>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Za duży żeby się ktoś tym zainteresował niestety. Ostatnio w tej sprawie robiłem mocny research, powiedzmy że rozmawiałem z władnymi osobami z kilku miejsc. Każdy rozkłada ręce, projekt nie jest się w stanie według tych Panów sam sfinansować. Ja mam inne zdanie, ale ja żadnych szczegółów nie znam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Za duży żeby się ktoś tym zainteresował niestety. Ostatnio w tej sprawie robiłem mocny research, powiedzmy że rozmawiałem z władnymi osobami z kilku miejsc. Każdy rozkłada ręce, projekt nie jest się w stanie według tych Panów sam sfinansować. Ja mam inne zdanie, ale ja żadnych szczegółów nie znam.
Lepiej wykupić NHL Gamecenter 5 rat x 20 $ i nie odczujesz nawet tej straty sianka, tym bardziej że tam masz full opcje i możesz wszędzie oglądać mecze itp. W PL nigdy się już chyba nie doczekamy US Sports... taka szara rzeczywistość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Jednak gra Scrivens i w tej sytuacji granie na LAK ma sens.
Sęk w tym, że to Jones był największą gwiazdą i pewniakiem w ostatnich dniach w ekipie LAX. Chyba, że sugerowales się faktem, że Scrivens jest po prostu wypoczety, bo bramkarzem na pewno w tej chwili lepszym od Jonesa nie jest.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Niestety wciąż ten sam schemat - jest produktywność, ale siadła całkowicie skuteczność i do kolekcji kontuzjowanych dołączył jeszcze Franzen :?

Lightning zagrali nudny hokej, ale sukcesywnie dominowali w neutralnej strefie licząc na błędy Wings - opłaciło się i plan taktyczny zadziałał.

Aktualnie głównym pozytywem i perspektywą na przyszłość jest fakt, że poprzez tą powiększającą się listą kontuzjowanych, władze DRW dają szansę młodszemu pokoleniu, które krok po kroku wypracowuje sobie pozycje w lidzę. Dziś debiutował w NHL Tomas Jurco i zagrał na prawdę solidny mecz.
Jest przecież Nyquist, Tatar ,DeKayser, Smith, Glandening, Almquist &amp; Ferraro (w pogotowiu) , Eaves, utalentowany, o bardzo dobrych warunkach fizycznych wspominany Jurco i Petr Mrazek, który jest powoli wdrażany na salony i myślę ,że będzie kiedyś dobrym materiałem na netmindera w barwach Wings.

Jest ogólnie w czym wybierać i jestem pewien ,że oglądamy właśnie przyszłość Skrzydeł, tak jak to było w latach 90, gdzie zbudowali i wyrobili markę jako mocny team, po okrutnym i beznadziejnym okresie w 80&#39;s.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
odi 2,3K

odi

Forum VIP
tak jak pisałeś - dziady wtopili III tercję
Przez pierwsze dwie też nic nie grali, więc teoria Romana nawet ewoluowała bo Detroit nie zagrało dobrze nawet 20 minut.
Lightning zagrali nudny hokej, ale sukcesywnie dominowali w neutralnej strefie licząc na błędy Wings - opłaciło się i plan taktyczny zadziałał.
Elektryzująco może nie było ale jak Lightning zagrali nudny hokej to jaki zagrali Red Wings? W 1T tyle razy nimi TBL zakręciła w grze 5 on 5 że aż ciężko to było przyjąć, głębia składu Detroit jest kiepska.
Próbujecie podchodzić pozytywnie ale ja powiem więcej, narastający kryzys w mieście przełożył się także na hokej i finansowanie klubu. W obliczu wzrastającego Salary Cap ośrodek Hockeytown będzie słabnął na tle innych bogatych klubów, inaczej być nie może. Zdolna młodzież jest, ale ona jest nie tylko w DET i nie wiem czy wystarczy na ambicje jakie są wśród fanów ośmiorniczek.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Sęk w tym, że to Jones był największą gwiazdą i pewniakiem w ostatnich dniach w ekipie LAX. Chyba, że sugerowales się faktem, że Scrivens jest po prostu wypoczety, bo bramkarzem na pewno w tej chwili lepszym od Jonesa nie jest.
Sugerowałem się tym, że to on jest etatowym pierwszym zastępcą Quicka. W dodatku sprawdzał się w tej roli dość dobrze. A Jones faktycznie spisywał się ostatnio znakomicie. Zresztą to raczej nie postawa bramkarzy zaważyła na przebiegu tego spotkania. W ogóle granie przeciwko Hawks w ich hali jest generalnie dość ryzykownym pomysłem.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Przez pierwsze dwie też nic nie grali, więc teoria Romana nawet ewoluowała bo Detroit nie zagrało dobrze nawet 20 minut.
.
DRW to zespół nieprzewidywalny, mogą wygrać z każdym i z każdym przegrać, dlatego osobiście jak mam obstawić jakiś mecz to spotkania z ich udziałem raczej pomijam.
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Witam wszystkich fachowców NHL. Zastanawie mnie czy rzeczywiście takim pewniakiem dziś są pigwiny z Pittsburgha czy tylko to tak ładnie wygląda na pokaz??
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Witam wszystkich fachowców NHL. Zastanawie mnie czy rzeczywiście takim pewniakiem dziś są pigwiny z Pittsburgha czy tylko to tak ładnie wygląda na pokaz??
W NHL generalnie nie ma pewniaków. Pingwiny bez kilku ważnych graczy (Neal, Letang, nie wiem też czy zagra już Malkin), a Toronto ostatnio po okresie totalnego załamania formy potrafili wygrać np. z Blackhawkes. Także na pewno nie przesądzałbym tutaj wygranej pingwinów. Wiele zależy też jacy bramkarze zagrają.
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
W bramce Pingwinów na 99% Fleury.
Składy z porannej ślizgawki:
Kunitz-Crosby-Dupuis
Zolnierczyk-Jokinen-Megna
Conner-Sutter-Vitale
Adams-Sill-Kobasew
(Glass)
Niskanen-Maatta
Bortuzzo-Dumoulin
Despres-Samuelsson
Engelland-Scuderi
(Malkina nie było na lodzie)
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Witam wszystkich Typerów i Specjalistów od NHL i nie tylko ???? . Wczoraj pytałem o Pingwiny i postawiłem na nich troszkę kasy i fajnie weszło. Dziś chciałbym zagrać systemem i postawić na trzy mecze. Co o tych spotkaniach myślicie?? OTO one:

1. Los Angeles Kings - Edmonton Oilers typ 1OT
2. Nashville Predators - Chicago Blackhawks typ 2OT
3. St. Louis Blues - San Jose Sharks typ 1OT
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
@AnsarKhanMLive: Babcock said Nyquist has a groin injury. That&#39;s usually a week to 10 days
Zetterberg, Weiss, DeKeyser, Helm, Abdelkader, Franzen, Howard.... i teraz Nyquist

Nie wiem już na prawdę ,czy to zasługa głupiego szczęścia czy chodzi może o słabe przygotowanie fizyczne :-|

Jak tak dalej pójdzie to o playoffy w tym sezonie będą walczyć młodziki z Grand Rapid Griffins (AHL) którzy podlegają pod Wings... :cool:
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kto by nie walczył w Detroit, to tak czy siak awansują. Skrzydła mają to szczęście, że grają w tym sezonie na słabiutkim wschodzie. Jak tak patrzę na tą konferencję, to nie wyobrażam sobie by wygrała ją inna drużyna niż Pittsburgh lub Boston. Ja wiem, że w NHL wszystko jest możliwe, ale jest to naprawdę mało prawdopodobne, przynajmniej dla mnie. Trzecia drużyna wschodu- Montreal ma tyle samo punktów co 8 na zachodzie Minnesota.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
emilenberg @
Królowie jak najbardziej faworytem, ale Oilers to jeźdźcy bez głowy czasem lubią zaskoczyć tych mocniejszych od siebie rywali. Jastrzębie jak najbardziej do grania, po ostatniej porażce co przegrali 2:7, na pewno będą chcieli poskromić tamtą porażkę w postaci zwycięstwa a ekipę mają do rozbijania każdego... Natomiast Nutki, z Rekinami bardziej jakiś over, nie widzę tutaj zwycięzcy. I jedni i drudzy mają silny arsenał broni zbudowany z bardzo ambitnych i walecznych zawodników. The Blues co prawda grają u siebie i atut własnego lodowiska będzie miał też znaczenie, ale nie do końca, Rekiny swoje też w tym meczu oddadzą, nie wierzę aby ten meczy był jednostronny.
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Witajcie, wonderkido miałeś świętą racje. Wyniki takie jak pisałeś. Dzięki za odpowiedz, Jestem wdzięczny.
P.S.
Jakie odczucia i typy, analizy dzisiejszego spotkania pomiędzy NYR a Pingwinami ?? Kusi mnie niezmiernie by postawić na gości z Pittsburgha OT po kursie 1,8. Co sądzicie??
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Moim zdaniem nie warto tego grac, szczególnie po takim kursie. Rangers wprawdzie przegrali 5 z ostatnich 7 meczów, ale to nie są jakieś ogórki, dodatkowo mecz w MSG. Penguins bez swoich czterech czołowych obrońców(Letang, Orpik, Martin, Scuderi) i prawdopodobnie zawieszony zostanie kolejny(Engelland), a także 2 z 4 najlepszych graczy ofensywnych(Malkin i Neal). Dodatkowo z glebi w ataku nie zagraja tez Bennett, Glass czy Ebbett. Dla porownania Rangers tylko bez Callahana i Staala + ostatni raz grali w niedziele wiec maja jeden dzień odpoczynku więcej(Penguins w poniedziałek). Reasumując, moim zdaniem no bet w tym meczu, ewentualnie coś z under/over czy indywidualnie na Sida.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom