>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Prawdę mówiąc, ucieszę się gdy zostanie trafiony &quot;ogólny&quot; wynik a będę szczęśliwy jeśli coś uszczknę z dokładnego wyniku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... I tak ...
Patrząc na dokładne wyniki widać, że &quot;cudotwórcą&quot; nie jestem, no ale czyż znajdzie się taki? ???? .
Skupmy się na wynikach &quot;ogólnych&quot; (1X2).

Po zakończeniu przytoczonych spotkań, sytuacja wygląda następująco:

Fulham FC - Reading FC X⛔

West Ham United - Newcastle United X✅

Red Bull Salzburg - FC Admira Wacker Mödling 1✅

SC Wiener Neustadt - FC Wacker Innsbruck 1⛔

GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 1X✅

HSC Montpellier - Stade Brestois 29 1✅

AC Chievo Verona - Cagliari Calcio 1⛔

Granada CF - CF Malaga 1✅

Grasshoppers Zürich - Servette FC 1✅

MFK Zemplin Michalovce - ZP Sport Podbrezova X⛔

NK Olimpija Ljubljana - Mura 05 1X✅

Budapest Honved FC - Lombard Papa FC 1✅

Swoją drogą .., ilu z Was obstawiało dzisiaj wygraną Malagi? ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Swoją drogą .., ilu z Was obstawiało dzisiaj wygraną Malagi? :wink:
Nie pogratuluję.
---------------
Wygląda na to, że dla algorytmu, o którym mowa, dokładne wyniki to krok za dużo.
Sprawdza się natomiast przy wynikach &quot;ogólnych&quot;.
Sprawdza się. Tu nie ma przypadkowości. Mecze są do tego algorytmu (przecież w zamyśle, na &quot;dokładne&quot; wyniki) tak bowiem ściśle wyłuskane, że przy wklepywaniu danych do arkusza można naprawdę stracić nerwy a nawet się bardzo mocno wk ... wić w poszukiwaniu tego odpowiedniego.
Kto powiedział, że będzie łatwo? Bez zaangażowania własnego wysiłku niczego się nie osiągnie. I tak dobrze, że wygenerował aż tyle typów. Równie dobrze mógł nie wygenerować żadnego.
Efekty są. Dziś zarobiłem. Może przy okazji ktoś z Was.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wg tego samego algorytmu. Tym razem bez dokładnych wyników:

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk X ⛔ (Wg mnie niewiele brakło. Z tej tragicznej &quot;gry&quot; to był mecz na remis).
Genoa CFC - Pescara Calcio ✅12 (hm .., a kurs na Gości wynosi np. 11 ????
To typ zakładający uczciwą walkę. Realia są takie, że Genoa ten mecz &quot;musi&quot; wygrać a Pescara chyba już pogodziła się ze spadkiem, no ale ...)
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było. Yar000 nie próżnuje i jak zawsze jestem pod dużym wrażeniem jego pracy.Co do kolegi tempozan to proponuję, żeby zajrzał tu nie za pół roku, a co najmniej za półtora.I pochwalił się swoimi dokonaniami.Co do programu -to że mecz Legii z Lechem nie wszedł-na polskich ligach raczej niczego nie da się zbudować.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Sprawdzam w tym momencie/porównuję te typy Algorytmu do typów przykładowej strony prognozującej wyniki Online vitisport.cz (jest chyba/podobno jakąś jedną z najsensowniejszych?) ...

Wg vitisport.cz:

Boulogne Cote D´Opale - AS Monaco, typ 1

LB Chateauroux - EA Guingamp, typ X2

FC Lustenau - TSV Hartberg, typ 1

TSV 1860 München (A) - FSV Frankfurt, typ 1X


Typy Algorytmu w świetle ww. przykładów były dokładniejsze (bo &quot;czyste&quot; typy) oraz bardziej trafne.
Witaj Yar000,
mam pytanie, czy ma zapis tej wersji algorytmu?

Wielkość próby jest niezwykle istotna (jak i zbioru uczącego), więc podobnie jak Kol. Bender przestrzegam przed pochopnym wnioskowaniem.

Pozdr
ziz99
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
... I jeszcze dramat Schweinsteiger&#39;a przy rzutach karnych ...

---

Dzięki Lajzon za tę deklarację ????

Użytkownicy, którzy otrzymają Algorytm będą oczywiście mieć prawo do korzystania z niego w ogóle a nie tylko do podawania typów ;)


--

Przy okazji, tak naprędce taki typek mi wyszedł na dziś (Algorytm nie typuje remisów już ... Hm. kto wie czy remisu nie będzie właśnie ...):

Polonia Bytom - Arka Gdynia 2 (4,10)

i jeszcze takie:

Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 2 (2,30)

AJ Auxerre - HSC Montpellier 2 (1,60)

FC Stade Rennes - Dijon Football Cote D´´or 1 (1,65)

FC Toulouse - AC Ajaccio 1 (2,15)
Oraz ten zapis (to prawdopodobnie ten sam).

Pozdr
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witaj ziz99.
Jesli przybliżysz mi nr cytowanych postów, byłoby mi lepiej szukać ... Jeżeli gdzieś w postach zawarłem nr wersji algorytmu to jest dość duże prawdopodobieństwo, że znajdę ten zapis. jeżeli w postach nie ma zawartego nr wersji algorytmu w odniesieniu do ww. spotkań, to niestety nie ma szans abym odnalazł zapis tego algorytmu.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Witaj ziz99.

Jesli przybliżysz mi nr cytowanych postów, byłoby mi lepiej szukać ... Jeżeli gdzieś w postach zawarłem nr wersji algorytmu to jest dość duże prawdopodobieństwo, że znajdę ten zapis. jeżeli w postach nie ma zawartego nr wersji algorytmu w odniesieniu do ww. spotkań, to niestety nie ma szans abym odnalazł zapis tego algorytmu.
Cześć,
posty 762 i 775.

Pozdr
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć,
posty 762 i 775.
Pozdr
Niestety,
to było wtedy, kiedy jeszcze nie opatrywałem wersji algorytmu konkretnymi oznaczeniami. I w postach z tamtego okresu także nic nie znalazłem.
To był miły czas &quot;pojedynku&quot; algorytmu z Człowiekiem.
Sam chciałbym dotrzeć do tego zapisu. Może kiedyś, uda mi się to, patrząc po datach utworzenia konkretnych plików ale pewnie będzie to bardzo trudne o ile w ogóle możliwe.
Pliki były wielokrotnie przeze mnie powielane, kopiowane.
Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ziz99, być może znalazłem algorytm mniej więcej z okresu, o którym wspomniałeś.
Ten przez Ciebie przypomniany, zapowiadał się wtedy chyba nieźle.
To był algorytm z usuniętymi typami remisowymi tak więc każdy potencjalnie szykujący się remis to dla tego algorytmu &quot;zabójstwo&quot;.

Dobrze, że przypomniałeś o tamtym etapie, bo pewnie warto. Wrzucę tutaj przy okazji parę typów. Niektóre niestety z niższych lig. Oczywiście, wskazań remisowych nie będzie.
Poza tym usunąłem &quot;stopniowanie&quot; prawdopodobieństwa w obrębie prognoz &quot;1&quot; i &quot;2&quot; a właściwie, zamieniłem je na zwycięstwa Gospodarzy albo Gości, bez jakiegokolwiek prawdopodobieństwa.
(To jest algorytm mniej więcej z tamtego okresu a w jakim stopniu zbliżony może być do tego algorytmu, o którym rozmawiamy ... Dokładnie nie wiem. Pewnie w bardzo dużym a może jest prawie taki sam. Prawie ;)).

10.05.2013 r.

FC Istres - Dijon FCO 2 ✅
FC Nordsjaelland - Odense BK 1 ✅
SG Sonnenhof Grossaspach - SC Pfullendorf 1 ✅
SSV Ulm 1846 - Eintracht Trier 2 ⛔
Zorya Lugansk - Metalist Kharkiv 2 ✅
Spartak Moscow - Samara Kryliya Sovetov 1 ⛔
FK Dukla Prague - FC Zbrojovka Brno 1 Mecz przełożono
FC Dundalk - Shelbourne Dublin 1 ✅

------
Jeśli nie będzie jakiejś szalonej fali remisów to można oczekiwać, że to ww. w większości wejdzie ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
------
Jeśli nie będzie jakiejś szalonej fali remisów to można oczekiwać, że to ww. w większości wejdzie ...
Jeśli w taki sposób opisuję prognozy wyników, to raczej rozsądnym byłoby gdybyście &quot;łapali&quot; szansę ;)
Ze zwykłego AKO:
Istres - Dijon
Nordsjaelland - Odense
Dundalk - Shelbourn
z(a)robiłem dzisiaj prawie 1k.
Polecam więc korzystanie z podobnych &quot;wspomagaczy&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przypominam,
nie ma remisów. Jeśli padną to du ... a zbita:

11.05.2013 r.
Werder Bremen - Eintracht Frankfurt 2 ⛔
Aston Villa - Chelsea FC 2 ✅
Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2 ⛔
AC Ajaccio - ES Troyes AC 1 ⛔
Juventus Turyn - Cagliari Calcio 1 ⛔
Ascoli Calcio 1898 - Ternana Calcio 2 ⛔
Modena FC - Vicenza Calcio 1 ⛔
Athletic Bilbao - RCD Mallorca 1 ✅
FK Pardubice - Sokolov 2 ⛔
SK Slovan Bratislava - MFK Ruzomberok 1 ⛔
DAC Dunajska Streda - FK Banik Ruzina 1 ⛔
FK Radnicki 1923 - Partizan Beograd 2 ✅
Radnicki Nis - FK Sloboda Point 2 ✅
Karlsruher SC - Hansa Rostock 1 ⛔
SV Babelsberg 03 - Wacker Burghausen 2 ✅
TSV Alemannia Aachen - VFB Stuttgart (A) 2 ⛔
----
Oczywiście (także przypomnę), w zestawie powyższym są zapewne mecze, które dla uczestniczących w nich drużyn stanowią spotkania &quot;o nic&quot; a dla innych to mogą być spotkania &quot;o życie&quot;. Algorytm oczywiście nie wychwyci takich niuansów. To domena zainteresowanych Graczy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Powyżej, zanosi się na masakrę ale m.in. i remisów chyba też troszkę było.
Edit:
np. ja, wrzuciłem kilka z powyższych spotkań, na system i tylko dlatego jestem na plusie.

----
Być może, wyniki powyższych spotkań, zakończą się względnie podobnym procentem trafień i nietrafień ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Własciwie, można powiedzieć, że remisy w dużym stopniu rozłożyły na łopatki ww prognozy.
---------------------------------------------------------------------------------------
Pamiętacie algorytm na remisy i dwójki?
Powspominamy ten algorytm ????

Na dziś w nocy:
Dep.Cali-Millonarios X ✅
Jun.Barranquilla-Tolima 2 ✅
Santa Fe-Chico X ⛔ Jakiś dziwny albo dramatyczny ten mecz ... Wynik 4:3, 9 żółtych kartek, 1 czerwona ... Nie weszło, szkoda.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Ostatnie 3-4 kolejki są raczej tylko dla spekulantów, matematyka zdecydowanie odpada.
Jeżeli to ten zapis, to warto się przyjrzeć tym typom na &quot;2&quot;-ki.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ostatnie 3-4 kolejki są raczej tylko dla spekulantów, matematyka zdecydowanie odpada.
Jeżeli to ten zapis, to warto się przyjrzeć tym typom na &quot;2&quot;-ki.
Niestety, nie jestem w stanie przysiąść nad tym ... Brak czasu. Faktycznie coś z tymi &quot;dwójkami&quot; chyba jest na rzeczy ...
Tymczasem wytnę &quot;jedynki&quot; z tego algorytmu po prostu. Pozostawię tylko &quot;dwójki&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]

Dep.Cali-Millonarios X ✅
Jun.Barranquilla-Tolima 2 ✅
Santa Fe-Chico X ⛔ Jakiś dziwny albo dramatyczny ten mecz ... Wynik 4:3, 9 żółtych kartek, 1 czerwona ... Nie weszło, szkoda.
Mam nadzieje, że się przydało komuś. Wstawiłem mecze w system więc jestem na plusie a konkretnie ugrałem 2x więcej niż wynosił wkład.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze raz, typy starego algorytmu na remisy i &quot;dwójki&quot;:
Na dzisiejszą noc:
Cobreloa-Palestino X ⛔
Colo Colo-O Higgins 2 ✅
Edit:
jeśli ktoś wysłał systemem, to przynajmniej nie stracił.
 
Do góry Bottom