>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Almere - Jong Twente 1x ryzyko
Zakładam, że od momentu Twojego posta do teraz nic się nie zmieniło w tabeli tej ligi.
- Wpisałeś do algorytmu wszystkie niezbędne dane?
- Jaką wersję Excela masz zainstalowaną?
- Z jakich statystyk korzystałeś?
U mnie wychodzi wynik:
1 | 1X (87%)
I to jest prawidłowa prognoza algorytmu.

Naprawdę, czytajcie to co napisałem tutaj: #1822
żeby nie było płaczu i zgrzytania zębami.
Edit:
proponuję, żebyś sprawdził dane, które wpisałeś do rubryki pn. &quot;Liczba remisów ...&quot;.
Może tu wprowadziłeś błąd. Pomyliłeś remisy ze zwycięstwami?

Dzięki za Twój post podwójnie.
Raz, za odpowiedź na to co wcześniej napisałem a drugi raz, za przypadkowe unaocznienie pozostałym Użytkownikom programu,
że możecie wtopić pieniądze albo też stracić szansę na ewentualny zarobek poprzez własne błędy. Nie błędy algorytmu. Sprawdzajcie to co wpisujecie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I jak się Wam pracuje (z algorytmem)?
Typy zgodne z Waszymi przemyśleniami?
W przypadku takiego układu strony jak w g a m e b o o k e r s, wprowadzanie danych powinno być &quot;bułką z masłem&quot;.
Najpierw wchodzicie w dane (pary przeciwników) dotyczące 5 ostatnich meczów. Później klikacie w zakładkę &quot;tabele&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na przykładzie spotkania Almere - Twente warto dodać, że opcja w programie, która dała nam ten prawidłowy typ [1 | 1X (87%)],
prognozuje największe prawdopodobieństwo wystąpienia zarówno &quot;czystej&quot; jedynki jak i jedynki z &quot;podpórką&quot; (wartość 87% dotyczy jedynki z &quot;podpórką&quot;).
Paradoksalnie, często są to spotkania, w których teoretycznym faworytem będą Goście (a co za tym idzie, kursy na Gospodarzy są wysokie). Tak więc mecze &quot;niespodzianki&quot;.

--------------
Trochę z innej beczki .., o ile pamiętam to algorytm prognozował dzisiejszy mecz Lech - Wisła jako 1 | 1X.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... I jak tam? Siadło Wam coś?
Jestem ciekaw bo po &quot;zamknięciu&quot; zapisu algorytmu, w zasadzie już nie sprawdzam jego typów.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ostatni raz wrzucam ze swojej strony, typy tego algorytmu. Dla sportu, bo program jest do pobrania.
Kilka meczów.
Dobrze, że są te &quot;ryzykowne&quot; typy. I dobrze, że są kontrowersyjne (chyba) prognozy.

Southampton - Man C. 1 | 1X (87%) ✅ będzie niespodzianka?
W.B.A - Norwich 1 | 1X (75%) ⛔
Sunderland - Tottenham 1X ryzyko ⛔ Hmm. trudno się dziwić, że ryzyko. (Nb., o wyniku tego meczu zadecydowała bramka samobójcza. Goście nie strzelili zwycięskiej bramki).
Fulham - A.Villa 1X ✅ ryzyko Czemu się nie dziwię, że ryzyko?
Arsenal - Everton 1 | 1X (75%) ✅
Birmingham - M&#39; brough 1 | 1X (75%) ✅
Bolton - Doncaster 1 | 1X (71%) ✅
Brighton - Leicester 1 | 1X (71%) ✅ Nie jestem znawcą lig angielskich ale to chyba &quot;ciekawy&quot; typ ...
Millwall - Wigan 1| 1X (87%) ✅
ShefieldWed. - Nottingham 1| 1X (71%) ⛔ Chyba kolejny z &quot;ciekawych&quot; ...
 
therock 50

therock

Użytkownik
Lorient-Rennes 1/1x(75%)
Hamburger-Augsburg 1/1x(75%)
Moenchengladbach-Schalke 1/1x(75%)
Southampton-Manchester City 1/1x (87%)
Stuttgart-Hannover 1/1x(87%)
Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1/1x(71%)
bralem typy tylko z kursem &gt;2
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Witam,
szkoda, że nie ma podsumowania zysku w jednostkach, bo same procenty trafności wiele nie dają. Innymi słowy jakie value kryje się pod tymi procentami.
Druga sprawa to wnioskowanie. Jak już wspominałem niegdyś w Twoim temacie, jeżeli tworzy się algorytm/model to taki, który wykazuje mniej więcej regularny przyrost jednostek w dłuższym okresie czasu. Po kilkudziesięciu meczach z okresu 1-2 tygodni wnioskowanie może być obarczone sporym błędem (chyba, że masz większą bazę testową, to ok). Bywa tak, że system predykcyjny ma dużą fluktuację trafień, więc trudno o poprawne prognozowanie na podstawie małej i krótkookresowej próby.
Tutaj dobry przykład z tematu edi8: http://forum.bukmacherskie.com/f18/krotkookresowa-analiza-formy-w-hokeju-50985-36.html#post4062246
Jeśli mogę Ci coś zasugerować, to raczej rozwijaj algorytm na typy dla gości, bo najczęściej tam występują spore value.
Pozdrawiam
ziz99
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam,
szkoda, że nie ma podsumowania zysku w jednostkach, bo same procenty trafności wiele nie dają. Innymi słowy jakie value kryje się pod tymi procentami.
Druga sprawa to wnioskowanie. Jak już wspominałem niegdyś w Twoim temacie, jeżeli tworzy się algorytm/model to taki, który wykazuje mniej więcej regularny przyrost jednostek w dłuższym okresie czasu. Po kilkudziesięciu meczach z okresu 1-2 tygodni wnioskowanie może być obarczone sporym błędem (chyba, że masz większą bazę testową, to ok). Bywa tak, że system predykcyjny ma dużą fluktuację trafień, więc trudno o poprawne prognozowanie na podstawie małej i krótkookresowej próby.
Tutaj dobry przykład z tematu edi8: http://forum.bukmacherskie.com/f18/krotkookresowa-analiza-formy-w-hokeju-50985-36.html#post4062246
Jeśli mogę Ci coś zasugerować, to raczej rozwijaj algorytm na typy dla gości, bo najczęściej tam występują spore value.
Pozdrawiam
ziz99
Witaj.
Sprawa jasna.
Niemniej, zamknięta.
Dzięki za sugestię ale jak może pamiętasz, na typy dla Gości, gdzieś już mam taki algorytm.
Ten, rozwijany nie będzie. Tak jak powiedziałem, napisany jest &quot;na kolanie&quot; i nie będę przy nim dłubał.
Jeśli brak szczegółów nie daje spokoju Użytkownikom, to jeśli tylko chcą, mogą go sobie tutaj publicznie posprawdzać, policzyć zysk, zaspokoić ciekawość bądź udowodnić skuteczność albo nieskuteczność programu, itp., Wątek jest przecież otwarty i umożliwię Im takie działania.

Mnie wystarczy to co mam. Do tego, głowę.
--
Edit: dzięki za link.
Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W nawiązaniu do &quot;trafialności&quot; i do kursów ...
Widzę, że Koledze therock ładnie weszło (?) 5 z 6 (83%) zaproponowanych spotkań z kursem większym niż 2.00. Tzn., uściślając, kursy powyżej 2.00 były oczywiście tam, gdzie został trafiony albo typ &quot;1&quot; albo typ &quot;X&quot;, bez podpórek.
-
W moim ostatnim poscie, którym podawałem prognozy, szykuje się w pakiecie przedstawionych meczów jakieś 70% trafionych.
Jeśliby wyeliminować z algorytmu typy &quot;ryzykowne&quot; (na razie nie wiadomo czy one naprawdę są ryzykowne) to &quot;trafialność&quot; może w tym pakiecie osiągnąć maks. 75%.
Pakiecik ten nie był przypadkowy. To 10 meczów z totolotkowej &quot;Toto-ligi&quot; (LA).
Bukmacher nie jest samobójcą i nie proponuje zestawu łatwego.
 
therock 50

therock

Użytkownik
Hamburger-Augsburg 1/1x(75%)⛔ 2.05/1.33
Moenchengladbach-Schalke 1/1x(75%)✅ 2.38/1.44
Southampton-Manchester City 1/1x (87%)⛔/✅ 3.60/1.73
Stuttgart-Hannover 1/1x(87%)✅ 2.00/1.29
Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1/1x(71%)✅ 2.60/1.45

Lorient-Rennes wyrzucone z powodu zbyt niskiego kursu(&lt;2)
grajac czysta 1 na wszystkie spotkania roznica wynioslaby: ✅1,98j
grajac 1x na wszystkie spotkania roznica wynioslaby: ✅0,91j

przy czym w spotkaniu Moenchengladbach-Schalke goscie przez polowe spotkania grali w 10+gospodarze i goscie wykorzystali rzut karny(przyznajmy, takie sytuacje zdarzaja sie stosunkowo rzadko)

pierwszy dzien testow wyjatkowo udany, zobaczymy jak wypadna wyniki dzisiaj(pod uwage biore tylko typy 1/1x bez ryzyka)
Bordeaux-Lille 1/1x(71%)
Bastia-Lyon 1/1x(75%)
Toulouse-Montpellier 1/1x(75%)
Freiburg-Wolfsburg 1/1x(75%)
Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz 1/1x(71%)
Lechia Gdańsk-Legia Warszawa 1/1x(75%)
Sassuolo-Chievo 1/1x(75%)
Torino-Lazio 1/1x(75%)

do autora tematu: probowales, korzystajac z tego algorymtu, prognozowac wynik druzyny gosci? bowiem myslalem nad takim testem i z pewnoscia zaoszczedziloby mi to nieco czasu
moglbys tez zastanowic sie nad algorytmem wykorzystujac zdarzenia dwudrogowe-&gt; np. under/overy. moze to moja naiwnosc, ale program komputerowy moglby trafniej ocenic ilosc bramek na mecz(oczywiscie uwzgledniajac czynniki ludzkie takie jak kontuzja czy brak formy- ale to juz zalezaloby od naszej analizy i intuicji)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
&quot;do autora tematu: probowales, korzystajac z tego algorymtu, prognozowac wynik druzyny gosci? bowiem myslalem nad takim testem i z pewnoscia zaoszczedziloby mi to nieco czasu [...]
Nie próbowałem.
Byłyby to próby jakby przeciwko &quot;naturze&quot; tego algorytmu.
Jak widać, prawdopodobnie jest on wybitnie nastawiony na przeciwny kierunek.
Ponadto, ten algorytm ma zapisaną w sobie prognozę &quot;X2&quot;.
Trudno jednak oczekiwać aby wskazywał &quot;X2&quot; w sytuacji gdy &quot;uważa&quot;, że powinno być &quot;1&quot; lub &quot;1X&quot;. Trudno poza tym jest podążać w kierunku &quot;czystej&quot; dwójki skoro tak rzadko algorytm prognozuje typy &quot;X2&quot;. Właściwie nie wiadomo jak z tą &quot;trafialnością&quot; &quot;X2&quot; jest tutaj ...

[...] moglbys tez zastanowic sie nad algorytmem wykorzystujac zdarzenia dwudrogowe-&gt; np. under/overy. [...]
Undery/overy, tylko &quot;dwójki&quot;, tylko remisy, strzeli/ nie strzeli ... wszystko to już przerabiałem. I takie algorytmy były już w tym temacie.
Jest widoczne, że ten wątek ma największą i nieporównywalną do innych, w podforum &quot;Programy Bukmacherskie&quot; liczbę odwiedzin ????

Nota bene, po to aby &quot;wyłuskać&quot; potencjalnie trafny typ na zwycięstwo Gości w algorytmie typującym zwycięstwa Gości, to była zabawa dosyć pracochłonna. W ogóle, poprzednie algorytmy robiły dosyć porządny &quot;odsiew&quot; spotkań do grania. Tak, że czasem do grania nie było w danej kolejce ... niczego.
Ten algorytm posiada swoją specyfikę.
I uwaga do obydwu części wypowiedzi. Nie mam niestety czasu na rozszerzanie zakresu prac nad tym algorytmem. Jest on skonstruowany &quot;na szybko&quot; i jeśli tylko wydaje pozytywne owoce, to myślę, trzeba się cieszyć.
Jestem nastawiony raczej na wycinanie (np. typy &quot;ryzykowne&quot;) niż dodawanie.
[...] moze to moja naiwnosc, ale program komputerowy moglby trafniej ocenic ilosc bramek na mecz(oczywiscie uwzgledniajac czynniki ludzkie takie jak kontuzja czy brak formy- ale to juz zalezaloby od naszej analizy i intuicji)&quot;
To nie jest Twoja naiwność. Myślę, że program mógłby bardziej trafnie takie sytuacje przewidzieć.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
BTW, właśnie niedawno &quot; siadło&quot;, Fulham - A.Villa. To a propos typów &quot;ryzykownych&quot;.
---
[...]
Lorient-Rennes wyrzucone z powodu zbyt niskiego kursu(&lt;2)
[...])
Tak. Poniżej 2.00.
Jednakże, gdyby ktoś chciał sobie zagrać jakieś AKO lub singla, to kurs 1.95 w S p o r t i n g b e t lub 1.90 w B A H albo U n i b e t były nie tylko niczego sobie ;)
I Lorient &quot;weszło&quot; (2:0).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Osobom pobierającym program, przypominam o zasadach jego używania. Są opisane tutaj w temacie. W przypadku ich nieprzestrzegania, za prognozę odpowiadacie Wy a nie algorytm.
--------------------------------------

Czy gra Ktoś
(therock oczywiście powyżej) na zwycięstwo Lechii z Legią lub remis? Niezłe kursy ;)
Przypuszczam, że na &quot;1X&quot; też b. wysokie.
Edit: ... no i co tam?
&quot;Znaffcy&quot; czy algorytm? ???? ;)
(Mecz jeszcze trwa. Nie oglądam tego meczu ale podobno bramka była z karnego i dlatego Goście teraz będą w osłabieniu).
Natomiast zwycięstwo Arsenalu nie było tak oczywiste. I nie było (remis) czyli zgodnie z prognozą.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Rozumiem,
że kilkudziesięciu osobom (oprócz Użytkowników krzychu_ino i therock), które już pobrały ten program, nie przydał się on do niczego lub/i z niego nie korzystają?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]

Plik jest tutaj. Ważność do nadchodzącej niedzieli włącznie:
http://hostuje.net/file.php?id=20e5238f8dde065843730fd0b922b534
[...]
I tak właśnie było.
Ponieważ skończył się nam piękny weekend
a na kilkadziesiąt pobrań tegoż programu, o którym rozmawiamy,
tylko 4 Userów (w tym nieaktywny co prawda w temacie, Użytkownik o nazwie &quot;bot&quot;) w jakikolwiek sposób odpowiedziało, dało znać, zasygnalizowało, więc uznałem, że program nie jest szacownemu szerokiemu gronu pobierających do niczego przydatny.
Nic na siłę bo ja nie jestem altruistą ????
Jeśli nie potraficie poświęcić minimalnej chwili czasu to chyba rozumiecie mnie, że ja też tego czasu nie mam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yar000 bylaby mozliwosc udostepnienia jeszcze twojego programu ?
Niestety,
nie widzę powodu dalszego udostępniania tego programu
a udostępnianie poszczególnym, jakimś wybranym osobom nie wchodzi w grę. Uzasadnienie już napisałem powyżej.
Przeczyłoby to formule otwartości i dostępności, które są zasadą na tym Forum.
Historia zresztą się powtarza. Osoby, które pobierają program
milkną na wieki, nie próbując pomóc pozostałym Kolegom np. w publicznym podawaniu typów, jakiejś próbie zgłębienia się w te prognozy.
Już nie mówiąc o zwykłym zasygnalizowaniu przez osoby pobierające program (mówię o absolutnej większości a nie osobach, które się odezwały) czy pobrały program, czy uruchomiły program, czy stosują go, jakie są efekty, czy jest pomocny czy jest do wytarcia d ... py..
Uznaję, że to ostatnie ????

Opisywane przeze mnie postępowanie, to typowe w dzisiejszych czasach postępowanie. Zawiera się w zdaniu &quot;Mam i je ... ać całą resztę&quot;.
Nie znaczy, że muszę się z nim pogodzić.
Nie dajesz z siebie nic. Nic nie otrzymujesz.
I dlatego wczoraj o północy musiał się zdarzyć Zonk ????
 
Do góry Bottom