>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na piątek prognoz nie będzie, ponieważ dziś wyjeżdżam. Tam, gdzie nie ma dostępu do Sieci.
Chyba, że zdążę tu wbić na chwilę polskim popołudniem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na piątek prognoz nie będzie, ponieważ dziś wyjeżdżam. Tam, gdzie nie ma dostępu do Sieci.
Chyba, że zdążę tu wbić na chwilę polskim popołudniem.
Zmieniłem teraz dostarczyciela statystyk więc nie wiem czy są ok.
Na więcej nie mam czasu (wyjazd).

Osijek - Hrv.Dragov 1 (ale coś mi się wydaje, że być może 1X) ⛔ (był remis)
Teplice - Znojmo 1 ⛔ (zwyc. Gości)
Marseille - Montpellier 1 ✅
Getafe - Levante 1 ✅
Villarreal - Malaga 1 ⛔ (remis)
Nottingham - Reading 1X ⛔ (zwyc. Gości)
Un. Berlin - Aalen 1X ⛔ (zwyc. Gości)
Empoli - Brescia 1 ⛔ (remis)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zdaje się, że się przychylę, iż jest to jednak program na 1X.
Na 8 meczów, 5 trafionych to 1X.

Z mojej perspektywy patrząc (konstrukcja algorytmu) nie ma znaczenia, że nie było tutaj publicznie jakichś prób na większej liczbie spotkań.

----
Podliczę jeszcze, ile pod zaingerowaniu w zapis algorytmu i wyeliminowaniu typów na &quot;2&quot;,
padło zwycięstw Gości.

Zwycięstw Gości: 8.
Zwycięstw Gospodarzy lub 1X: 39 (liczone łącznie z typami z posta #1756 bo logika wskazuje, że powinny być one wliczone).
Trafialność na załączonym przykładzie wynosi 83% ale nie wiem czy historia nie zatoczyła koła i podobnie było (?) w jednym z pierwszych tutaj w ogóle algorytmów czyli w prognozach tzw. &quot;algorytmu z podpórkami&quot; (wtedy były to prognozy &quot;1X&quot; i &quot;X2&quot;).

W przypadku grania jednolitą stawką każdego osobnego meczu (i typach &quot;1X&quot;), będziemy na minusie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I teraz tak ... Ponieważ na samym początku zaznaczyłem, że jest to algorytm pisany na kolanie i bardzo szybko. Nie zamierzam ani nie mam takiej potrzeby się z nim ceregielić, rozwodzić nad nim za bardzo ... Grzebać przy nim, prowadzić długie eksperymenty itp.
Nie mam na to między innymi czasu.
I nadal jadę drogą na skróty.
Jakie pozytywne wnioski mogę jeszcze w ogóle wyciągnąć z powyższych danych?

Może takie, iż na 39 wyników, które określamy jako &quot;1&quot; lub &quot;1X&quot;, spośród nich 13 są remisami.
Stanowi to 33.33 procent (z liczby 39) tak więc 2/3 wyników to zwycięstwa Gospodarzy (czyli typ &quot;1&quot;).

Przyglądnijmy się typom &quot;1X&quot; (biorę tutaj pod uwagę też takie prognozy, które zostały określone jako &quot;1 lub 1X&quot;. Uznaję, że to jest po prostu &quot;1X&quot;). Jest ich 14. Wśród tych czternastu, 5 z nich to remisy czyli 9 stanowią &quot;jedynki&quot;. Tak więc 9 meczów z 14 to zwycięstwa Gospodarzy (64%).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zdaje się, że coś mi się pokićkało w obliczeniach, bo prawdopodobnie typów na zwycięstwo Gospodarzy (&quot;1&quot;) było 33. Z tego trafionych 20 czyli 61%. Tak więc chyba coś mi tu nie gra i nie jest kompatybilne z resztą ...
Tak czy siak, kierunek myślenia uznaję za słuszny ???? . Zobaczymy co dalej.
----------------
Edit:
zauważyłem (moje prywatne obliczenia), że więcej &quot;dwójek&quot; pada przy typowaniu 1X niż przy typowaniu czystego &quot;1&quot;.
Ponieważ na początku &quot;przygody&quot; z tym konkretnym algorytmem poszedłem drogą eliminacji &quot;dwójek&quot; (uzasadnienie było w tym komentarzu: #1758), będę tę drogę kontynuował.
Wycinam więc a tego algorytmu obecną opcję &quot;1X&quot; jako tę, która niesie ze sobą większy niż w przypadku opcji &quot;1&quot; inwentarz możliwych i niechcianych &quot;dwójek&quot;.
Z tego co widzę (albo wierzycie na słowo ???? albo nie wierzycie), wg mnie pozostał algorytm na &quot;jedynki&quot; z dwukrotnie wyższym prawdopodobieństwem wystąpienia jednak remisu (ale za to) niż zwycięstwa Gości.
I jeszcze coś tam teraz w nim zmieniłem aby padało jeszcze więcej jedynek (aby próbować zmienić proporcje, żeby generował przede wszystkim remisy ;) to praca na bardzo długi czas i nie wchodzę w to) ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... I w zw. z tym:
Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 1 ✅
Yokohama F. Marinos - Albirex Niigata 1 ⛔ (wynik: 2)
Omiya Ardija - Jubilo Iwata 1 ✅
Cerezo Osaka - Kashima Antlers 1 ⛔ (wynik: 2)
Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse 1 ⛔ (wynik: 2)
Nagoya Grampus Eight - Ventforet Kofu 1 ⛔ (wynik: X)
Sangju Sangmu - Suwon FC 1 ✅
Bucheon FC 1995 - Chungju Hummel 1 ⛔ (wynik: 2)
Latina - Juve Stabia 1 ✅
Blackpool - Sheffield Wednesday 1 ✅


Jak będzie w praktyce, tego nie wie nikt.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Pogrom. Nawet jeśli wejdą 2 ostatnie mecze (właśnie weszły) to trafień będzie 50% tylko.
50%. Dla mnie, &quot;tylko&quot; choć wiadomo, że trafienie połowy meczów będących np. hipotetycznie po kursie 2.2 każdy - daje zysk.
Kursów w tym momencie nie liczę. Pozostawiam potencjalnie liczącym. Mnie interesuje &quot;celność&quot; ponieważ jak już wspomniano w dyskusji, algorytm nie bierze pod uwagę kursów.

Gorzej, że załamała się koncepcja z komentarza #1788.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Robię wielki &quot;reset&quot;. I znajduję się na poczatku prac zwiazanych z niniejszym algorytmem.
Te zmiany, które w tym momencie zrobiłem, doprowadziły m.in do prognozy zwycięstwa Piasta Gliwice w dzisiejszym meczu z Górnikiem Zabrze (mecz jeszcze trwa).
Za jakiś czas, podam prognozy na nast. mecze.

Edit:
ciekawa sprawa, bo algorytm prognozował mi zwycięstwo Fenerbahce z Besiktasem, w momencie gdy wynik był 1:1. Od 30 min. Gospodarze grają w dziesiątkę ale strzelili bramkę na 2:1. ... No ciekawe ...
(Już jest 2:3).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spotkania last minute.
Ciekawie o tyle, że część z tych drużyn dzieli od rywala niewielka liczba miejsc. Np. jedno, dwa miejsca w tabeli. Osobiście, jeśli mogę, omijam takie z daleka.


Sageata - Dinamo Bukareszt 2 ✅
Club Brugge - Oostende 1 ✅
Mechelen - Gent -X2 ✅
Guingamp - Nantes 1X ✅
Lorient - Nice 1X ✅
Jablonec - Sparta Praha 1 :razz: ⛔ (wynik: &quot;2&quot;)
Genoa - Torino 1 ⛔ (wynik: &quot;X&quot;)
Heracles - Utrecht X2 ✅
Ferro Oeste - Patronato Parana 1 ⛔ (wynik: &quot;X&quot;)
Chacarita - Fenix 1 ⛔ (wynik: &quot;2&quot;)
Liverpool M. - Miramar 1 ⛔ (wynik: &quot;X&quot;)
Instruction - Defensor Sporting 1 ⛔ (wynik: &quot;X&quot;)
Defensores de Belgrano - Deportivo Moron 1 ⛔ (wynik: &quot;2&quot;)

Edit:
... co prawda mecz trwa ale mnie interesuje (w 27 min. jest nadal 0:0):
Real Madrid - Valladolid: 1 ✅
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Śmiałem się z prognozy a tu właśnie Jablonec wyszedł na prowadzenie (2:1).
Edit: ostatecznie 2:3. Nie wiem jaki wpływ miała czerwona kartka. Tak czy inaczej, w tym meczu wcale nie było oczywiste, że wygra Sparta, bo jest Spartą.
Dobra postawa Fenerbahce. Ostatecznie remis 3:3. Ten mecz też mogły kartki zaburzyć. Piast wygrał z Górnikiem Zabrze 2:0.
Jestem póki co zadowolony, bo tam gdzie mogły być &quot;niespodzianki&quot;, algorytm wskazywał dobry kierunek.
--
Tak &quot;na żywo&quot; widzę, że piętą achillesową są remisy. Przy jednoznacznych wynikach bo zwycięstwach, jest ok.
Jeszcze trochę remisów padnie i pomyślę, że to algorytm na remisy ????
Hm. Trafiły się i &quot;dwójki&quot;. Cóż. Popracujemy nad tym.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Algorytm po poprawkach. między innymi próba wyodrębnienia remisów więc nie wiadomo czy i jak to zadziała. Najmniej liczę na typy remisowe.
Last minute:

Wigan - Derby X ⛔ (wynik: 2)
Lugano - Vaduz 1 ⛔ (wynik: X)
Oldham - Bradford 1 ⛔ (wynik: X)

Kenitra - Waf Widad X ⛔ (wynik: 1)
Olimpija Ljubljana - Rudar X ⛔ (wynik: 2)
Veroia - Levadeiakos X2 ⛔
Panionios - Skoda Xanthi 1X ✅
Huesca - Atletico Madrid B X ⛔ (wynik: 1)
NEC Nijmegen - AZ Alkmaar X ⛔ (wynik: 1)
Salzburg - Ried 1 ✅
Diosgyori - Gyori ETO X ⛔ (wynik: 2)
Girona - Tenerife 1X ✅
Chelsea - Southampton X ⛔ (wynik: 1)
Manchester City - Swansea X ⛔ (wynik: 1)
Borussia M&#39;gladgach - Freiburg X ⛔ (wynik: 1)
Ethnikos - Omonia X2 ✅
Granada - Sevilla 1X ⛔ (wynik: 2)
Bastia - Evian 1 ✅
Belenenses - Gil Vicente 2 ⛔ (wynik: X)
Eskisehirspor - Karabukspor 1X ✅
Podbeskidzie - Legia 1X ✅
Kasimpasa - Galatasaray X ✅
Juventus - Udinese X ⛔ (wynik: 1)
Adanaspor - Bucaspor X ⛔ (wynik: 2)
Anderlecht - Cercle 1X ✅
Nacional - Cerro X ⛔ (wynik: 1)
River Plate - Tanque X ✅

Własciwie, te typy remisowe zaczynają mnie &quot;przerażać&quot;. To jakaś masakra ???? .
Mam nadzieję, że podczas tych prac nocnych nie namieszałem w tym algorytmie za bardzo.
Cóż. Jeśli nawet przesadziłem z remisami, to być może warto przyglądnąć się pozostałym typom.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dotychczasowe wyniki nie wyglądają zachęcająco. Być może na tych błędach można będzie się czegoś nauczyć.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
mogę wyrazić swoja opinię o Twoich poczynaniach?
Jasne. Każdy może.
Skoro pytasz, są krytyczne.
Uprzedzę Cię troszkę bo one się powtarzają:
za szybka ingerencja w zapis algorytmu. Potrzeba prób na większej liczbie meczów itp, itd.
Wydaje się też, że niszczę szybko coś, co tak naprawdę nie wiadomo czy jest złe czy dobre, bo za mała próba ...
Otóż: ten algorytm jest pisany na kolanie. I na kolanie będzie zmieniany.
Można z zewnątrz odbierać wrażenie takie, że ja psuję coś co dobrze się zapowiada a jestem zbyt niecierpliwy.
To tylko wrażenie, ponieważ &quot;siedząc&quot; w zapisach algorytmu, widząc te zapisy, naprawdę wiem co robię a nie jestem &quot;samobójcą&quot;.

Poprzednie algorytmy, z nielicznymi wyjątkami, posiadam.
Także te, które dawały b. dobre, wymierne efekty (np. z okresu pojedynku algorytmu z Człowiekiem - próba na setce spotkań). Działają one na innej zasadzie niż ten algorytm a praca nad nimi była długa, mozolna. Nie zniknęły. Niedawno wrzuciłem któryś z nich, do pobrania.
--------
Sprawa wygląda tak, że mógłbym tutaj podawać typy najlepszego z dotychczasowych algorytmów albo np. typy algorytmu na &quot;dwójki&quot; bo b. dobrze się sprawował (ten program akurat gdzieś posiałem i nie mogę go znaleźć).
Zamiast tego, napisałem algorytm &quot;na kolanie&quot;. I sobie przy nim grzebię. Oczywiście, równie dobrze mógłbym to robić bez upubliczniania ale robię to publicznie. Tak to wygląda.
Pewnie, że fajnie gdy temat świeci na zielono. Po to aby były efekty, musi też świecić na czerwono.
Cóż jeszcze ... Naprawdę uważam, że te programy prognozują lepiej niż przeciętny Użytkownik tego Forum. Egzaltacja bez pokrycia? ???? Oczekiwałem kiedyś, że najbardziej zaciekli krytycy wpadający tutaj z naprawdę wielką furią na ustach (niektóre, bo o niezbyt przyzwoitej treści, posty wielowykrzyknikowe a pisane czerwonym kolorkiem i wielgachną czcionką były usuwane przez Moderatora) przystąpią do &quot;pojedynku&quot; z programem, ale widać woleli tylko krzyczeć.
-----------------------------------
Oczywiście, słucham Cię.
Napisałem powyższe, bo pytania/uwagi często się powtarzają.
Chyba, że uważasz, iż ten temat jest zupełnie zbędny.
Wtedy jednak postulaty należy kierować do Administracji aby usunąć podforum pt. &quot;Programy bukmacherskie&quot; ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ad rem.

Z ww. jeszcze przed nami są dwa mecze (mają przyporządkowaną prognozę &quot;X&quot;).
Już teraz spróbuję coś sprawdzić. Oddzielmy ziarno od plew.
Poniżej, usunięte zostały wszystkie mecze o prognozie &quot;X&quot;.

Lugano - Vaduz 1 ⛔ (wynik: X)
Oldham - Bradford 1 ⛔ (wynik: X)
Veroia - Levadeiakos X2 ⛔
Panionios - Skoda Xanthi 1X ✅
Salzburg - Ried 1 ✅
Girona - Tenerife 1X ✅
Ethnikos - Omonia X2 ✅
Granada - Sevilla 1X ⛔ (wynik: 2)
Bastia - Evian 1 ✅
Belenenses - Gil Vicente 2 ⛔ (wynik: X)
Eskisehirspor - Karabukspor 1X ✅
Podbeskidzie - Legia 1X ✅
Anderlecht - Cercle 1X ✅

Co zrobię z tymi prognozami na &quot;X&quot;? Dodam do nich podpórki (a właściwe dodam &quot;pewniaki&quot; bo jedynki lub dwójki).
Możliwe, że będę w stanie dodać je tak aby faktycznie &quot;odpowiadały&quot; wynikowi meczu. Na dwoje babka wróżyła, uda się albo nie. Zrobię to.
Wtedy, te wszystkie mecze z prognozą &quot;X&quot;, które nie weszły, posiadałyby przyporządkowany typ, odpowiednio: &quot;1X&quot; lub &quot;X2&quot;. Diabeł tkwi w szczegółach, tzn w tym określeniu &quot;odpowiednio&quot;.
Wyszedłby z tego dosyć ciekawy chyba program na &quot;podpórki&quot;. Może nawet o &quot;trafialności&quot; 90%.
(Program uwzględniłby oczywiście i pozostałe typy, powyżej zaprezentowane).
Gdyby więc z ostatniego pakietu meczów, zostało w ten sposób trafione 23 wyniki na 25 możliwych (każdy typ miałby podpórkę) czyli 92% trafień, to jak dla mnie, taki program na &quot;podpórki&quot; byłby ok.
&quot;Taśmy&quot; uważam, wchodziłyby ładnie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Rzeczone poprawki już wprowadziłem. Za chwilę, spróbuję unaocznić, jak mógłby
(co nie oznacza, że to się uda) funkcjonować algorytm &quot;podpórkowy&quot; w odniesieniu do ostatniego &quot;pakietu&quot; meczów, gdyby wówczas posiadał te poprawki.

Mogłoby to wyglądać tak, w wersji najbardziej optymalnej. Warunek jest taki, że dotychczasowe typy &quot;X&quot; stając się typami z podpórkami, odpowiednio się tam w algorytmie ułożą.
Jak będzie naprawdę, to się okaże w kolejnych meczach.
Na razie, poniżej widzimy marzenia ;). &quot;Trafialność&quot; w wysokości 96% działa na wyobraźnię.

Wigan - Derby X2 ✅
Lugano - Vaduz 1X ✅
Oldham - Bradford 1X ✅

Kenitra - Waf Widad 1X ✅
Olimpija Ljubljana - Rudar X2 ✅
Veroia - Levadeiakos X2 ⛔ TEGO MECZU NIE BYŁOBY. ÓWCZESNA OPCJA X2 ZOSTAŁA JUŻ PRZEZE MNIE WYCIĘTA Z ALGORYTMU.
Panionios - Skoda Xanthi 1X ✅
Huesca - Atletico Madrid B 1X ✅
NEC Nijmegen - AZ Alkmaar 1X ✅
Salzburg - Ried 1X ✅
Diosgyori - Gyori ETO X2 ✅
Girona - Tenerife 1X ✅
Chelsea - Southampton 1X ✅
Manchester City - Swansea 1X ✅
Borussia M&#39;gladgach - Freiburg 1X ✅
Ethnikos - Omonia X2 ✅ TEGO MECZU, CHOCIAŻ BYŁ TRAFIONY RÓWNIEŻ BY NIE BYŁO. ÓWCZESNA OPCJA X2 ZOSTAŁA PRZEZE MNIE JUŻ WYCIĘTA Z ALGORYTMU.
Granada - Sevilla 1X ⛔ (wynik: 2)
Bastia - Evian 1X ✅
Belenenses - Gil Vicente X2 ✅
Eskisehirspor - Karabukspor 1X ✅
Podbeskidzie - Legia 1X ✅
Kasimpasa - Galatasaray 1X ✅
Juventus - Udinese 1X ✅
Adanaspor - Bucaspor X2 ✅
Anderlecht - Cercle 1X ✅
Nacional - Cerro 1X ✅
River Plate - Tanque 1X ✅
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niech się dzieje ...
Szkoda tylko, że najbliżej czasowo mamy ligi &quot;egzotyczne&quot;.
I nie piszcie mi proszę &quot;gorzkich żalów&quot; o niskie kursy.
Polecam moje wcześniejsze posty, które opisują co tutaj sprawdzam.
W sprawie ewentualnych niskich kursów, proszę uderzyć do buków ;). Program, nie bierze kursów w ogóle pod uwagę. Nie otrzymuje o kursach żadnej informacji.

To chyba tyle na dzisiaj tych typów. Niepokoi mnie, że nie było ani jednej prognozy &quot;X2&quot;.
Może coś źle zrobiłem a może tak ma być. Za późno aby sprawdzić.

Santos Laguna - Gallos 1X ✅ (To podobno jest Play Off. Nie jestem wobec tego pewien czy ten mecz brać pod uwagę, bo do tej pory zasadą było wybieranie spotkań z rud zasadniczych).
NBP - WAPDA 1X ⛔
Anzhi - Tom Tomsk 1X ⛔
Rostov - CSKA Moskwa 1X ✅
Difaa Hassani - Hoceima 1X ✅
Kuban - Lokomotiv Moskwa 1X ⛔
Rubin Kazan - Amkar Perm 1X ✅
Al Baq&#39;a - That 1X ✅ (Niewiele spotkań odbyło się w tej lidze. Nie wiem jaki to będzie miało wpływ na statystyki).
Sevastopil - Dinamo Kiev 1X ⛔ (O ile do tego czasu nie zostanie ogłoszony Stan Wojenny na Ukrainie).
Haifa - H. Akko 1X ✅
Jagiellonia - Wisła 1X ✅ (Dopuszczam remis aczkolwiek jeśli wygrana to uważam osobiście, że będzie w drugą stronę).
Fiorentina - Verona 1X ✅
PSV - FC Eindhoven 1X ⛔ Edit: wcześniej, błędnie wpisałem nazwę Gospodarzy. Teraz zmieniłem.
Sanliurfaspor - Ankaraspor 1X ⛔
Gaz Metan - Cluj 1X ✅
Winterthur - Biel Bienne 1X ✅
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Raanana 1X ✅
Jong Ajax - Almere City 1X ✅
Bari - Ternana 1X ✅
Metz - Auxerre 1X ✅
Glentoran - Portadown 1X ⛔
Lazio - Napoli 1X ⛔
Independiente - Instituto Atletico 1X ✅
Defensa y Justicia - Douglas Haig 1X ✅
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Lokomotywa z Moskwy, już chyba niestety odjechała. Trzy bramki w pół godziny ...
(Gospodarze się ocknęli ale jest już doliczony czas).
----
BTW, czy w dziale dotyczącym polskiej Ekstraklasy, Koledzy obstawiali zdecydowanie 1X w meczu Jagielloni z Wisłą? (Mecz jeszcze trwa). Pewnie nie, bo &quot;1X&quot; oznacza &quot;Nie 2&quot;.
W meczu Podbeskidzia z Legią, również ten algorytm prognozował 1X.

Widać jednak, że nie będzie tak idealnie jak w opisywanej sytuacji wzorcowej (w poscie #1799).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Póki co, trafionych jest 70% wyników. Niewiele, jeśli prawdą jest, że tyle &quot;podpórek&quot; trafia spokojnie przeciętny &quot;człowiek/typer&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ponieważ to post powtórzony,
skorzystam i napiszę tu coś ...

Jeśli wejdzie ostatnie ze spotkań (co jest możliwe, bo aktualnie wynik 2:0), to &quot;trafialność&quot; w tym konkretnym pakiecie wynosić będzie ostatecznie 67% (16 z 24).
Gdybym zapisywał bardzo dokładnie to co robię, to może mógłbym i dojść do tego co spowodowało ten 33% niefart.
Jednak wstukiwanie danych statystycznych do algorytmu i wpisywanie prognoz tutaj w wątku,
pochłania mi zbyt dużo czasu. Stąd nie wiem jeszcze jak i czy w ogóle się zabiorę do ewentualnego wyeliminowania tych typów na &quot;1X&quot;, które w rzeczywistości dały wynik &quot;2&quot;.
---
Defensa y Justicia prowadzi już 3:0.
 
Do góry Bottom