>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Już lepiej zagraj osobno.. na dwóch kuponach ; )
Dwóch osobnych to nie, to już wolę do jednego z nich dołożyć jakiś mecz z pre-seasonu NBA lub NHL. Tylko pytanie, który z nich strzeli? ???? Znając moje szczęście jak nie zagram żadnego, to obaj strzelą, a jak wezmę jednego z nich, to strzeli ten drugi. :p
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dwóch osobnych to nie, to już wolę do jednego z nich dołożyć jakiś mecz z pre-seasonu NBA lub NHL. Tylko pytanie, który z nich strzeli? ???? Znając moje szczęście jak nie zagram żadnego, to obaj strzelą, a jak wezmę jednego z nich, to strzeli ten drugi. :p
Skąd ja to znam ???? wczoraj zamiast JVR chciałem pograć under strzałów Kessele&#39;a a i tak wybrałem JVR i wtopiłem... już bym bardziej chyba grał na Sida jak coś
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Skąd ja to znam ???? wczoraj zamiast JVR chciałem pograć under strzałów Kessele&#39;a a i tak wybrałem JVR i wtopiłem... już bym bardziej chyba grał na Sida jak coś
No właśnie tak myślałem, że jak już kogoś wybiorę to chyba Sida. Dzięki za odpowiedź. ????
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Otrzymane punkty reputacji: +12
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Nie ma chorób, których się nie da wyleczyć. Odpowiednia suma pieniędzy to lekarstwo na wszystkie choroby. Wszyscy więc bądźmy dobrej myśli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
idz tą mądrość wygłoś na onkologii przed rodzicami dzieci z nowotworami złośliwymi albo przed chorymi na stwardnienie rozsiane. :roll:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
To raczej był właśnie cios w stronę tego jakie życie jest niesprawiedliwe. Jeśli ktoś jest milionerem może kupić wszystko w tym najlepszych chirurgów najlepsze kliniki i specjalistów, ale niestety nie wszyscy jesteśmy milionerami. Olli z pewnością jednak tak.
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
chyba troche głupoty gadasz bo akurat TA choroba wszystkich traktuje tak samo...

ale obyś miał racje a tymczasem wracajmy do hokeja...
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Heheh, jak cali Capitals ???? a Owca to chyba do dziś nie może przeboleć że nie jest z Kirilenko bo chyba zapomniał o bramkach ????
Gwarantuję, że już nawet o niej nie pamięta, bo ma mentalność małego dziecka. Co do niemocy strzeleckiej, jest to efekt uczenia się nowego, bardziej defensywnego stylu gry i podejmowania odpowiedzialnych decyzji oraz urazu nadgarstka, którego doznał w trakcie spotkania z Oilers podczas blokowania strzału, a o którym niekoniecznie głośno się mówiło, żeby nie wzbudzać niepotrzebnej paniki.
 
Do góry Bottom