>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zastanawia mnie postawa kilku drużyn, a w szczególności Pittsburgha i Chicago. Chicago grało rewelaycjnie do końca 2013 roku, potem nagle wszystko się zepsuło. Mimo fatalnych wyników Chicago jeśli gra z czołowymi ekipami, to radzi sobie nieźle, a ze słabszymi zespołami zawodzą na całej linii.

Pittsburgh grało wspaniale do IO, potem nagle wszystko się zawaliło, a jak na złość Bruins złapali rewelacyjną formę, dzięki czemu są już niemal pewni pierwszego miejsca w konferencji i przewagi lodu w ewentualnym finale. Można ich niepowodzenia tłumaczyć kontuzjami, ale przecież w tym sezonie miewali dużo większe problemy i radzili sobie znacznie lepiej.

I teraz pytanie: Czy Penguins i Blackhawks odpuścili mocno w sezonie regularnym czy po prostu aktualnie są słabi?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Czy Penguins i Blackhawks odpuścili mocno w sezonie regularnym czy po prostu aktualnie są słabi?
To jest NHL :!: więc nie można mieć cały czas wygórowanej formy.. nie wygrywa się zawsze, więc jakieś postoje też są wskazane.. to że są drużyny jak to powiedziałeś, słabsi to nie jest jakiś specjalny wyznacznik, że akurat z tymi ekipami im nie idzie.. tutaj każdy może wygrać z każdym ;) i to jest piękne w NHL tyle..
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
To jest NHL :!: więc nie można mieć cały czas wygórowanej formy.. nie wygrywa się zawsze, więc jakieś postoje też są wskazane.. to że są drużyny jak to powiedziałeś, słabsi to nie jest jakiś specjalny wyznacznik, że akurat z tymi ekipami im nie idzie.. tutaj każdy może wygrać z każdym ;) i to jest piękne w NHL tyle..
Wiadomo, że na najwyższych obrotach nie da się ciągle grać, ale jednak tak długi przestój Pittsburgha(tych można tłumaczyć kontuzjami) i przede wszystkicm Chicago są dość dziwnym zjawiskiem. Mimo wszystko obie te ekipy mają wielki potencjał, a kursy mocno na nich wzrosły. Przed sezonem na Penguins było ok. 5,00-6,00 a teraz mamy ok. 8,00, a drugie miejsce na wschodzie mają zapewnione. Zapewne wzrost kursu jest spowodowany mega formą Bruins, którzy wygrywają mecz za meczem, ale czy w playoffs będzie tak samo? W zeszłym sezonie Bruins znaleźli bardzo dobry sposób na Penguins, ale kto wie, czy Pingwiny w tym sezonie się nie odkują. Już wcześniej pisałem, że finał wschodu inny niż Bruins-Penguins będzie dla mnie sporym zaskoczeniem, bo te dwie ekipy według mnie są o klasę lepsi od pozostałych w tej konferencji.

Na zachodzie sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, gdyż tam poziom jest dużo bardziej wyrównany. Faworytem na pewno są St. Louis Blues, ale świetnie grają też Sharks, no i mimo wszystko nie można skreślać Blackhawks(kurs na nich ciągle rośnie, a kto wie czy nie wystrzelą z formą w playoffs) i Kings(na nich liczę, bo postawiłem), bo Kings teraz grają kapitalnie, ale jednak 6 miejsce w konferencji może być sporym problemem(marna szansa na przewagę lodu w chociaż jednej rundzie). Właśnie te cztery ekipy powinny się liczyć, bo w Anaheim i Colorado zbytnio nie wierzę.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Wcale bym się nie pogniewał jak by tak wyglądały playoffy ; )
chyba każdy domyśla się czemu ???? :razz:

Zgadza się. Sam liczę, że Red Wings trafią właśnie na Penguins w I rundzie i dodatkowo w pełni sił i zdatny do gry będzie ich kapitan, który w przeszłości znany był ze swojego przydomku &quot;The Penguin killer&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jeśli taki stan rzeczy się utrzyma to rywalizacja Chicago vs Colorado zapowiada się wręcz kapitalnie, ogółem cały Zachód wydaje się jak zwykle o wiele silniejszy od Wschodu w sensie rywalizacji. Detroit vs Pitts fajna sprawa, ale takie rzeczy dotychczas tylko w wielkim finale, a tu Red Wings przeniesieni na Wschód i od razu dobra opcja. Ogółem na Wschodzie to Montreal i Boston są w stanie coś namieszać, reszta jak dla mnie bez większych perspektyw. Natomiast Zachód już od pierwszej rundy zacięty i wyrównany.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ogółem na Wschodzie to Montreal i Boston są w stanie coś namieszać, reszta jak dla mnie bez większych perspektyw. Natomiast Zachód już od pierwszej rundy zacięty i wyrównany.
A nie zapomniałeś czasem o Pingwinach;)? Na playoffs Małkin powinien już być do dyspozycji. Ja wiem, że co rok to ta drużyna zawodzi, ale mam przeczucie, że tym razem będzie inaczej. Według mnie zobaczymy powtórkę finału konferencji sprzed roku, jednak teraz Pittsburgh awansuje do wielkiego finału, tak to widzę ???? . Pittsburgh i Boston są chyba poza zasięgiem innych drużyn z tej konferencji, choć w NHL teoretycznie wszystko jest możliwe.

Zachód rzeczywiście jest bardzo wyrównany i tutaj wszystko jest możliwe. W pierwszej rundzie Chicago chyba jednak zagra z San Jose Sharks i to będzie chyba największy hit pierwszej rundy.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja bym chciał zobaczyć jak najbardziej swoje bestie Pingwiny w finale, ale to że ja chcę, to nic nie da ;) najważniejsza będzie walka, wszystkich ekip.. bo wiadomo że takie finały o taką stawkę, to żadna z ekip się nie oszczędza. Dziś Pingwiny wygrały z Wings, a to co odwalił Fleury podczas penaltyshouts, to ja nie mam pytań...

----&gt; https://www.youtube.com/watch?v=fDylD5qV84M
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
nie mogę się doczekać... ;) tylko wolałem na początek aby Pingwiny mieli cięższy sprawdzian..
Właśnie Jackets mogą się okazać ciężkim sprawdzianem. Nie boją się fizycznej gry, są w dobrej formie i na wielkim &quot;playoffowym&quot; głodzie.

Pens zdecydowanym faworytem i dodatkowo wyduelowali serię z Kurktami na swoją korzyść w regularnym sezonie bez zająknięcia (5-0?) , ale z niedysponowanym Małkinem i oczywiście Fleurym w bramce, który przeważnie na czas playoffów gubi formę, może być ciekawie i nie sądzę by było gładko i przyjemnie dla Penguins. Nie zdziwie się czegoś na wzór serii z Islanders z poprzednich playoffów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jak zwykle na czas playoffów się aktywuje..krótko mowiąc - uwielbiam je. Patrzac na series prices rzuciły mi się w oczy dwie pary, w zasadzie to nawet trzy..pomijam ze podoba się sporo dogów
Canadies-Tampa
Kurs na Montreal powyzej 2 to swietna sprawa. Tampa spory faworyt jak na parę i nie wiem czym to jest uzasadnione - od zawsze powtarzam, że drużyny takie jak choćby Canadiens czy Bruins buowane są stricte pod playoffy i tam zawsze pokazują największą wartość - wg mnie Canadiens mają największe szanse na pokonanie Bruins..obok Wings. Ciężko pogodzić się z Red Wingsami na Wschodzie i tym, źe już w 1 rundzie któraś z dwóch ulubionych ekip odpadnie, ale cóż poradzić..Wracając do Canadiens - świetny goaltending przede wszystkim i tough team, chodzi przede wszystkim o mentalność drużyny, którą Monteal ma pod playoffy, natomiast wątpię, żeby Tampa to miała. Do tego moim zdaniem Tampa overachieved w tym sezonie, dlatego są overvalued i value jest po stronie Canadiens. To co dzieje się wokół Malone&#39;a na pewnoe nie pomoże, Bishop też &quot;zamknięty&quot; póki co, a Lindback może i ostatnio nieźle, ale nie ufałbym mu tak bardzo. Kanadyjczycy to świetna drużyna w obronie prowadzenia ( Top 5 win% gdy strzelą pierwsi, gdy prowadzą po 1 tercji etc.) Canadiens to win series @ 2.030
Druga para to Wild i Avalanche. Colorado może i gra fajnie dla oka i efektownie, ale mam wrażenie, że to najbardziej farciarska ekipa w tych playoffach. Tyle close gamów ile wygrali - unbelieveable. Prędzej czy później ten fart się skończy, a jak dojdzie do 7 meczu to różnie może być, młodość niekoniecznie musi być tutaj atutem. Wild @ 2.150
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom