>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Jakbyście mieli stawiać, zwycięzcę Stanleya w przyszłym sezonie, to w kim upatrujecie faworyta? Dajmy na to macie 800 złotych do rozdysponowania na kilka najbardziej prawdopodobnych wg Was drużyn. Betsson w kursach zdecydowanie niszczy konkurencje i wystawia fajne kursy. To tylko zabawa i takie stawianie raczej nie ma sensu, ale ja bym chyba celował w coś takiego:
Chicago 9.00 betsson - 100 zł
Pittsburgh 11.50 betsson - 100zł
Anaheim 14.50 betsson - 150 zł
Colorado 20.00 betsson - 150 zł
Minnesota 25.00 betsson - 100 zł
Tampa 25.00 betsson - 100 zł
Dallas 35.00 betsson - 100 zł
Te zespoły wyglądają wg mnie najbardziej realnie. Pozostałe po tym sezonie i transferach na chwile obecną osłabiły się, lub nie ruszyły z miejsca. Bluesmanów wykluczyłem mimo bardzo dobrej ekipy, ale czuję że będą mieli problemy w bramce, jako że nie mają na tym stanowisku stałego pewnego goalie. Wykluczyłem również LA ponieważ wiadomo że po wygranej chęć uniesienia pucharu po raz kolejny z rzędu jest mniejsza od tego &quot;pierwszy raz od paru lat&quot; lub &quot;pierwszy raz w historii&quot;. Reszta faworytów zrobiła wątpliwe progresy. Stawiałbym na tą 7, ze wskazaniem Anaheim i Colorado ;)
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Jak takie dla zabawy, to jeszcze może przyłóż sobie Bruins. ;)
jako sympatyk Bruins muszę stwierdzić że to będzie rok posuchy, żadnych znaczących wzmocnień a nawet osłabienia. Jedyną szansą Bruins na dojście daleko jest słaby wschód ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Właśnie Boston wsadziłem do tego wora drużyn, które eliminuję. Kłopoty finansowe sprawiły, że do klubu nie dołączył chyba nikt, a z zespołem pożegnał się Iginla, Thornton. Pozbyli się też dobrze zapowiadającego się Chada Johnsona. Cały ciężar na bramie ma spaść na Raska?
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Właśnie Boston wsadziłem do tego wora drużyn, które eliminuję. Kłopoty finansowe sprawiły, że do klubu nie dołączył chyba nikt, a z zespołem pożegnał się Iginla, Thornton. Pozbyli się też dobrze zapowiadającego się Chada Johnsona. Cały ciężar na bramie ma spaść na Raska?
nie nie, ma przyjść jakiś zastępczy goalie ale nie pamiętam nazwiska. W każdym bądź razie wiadomo, Rask to czołówka ligi ale na przełomie całego sezonu będą pojawiały się urazy czy spadki formy. Jednak jak oglądałem większość spotkań Bruins w tamtym sezonie, Tuukka ratował Boston wielokrotnie a przy niedoświadczonym zmienniku może spaść na niego za duży ciężar. Przydałby się taki Jones z Kings ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Na końcu języka mam tego zastępczego goalie ;). Mimo tego, że jeszcze nikt do nich nie dołączył, to dalej są silnym zespołem którym potrafią na prawdę wiele zdziałać. Rask też miał swoje przestoje, ale i swoje dni konia, gdzie wyłapywał wszystko. Nie miej jednak ja bym ich tak od razu nie skreślał, mimo że nie podobała mi się ich gra w playoff jak rozgrywali mecze z Detroit. Faule za faulami... cóż taki sport, ale przepadać za nimi nie przepadałem to i teraz też nie będę ale ekipą są mocną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Panowie... jeszcze &quot;tylko&quot; dwa bite miesiące i powracamy za ocean ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Wszystko wskazuje na to, ze w nadchodzacym sezonie aplikacja Game Center bedzie kosztowala jedyne 75 dolarow. Osoby korzystajace przedluzaja, a osoby chcace wkrecic sie w temat odpuszczaja jeden kupon i inwestuja w GC. Wprawdzie po ostatnich PO i problemach z odbiorem (plus buractwo w obsludze klienta) mialem ochote pokazac im srodkowy palec i przerzucic sie na hockeystreams, to ostatecznie zdecyduje sie zaufac im po raz kolejny.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Wszystko wskazuje na to, ze w nadchodzacym sezonie aplikacja Game Center bedzie kosztowala jedyne 75 dolarow. Osoby korzystajace przedluzaja, a osoby chcace wkrecic sie w temat odpuszczaja jeden kupon i inwestuja w GC. Wprawdzie po ostatnich PO i problemach z odbiorem (plus buractwo w obsludze klienta) mialem ochote pokazac im srodkowy palec i przerzucic sie na hockeystreams, to ostatecznie zdecyduje sie zaufac im po raz kolejny.

cena to 75 dolców za cały sezon z PO i finałami? To bardzo atrakcyjna cena ????
powiedz mi jeszcze jaką metodą najlepiej wpłacić bo czytałem że z paypalem są problemy i że najlepiej kartą kredytową. To prawda? Nie mam karty kredytowej i nie chcę zakładać specjalnie dla tej jednej transakcji...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
cena to 75 dolców za cały sezon z PO i finałami? To bardzo atrakcyjna cena ????
powiedz mi jeszcze jaką metodą najlepiej wpłacić bo czytałem że z paypalem są problemy i że najlepiej kartą kredytową. To prawda? Nie mam karty kredytowej i nie chcę zakładać specjalnie dla tej jednej transakcji...
Spokojnie normalną kartą również opłacisz, Visa czy MasterCard nie ma problemu ???? ja już opłacałem MLB/NHL po kilka sezonów wstecz i ngdy nie było problemu z opłatą. Najlepsza opcja była w zeszłym roku gdy można było rozbić na 5 rat i każdego miesiąca schodziło 20$ z konta ;)
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Spokojnie normalną kartą również opłacisz, Visa czy MasterCard nie ma problemu ???? ja już opłacałem MLB/NHL po kilka sezonów wstecz i ngdy nie było problemu z opłatą. Najlepsza opcja była w zeszłym roku gdy można było rozbić na 5 rat i każdego miesiąca schodziło 20$ z konta ;)
no to w tym roku też można ale jest to 15$ ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Sezon jak widzę rozpoczyna się 21. września, a nie w październiku... to tak gwoli ścisłości ????
A GameCenter to wydatek niecałych 100 USD w płatności na raz lub 5 x po niecałe 20 USD. Warto zauważyć że ceny są niższe niż zawsze, a do tego widzę że pojawiła się możliwość opłaty za pośrednictwem PayPal co już eliminuje problemy z brakiem wypukłej karty itp. (czasami odrzucało mi płatność, np na ESPN).
PS: Osoby zaangażowane w Fantasy, mogłyby zarzucić wstępny termin draftu ????
 
Do góry Bottom