>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tutaj macie link do spotkań US Sports, streamy są w bardzo dobrej jakości choć z pewnością dużo będzie zależało od jakości waszych komputerów oraz kart graficznych. Schudule nie jest niestety aktualizowany i trzeba troszkę poszperać zanim znajdziecie stream z meczem, który chcecie oglądać, ale jak na darmową opcję to nie ma na co narzekać. Pozdrowionka ????
http://intsports.net/
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Panowie czy ktoś wczoraj patrzał na pojedynek TOR z Colorado,
na samym początku meczu jedne z zawodników klonowych liści strasznie upadł na lód,
pojawiły się nosze, kilkadziesiąt minut przerwy, ogólnie nie wyglądało to zbyt dobrze
szukam jakiejś informacji na temat zdrowia tego zawodnika ale nie potrafię znaleźć, może komuś się udało coś wyszukać na ten temat ?
//
coś znalazlem, tak to wyglądało :
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/6CAF3E264C1142327917771460608_2ca63d3f922.0.3.5261391679340930069.mp4?versionId=lTH_OaTebahrhUgsRyiUxtKLAGAmXeek
http://sports.nationalpost.com/2014/11/06/maple-leafs-daniel-winnik-leaves-game-on-a-stretcher-after-landing-awkwardly-on-ice/
 
R 25

rwbwln

Użytkownik
szukam jakiejś informacji na temat zdrowia tego zawodnika ale nie potrafię znaleźć, może komuś się udało coś wyszukać na ten temat ?
Za nhl.com.pl:
Do przerażającego incydentu doszło w meczu Colorado-Toronto. Po zderzeniu z rywalem Daniel Winnik w niezwykle niefortunny sposób upadł na lód, lądując na głowie i szyi. Winnik opuścił lodowisko na noszach, lecz na szczęście obyło się bez jakichkolwiek obrażeń.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Panowie mam takie nietypowe pytanie. Pisał ktoś kiedyś maila lub list do jakiegoś klubu NHL? Chodzi mi to, że jako fan danej drużyny z Europy zwracam się z prośbą przesłania jakiegoś &quot;small gift for me&quot; plakatu, krążka etc. Myślicie, że mogłoby to wypalić?
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Kilka lat temu było to możliwe i wysyłali jednak jak wieść się rozeszła zaczęli dostawać taką ilość maili i listów, że przeważnie dopisują że do Europy nie wysyłają ale zawsze można próbować.
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
oo kiedyś pamietam jak pisałem podobne listy tyle, że do klubów piłkarskich z europy
naklejki, spinki i inne gadżety sie dostawało ; ) to były czasy eh eh ;d
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
No nic sprobuje ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Nic się nie bój, wysyłają, tylko trzeba wiedzieć gdzie pisać i co pisać ;)
W ostatnich dwóch latach dostałem fan packi od Stars, Oilers (świetny fan pack, duże dwustronne postery zawodników, w dodatku wysłali mi dwa, chyba przez przypadek ???? ), Sabres (m.in fajne magnesy na na lodówkę i proporczyk), Hurricanes, Blue Jackets (m.in mini kalendarz wszystkich gier), Wild, Canadiens, Devils (w tym jedno zdjęcie z PRAWDZIWYM autografem jeśli ładnie poprosisz - ja otrzymałem autograf Henrique, tak jak chciałem ???? ), Flyers, Lightning (tutaj akurat musiałem wysłać list, ale fan pack godny uwagi - m.in długopis i opaska na rękę) i od Canucks.
PS: Jako fan Devils masz wyjątkową okazję dostać prawdziwą sygnaturkę ulubionego gracza ;)
Chyba żaden inny klub nie daje takiej możliwości. Oprócz realnego podpisu Henrique na jego zdjęciu, dostałem również dwa zdjęcia z wydrukowanymi autografami - trafili mi się Jagr i Elias.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nic się nie bój, wysyłają, tylko trzeba wiedzieć gdzie pisać i co pisać ;)
W ostatnich dwóch latach dostałem fan packi od Stars, Oilers (świetny fan pack, duże dwustronne postery zawodników, w dodatku wysłali mi dwa, chyba przez przypadek ???? ), Sabres (m.in fajne magnesy na na lodówkę i proporczyk), Hurricanes, Blue Jackets (m.in mini kalendarz wszystkich gier), Wild, Canadiens, Devils (w tym jedno zdjęcie z PRAWDZIWYM autografem jeśli ładnie poprosisz - ja otrzymałem autograf Henrique, tak jak chciałem ???? ), Flyers, Lightning (tutaj akurat musiałem wysłać list, ale fan pack godny uwagi - m.in długopis i opaska na rękę) i od Canucks.
PS: Jako fan Devils masz wyjątkową okazję dostać prawdziwą sygnaturkę ulubionego gracza ;)
Chyba żaden inny klub nie daje takiej możliwości. Oprócz realnego podpisu Henrique na jego zdjęciu, dostałem również dwa zdjęcia z wydrukowanymi autografami - trafili mi się Jagr i Elias.
Dobrze wiedzieć, że istnieje taka możliwość. Z pewnością z niej skorzystam, dzięki i pozdrawiam. ????
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
O mamo, ale gafe strzeliłem. Myślałem o Pingiwnach a napisałem co innego. To przez to ze oglądałem przed pisaniem tego posta skrót z meczu Kings i Ducks ???? Sry ;) Już edytuje.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Panowie, takie pytanie: czy naprawdę mocno wpływa ujemnie na drużynę takie granie dzień po dniu? Myślę o dzisiejszym spotkaniu Caroliny z San Jose. Sharks po wczorajszych batach od kurtek mierzą się dzisiaj właśnie z huraganami. Oba mecze San Jose dzieli różnica 23 godzin. Jeśli odjąć trwanie samego meczu z Columbus, oraz sam przelot z Columbus do Raleigh, wychodzi bardzo śmieszny czas na regenerację dla zawodników.
Macie jakieś doświadczenia z przeszłości? Chciałoby się zagrać na Sharksów, bo mam czuja, ale z drugiej strony oni nawet od kilku lat z nimi nie potrafią wygrać, + te zmęczenie... Jak to na prawdę jest? Pozdr.
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Panowie, takie pytanie: czy naprawdę mocno wpływa ujemnie na drużynę takie granie dzień po dniu? Myślę o dzisiejszym spotkaniu Caroliny z San Jose. Sharks po wczorajszych batach od kurtek mierzą się dzisiaj właśnie z huraganami. Oba mecze San Jose dzieli różnica 23 godzin. Jeśli odjąć trwanie samego meczu z Columbus, oraz sam przelot z Columbus do Raleigh, wychodzi bardzo śmieszny czas na regenerację dla zawodników.
Macie jakieś doświadczenia z przeszłości? Chciałoby się zagrać na Sharksów, bo mam czuja, ale z drugiej strony oni nawet od kilku lat z nimi nie potrafią wygrać, + te zmęczenie... Jak to na prawdę jest? Pozdr.
Powiem Ci tak, że z całą pewnością zmęczenie ma bardzo duże znaczenie! Jeśli dodasz do tego, że Sharks już chyba od 10 dni są w delegacji i ciągle podróżują + rozgrywają mecze (jak wiadomo hokej jest bardzo intensywnym i wyczerpującym sportem) to ja bardziej skłaniałbym się do zagrania w stronę gospodarzy ale zrobisz jak będziesz uważał :razz:
 
Do góry Bottom