>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Złapali dokładnie ten sam dołek, co w zeszłym skróconym sezonie. Tam również po serii zwycięstw nastąpił okres w którym mieli spore problemy nawet ze strzelaniem bramek. Ta niemoc minie, ale trzeba im dać troche czasu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wrócą ludzie po kontuzji będzie inna gra.. bo tu na razie nawet jak prowadzą 2:0 to się czują zbyt pewnie i przegrywają, na własne życzenie...
 
mikex 36

mikex

Użytkownik
13.11 grają z Calgary Flames, dobra okazja na przełamanie złej passy. Wiadomo czy wróci ktoś po kontuzjach?
 
snice 457

snice

Użytkownik
Wrócą ludzie po kontuzji będzie inna gra.. bo tu na razie nawet jak prowadzą 2:0 to się czują zbyt pewnie i przegrywają, na własne życzenie...
kolego jacy ludzie po kontuzji?? jedynie chyba Burns ale to jeden człowiek bo reszta kontuzjowanych w tym sezonie nawet nie dotknęła lodu w trakcie gry... co do samego &quot;pytania&quot; tu masz odp. którą w 100% popieram ????

Złapali dokładnie ten sam dołek, co w zeszłym skróconym sezonie. Tam również po serii zwycięstw nastąpił okres w którym mieli spore problemy nawet ze strzelaniem bramek. Ta niemoc minie, ale trzeba im dać troche czasu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie mówię konkretnie o tym meczu, ale i o innych również gdzie pokazywali przez chwilę determinację i walkę a później opadali już z sił.
Napisz czasem analizę na jakiś mecz w dziale ;).
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Wygrałeś, człowieku ????

edit: Fatalna wiadomość dla sympatyków TBL, Stammer jest out, pewnie do końca sezonu. Ile znaczy ten gość dla Bolts to każdy wie. Wygląda na to, że złamał piszczel. Taka kontuzja to minimum 3 miechy z kulą, a później powrót formy, który może być dość długi (zależy od zawodnika).
Całe zajście tutaj (ktoś wrzucił na HF), wygląda to koszmarnie http://twitpic.com/dkwvmt
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szkoda jak ... Stamkosa, był w kapitalnej formie i pewnie znowu byłby w TOP 3 najlepiej punktujących ligi, no i najważniejsza sprawa że występ Stamkosa na IO jest bardzo mocno zagrożony, ja wiem że teraz się robi cuda na kiju i medycyna poszła do przodu, ale mimo wszystko złamana kość to chyba najgorsza z możliwych opcji... Duża strata dla Tampy i Team Canada :-(
Wtrącę również swoje zdanie odnośnie SJS. Tak jak Pistacella napisał to samo było rok temu, ale również i dwa lata temu, że tak powiem jest to regularne zjawisko w przypadku Rekinów i to chyba wynika z przygotowań przedsezonowych ponieważ w każdy wypadku &quot;zadyszka&quot; przychodzi +/- w obecnym momencie sezonu, ale jak pokazały poprzednie sezony wcale nie robi to krzywdy drużynie San Jose i prędzej czy później wrócą na właściwe tory, kwestia czasu chociaż dokładnie sprecyzować tego nie można, także spokojnie bez paniki :razz:
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Szkoda jak ... Stamkosa, był w kapitalnej formie i pewnie znowu byłby w TOP 3 najlepiej punktujących ligi, no i najważniejsza sprawa że występ Stamkosa na IO jest bardzo mocno zagrożony, ja wiem że teraz się robi cuda na kiju i medycyna poszła do przodu, ale mimo wszystko złamana kość to chyba najgorsza z możliwych opcji... Duża strata dla Tampy i Team Canada :-(
Wtrącę również swoje zdanie odnośnie SJS. Tak jak Pistacella napisał to samo było rok temu, ale również i dwa lata temu, że tak powiem jest to regularne zjawisko w przypadku Rekinów i to chyba wynika z przygotowań przedsezonowych ponieważ w każdy wypadku &quot;zadyszka&quot; przychodzi +/- w obecnym momencie sezonu, ale jak pokazały poprzednie sezony wcale nie robi to krzywdy drużynie San Jose i prędzej czy później wrócą na właściwe tory, kwestia czasu chociaż dokładnie sprecyzować tego nie można, także spokojnie bez paniki :razz:
Na pewno bardzo duża strata dla TB i Canady, wyglądało to dosyć niewinnie, ale na powtórkach widać, że mocno przypierniczył, jedyne co mnie zastanawia to to, czy w tamtym miejscu gdzie uderzył (górna część kośći piszczelowej) nie powinien mieć ochraniacza (tzw. deski), czy miał go np ale był niżej ?
W każdym razie co do kontuzji to ja bym napisał, że to nie aż złamanie, ale &quot;tylko&quot; złamanie. Dużo gorzej teraz wyglądają kontuzje kolan (więzadła itp). Zobaczymy kiedy wróci.
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Operacja i 4-6 miesięcy przerwy(tak mówią w tutejszych mediach). Dougie Hamilton bedzie chyba bardzo nienawidzony w całej Kanadzie. Wielka strata dla Lightning, przed dzisiejszym meczem 12-5, Stamkos lider w punktach i golach, a teraz pewnie do playoffow nie wejdą. Zawsze szkoda gdy jeden z najlepszych zawodników na swiecie odnosi taka długotrwała kontuzje nawet gdy się go/jego drużyny nie lubi.
e: teraz w TSN mówią ze generalnie 3-4 miesiące i ze więcej info gdy będzie więcej wiadomo o tym złamaniu
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
nie powinien mieć ochraniacza (tzw. deski), czy miał go np ale był niżej ?

Hokejowy nagolennik jest zbudowany z dwóch elementów, z części ochraniającej piszczel i części ochraniającej kolano. Niestety wiadomo że jest też staw więc ochraniacz nie może ograniczać ruchów, stąd pomiędzy jednym a drugim elementem jest w &quot;ochronie&quot; przerwa zwłaszcza gdy kolano jest ugięte (a w hokeju jest cały czas niemal na ugiętych kolanach jazda) - wrażliwe miejsce. Wydaje mi się że akurat tam &quot;przypierniczył&quot; Stammer.
Co do powrotu - nie czarowałbym się o Soczi, nikt nie będzie ryzykował. Zastanawiałbym się nad końcówką sezonu zasadniczego i początkiem fazy play-off. Dużo będzie zależało od tego jak Tampa będzie &quot;ustawiona&quot; na ostatni miesiąc rozgrywek.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Było trzęsienie ziemi w Sabres to teraz mamy trzęsienie ziemi w Predators. Tak zmielić czempionów xD Śmiałem się do rozpuku z tego i nadal się śmieje xD
NHL: mistrzowie z Chicago stracili aż siedem bramek
Ps. Dzięki artykułowi dowiedziałem się gdzie aktualnie gra Jagr &quot;człowiek walizka&quot; xD Smaczek z onetu:
&quot;Bramkarz nie miał szans, co za świetna akcja - śmiał się Jagr komentując swoje trafienie na pustą bramkę w finałowej części meczu.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ps. Dzięki artykułowi dowiedziałem się gdzie aktualnie gra Jagr &quot;człowiek walizka&quot; xD Smaczek z onetu:

&quot;Bramkarz nie miał szans, co za świetna akcja - śmiał się Jagr komentując swoje trafienie na pustą bramkę w finałowej części meczu.&quot;
Jeśli ktoś nie widział to brameczka tutaj ???? trzeba przyznać że Jagr zachował się jak profesor :!:
http://www.youtube.com/watch?v=G3VObMfS-c0
Kapitalnie zmieścił. ????
Trzeba przyznać że Steen to póki co prawdziwa maszynka do bramek i pytanie brzmi &quot;ile jeszcze jest w stanie ich zdobyć ?&quot;
Jedna rzecz odnośnie tej bramki to warto zauważyć co zrobił Peters, jeszcze przed oddaniem strzału przeniósł cały ciężar na prawą nogę tym samym odsłonił róg Alexowi, inna sprawa że Steen precyzyjnie uderzył, aczkolwiek gdyby Peters nie poszedł w ciemno na krótki, mógłby ty wybronić :razz: ale to tylko gdybanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Podczas OT Perry złamał kij. Nie wiedząc, co zrobić z tym fantem, Corey wybrał najprostsze rozwiązanie:

Semin czekający na zmianę został całkowicie zbity z tropu ????
Ducks cienko przędą, jak nawet hokejek brakuje :cool:
 
vde 119

vde

Użytkownik
Zagrałem dziś Jets z Calgary.
Już nigdy więcej nie zagram NHL.
4 powroty Jets, w tym ten na 4 sekundy przed końcem, ogromna okazja w karnych i nie dali rady.
Tyle nadziei narobili a przegrali w dziecinny sposób.
Macie może jakąś sprawdzoną stronę, gdzie są składy wyjściowe troszkę wcześniej? Gdybym wiedział, że w bramce Jetsów będzie ręcznik to bym nie grał ????
 
Do góry Bottom