żaden zarzut że chcesz na tym zarabiać
Nie wycofuję się przecież i z tej mojej cyt. przez Ciebie wypowiedzi.
Tutaj chodzi o pieniądze. Wie o tym ponad sto tys. Userów tego Forum.
I dlatego są jego Użytkownikami.
Jeśli algorytm byłby/będzie (marzenia) żyłą złota? Wiadomo. Nie wyposzczę go z rąk.Czy wyobrażasz sobie tysiące grających z tym algorytmem w ręku? Obstawiających te same mecze? I reakcję bukmacherów.
To sytuacja jednak czysto hipotetyczna.
BTW. Moje algorytmy są prawnie zabezpieczone. Ich oficjalnym właścicielem jest spółka.

Tak. Moje algorytmy na żadnym etapie nie biorą pod uwagę kursów.
Kurs pozostawiam bukmacherowi a przy okazji nie może być postawiony potencjalny zarzut o grę &quot;pod określone kursy&quot;. Np. ewentualny zarzut o zbyt niskie kursy (w przypadku tego algorytmu nie sądzę aby ten zarzut można byłoby postawić).
Świętym Mikołajem nie jestem i nie zamierzam być.
Jeśli ktoś chciałby podliczać zyski i straty, może to zawsze zrobić we własnym zakresie.
Ja, nie zamierzam nikomu niczego udowadniać.
Mnie wystarczają moje prywatne próby z algorytmem.

Nie jest zarzutem, że chcę zarabiać ale napisałem o zarabianiu, grając wg wskazań algorytmu. Nie, o zarabianiu na jego sprzedaży lub sprzedawaniu typów. Poza tym płatne typy w obrębie tego Forum są &quot;nielegalne&quot;. I choćby tylko dlatego, moje typowanie forumowe zawsze będzie gratis.
Zresztą ...nie miałoby to sensu (sprzedaż programu albo prognoz) w przypadku gdyby algorytm spisywał się rewelacyjnie (zysk).

Wyskoczenie z tym ostatnim algorytmem można nazwać w istocie &quot;prowokacją&quot;.
 
W 0

warezjasz

Użytkownik
Mnie wystarczają moje prywatne próby z algorytmem.
Prywatne powiadasz?
Ja, nie zamierzam nikomu niczego udowadniać.
Mam wrażenie że ten cały wątek to próba udowodnienia (przede wszystkim sobie) że się da. Nic w tym złego, tylko po co pisać że tak nie jest?
Jeśli algorytm byłby/będzie (marzenia) żyłą złota? Wiadomo. Nie wyposzczę go z rąk.
No tak, ale do momentu aż limity u buków zaczną być tak dokuczliwe, że zaczniesz się zastanawiać nad sprzedażą algorytmu/typów, oczywiście Tobie i sobie takich problemów życzę ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=warezjasz;4041918 Prywatne powiadasz? Mam wrażenie że ten cały wątek to próba udowodnienia (przede wszystkim sobie) że się da. Nic w tym złego, tylko po co pisać że tak nie jest?
Tak. Udowodnienia ale nie sobie. Ja już wiem. Nie wiedziałem na początku tego wątku. Raczej zmobilizowanie osób, które posiadają jakiś potencjał i mogłybyby w tym kierunku działać.
Jeśli ktoś skorzysta czasami z typów i ewentualnie zarobi na tym, to &quot;jego&quot;. Dla mnie, dobra zabawa.
[...] No tak, ale do momentu aż limity u buków zaczną być tak dokuczliwe, że zaczniesz się zastanawiać nad sprzedażą algorytmu/typów.&quot;
Na limity są sposoby.
Poza tym, jeśli zacząłbym się zastanawiać nad sprzedażą np. algorytmu
to ..? Nad sprzedażą komu? Użytkownikom? ???? Za drobniaki? ????
I po to aby otrzymywali limity?
Chyba jednak komu innemu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Prywatne powiadasz?

[..]
Dokładnie tak.
Mnie wystarczy niewiele aby dostrzec co jest w moim produkcie, który znam od podszewki do poprawki. Nie potrzebuję do tego publicznych testów.

[...] Nic w tym złego, tylko po co pisać że tak nie jest?&quot;
Jest cała masa osób uważających, że tak nie jest. Dosyć często zaglądają (a konkretnie, ich skrajny a sfrustrowany odłam) i do tego wątku aby umocnić swoją niewiarę. Nie mają jednak nic do zaproponowania w zamian. Nie stać ich też było na podjęcie walki z prognozami algorytmu. Gdyby przegrali z czymś co nie posiada mózgu i nie jest sztuczną inteligencją, byłby to absolutny koniec argumentów.
Są dla mnie zabawni a przy okazji ich furiackie tutaj &quot;wpady&quot;, unaoczniają sens konstruowania narzędzi wspomagających typowanie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ligowe (bo tylko prognozujemy ligowe) na czwartek:

Bolivar - Guabira 1 ✅
San Jose - Real Potosi 1 ✅ Masakra co tu się działo ???? W ciągu ostatnich 10 min.(?) 4 bramki ???? bo jedna chyba nieuznana? Wszystko mogło się zdarzyć.

Jagiellonia - Lechia 1 ⛔ (zwycięstwo Gości) Można się pocieszać, że spece raczej nie wierzyli w przegraną Jagielloni ;)
 
W 0

warezjasz

Użytkownik
Oj Yar000, widzę że długo musiałem walczyć z tym wewnętrznym fermentem zanim go wylałeś i edytowałeś swojego posta, który w poprzedniej formie był w całkiem innym klimacie ????

Wystawiasz swoje starania do publicznego wglądu i na co liczysz, że wszyscy Cię będą po główce głaskać i pisać w samych superlatywach? Ty chyba naprawdę na to liczyłeś.

Są dla mnie zabawni a przy okazji ich furiackie tutaj &quot;wpady&quot;, unaoczniają sens konstruowania narzędzi wspomagających typowanie.
Czyli jednak dla hejtu, nie dla pieniędzy? Zdecyduj się człowieku, strasznie nie spójny jesteś w swoich wypowiedziach.

I na koniec- przemyśl zanim coś napiszesz- bo potem znów będziesz musiał po 2h jak coś &#39;fajnego&#39; wymyślisz edytować swojego posta.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zdaje się, że Ci nerwy puszczają.
Nie wiem o jakim klimacie piszesz. Dodałem wypowiedź, czasu sobie nie liczę gdy nie muszę. I jak coś &quot;fajnego&quot; wymyślę po 12 godzinach i będę chciał dodać, to zrobię to. Daruj sobie pozycję belfra. Zwłaszcza, że jesteś w tym temacie Gościem.
A jakże. Dla pieniędzy bo korzystam z algorytmów.
Na nic się nie muszę decydować. Napisałem to, co chciałem napisać. Chcesz rozkładać na czynniki pierwsze to co napisałem, wolna wola.

Robię to co chcę i nikomu się nie muszę tłumaczyć.
Dopóki nie naruszam Regulaminu tego Forum. To chyba wszystko co mam do powiedzenia.
 
Do góry Bottom