>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Panowie ,już niedługo.. raptem niecały miesiąc do startu naszej ulubionej ligi ????
Sam osobiście czekam z niecierpliwością!
Do zobaczenia na początku października ????
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
witam. Mam pytanko co do zakładu np na bet365. Chodzi konkretnie o zakład: &quot;wygra dywizję&quot;. Czy zakład dotyczy również playoffów czy tylko sezonu zasadniczego? dziękuję za odp
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jakie są wasze prognozy na ten sezon? Kto według was wygra całe rozgrywki?

Na wschodzie jak dla mnie liczą się 3 ekipy:

Pittsburgh - wiadomo, niesamowity skład, ogromny potencjał w ataku.

Boston - wiecznie niedoceniani. Fakt, że u bukmacherów ich notowania zwykle są wysokie, jednak mało osób typuje ich mistrzostwo, tak było w zeszłym sezonie, a byli o krok od trofeum.

NY Rangers - bukmacherzy coś w nich nie wierzą w tym sezonie, ale potencjał dalej jest, no świetny bramkarz.

Myślę, że któraś z tych trzech drużyn wejdzie do wielkiego finału.


A na zachodzie?

Chyba jednak Chicago. W LA Kings i ich defensywny styl jakoś w tym sezonie zupełnie nie wierzę... A może Vancouver wreszcie zagra dobre play-off? Reszta według mnie nie ma większych szans na tytuł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
stardog 250

stardog

Użytkownik
Prognozowanie w tej lidze, kto wygra Stana to wróżenie z fusów. Mogę za to dorzucić od siebie, że Pens z ich def skreśliłbym na starcie ???? . Tradycyjnie na wschodzie będę śledził Canadiens. Ciekaw też jestem jak poradzą sobie Blue Jackets (nigdy za nimi nie przepadałem, ale naprawdę podobają mi się ruchy Jarmo Kekalainena). Na zachodzie spróbuję być na bieżąco z Pacific Division (choć tam pora oglądania jest dla nas najmniej wygodna)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jeszcze się dobrze sezon nie zaczął, więc zbytnio prognoz na przyszłość bym nie pisał, kto wygra wschód a kto zachód. Ale na pewno mecze będą obiecujące!
Jednak wydaję mi się, że duże predyspozycję ma ekipa z Blackhawks i Pingwiny. Obie silne ekipy które posiadają niesamowitych talentów którzy wiedzą jak grać. Niesamowita technika Crosbiego po kontuzji który wrócił, strzelał bramki w bardzo ważnych meczach, liczę również na niego i to, że dalej będzie grał na swoich wysokich obrotach. Natomiast, w Chicago, również liczę na Patricka Kane, który w meczu z Kings, po dogrywce umieścił krążek w siatce po bardzo solidnym jego meczu, bo z tego co dobrze pamiętam ustrzelił wtedy hattricka.. Czuje się pewnie i jest bardzo szybki.
Canadiens również silna defensywa choć w playoff długo nie zagrzali poczynań po tym jak Senatorzy ich wyeliminowali.. czas powoli się rozglądać za ciekawymi ofertami i buki ogrywać.. Dziś dużo meczyków nocą jeden już wybrałem, lecz nie jakoś grubo, najpierw rozejrzę się jak to wszystko wygląda, a po 3-4 kolejce można startować grubo... ???? z meczami.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jak tam panowie, niedługo sezon ! i znowu będą zarwane noce..
Nie mogę się doczekać - wykupić pakiet na nhl.com obserwować 1 kolejkę raczej jej nie stawiać.. dopiero w drugiej albo i w trzeciej startować z mnożeniem kasy :cool:
 
river 148

river

Użytkownik
Jakie są wasze prognozy na ten sezon? Kto według was wygra całe rozgrywki?
Na wschodzie jak dla mnie liczą się 3 ekipy:
Pittsburgh - wiadomo, niesamowity skład, ogromny potencjał w ataku.
Boston - wiecznie niedoceniani. Fakt, że u bukmacherów ich notowania zwykle są wysokie, jednak mało osób typuje ich mistrzostwo, tak było w zeszłym sezonie, a byli o krok od trofeum.
NY Rangers - bukmacherzy coś w nich nie wierzą w tym sezonie, ale potencjał dalej jest, no świetny bramkarz.
Myślę, że któraś z tych trzech drużyn wejdzie do wielkiego finału.

A na zachodzie?
Chyba jednak Chicago. W LA Kings i ich defensywny styl jakoś w tym sezonie zupełnie nie wierzę... A może Vancouver wreszcie zagra dobre play-off? Reszta według mnie nie ma większych szans na tytuł.
Pittsburgh - zupelnie w Stana dla Pingwinow nie wierze, w wielki final tez. Z radosna tworczoscia w defensywie i w dodatku brakiem klasowego bramkarza pucharu sie nie wygra. Duet w bramce Fleury - Vokoun (jako trojka Zatkoff) maja poprowadzic Pingwiny do finalu? Przeciez juz w minionych rozgrywkach oni zawiedli. Fleury sie kompromitowal w PO to musial sytuacje ratowac Vokoun (z marnym zreszta skutkiem). Boston ich szybko sprowadzil na ziemie a wielka sila w ofensywie nie wystarczyla.
Boston - to chyba kandydat nr 1 na Wschodzie do finalu. Zespol bardzo dobrze poukladany, wywazony (duza jakosc i w ataku i w obronie plus bardzo pewny w bramce Rask). Na pewno beda sie mocno liczyc.
NY Rangers - niewiadoma pod wodza nowego trenera. Tam czegos ciagle brakuje do odniesienia sukcesu. Piszesz o Lundqviscie ale przeciez w NY on jest nie od wczoraj. Jego olbrzymi potencjal wciaz pozostaje niewykorzystany bo Rangers nie moga dobic do tego finalu majac takiego bramkarza.
Na papierze jest 6-7 druzyn, ktore przed startem sezonu moga mocno kazdydowac do PS, jednak juz same rozgrywki moga wykreowac kogos zupelnie spoza tego grona (jak Kings w sezonie 11-12).
Jestem ciekaw kilku ekip:
Edmonton - talentu tam nie brakuje, tylu mlodych utalentowanych ofensywnych zawodnikow moze im pozazdroscic kazdy. Do tego doszedl Perron z St.Louis, ktory w presezonie swietnie sie spisywal i bardzo dobrze wkomponowal do zespolu. Problemy juz tradycyjnie moga byc z tyl i w bramce choc defensywa wyglada troche lepiej niz w zeszlym sezonie. Chcialbym by Oilers troche namieszali i weszli do tych PO.
Columbus - juz miniony sezon pokazal, ze ruszylo sie cos w tym Ohio. Kekalainen robi tam swietna robote i mysle, ze efekty przyjda szybko. Ten zespol przestanie byc czerwona latarnia ligi.
Dallas - mysle, ze to moze byc przelomowy sezon dla ekipy z Texasu. Zaszly tam pewne zmiany, ktore daja nadzieje na lepsze dni dla Stars.
Colorado - duze zmiany w Denver, przede wszystkim &quot;na gorze&quot;. Duet Roy-Sakic albo bedzie strzalem w 10 albo totalnym niewypalem. Ciekawych mlodych zawodnikow tam nie brakuje (Varlamow, O&#39;Reilly, Landeskog, Duschene, MacKinnon) wiec jest na kim budowac dobry zespol. Pytanie tylko czy legendy poradza sobie w swoim debiutanckim sezonie w NHL juz w zupelnie nowej roli?

I tak na koniec. Tim Thomas po roku wakacji znow w NHL. Tym razem w barwach Panthers. Wyzwanie nie lada bo trafil chyba do najslabszej ekipy w calej lidze, do tego rok przerwy i ten powrot wcale nie musi byc udany.

Startujemy we wtorek w nocy i juz na dobry wieczor starcie Canadiens - Maple Leafs :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 0

sebcio222

Użytkownik
Witam, panowie jestem tu nowy na tym forum gram u buków NHL ogladam meczyki i lubię typować osobiście gram ciekawą progresję, która UWAGA !!! przynosi zyski. Mam nadzieję na pożyteczną i w miłej atmosferze współpracę.Pozdrowionka!!!
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
I mamy pierwszego odstrzelonego treneiro. Peter Laviolette nie jest już trenerem lotników. Powiem szczerze, że nawet przemknęło mi to po wczorajszym przegranym meczu z Huraganami. Po 3 przegranym meczu z rzędu, 3 przegranym meczu w kiepskim stylu. Dodając do tego poprzedni słaby sezon i ambicje w organizacji wyszło na to, że przyszedł czas zmian
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Oglądam równocześnie spotkanie w Edmonton i LA, ale to co się dzieje w Kanadzie to jest coś niesamowitego! NJD na trzecią tercję wyszli z wynikiem 3:0 i przegrywają w chwili obecnej 3:4! Jakieś 3 min do końca. Zero pompy! Dobrze, że odpuściłem typowanie tego spotkania, bo bym miał zły humor od samego rana. Masakra!
edit:
Elias wyrównuje w końcówce spotkania i Nafciarze wygrywają po karnych.
Geeeez!
 
Do góry Bottom