>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

muntar 506

muntar

Użytkownik
Sharks zrobili sobie imprezkę, 4-0 po pierwszej tercji z Blues xD Takie widowiska aż warto oglądać. Blues już puszczają nerwy, czuję bitkie xD
Coś czuję że w Anaheim szykuje się tymczasem pokaz frajerstwa czyli jak z 4:1 przegrać 4:5.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Ładna masóweczka dzisiaj na Orki. A Rangers robią sobie show, na szczęście mnie ten problem nie dotyczy bo mam strażników na kuponiku. Ogólnie niezły mecz, a to dopiero pierwszy dzisiaj.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Mnie to ostatnio Rekiny się coraz bardziej podobają. Widać, że ten kryzys jaki mieli już minął mam nadzieje, bezpowrotnie, a jedną z najlepszych lekcji jaką odrabia w meczach Sharks, to wiadomo Burns. Dziś również ciekawy mecz, a po drugiej stronie Kaczki.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ansar Khan ‏@AnsarKhanMLive 14 h
Zetterberg out minimum 2 weeks with small herniated disc per Ken Holland.
Zetterberg (Detroit Red Wings) już po ostatnim meczu z Sens powiedział, że było coś nie tak z jego plecami, a potem poczuł się już tylko gorzej. Wykryto małą przepuklinę dysku.

Brzmi to dość poważnie i ja niestety w tego typu urazach nie jestem optymistą, ale mam nadzieję, że w dobie dzisiejszych cudów medycznych, Henryk wróci jak najszybciej na lód.

Przypomnę, że ze składu nie tak dawno wypadł Pavel Datsyuk z objawami wstrząsu mózgu po uderzeniu Coewna w meczu z Senatorami. Obaj mieli ogromny wypływ na postawę całego zespołu, przede wszystkim w ofensywie i nie da się ukryć, że Zetterberg świetnie wszedł w sezon i punktował w niemal każdym meczu.

Nastały trudne czasy dla Wings, ale z drugiej strony patrząc na pozostałych graczy, którzy zaczęli w końcu udowadniać swoją wartość (Franzen, Nyquist, Tatar, Helm) uważam ,że nie będzie źle, a warto pamiętać że Holland sprowadził przecież Alfredssona, który ma niebywałe zdolności przywódcze i jest w stanie wziąć na siebie każdy ciężar. Ponadto Weiss, który będąc właściwie bezwartościowym graczem na 4 linii z Cleary&#39;m i Samuelssonem, powinien w końcu dostać swoją szansę od Babcocka na 2 lub 3 linii i przy nieobecności Pawła i Henryka wykorzystać szansę i pokazać, na co go stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ciężkie czasy dla DRW to się zgadza - ale z drugiej strony Lutku, może sytuacja wymusi w końcu więcej minut dla młodej gwardii. Detroit musi zacząć myśleć o przyszłości, a przyszłość tej ekipy to jak wiadomo Tatar, Nyquist, Dekeyser (obecnie też kontuzjowany).
Słuszna uwaga cod o Alfiego, pamiętam rok temu jak ze składu Ottawy wypadł Spezza, Karlsson i Anderson czyli absolutnie trzy z czterech kółek napędzających wózek Sens. Powołano szereg zawodników z AHL i co się działo? Dzięki mądremu przywództwu Szweda ta drużyna grała świetnie, nawet powyżej swoich możliwości jak na tamtą sytuację - to samo Alfie może zrobić w Detroit bo to tego typu zawodnik, z którym lubi się grać po prostu.
Kolejna słuszna uwaga, Weiss jest obecnie wart mniej więcej tyle co worek krążków.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kolejna słuszna uwaga, Weiss jest obecnie wart mniej więcej tyle co worek krążków.
Na 4 lini z Cleary&#39;m i Samuelssonem to nic nadzwyczajnego, a co najlepsze to jedna z najwartościowszych formacji w NHL (ok 10mln $ :cool:)
Dziś tak jak liczyłem - Weiss dostał szansę na I lini z Franzenem i Nyquistem i właściwie to odpowiedni czas, by zacząć udowadniać swoją wartość i potwierdzić fakt, że GM Wings (Holland) zrobił kolejny, udany zwrot na rynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
muntar 506

muntar

Użytkownik
Sharks zdemolowani w 6 minut, niezły spektakl.
Edit: Miazga Niemi vel &quot;Dziurawa łapa&quot; 4 bramy w 8 minut xD
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
No, ale trzęsienie ziemi w Edmonton. Lawiny rozbite 8-2. Ktoś się spodziewał takiego wyniku?
Linia jaką wystawili bukmacherzy była bardzo podejrzana.
1,80 Avs przeciwko zdecydowanie najgorszej ekipie na zachodzie?

Coś według mnie było na rzeczy
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Linia jaką wystawili bukmacherzy była bardzo podejrzana.
1,80 Avs przeciwko zdecydowanie najgorszej ekipie na zachodzie?

Coś według mnie było na rzeczy
Eee tam nie doszukujmy się tu spisków :razz: przypomnę wam Panowie wygrane Oilers w tamtym sezonie czy też dwa sezony temu gdzie masakrowali u siebie Chicago czy też bodajże Kings. Edmonton jeśli gra na 100% i faktycznie im wychodzi to jest to maszynka samoistnie napedzajaca się. Poza tym nikt mi nie powie że mając takich graczy oni nie są w stanie osiągać zbliżonych wyników ;)
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Bardziej jakby to była niespodzianka, ale nie była to żadna niespodzianka bo Buki wystawiły spore kursy - czyli wiedzieli z góry jaki będzie wynik. Więc, ktoś zadbał o wynik i poszedł cynk.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Bardziej jakby to była niespodzianka, ale nie była to żadna niespodzianka bo Buki wystawiły spore kursy - czyli wiedzieli z góry jaki będzie wynik. Więc, ktoś zadbał o wynik i poszedł cynk.
Jakby z góry wiedzieli jaki będzie wynik to by na pewno tego meczu nie wystawili, na dziś widzę w Pinku COL ML też 1.80 i co o tym sądzić ? Też ustawka ?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Bardziej jakby to była niespodzianka, ale nie była to żadna niespodzianka bo Buki wystawiły spore kursy - czyli wiedzieli z góry jaki będzie wynik. Więc, ktoś zadbał o wynik i poszedł cynk.
Proszę Cię Muntar nie pisz takich rzeczy bo trochę Ci nie wypada, jeśli interesujesz się NHL nie od dziś ;) hokej to nie piłka nożna, tutaj jednego dnia jesteś wielki a drugiego padasz na twarz bo druga ekipa ma dzień ;) Colorado w teorii było faworytem i dlatego taki kurs. Nie ma żadnych ustawek w NHL gwarantuje Ci to.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Proszę Cię Muntar nie pisz takich rzeczy bo trochę Ci nie wypada, jeśli interesujesz się NHL nie od dziś ;) hokej to nie piłka nożna, tutaj jednego dnia jesteś wielki a drugiego padasz na twarz bo druga ekipa ma dzień ;) Colorado w teorii było faworytem i dlatego taki kurs. Nie ma żadnych ustawek w NHL gwarantuje Ci to.
Dokładnie tak, podoba mi się to stwierdzenie. Nie ma drużyny, która wszystko wygra w RS, ale nie ma też takiej, która wszystko przegra. Dlatego to najlepsza liga świata.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Po prostu za dużo dziwnych wyników w tym sezonie, abym uwierzył w tym roku w przypadek ;) Wczorajszy wynik to prawie jakbym MHL ruskie widział xD
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie no Muntar osłabiasz mnie w tym momencie... jakie dziwne wyniki :?: Przecież na tym polega cały widz, że NHL jest tak trudna do opanowania ponieważ nigdy w 100% nie przewidzisz jak dana ekipa zagra, to nie jest właśnie liga typu MHL gdzie drużyny typu Stalnye Lisy czy Omskie Yastreby leją wszystkich po kolei, tutaj są lepsi i gorsi ale różnice bywają minimalne i dlatego jest tak wiele niespodzianek.
Tutaj daje Ci przykład podobnej opcji z Oilers sprzed dwóch sezonów, gdzie wygrali z Chicago, a jak grali wcześniej.

Ja bym to nazwał grudniowym efektem Oilers ponieważ często gęsto zdarza im się wykręcić taki niesamowity wynik i ja w tym nie widzę nic dziwnego. Ich stać aby wygrywać z każdym, ale tak samo jest z przegrywaniem, zero jakiejkolwiek stabilizacji... jest chaos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
muntar 506

muntar

Użytkownik
Może ujmę to inaczej. Nie miałbym nic przeciwko gdyby dostali lanie od kogoś ze środka tabeli. Ale dostać lanie od jak to ujął mój znajomy:
&quot;Z: przeciez oni najwieksze dziady w tabeli? :d:d&quot;
A obecnie dostaję lekkiego zażenowania jak śledzę wynik:
AHL Game #320
San Antonio 0 at Abbotsford 0
Abbotsford Entertainment &amp; Sports Centre
Dec 6, 2013
I jak tu nie być wkurzonym, chłopaki zamiast Gry to w głowie mają gorącą wodę Click --&gt;&gt;
 
Do góry Bottom