>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

stardog 250

stardog

Użytkownik
Przed meczem nr 1 obstawiałem 4-2 w serii dla Habs. Jak to się wszystko szybko zmienia. Byłem zdania, że jeśli Canadiens wyeliminują Boston to zagrają w finale. Teraz taki pewien nie jestem, ale jeszcze nic strconego. Na plus Montrealu zaliczam to, że zawsze dobrze grało im się z NYR i mimo wszystko fakt, że lepiej grają (a może lepsze osiągają wyniki) kiedy nie są faworytem. Po stronie NYR największym plusem jest dla mnie Heniek. Canadiens muszą niedobory z tyłu zrekompensować forecheckingiem i determinacją, narzuceniem swojego rytmu od samego początku (tak jak to było w serii z Bruins - wyłączając może słaby mecz nr 5). Nie wiadomo jeszcze czy zagra Budaj, czy Tokarski. Budaj miał świetny okres w tym sezonie zastępując Price&#39;a (ale po Olimpiadzie złapał ogromny dół), Tokarski zagrał ledwie kilka spotkań w lidze z czego 2-3 w tym sezonie i grał bardzo dobrze (pamiętam, że w SJ zagrał kapitalny mecz zmieniając Budaja). Wbrew pozorom postawiłbym dzisiaj na Tokarskiego licząc na szczęście nowicjusza ???? .
ps. To prawda, że NYR lepiej weszli w mecz, ale w drugiej tercji gra się mocno wyrównała i mogło być różnie gdyby Carey zasygnalizował kontuzję i zjechał z lodu. Byłby zupełnie inny mecz gdyby 2 tercja zaczęła się od stanu 1-2
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Z całym szacunkiem dla Budaja czy Tokarskiego, ale to jeszcze nie ta liga. Owszem mogą zagrać 1-2 bardzo dobre mecze, ale prędzej czy później ujdzie z nich powietrze. Po pierwsze są całkowicie bez rytmu meczowego, po drugie Budaj nigdy super rewelacyjnym bramkarzem nie był, owszem jest to dobry zmiennik, ale numer 1 w tak ważnej rywalizacji, szczerze wątpię. Carey jaki był taki był, ale nan iego można było liczyć i on również w tych PO pokazywał się już wiele raz ze świetnej strony.
Inna sprawa, że NYR poczuł zew krwi, taka skuteczność w PP ???? przebudzenie nawet Nash&#39;a to mogą być bardzo złe sygnały dla Habbs. Dopóki Nash grał swoje lelum polelum nie było o czym rozmawiać, ale teraz widać że Martin jest w mega gazie, McDonaugh podczas PP zachowuje się jak stary wyjadacz, a jak do tego jeszcze dołączy Nash ze swoją skuteczną rączką to w mojej ocenie MTL będzie pozamiatany. Żeby nie było, nie odbieram szans Habbs, ale w tym momencie mają spory problem, trzymam kciuki aby się podnieśli bo seria może być konkretna.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Ja też nie twierdzę, że nie mają problemu, ale sądzę że mimo straty Price&#39;a są w stanie tę serię wygrać. Kluczem do tego musi być agresywna gra z przodu bo za plecami nie ma już gościa który potrafi ukraść mecz. Wraca Galchenyuk i robi się większe pole manewru. Szkoda, że Vanek gra padakę, na niego już nie liczę, ale pobudka Maxa byłaby wskazana. Ciągle uważam, że special team po stronie MTL. Oby dziś Tokarski pokazał się z takiej strony jak Gibson w swoim debiucie w PO. Mecz od którego zależą losy serii - w sumie ten mecz to elimination game. Boję się trochę o to na co zwracają uwagę komentatorzy i co widać gołym okiem - brak szybkości pary Emielin - Markow
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Tempo meczu powala. Strażnikom wychodzi prawie wszystko i prowadzenie po dwóch tercjach powinno być znacznie wyższe niż 3:1. Aż miło się ogląda rozgrywane przez nich przewagi. Oczywiście nie można pominąć Heńka, który dzisiaj łapie takie krążki, że głowa boli! Czekam na jeszcze bardziej rozjuszonych Habs w trzeciej tercji!
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Aż miło się ogląda rozgrywane przez nich przewagi.
I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno mieli serię prawie 40 spotkań bez gola w PP, na dodatek tracili bramki. Czasem wystarczy drobna zmiana, a różnica może być kolosalna.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Z taką formą jaką mają teraz Strażnicy, możemy stwierdzić że mimo że to już 2 mecze są za nami, są głównymi pretendentami do finału po Puchar Stanleya.. Nash przebudzony, dwa mecze z Habs już dwa gole, dziś w nocy jedna bramka dwa strzały... under w meczu wszedł ???? ale St Louis, przechodzi samego siebie, pewnie świętej pamięci Matka, dodaje mu mnóstwo sił bo gra kapitalnie... Nie miej jednak strata podstawowego bramkarza, może być bardzo bolesna.. Zawsze trudno się gra w Montrealu, zawsze trudno się ten teren zdobywa, ale póki co Strażnicy przechodzą to bardzo obiecująco... ale nie liczę, że będzie to dla nich mimo wszystko spacerek i przejdą jak burza te mecze, wygrywając serie gładko 4:0 Montreal jeszcze ostatniego słowa nie powiedział, tak myślę.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jastrzębie wyrównują stan rywalizacji z Królami i czekamy na game 7 !
To co Kane wyprawia, kiedy maja nóż na gardle jego ekipa to jest po prostu miazga !
Genialny mecz, genialne widowisko czekam na ostatni mecz i liczę na Hawks w finale ! :cool:
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Po raz kolejny Kings pozytywnie mnie zaskoczyli i pokazali, że mają wielki charakter. Przyznam szczerze, że byłem pewien, iż porażka w game 6 przekreślała awans Kings. Świetna seria, świetna gra obu ekip. Mam nadzieję, że Kings dadzą radę z Rangersami, choć tu też pewnie będą ogromne emocje i kto wie, czy też nie będzie siedmiu spotkań.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Jak wszyscy wiedzą, John Tortorella nie sprawdził się w roli trenera Vancouver Canucks i w sezonie 2013-14 nie zakwalifikowali się oni do playoffów. Został więc zwolniony.
Na jego miejsce wskakuje Willie Desjardins, który w tym sezonie wygrał z drużyną AHL - Texas Stars, puchar Caldera. Mało to, jego podopieczni wygrali również Robert W. Clarke Trophy.
Więcej poczytać o tym Panu można tutaj:
http://canucks.nhl.com/club/news.htm?id=723432

 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nagrody za ostatni sezon przyznane i z tego co widzę to Yem pomylił się tylko w jednej kwestii (Mark Messier Leadership NHL Award - Kopitar), ale i tak ogromny szacunek za podanie na talerzu tylu &quot;peffek&quot; ????
Tutaj link do typów Yem: http://forum.bukmacherskie.com/f274/nhl-2013-2014-stanley-cup-playoffs-106470-4.html#post4457865
a tutaj link do wyników ;)
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=723762&amp;amp;navid=DL|NHL|home
Chciałem wszystkim podziękować za czynny i bierny udział w ostatnim sezonie, ja jako opiekun działu jestem zadowolony z aktywności i mam nadzieję że w kolejnym sezonie będzie jeszcze większa, oby nie mniejsza ???? JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKUJE DLA WSZYSTKICH ????

Na tematy przedsezonowe piszemy w tym temacie, w swoim czasie oczywiście powstanie temat na nowy sezon ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Nagrody za ostatni sezon przyznane i z tego co widzę to Yem pomylił się tylko w jednej kwestii (Mark Messier Leadership NHL Award - Kopitar), ale i tak ogromny szacunek za podanie na talerzu tylu &quot;peffek&quot; ????
Tutaj link do typów Yem: http://forum.bukmacherskie.com/f274/nhl-2013-2014-stanley-cup-playoffs-106470-4.html#post4457865

a tutaj link do wyników ;)
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=723762&amp;amp;navid=DL|NHL|home
Nie do końca Yem pomylił się w tym jednym typie, z tego co pamiętam w tej kategorii były tylko 3 propozycje na Betssonie co zresztą widać po analizie w tej kategorii. Nominowani na Betssonie byli Toews, Getzlaf i Brown tak więc to chyba zwrot ;)


P.S. za bardzo uwierzyłem Romanowi, nagrodę zgarnął Brown a nie Kopitar ;)
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
NHL DRAFT DAY 2014 zbliża się wielkimi krokami.
Jak wiadomo każda okazja jest dobra aby zarobić dlatego wykorzystajmy też tą ????

Jak zawsze w moim przypadku krótko i na temat:

Pantery mają przywilej pierwszego wyboru, a walka rozegra się między dwoma zawodnikami. Aaron Ekblad i Sam Reinhart bo o nich mowa to najczęściej wymienane nazwiska jeśli chodzi o No 1 Overall Pick. Faworyzują ich także bukmacherzy. Pytanie kogo bardziej potrzebuje team z Florydy? Obrońcy, który ma wprowadzić świeżość na tyłach czy kolejnego napadziora?
Ciekawostka: Ekblad ma szansę zostać pierwszym od ośmiu lat &quot;D&quot; wybranym jako numer jeden.

Pierwsza runda dzisiaj o 1szej w nocy naszego czasu.

Mój typ:

Aaron Ekblad @ 1,55 / Betsafe

---------------------------------------------

EDIT:

 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Co sądzicie o wielkich zmianach Canucks? Wprowadzą świeżość do zespołu? Kto bardziej skorzystał na wymianie? Anaheim czy Vancouver? Czy Kesler dobrze wpasuje się w szeregi kaczorów? ;)
 
Do góry Bottom