>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zatem bruins odpuszczam. Sharks i pingwiny mam,
Jeszcze jedna drużyna potrzebna, proszę o porady
Pamiętaj to jest najlepsza liga na świecie hokeja, tu nawet ekipa Flames może namieszać, jak to miała w zwyczaju że wygrywała z ekipami z górnej półki. Możesz sobie jeszcze dorzucić Lawiny, też mają swoje przebłyski... Ja i tak będę stawiać zupełnie inaczej, z resztą zobaczycie ;).
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jak inaczej? Na remisy? Na under over ?
Nie będę sie tu za bardzo rozpisywać, nad systemem moim stawiania .. ale niektóre podobne tematy możesz znaleźć w ostatnim sezonie, nie zawsze stawiałem na overy w meczu ani na wygrane ani na remisy...
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
tak myslalem bo szukam i szukam ale chyba bedzie lipa ????
być może kiedyś zobaczymy w głównych sportowych kanałach NC+.
Skąd to wiem? Kiedyś z nudów oglądałem golf na Canal+Sport i wtedy panowie komentatorzy zaczęli rozmawiać o sportach jakie oferują, któryś wspomniał że jeszcze nie mieli NHL ale być może to niedługo się zmieni. Miejmy nadzieję że przyszły sezon obejrzymy w polskiej telewizji z polskim komentarzem ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dlatego polecam kupic na nhl.com pakiet co prawda za dolarki, ale tam jest kapitalna jakosc, mozna sobie zmeniac w zaleznosci od sprawnosci laptopa ja osobiscie ogladam na najwyzszych obrotach i sie delektuje ;) POLECAM !
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dlatego polecam kupic na nhl.com pakiet co prawda za dolarki, ale tam jest kapitalna jakosc, mozna sobie zmeniac w zaleznosci od sprawnosci laptopa ja osobiscie ogladam na najwyzszych obrotach i sie delektuje ;) POLECAM !
Nic mi nie pisałeś o tym .. możesz linka i szczegóły .. ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nic mi nie pisałeś o tym .. możesz linka i szczegóły .. ;)
Już się poprawiam, trzymaj linka https://gamecenter.nhl.com/nhlgc/secure/gclsignup?spf=false !

74,95$ na cały sezon ! ;) jakość extra zawsze , głośność , no jest czym się zachwycać ! nie to co na piratach.. ani na bukach , tu jest co oglądać i krążek widać ???? ja zawsze mialem z tym problem, jak jeszcze 2 lata temu na piratach ogladalem ..
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Już się poprawiam, trzymaj linka https://gamecenter.nhl.com/nhlgc/sec...gnup?spf=false !
74,95$ na cały sezon ! jakość extra zawsze , głośność , no jest czym się zachwycać ! nie to co na piratach.. ani na bukach , tu jest co oglądać i krążek widać ja zawsze mialem z tym problem, jak jeszcze 2 lata temu na piratach ogladalem ..
Jak już kasa dojdzie od razu to mam aktywne ? nic więcej robić nie muszę ? .. Podziękował z góry za info ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jak już kasa dojdzie od razu to mam aktywne ? nic więcej robić nie muszę ? .. Podziękował z góry za info ;)
tylko sie oczywiscie rejestrujesz, przelewasz im kase i ogladasz ! ;)

przekonasz sie , jest roznica .. ja to przerzucam z laptopa na plazme sobie i ogladam a potem znowu chodze nieprzytomny , ale warto ???? a w sobote w nocy Pingwiny z Kaczorami :!:
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
tylko sie oczywiscie rejestrujesz, przelewasz im kase i ogladasz !
przekonasz sie , jest roznica .. ja to przerzucam z laptopa na plazme sobie i ogladam a potem znowu chodze nieprzytomny , ale warto a w sobote w nocy Pingwiny z Kaczorami
Tak rano to wykonam wszytko ???? no jak polecasz to wchodzę w to ! Co do tych nocek wiadomo jak jest ;) nie śpię , bo oglądam NHL no ale praca pracą , ale jak PP grają to obowiązek oglądać ! ???? już z piątku na sobotę bym powiedział ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tak rano to wykonam wszytko ???? no jak polecasz to wchodzę w to ! Co do tych nocek wiadomo jak jest ;) nie śpię , bo oglądam NHL no ale praca pracą , ale jak PP grają to obowiązek oglądać ! ???? już z piątku na sobotę bym powiedział ????
Jak byl rok temu final Pucharu Stanleya i graly Jastrzebie, to musialem wolne sobie wziac, bo Hawks, to moja druga ulubiona ekipa ???? !
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Też wykupiłem i oglądałem już 2 mecze przedsezonowe. Dziwne bo niektóre się dało niektóre nie :p ale normalne napewno będa hulały wszystkie. Mało tego, oprócz video live jest dostęp do szczegółowego skrótu bądź całego meczu z archiwum kiedy tylko dusza zapragnie ???? Co za tym idzie, będzie można wnikliwiej analizować i trafiać w typy ???? A Kaczek z Pingwinami też sobie nie odpuszczę ????
 
Do góry Bottom