>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wrzucę coś na dzisiaj bo akurat jestem przy kompie.
Od razu napiszę to o czym już pisałem, że mogą występować różnice w obrębie tego samego spotkania (bo różnice kursów u bukmacherów), w czymś co nazwałem &quot;stopniami value&quot;. Mogą ale nie muszą.
Dzisiaj podaję typy biorąc pod uwagę kursy innego buka niż wczoraj.
Niemcy 1. Bundesliga
Hamburger SV - SC Freiburg X ⛔ (0:1)
st.value: 3
Gosp.strzeli, Gość strzeli✅

Werder Bremen - FC Schalke 04 X ⛔ (0:2)
st.value: 3
Gosp.strzeli, Gość strzeli✅

Tylko nie napalajcie się jak szczerbaty na suchary
bo typowanie remisów wygląda tutaj w taki sposób, że generowane są spotkania, w których remisy są bardziej prawdopodobne wg algorytmu niż w innych spotkaniach.
Bardziej prawdopodobne. I tylko tyle.

Patrząc na ten mecz, mam nadzieję, że rozumiecie o czym mówię. Mówię o oleju w głowie:

Borussia Dortmund - FC Augsburg X ⛔ (4:2) &quot;Trop&quot; chyba był niezły. Do 90 min.było tylko 3:2
st.value: 4
Gosp.strzeli✅, Gość - nie wiadomo, czyli strzeli albo nie strzeli żadna z drużyn
i o tym meczu też:
Bayer 04 Leverkusen - VFL Wolfsburg X ✅ (1:1)
st.value: 4
Gosp.strzeli✅, Gość - nie wiadomo, czyli strzeli albo nie strzeli żadna z drużyn

Już pomijając, że nie chce mi się wierzyć w 4 remisy na 6 meczów w lidze niemieckiej jednego dnia.
Skąd takie typy? Równocześnie &quot;wyskakuje&quot; mi w programie zwycięstwo Gospodarzy. Jednak, przy określonym przez mnie prawdopodobieństwie value określonym jako 51% i kursie 1.35 czy 1.45 program odrzuca ostatecznie zwycięstwo Gospodarzy, skłaniając się ku remisowi.
Poczekam ostatecznie na wynik tych dwóch ostatnich meczów i skoryguję (może ale nie na pewno) tę sprawę w algorytmie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I będę obstawiał remisiki dalej ...

Anglia Premier League
Norwich City - Swansea City X ✅ (2:2)
st.value: 3
Gosp.strzeli✅, Gość strzeli✅
... a w stos. do tego meczu mam podobne uwagi jak w przypadku ostatnich dwóch powyższych z ligi niemieckiej:
Stoke City - Aston Villa X ⛔ (1:3)
st.value: 3
Gosp.strzeli✅, Gość - nie wiadomo, czyli strzeli albo nie strzeli żadna z drużyn
------------------------------------------------------------------------------------

Anglia League Two

Barnet FC - Chesterfield FC 1 ⛔ (0:2)
st.value: 2
Gosp.strzeli, Gość strzeli✅
... i tu podobny przypadek, że niby &quot;1&quot; ale ostatecznie remis ...
Bristol Rovers - AFC Wimbledon X ⛔ (1:0) &quot;Trop&quot; niezły. Bramka padła w 82 min.
st.value: 3
Gosp.strzeli✅, Gość - nie wiadomo, czyli strzeli albo nie strzeli żadna z drużyn

i ten remis też wydaje się być trochę &quot;niepewny&quot; ...:
Gillingham FC - Torquay United X ⛔ (1:0)
st.value: 3
Gosp.strzeli✅, Gość - nie wiadomo, czyli strzeli albo nie strzeli żadna z drużyn

... a tutaj podobnie jak wcześniej, wskazuje i &quot;1&quot; i &quot;remis&quot;. Ostatecznie X:
Hiszpania Segunda Division

FC Barcelona B - CD Mirandes X ✅ (1:1)
st.value: 3
Gosp.strzeli✅, Gość - nie wiadomo, czyli strzeli albo nie strzeli żadna z drużyn

---
AD Alcorcon - Racing de Santander X ⛔ (0:1)
st.value: 3
Gosp.strzeli, Gość strzeli✅
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Prawdę mówiąc, nie chce mi się dalej wpisywać tych typów. Zobaczę co &quot;wejdzie&quot;. Jak zwykle, życie zweryfikuje.
Na razie tyle,
a pozostałe spotkania, których tu nie wpisałem zwyczajnie sobie zagram ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wydawałoby się,
najbardziej ryzykowny remis to ten w Dortmundzie ...
a jednak ... Augsburg próbuje sobie jakoś radzić, prawda?
----
Jeszcze trzy remisy pozostały ????
(Przypominam, że absolutna większość ww. typów to remisy).
------------------------------------------------------------------------
Edit:

Podsumujmy może remisy (tzn. dla prezentowanych dzisiaj meczów, w godzinach nieporannych).
Dlaczego tylko remisy? Dlatego, że intuicyjnie czuję, że tedy droga w niniejszym eksperymencie. O dziwo. Poza tym, nieremisów jak na lekarstwo.
Nie chcę usprawiedliwiać programu i iść na łatwiznę ale z ciekawości odrzucę te mecze z ligi angielskiej. Co to właściwie jest League Two? Realnie, to jest 4 liga. Realnie, nie będe grał tak niskich lig.
Dzisiaj:
- nietrafionych 5 (+ 2 nietrafione remisy we wspomnianej League Two)
- trafionych 3
---------------------------------------------------
i wczorajsze:
- nietrafionych 2
- trafionych 3
---------------------------------------------------
Oprócz zaprezentowanego podsumowania dodać można, iż było kilka ciekawych spotkań, które nie weszły &quot;o mały włos&quot; czyli z dobrym tropem. To ważne, bo chociaż dzisiaj nie sprawdziły się wynikowo to następnym razem trop ten może doprowadzić do remisu.
Można też ogólnie i zasadnie przyjąć, że z uwagi na wysokie kursy przyporządkowane remisom, trafienie jednego spotkania zwraca koszt obstawienia trzech spotkań.
Np. trafienie 4 remisów na 8 możliwych grając po 10j na każdy z tych meczów ( osobno)
i ze średnim kursem 3.20 daje wygraną w wys. 128j i 48j zysku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nawet wliczając te 2 nieszczęsne spotkania z League Two, osiągamy zysk.
W Zł (w odniesieniu do ww. podsumowania)
Średni kurs (taki założyłem bez konkretnego obliczania): 3.20
Stawka na każdy mecz: 10 zł
Koszt: 130 zł
Wygrana: 192 zł
Zysk: 62 zł
W przypadku wliczenia w stratę tych 2 meczów niższej ligi angielskiej, zysk na czysto wynosi 62 zł - 20 zł = 42 zł.

Jakieś pytanie, opinie?
Trafionych 6 remisów na 13 lub 15 spotkań to mało, średnio, dużo? Bez pomocy programu można więcej (poproszę przykłady, bo sam chętnie skorzystam)? Przy pomocy innego programu, (i oczywiście którego programu) można więcej?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Remisy na teraz:
CF Valencia - Real Valladolid i tak niewielu w to uwierzy ???? (program wskazał także typ: 1) ⛔ (2:1)
Stopień value: 4
UD Almeria - Recreativo Huelva i w to też (jak powyżej) Edit: od 27 min. czerwona kartka - i to może być problem ⛔ (2:1)
Stopień value: 3
CE Sabadell - Sporting Gijon ⛔ (4:3)
Stopień value: 3

... Niestety, w każdym z ww. meczów wystąpiła sytuacja czerwonej kartki ...
-----------------------------
Edit:
nie widzę powodu wrzucania tu jakiejś większej liczby typów, albo wrzucania tych typów w czasie umożliwiającym zawarcie zakładu.
Powodów jest kilka. W jakim celu? Dla siebie? Dla siebie to ja sobie gram i wygrywam. Prywatnie.
Dobranoc ????
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Jakieś pytanie, opinie? Trafionych 6 remisów na 13 lub 15 spotkań to mało, średnio, dużo? Bez pomocy programu można więcej (poproszę przykłady, bo sam chętnie skorzystam)? Przy pomocy innego programu, (i oczywiście którego programu) można więcej?
Cześć, moim zdaniem za mała próba, żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć, moim zdaniem za mała próba, żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski.
Witaj. Dzięki za wypowiedź.
Mam czasem wrażenie wrażenie, że rozmawiam sam ze sobą ????

Doceniam eksperymenty na dużych, wielkich próbach.

Doszedłem jednak do wniosku, bardzo zresztą intuicyjnego i bez podstaw naukowych, iż remisy są tak specyficznymi typami,
że można bardzo szybko określić czy spotkania, dla których typowane wyniki to remisy,
mają zadatki na remis czy nie.
Nawet jeśli remis nie wejdzie ale był blisko, &quot;szło&quot; ku temu, itp, itd. ...
I generalnie, czy program typuje mecze z takimi &quot;zadatkami&quot; czy strzela sobie na ślepo i chaotycznie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
sorry .., być może ten mecz jest jutro?
Mecz jednak jest dzisiaj - był na dziś w ofercie B A H (ale nadal nie mogę go zlokalizować) ...
Liga dość &quot;egzotyczna&quot; ale to jeden z tych, gdzie wg mojego algorytmu mógłby paść remis chociaż Gospodarz jest absolutnym faworytem.
Gra wicelider (u siebie) z drugim - a wg niektórych tabel z pierwszym - od końca ...
Edit:
podobno 2:0 do przerwy.
I tak pozostało.
Teraz zmieniłem jednak w algorytmie, aby remisy nie pokrywały się jednak z typami na ewidentne 1.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mecz za chwilę (sięgnąłem też do programu pn. &quot;anyfaworyt&quot;) ...
Próbuję połączyć jakoś wnioski z tych dwóch algorytmów ...
W każdym razie, wg &quot;antyfaworyta&quot; może tu lider nie wygrać. Drugi czyli remisowy algorytm nie wskazuje remisu. Tak więc może typ &quot;1&quot;?
(&quot;Tradycyjne&quot; algorytmy wskazują oczywiście X2).
Valenciennes FC - AS Saint Etienne
-----
Edit:
wynik, 0:0.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Próba nowego, &quot;zwykłego&quot; algorytmu.
Generuje przeważnie typy &quot;1&quot;. Bierze pod uwagę valuebety. Na razie przeliczam to na kartce wszystko.

Na dziś. Niektóre wygenerowane typy:

Niemcy OL Rheinland-Pfalz/Saar taka liga, że masakra ????
SC Hauenstein 1919 - SPVGG EGC Wirges 1 ✅ (1:0)

Niemcy 1. Bundesliga
VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim 1 ⛔ (2:2)

Francja Ligue 1
FC Lorient - SC Bastia 1 ✅ (4:1)

Hiszpania Primera Division
CF Malaga - CA Osasuna raczej 1 (dwa razy większa możliwość niż typu &quot;2&quot;, w każdym razie nie remis) ✅ (1:0)

Rosja Premier League
FK Krasnodar - Samara Kryliya Sovetov 1 (uwaga taka jak wyżej) ⛔ (0:3)
Hiszpania Segunda Division
Union Deportiva Las Palmas - Hercules CF 1 (uwaga taka jak wyżej) ⛔ (0:0, a jednak remis ...)

Hm. taki wynik:
Turcja Süper Lig
Kardemir Karabük - Galatasaray 1 ⛔ (0:1) Chyba od początku skazany na niepowodzenie ...
----------------------------------------------------------------------------------------
Ponadto polecam w ogóle uwadze mecze Miedź Legnica - Polonia Bytom i Wisła - Legia,
jako te, gdzie można próbować zarobić.
--------------------------------------------------------------------------------------
Edit:
nie o to mi chodziło ... ????
Nawet jeśli wejdzie jeszcze jeden mecz.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na dziś, remisy, jako grane przeciwko faworytowi:
Sol de America-Dep.Capiatá
Linense-Corinthians
Nie było remisów.
Prawda jest taka, że zaryzykowałem algorytmem przeciwko faworytom. Algorytm wygenerował typy &quot;przeciwko&quot; czyli porażki i remisy. Wybrałem remisy i przegrałem ????
Gdybym postawił na porażkę faworytów, to jeden z nich przegrał (Corinthians) a kursy wynosiły nawet ponad 5.00.
Takie życie. Gonię w kółko.
 
T 4

tempozan

Użytkownik
A ty dalej tu tkwisz smieszny człowieczku?Wbijam na forum bo 3 miechach an twoj temat a tu dalej jakies nowe systemy algorytmy proby typy systemy.Coz jesli ktos jest tepy to tepy pozostanie.Zegnam odezwe sie za pol roku moze do tego czasu rozbijesz sysyem????:grin::grin:
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
A ty dalej tu tkwisz smieszny człowieczku?Wbijam na forum bo 3 miechach an twoj temat a tu dalej jakies nowe systemy algorytmy proby typy systemy.Coz jesli ktos jest tepy to tepy pozostanie.Zegnam odezwe sie za pol roku moze do tego czasu rozbijesz sysyem????:grin::grin:
Frustratów zwłaszcza &quot;tempych&quot; nie sieją. Sami rosną.
 
T 4

tempozan

Użytkownik
mozesz mi wyjasnic czemu npisales &quot;tempych&quot; sugerujac ze napisalem z bledem?czy smieszne to mialoa byc?czy slepy jestes?czy nie wiesz jak sie poprawnie pisze?zreszta ten watek mowi o tobie wszystko...:grin::grin::grin:
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
mozesz mi wyjasnic czemu npisales &quot;tempych&quot; sugerujac ze napisalem z bledem?czy smieszne to mialoa byc?czy slepy jestes?czy nie wiesz jak sie poprawnie pisze?zreszta ten watek mowi o tobie wszystko...:grin::grin::grin:
Gra słów nawiązująca do twojego nicku, ale co ty możesz wiedzieć o takiej terminologii.
Wpadasz tu nie wiadomo po co. Chcesz zaistnieć? ???? . Miałeś zniknąć na pół roku. Może wracaj do swojej dziury, w której mieszkasz. Tutaj oszalejesz albo pęknie ci żyłka.
 
T 4

tempozan

Użytkownik
hahah dobre szkoda tylko ze ta gra slow jest kompletnie bez sensu.Ale co ty mozesz wiedziec o swiecie:grin:OK widzimy sie za pol roku bez odbioru????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Algorytm na dokładny wynik (zawiera on w sobie też prognozę na &quot;ogólny&quot; wynik, czyli 1X2).
Eksperyment.
CS Concordia Chiajna - CS Municipal Studentesc Iasi Najbardziej prawdopodobny wynik to 2:0 (jednak nie wiem co naprawdę z tego wyjdzie, bo mecz jest za dwa dni a w międzyczasie odbywają się pozostałe mecze ligi rumuńskiej).

Fulham FC - Reading FC 2:2
West Ham United - Newcastle United 2:2
Red Bull Salzburg - FC Admira Wacker Mödling 2:0
SC Wiener Neustadt - FC Wacker Innsbruck 2:1, 3:0
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 2:1, 1:1
HSC Montpellier - Stade Brestois 29 1:0
AC Chievo Verona - Cagliari Calcio 2:0
Granada CF - CF Malaga 2:1
Grasshoppers Zürich - Servette FC 2:1
MFK Zemplin Michalovce - ZP Sport Podbrezova 1:1
NK Olimpija Ljubljana - Mura 05 1:0, 1:1
Budapest Honved FC - Lombard Papa FC 2:1
 
Do góry Bottom