>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Sezon jak widzę rozpoczyna się 21. września, a nie w październiku... to tak gwoli ścisłości ????
źle widzisz, bodaj 21 września rozpoczyna się preseason czyli sparingi a liga startuje 9 października (mogłem pomylić się o dzień czy dwa bo piszę z pracy z telefonu) ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jak tam panowie ? za niecały miesiąc rusza nasza ukochana liga , najlepsza hokeja ;) jak nastroje ?

:jupi: będzie się działo , znowu zerwane noce i mecze do rana ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +34
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Jeszcze kilka dni i ruszamy ! W końcu już się nie mogę doczekać moich pingwinów i nie przespanych nocy :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Panowie, powiedzcie mi, czemu gamecenter pisze że kosztuje 75 dolców a jak daje przez paypala to mi każą zabulić stówe?
Dalej masz ten sam problem ? bo ja ostatnio mam problem i nie mogę w ogóle coś tego zapłacić.... mimo że na koncie pieniądze są...
Jeszcze nie cały tydzień i ruszamy pełną parą !
/ JUŻ DZIAŁA ;) !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
snice 457

snice

Użytkownik
Pewnie kolega szuka drużyny co będzie mógł grać progresją np co mecz będzie stawiał na remis itp itd ...
Ja osobiście myślę że chodzi mu o ekipę &quot;niedocenianą&quot; , wzmocnioną na której można złapać teoretycznie lepszy kurs ponieważ tampa jakoś nie wybija się remisami ponad przeciętność ????
 
B 0

bailamos

Użytkownik
Przepraszam za nie sprecyzowanie pytania. Chodzi jakie drużyny w tym sezonie warto progresjowac na ich wygraną. (Zeby zminimalizować wysoki stopień progresji). Chcę wybrać 3 drużyny ktore mają największe szanse na wysokie miejsce w tabeli i progresjowac ich zwycięstwa bez dogrywki czyli kursy 2.30 - 3. Po pre seasonie widać ze tampa bay daje radę ale wiadomo to tylko sparingi. Proszę o propozycje drużyn i serdecznie pozdrawiam
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chcę wybrać 3 drużyny ktore mają największe szanse na wysokie miejsce w tabeli i progresjowac ich zwycięstwa bez dogrywki czyli kursy 2.30 - 3.
San Jose Sharks , Pittsburgh Penguins , Bruins (oczywiście jeśli grają w delegacji, bo kursy na nich w domu są znacznie mniejsze, ale może do 2,20 2.30 się znajdzie na te trzy ekipy)
Oprócz tego w domu to możesz jeszcze Kojoty spróbować, nie zapominajmy o Błyskawicach, no i o Capitals ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
snice 457

snice

Użytkownik
San Jose Sharks , Pittsburgh Penguins , Bruins (oczywiście jeśli grają w delegacji, bo kursy na nich w domu są znacznie mniejsze, ale może do 2,20 2.30 się znajdzie na te trzy ekipy)

Oprócz tego w domu to możesz jeszcze Kojoty spróbować, nie zapominajmy o Błyskawicach, no i o Capitals ;)
Sharks odradzam jako ich fan ???? U siebie powinni grac na poziomie ale mam dziwne przeczucie że w tym sezonie może być spadek formy i wyjazdy mogą wyglądać dosyć średnio
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sharks odradzam jako ich fan ???? U siebie powinni grac na poziomie ale mam dziwne przeczucie że w tym sezonie może być spadek formy i wyjazdy mogą wyglądać dosyć średnio
Wszystko możliwe, aczkolwiek niekonieczne.. 2 lata temu to były bestyje na wyjazdach.. zobaczymy.. nie mogę sie doczekać rozpoczęcia sezonu, bo ten pre season to tylko małe przygotowania jeszcze nie prawdziwe do końca granie na pełnych obrotach
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Nhl jest ligą nieobliczalną. Dlatego któryś z Twoich wymienionych pewniaków Cię zawiedzie. Jeśli chcesz się bawić w tą progresję, wybierz 1-2 zespołów, a nie wszystkich liderów tamtego sezonu. Zwłaszcza dlatego, że w tym roku pozmieniało się tutaj bardzo dużo. Ja bym się strzegł Bruins. Bardzo mnie tu coś śmierdzi. Ale jak widzisz - opinie każdego są inne, wybór należy do Ciebie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Na bruins i sharks i pingwiny zagram na pewno a co sądzicie o Anaheim ducks la Kings i blackhawk , warto?
Pomimo kilku naprawdę fajnych zawodników Bruins mają niewiele do zaoferowania. Ponadto w ogóle się nie wzmocnili a drużynę opuścilł Iginla a także ciekawi obrońcy Boychuk i Meszaros.

Ja myślę że w tym roku będą się liczyć Stars ze względu na ciekawe wzmocnienia i Canucks ze względu na generalny remont który powinien im wyjść na dobre.
 
Do góry Bottom