>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Nieprawdopodobnym wyczuciem nadjeżdzającego wykazał sie w tej sytuacji Niemi, dosłownie w ostatniej chwili podnosząc parkan, na wysokość lotu krążka. Majstersztyk :smile:
 
mikex 36

mikex

Użytkownik
A co się miało stać ? Dostali lanie i już, uroki NHL i &quot;upośledzenie&quot; Red Wings, często mają ten symptom, kilka lepszych gier po czym totalne dno ;)
Ale żeby aż takie lanie ???? ? Nie widziałem meczu i byłem ciekaw czy ktoś wyleciał ze składu w ostatniej chwili czy coś.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nie wyleciał, nawet wrócił Kronwall. Po prostu dostali baty widać że stabilizacji tam nie ma. Babcock ma o czym myśleć
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pingwiny pozbawiły się opcji zapasowej wraz z kontuzją Vokouna. Zatkoff tak jak piszesz nie jest raczej gotowy na grę, ale Fleury też jest kiepski i co jakiś czas musi mu ktoś dać zmianę. Podsumowałbym to tak - zero wyciągniętych wniosków przez Penguins z ostatnich lat.
 
H 164

hector

Użytkownik
Pytanie do fanów Bruins - w drużynie jest jakiś problem z dyscypliną?Jakieś problemy na linii zawodnicy - trener?Brak lidera,który trzymałby krótko za morde koleżków robiących bezsensowne kary?Ja rozumiem,że to hokej i gra czasami jest nieprzewidywalna,ale sposób w jaki Bruins przegrali mecz naprawde jest co najmniej zaskakujący.Prowadzenie na 3:2,mecz pod kontrolą,a nagle Krug wali przeciwnika kijem w twarz?Rask jednak nie jest wszechmogący i nie był w stanie wybronić takiej przewagi.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Bruins nie ma żadnych problemów o które pytasz. To po prostu charakterne chłopaki, jeden mecz taką grą przegrają a trzy wygrają. Byłbym spokojny zarówno o hokeistów jak i o trenera Niedźwiadków bo bilans z ostatnich kilku lat to zdobyty Stanley i udział w finale - lepiej mają chyba tylko Blackhawks. Dodatkowo polityka transferowa, budżetowa prowadzona przez Boston to coś co można stawiać na wzór. Jedna porażka podejrzewam nie jest tam nawet szczególnie naświetlana, to nie play-off.
Poza tym wynik 3:2 to nigdy nie jest mecz pod kontrolą, Bruins rywala zlekceważyło na pewno mieli świadomość że Devils mało strzelają więc chcieli to potrzymać i tak dowieźć a okazało się że nie ma &quot;pewnych i niemożliwych&quot; w NHL.
 
H 164

hector

Użytkownik
Poza tym wynik 3:2 to nigdy nie jest mecz pod kontrolą, Bruins rywala zlekceważyło na pewno mieli świadomość że Devils mało strzelają więc chcieli to potrzymać i tak dowieźć a okazało się że nie ma &quot;pewnych i niemożliwych&quot; w NHL.
Nie da sie ukryć,że zrobili dokładnie tak jak piszesz.A pytałem o nastroje w drużynie,bo gdzieś na forach widziałem opinie o braku dyscypliny - jeszcze przed meczem z Devils.
Co do 3:2 miałem na myśli nie tyle wynik co przebieg gry i sposób w jaki Bruins trzymali w ryzach ofensywe Devils.Do momentu podwójnej kary oczywiście ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pewnie wiele osób trochę nie uwierzy w to co napiszę, ale zaryzykuje.. Pingwiny niestety nie posiadają dobrych bramkarzy. Zatkoff jest dla mnie graczem, który powinien grać jedynie na treningach, bo kto tyle bramek wpuszcza. Wczoraj jeszcze Fleury zawiódł choć mógł zagrać lepiej. Mimo tego, że ekipa z Pensylwanii jest moją ulubioną ekipą to bardziej liczę na ich poprawę w fazach powerplay, bo i ostatnio ta gra wygląda w kratkę.
A najgorsze jest to, że mają bardzo silną ofensywę, ale już między słupkami osoby które często zawodzą. Nie pograłem co prawda wczoraj Pittsburgha, ale takie mecze w ich wykonaniu nie cieszą. Z Isles podobnie zlekceważyli ich totalnie i skutek był taki że mecz przegrali w ciągu &#39;2minut&#39; kiedy padały bramki. Trzeba liczyć na ich poprawę, bo mimo tego że bramkarz ma kluczową role w meczu to i od niego trzeba wymagać więcej.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
wonderkido w końcu dotarło do Ciebie to co wszyscy w NHL wiedzą od 2-3 lat ;) Dodałbym jeszcze że obrona Pingwinów przy odpowiednim przeciwniku też nie gra cudów, w osłabieniu zwłaszcza są tam spore problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Do góry Bottom