>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
19.01.2013 r.
Cypr Marfin Laiki League

(42) Apoel Nicosia - AC Omonia Nicosia 1 ⛔ (1:1)
(45) AEK Larnaca - NEA Salamina Famagusta 1 ⛔ (1:2)
Szkocja Premier League
(22) St. Mirren - Ross County 1 ⛔ (1:4)
(66) Celtic Glasgow - Heart of Midlothian 1 ✅ (4:1)
(48) Hibernian FC - Dundee FC 1 ⛔ (1:1)

(29) Inverness Caledonian Thistle - Aberdeen FC 1 ✅ (3:0)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... No ok. Wolę pracować nad tym co wypracowałem do tej pory ???? , czyli algorytmami posiadającymi odniesienie do jakiejś istotnej, kilkusetmeczowej próby.
---
Ciekaw jestem, czy nadal dobrze spisuje się program w wersji 9.0.0.?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Cały czas mając nadzieję, na &quot;odseparowanie&quot; meczów remisowych od reszty
A może zagrać z podpórką? Yar000 a jaki Ty właściwie stawiasz cel przed tym algorytmem? Jaki ma osiągnąć yield, jaką skuteczność na jakiej próbie i ile mu brakuje?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
A może zagrać z podpórką? Yar000 a jaki Ty właściwie stawiasz cel przed tym algorytmem? Jaki ma osiągnąć yield, jaką skuteczność na jakiej próbie i ile mu brakuje?
Bender7, jak na razie to tylko są moje eksperymenty ze schematem tego algorytmu. Zupełnie bez żadnej podbudowy w postaci prawdziwej próby ... Próbuję &quot;strzelać&quot; nim, po kilkanaście meczów. Jednak, na bardzo poważnie nie chce mi się do tego usiąść.
Mając za sobą te kilkadziesiąt stron ???? w tym wątku, nie chciałoby mi się teraz zaczynać czegoś nowego na bardzo poważnie. Psychicznie nie jestem do tego przygotowany.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wiem, że niektóre mecze już trwają ale wrzucam bo mi się przypomniało, że to wyciągnąłem nie wiem już z którego algorytmu ???? na dzisiaj.



Anglia, 2 liga

Burnley - Birmingham 1 ⛔ (1:2)
Wolverhampton - Blackpool 1 ⛔ (1:2)
Niemcy, 1 liga
Ein. Frankfurt - Hoffenheim 1 ✅ (2:1)

Remisy:
Anglia, 3 liga

Leyton - Notts County
Włochy, 2 liga
Empoli - Novara ⛔ (0:2)
Spezia - Verona ⛔ (0:1)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W przypadku ww. włoskich remisów, prognoza stanowiła &quot;X2&quot; no ale, zaryzykowałem &quot;czysty&quot; remis. :sad:. Mogło się udać ... Remis angielski też miał podpórkę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam.
w związku z ustaniem możliwości zamieszczania programu &quot;typującego&quot; na wiadomej domenie internetowej, ustała tym samym możliwość (dokładnie w tym momencie) pobierania tego programu z tejże wskazanej domeny.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yar000, czyżby projekt został zaniechany?
Ziz99, lepsze jest czasem wrogiem dobrego ????
Na dziś, zatrzymałem się na tym etapie, który został opisany w ostatnich postach.
--
Mam nadzieję, że wersja programu, na której się zatrzymaliśmy jest pomocna Kolegom. W trudzie typerskim ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Załączyłem do algorytmu opcję value. Teraz dodatkowo należy wpisać wysokość kursu i przewidywane w procentach prawdopodobieństwo.
To jest kolejny ogranicznik zmierzający do trafienia wyniku zdarzenia.
Jeśli program będzie &quot;chciał&quot; wygenerować wynik a zostanie zastopowany informacją, iż nie jest to valuebet - wynik w konsekwencji nie zostanie wygenerowany.
Zostały też usunięte typy z podpórkami.

Nie wiem jednak czy to i jak to w praktyce (za)działa.
-----------
Na dzisiaj:
2. Dania
Bronshoj-Hjorring Typ: 1
Edit:
i nic z tego, 0:0 ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W zw. z powyższym, zrobię taką rzecz nad którą już myślałem wcześniej ...
W opisywanej opcji valuebetowej, ustawię &quot;na sztywno&quot; absolutnie minimalne wg mnie prawdopodobieństwo trafienia prawidłowego wyniku, jakie zapewnia program. Będzie to 51%.
Przy okazji, takowe rozwiązanie wykluczy niższe kursy niż 1.97.
----------------------------------------------------------------
Edit:
rozumiecie o czym napisałem?
W przypadku meczu Bronshoj-Hjorring,
&quot;valuebetowa&quot; zaledwie 60 kilkuprocentowa możliwość wygranej gospodarza przy kursie 1.60, nie zablokowała wygenerowania przez program typu: 1.
I był to typ, okazało się nietrafiony.
Muszę założyć, że prawdopodobieństwo trafienia wyniku przy pomocy tego programu to więcej niż 50%. Są to przecież mecze wyselekcjonowane przez program tak więc inne założenie podważałoby sens istnienia programu.
Meczów będzie on typował jeszcze mniej, bo będzie jeszcze większe &quot;sito&quot; ale to chyba dobrze.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Schemat więc będzie taki:
- program poprzez swoje dotychczasowe &quot;sita&quot; generuje wynik,
- dodatkowe &quot;sito&quot; valuebetowe (z ustawionym &quot;na sztywno&quot; prawdopodobieństwem 51%), które dodałem do programu, przepuszcza dalej ten wynik albo go blokuje.

Do tej pory, wcześniejsze wersje algorytmu działały absolutnie niezależnie od informacji o kursach.
Teraz, też tak będzie ale z jedną różnicą: wygenerowany wynik sprawdzony zostanie jeszcze dodatkowo, opcją &quot;value&quot; (zawierającą &quot;sztywne&quot; prawdopodobieństwo).
Realnie, i bez filozofii konsekwencja jest taka,
że odrzucony zostanie każdy mecz z kursem niższym niż 1.97.
(Dlaczego 1.97? 0.51 x 1.96 = 0.9996 czyli mniej niż jeden).
Pewnie, że istnieją wahania kursów lub różnice kursowe bo każdy bukmacher będzie miał swój.
&quot;Sztywne&quot; prawdopodobieństwo wykluczy subiektywną, ludzką ocenę zdarzenia.
Mecz bowiem został już wcześniej sprawdzony przez program, zweryfikowany, zaakceptowany i dlatego przyjmujemy, że prawdopodobieństwo (każdego meczu, w ten sposób zweryfikowanego pozytywnie!) wynosi 51%.
W odniesieniu do przedstawionego powyżej spotkania Bronshoj-Hjorring
nieprawidłowo określiłem prawdopodobieństwo. I mecz nie &quot;wszedł&quot;. Gdyby było &quot;na sztywno&quot; ustawione 51% to wynik nie zostałby wygenerowany.
0.51 x 1.6 = 0.816
Program odrzuciłby to spotkanie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
&quot;Odwiecznym&quot; pytaniem przy valuebetach jest: skąd wziąć prawidłowe prawdopodobieństwo?
Jak je oszacować?
Prawdopodobieństwo otrzymujemy dzięki pomocy mojego programu ????
Może to i dosyć proste albo i prostackie ale innego pomysłu na dziś, nie mam.
------------------------
Jakieś opinie o tymże koncepcie?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W programie pozostawiłem jedynie &quot;czyste&quot; typy (pewniaki) oraz &quot;czyste&quot; remisy.
Tym bardziej jest on ograniczony.
Można w tym momencie spokojnie przyjąć, że jest to program typujący valuebety.

Nadarzyła się dziś okazja do sprawdzenia tego co stworzyłem. Niestety, materia delikatna bo wskazuje możliwy remis:

1. Węgry

Pecs-Gyoer X 0:2 ⛔ ... i trzy czerwone kartki w meczu
Stworzyłem na użytek tego programu sześciostopniową skalę value, gdzie 6 stanowi najwyższy stopień value.
Tenże remis w ww. spotkaniu ligi węgierskiej otrzymał stopień value &quot;3&quot;.

Z dodatkowych funkcji, które już znacie można dopowiedzieć, że Gospodarz strzeli bramkę⛔ i Gość strzeli bramkę✅.
----------------------------------
1. Chile
U.La Calera-A.Italiano 1 3:3 ⛔
stopień value: 2
Gospodarz strzeli bramkę✅.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niestety, ostatnio z algorytmem pracowałem dosyć dawno i wiele rzeczy zapomniałem a kilka mi się pomieszało.
Między innymi, tak zwane &quot;typy ryzykowne&quot; a oznaczane czasem wykrzyknikami.
Nie mam ich teraz oddzielonych od typów &quot;nieryzykownych&quot;.
Wydaje mi się (?), iż takim ryzykownym typem byłby teraz:

1. Irlandia

Dundalk-Limerick 37 1 2:2 ⛔
stopień value: 1
Gospodarz strzeli bramkę✅, Gość być może strzeli bramkę✅.

I w zasadzie, mecz ligi chilijskiej, o którym było wcześniej, także należy - jak teraz już się trochę połapałem - do tych &quot;ryzykownych&quot; ...

Nie wiem, czy zdecyduję się na rozdzielanie typów ryzykownych od nieryzykownych. Być może się nie zdecyduję.
----------------------------------------------------------
Przypominam Wam, iż typy, które podaję, mają przyporządkowane kursy nie mniejsze niż 1.97.
I to jest chyba pozytywne dosyć.
----------------------------------------------------------
Przypominam, że remisy to sprawa trudna. Znacie specjalistów od remisów? :grin:
1. Japonia
Tosu-Shimizu 1 0:1 ⛔
stopień value: 1
Gospodarz strzeli bramkę⛔.
1. RPA
Moroka-Bidvest W. X 1:1 ✅
stopień value: 2
Gospodarz strzeli bramkę✅, Gość strzeli bramkę✅.

2. Francja

Lens-Sedan X 2:2 ✅
stopień value: 3
Gospodarz strzeli bramkę✅, Gość strzeli bramkę✅.
3. Włochy B
Gubbio-Avellino X 2:3 ⛔ Byłoby ok, gdyby nie pech w 81 min. :grin:
stopień value: 2
Gospodarz strzeli bramkę✅, Gość strzeli bramkę✅.

3. Francja

Vannes-Red Star X 0:0 ✅
stopień value: 3
Gospodarz strzeli bramkę⛔. O Gościu nie wiem nic, czyli albo też strzeli albo żadna z drużyn nie strzeli ????

-----------------------------

Żałuję, że tak dużo typów remisowych. To temat dla mnie &quot;śliski&quot; i pewnie nie będzie stanowił o powodzeniu lub niepowodzeniu tego eksperymentu.
----------------------------------------------------------------------------------------------
To tyle ode mnie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yar000;3508374 [... napisał:
Znacie specjalistów od remisów? :grin:
[...]
... a zapomniałem, że to przecież ja ;)
----
Nawet bez tej opcji &quot;valuebetowej&quot; program wygenerowałby te remisy. Dlaczego?
Dlatego, że ich kursy są (i kursy dotyczące w przyszłości innych meczów remisowych będą w zasadzie zawsze) wyższe niż 1.97.
Opcja z remisami została przepisana do obecnego algorytmu, z algorytmu 9.4.1.
(Nie szukajcie, nie znajdziecie tego algorytmu - w każdym razie, jest nieaktywny).
Poza tym, raz jeszcze chyba oddzielę typy &quot;ryzykowne&quot; od &quot;nieryzykownych&quot; po to, aby &quot;nieryzykownych&quot; nie grać.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Widzę, że nikłe zainteresowanie tematyką. Co za utopia, hę? ????
Mam nadzieję (to chyba nieodpowiednie słowo), że ktoś skorzystał z wygenerowanych i przedstawionych tutaj typów remisowych. I wrzucił np. w system 3/4.
I teraz się cieszy.

----
Dzisiaj wyłączyłem prawie całkowicie, opcję wysyłania do mnie PW więc
jeśli są jakieś pytania odnośnie aktualnej tematyki, to proszę zadawać tutaj, w wątku.
-----------
Edit:
prawdopodobnie ważny będzie &quot;stopień&quot; value.
Stopień &quot;1&quot; będzie rzutował negatywnie na wynikach coś mi się wydaje ...
 
Do góry Bottom