>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

Z 47

ziz99

Użytkownik
Witam,
z remisami też bym dał spokój, ale 2-ki wyglądają ciekawie. Prognozowane kursy są niezłe i może to być całkiem wydajne.
Pozdr
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam,
z remisami też bym dał spokój, ale 2-ki wyglądają ciekawie. Prognozowane kursy są niezłe i może to być całkiem wydajne.
Pozdr
Z remisami i z &quot;jedynkami&quot; ;). Jeden z używanych tu ostatnio starych algorytmów jest na &quot;X&quot; i &quot;2&quot;
a drugi na &quot;1&quot; i &quot;2&quot;.
Zapis odpowiadający i w jednym i w drugim algorytmie za &quot;dwójki&#39; jest bardzo podobny o ile nie taki sam.
Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
13.05.2013 r.

Niznekamsk-Jekaterinburg 2

Edit: brakło niewiele. Z bardzo szybkiego 2:0 zrobiło się 2:2. Gdyby siadło np. 2:3 to na live można było złapać jakiś kurs 11 albo 13 albo i większy ... No ale, nie weszło ;)
 
J 10

jacekmar

Użytkownik
Yar000 nie zastanawiałeś się nad używaniem jakiegoś systemu kontroli wersji np. git, myślę, że ułatwiłoby to znacznie poruszanie się po różnych wersjach programu czy też powrót do starych ustawień z wcześniejszych okresów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yar000 nie zastanawiałeś się nad używaniem jakiegoś systemu kontroli wersji np. git, myślę, że ułatwiłoby to znacznie poruszanie się po różnych wersjach programu czy też powrót do starych ustawień z wcześniejszych okresów.
JacekMaR, faktycznie taki system byłby usprawnieniem. W tym momencie jest na to za późno. Nie wprowadzam żadnych zmian, jesli już to &quot;wycinam&quot; niepotrzebne elementy np. usuwam opcję na remisy czy &quot;jedynki&quot; ...
Poza tym, od pewnego momentu oznaczałem liczbowo, konkretne wersje algorytmu i to się sprawdzało. Sęk w tym, że chyba te najlepsze zapisy algorytmów, pozostały nieoznaczone (bo z &quot;pierwszego&quot; okresu tworzenia).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wg niektórych moich algorytmów,
Arsenal dzisiaj może zremisować (albo nawet przegrać) z Wigan. Jeśli remis to 2:2.
W meczu Reading z Man. City również może się pokusić o remis.
To tak, jakby ktoś chciał coś dziś zagrać a nie miał na oku niczego godnego uwagi ... ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam. Trochę czasu minęło od spotkania tutaj.
Być może, nadal zamieszczał tu będę typy któregoś ze starszych algorytmów.
Tak jak wspomniano kilka postów wcześniej, typy na zwyciestwo Gości.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Witam. Trochę czasu minęło od spotkania tutaj.
Być może, nadal zamieszczał tu będę typy któregoś ze starszych algorytmów.
Tak jak wspomniano kilka postów wcześniej, typy na zwyciestwo Gości.
Witaj,
a pracowałeś coś nad nim?
Typy na dwójkę wyglądały niegdyś ciekawie. Szkoda zatracić tyle pracy.
Pozdr
ziz99
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witaj,
a pracowałeś coś nad nim?
Typy na dwójkę wyglądały niegdyś ciekawie. Szkoda zatracić tyle pracy.
Pozdr
ziz99
Hej ????
Nie. Nie pracowałem, nie mam czasu już na to ale w związku z tym właśnie,
że szkoda byłoby pozostawić tę kwestię &quot;odłogiem&quot;,
to przypomnę typy na dwójkę albo udostępnię program na zwycięstwo Gości.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
to przypomnę typy na dwójkę albo udostępnię program na zwycięstwo Gości.
Gdzieś zapodziałem niestety pliki, o których mowa.
Zresztą, nieważne. Nie za bardzo mam czas.

Dla osób, chcących sobie &quot;popróbować&quot;,
powrót do względnie dalekiej przeszłości. Do algorytmu w wersji 2.1.0.
Usunąłem z niego opcję na strzelenie gola przez Gospodarzy/Gości. Chociaż była to opcja widowiskowa, to jak słusznie zauważono, dla grających &quot;płaską stawką&quot;, nieefektywna.
Ponadto, usunąłem komunikaty o &quot;ryzykowności&quot; meczu. Takie mecze ryzykowne się będą pojawiać ale Użytkownik nie będzie wiedział, które to spotkania ???? . I tak prawdopodobnie nikt na takie komunikaty wcześniej uwagi nie zwracał.
Edit: pomyłka ???? . To z innego algorytmu usunąłem. Tak czy siak, otrzymujecie program bez ww. funkcji.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Udostępniam więc plik z algorytmem i opisem w jaki sposób tego algorytmu &quot;używać&quot; (koniecznie należy przeczytać) na zewnętrznym hostingu, żebyście się nie musieli logować na jakieś moje strony. Ważność pliku, do końca tygodnia.
Poniżej link.
Edit: link w tym momencie (wieczór, 24.11.2013 r.) usunąłem. Mam nadzieję, że plik był pomocny dla tych, którzy z niego skorzystali.
Natomiast hasło do niego w moim profilu na Forum (dostępne tylko dla Userów Forum) w opisie moich &quot;zainteresowań&quot; ;)

Program prognozy podaje w nast. postaci: &quot;1&quot;, &quot;2&quot;, &quot;1X&quot;, &quot;X2&quot;, &quot;12/over&quot; (dotyczy over 2.5).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jakieś przykładowe wyniki meczów wygenerowanych na dziś.

Bukovina Chernovtsy - Nyva Ternopil 1
FC Basel II - Stade Nyonnais 1
Fus Fath Union Sportive Rabat - Mas Maghrib A Fes 1
Deportivo Malacateco - CSD Xelaju MC 1

I coś na później:
Zawisza Bydgoszcz - Widzew Lodz 12/over
Real Valladolid - CA Osasuna 1X
UD Levante - CF Villarreal 12/over
Newcastle United - Norwich City 1
FC Torino - Calcio Catania 12/over
Evian Thonon Gaillard FC - FC Lorient 1

W zależności od tego jak długo lub krótko przed określonym meczem wygenerujecie wynik, mogą one - jest to możliwe - różnić się miedzy sobą. Wpływ na to mają uaktualnione dane z tabeli, które wprowadzacie do programu.
Ja, preferowałem prognozowanie, przed rozpoczęciem danej kolejki ligowej (i naturalnie po definitywnym zakończeniu ostatniej z kolejek) kiedy jeszcze żadna z drużyn nie rozpoczęła meczu.
Prognozowanie na więcej niż nadchodzącą kolejkę ligową i przy pomocy tego programu,
mija się z celem bo przecież układ w tabeli (statystyki) jest inny na miesiąc przed meczem a inny na dzień przed meczem. Im bliżej meczu program &quot;wie&quot; więcej.
---------
Podczas otwierania programu, Wasze zapory internetowe zaczną krzyczeć ale to dlatego, że nie znają tej aplikacji. Swobodnie ją możecie wpuścić. W zasadzie, nie macie innego wyjścia jeśli zechcecie korzystać z algorytmu. To wszystko zresztą było już tutaj w temacie przerabiane.
Tak jak kwestia arkusza kalkulacyjnego (Excel a nie excelopodobne), który musi być zainstalowany w Waszych komputerach.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... No jak tam? Obstawiacie coś na III ligę szwajcarską za chwilę ... czy czekacie na Reale, Barcelony, Bayerny, Borussie i Manchestery? ;)

Można było się pokusić o kurs nawet 1.80.
W tym momencie, po 20 minutach Basel II wygrywa 2:0 (wynik nieoficjalny).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zrobiłem dziś w wolnej chwili &quot;czysty&quot; matematyczny algorytm. Prosty jak budowa cepa.
Sprawdzę go sobie tutaj.
Mecze last minute:

SK Rapid Vienna - Red Bull Salzburg 2 ⛔
FC Twente - NAC Breda 1 ✅
Diosgyor DVTK - Videoton FC 1X ✅
Al-Jaish - Al Sailiya 2 (lub X2) ⛔
Manshia - AL Sareeh 1 (lub 1X) ✅
Racing Club Ferrol - Sporting Gijon B 1 ✅
SD Logrones - Burgos CF 2 ⛔
FC Copenhagen - Viborg FF 1 ✅
SK Slovan Bratislava - MSK Zilina 1 ✅
Guijuelo - CD Ourense 1 ✅
Zamora - UD Logrones 1 ⛔
Astra Giurgiu - FC Botosani 1 ✅
Werder Bremen - FSV Mainz 05 1 ⛔
Trabzonspor - Eskisehirspor 1 (lub 1X) ✅
Antalyaspor - Fenerbahce 2 ✅
KSC Lokeren OV - Club Brugge 2 (lub X2) ✅
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 ✅
Pacos Ferreira - Belenenses 2 (lub X2) ⛔
Boluspor - Manisaspor 2 ✅
Paks - Ferencvarosi Torna Club 2 ⛔
PAOK Salonika - Aris Saloniki 1 ✅
Bucaspor - Sanliurfaspor 2 ✅
Halcones - Comunicaciones 2 ⛔
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Algorytm. który dał powyższe wyniki, można powiedzieć, że z d ... y wzięty. Jego stworzenie zajęło mi pół godziny.
Ma zastosowanie do każdego meczu ligowej piłki nożnej. Żadnego z meczów nie &quot;odrzuca&quot; i zawsze generuje jakiś konkretny wynik. Nie posiada funkcji &quot;preselekcji&quot; meczów jak poprzednie algorytmy, stąd w zestawie są spotkania, które w przypadku innych algorytmów nie znalazłyby się tutaj. Spotkania, być może o błędnej prognozie.
Nie jest tworzony w oparciu o jakąkolwiek &quot;bazę&quot; danych i nie jest z żadną bazą powiązany.
Wynik: trafionych 15
nietrafionych 8.
Przypuszczam, że w zw. z powyższym i mimo ograniczeń, które wymieniłem,
prognozuje lepiej niż przeciętny User tego Forum.
Nie posiadając przy tym mózgu. (Powyżej, trafił 65% wyników).
Edit: Inter miał wg tego algorytmu wygrać dziś z Bolonią, no ale jest jeszcze pół minuty ????
---
Inter co prawda nie wygrał, ale nie wiem czy bardzo wielu odważnych obstawiało zwycięstwo Bolonii ;)

Dlaczego np. Inter nie wygrał (przedostatni mecz, pojedynek drużyny 3 od końca, z drużyną z czuba?).
Może dorzucę do tego prostego algorytmu opcję czysto ludzką. Miejsce na włączenie się mózgu Gracza. Mianowicie miejsce na włączenie przez Gracza, opcji dotyczącej okoliczności specyficznych dla spotkania, które to okoliczności w sposób istotny mogłyby wpłynąć na wynik spotkania. Gracz będzie ją mógł włączyć do wyboru gdy uzna, iż dysponuje wiadomościami o czynniku niezwykle determinującym wynik meczu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy zauważyliście może coś ciekawego w powyżej podanych prognozach i wynikach dot. tego prostego do bólu algorytmu?
Podpowiem co widzę: nie wchodzą dwójki. Ładnie siadają jedynki i jedynki z podpórką.
Gdyby ograniczyć się z tych ww. spotkań jedynie do takich gdzie nie było dwójek lub dwójek z podpórką to trafialność byłaby następująca:
trafionych: 11 (z czego 8 &quot;czystych&quot; jedynek bez podpórki),
nietrafionych: 2
To jest trafialność na poziomie 77%.

I teraz tak ... Jak zwykle moją zasadą jest, że nie ma co się kopać z koniem, skoro otrzymujemy piękną drogę do celu.
Zamiast więc &quot;grzebać&quot; przy dwójkach, robimy z typów dwójkowych wielką niewiadomą.
Jeśli więc teraz algorytm generował będzie typy dwójkowe albo dwójki z podpórką to komuniakt idący z algorytmu będzie brzmiał: NIE GRAĆ! ????
Powstaje w ten sposób program na jedynki i jedynki z podpórką.
Czegóż chcieć więcej ????
(Można chcieć jeszcze z jedynek z podpórkami, wyodrębnić &quot;czyste&quot; remisy).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tylko jedynki i jedynki z podpórkami. Mecze dzisiaj.

Uwaga. Jak wcześniej wspomniałem (aha sorry, bo wspomniałem w innym wątku o tej sprawie), zauważyłem, że g a m e b o o k e r s nie aktualizuje na bieżąco statystyk. W związku z tym, jeśli ich nie zaktualizował algorytm opiera się na wczorajszej tabeli. Bez dodanych statystyk z wczoraj. W takiej sytuacji, prognoza może być błędna.
Dochodzi do tego moje zmęczenie i możliwość pomyłki (jest ok. 3.30 czasu polskiego).
Typy w nawiasie oznaczają, że jeszcze nad nimi w algorytmie pracuję i nastąpią kiedyś w tym zakresie poprawki aby uzyskać &quot;czystą&quot; jedynkę.

Universitatea Cluj - ASC Corona 2010 Brasov 1 ✅
Petrolul Ploiesti - Viitorul Constanta 1 ✅
Aalborg BK - FC Nordsjælland 1 ⛔ (był remis)
Samsunspor - Adanaspor 1 (lub 1X) ✅
Gaziantep BB - Karsiyaka 1X ✅
West Bromwich - Aston Villa 1X ✅
Olhanense - Academica Coimbra 1 (lub 1X) ⛔ (było zwycięstwo Gości)
FC Krasnodar - Terek Groznyi 1 ✅
Al-Faisaly - Al-Shoalah 1 (lub 1X) ✅
FC Vaduz - FC Wil 1900 1 ✅
AS Roma - Cagliari 1 ⛔ (był remis)
MAT Maghrib Association Tétouan - FUS Rabat 1 (lub 1X) ✅
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W powyższym pakieciku, trafialność 75%.
Trafionych: 9
Nietrafionych: 3
Ważne, że ze spotkań, które nie weszły, tylko jedno zakończyło się typem &quot;2&quot;.

Jeśliby dodać pakiecik wcześniejszy (mecze na 1 i 1X), to trafionych w sumie jest 20 a nietrafionych 5 czyli trafialność 80%.

Jak na algorytm pisany na kolanie, prosty, który nie ma absolutnie żadnej podstawy w &quot;bazach&quot;,
wyniki są rewelacyjne.

Może to co powiem być uznane za prowokację ale powtórzę, że prognozuje ten prosty i z d ... y wzięty, pisany w pół godziny na kolanie algorytm lepiej, niż przeciętny Użytkownik tego Forum a uważający się za speca od bukmacherki.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
A mógłbyś zdradzić co w tym matematycznym z d.. wziętym algorytmie się znajduje ???? ?
Jasne ;)
Tylko i wyłącznie liczby. Naprawdę. Zapisany ciąg znaków nie dłuższy niż jeden przeciętny wers forumowego posta. I to wszystko. Nic więcej nie ma. Może, tak jak w przypadku poprzednich algorytmów, są jeszcze dane, które trzeba wpisać. Dane z tabeli ligowej. Dosłownie kilka.
Jednak dane wpisuje Użytkownik tak więc algorytm zawiera tylko jeden wers składający się z matematycznych znaków.
Wiem, że to co napisałem pobudza wyobraźnię (u jednych, bo ze strony innych Userów nastąpi atak - tak już było) ale to dobrze. To może być pozytywny &quot;kop&quot; do myślenia takiego, że jednak warto. Warto się nie poddawać. I, że każdy może.
 
L 4

laczek

Użytkownik
A czy możemy się jakoś skontaktować poza forum?
Jestem raczej osobą obserwującą niż piszącą w tematach i nie przekroczyłem magicznego progu 10 postów, a temat mnie bardzo interesuje
// Wiadomość później usunę, żeby nie zaśmiecać
 
Do góry Bottom