>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Draft już za nami, wszystkiego podsumować nie jestem w stanie, bo musiałbym Wam porozsyłać 300 stron notatek w pdf. Jak co roku były niespodzianki, a za taką można uznać obsunięcie się Jonesa poza pierwszą trójkę. Nie za bardzo rozumiem wybór Bolts. Wybór ten nie spotkał się także z aprobatą prawdziwych fanów. W ostatnich latach Tampa raczej nie miała problemów ze strzelaniem bramek, wręcz przeciwnie - w tym roku mieli ich prawie najwięcej. Strzelić więcej niż stracić - taka była ich dewiza. Ogromne dziury w obronie skutecznie jednak wyleczyły Bolts z próby awansu do PO. W tym momencie nieco oczywistym posunięciem było wzięcie Jonesa, który ma dobre predyspozycje i może być pewnym punktem kruchej D Bolts (chociaż zdania nie zmienię - jedynki skończyły się w 2009). Tymczasem Tampa podbiera Drouina, przez co ich D jest wciąż zDROUINowana. Preds z kolei chyba w ogóle nie wzięli pod uwagę tego, że Seth utrzyma się do momentu ich wyboru, więc ci - raczej z uwagi że niemal murowana jedynka sprzed kilku miesięcy nie została wybrana - sięgnęli właśnie po czarnoskórego obrońcę. Czyli Nashville buduje twierdzę przed Rinne. Ale co z przodu? Centra z prawdziwego zdarzenia od kilku lat nie ma, scoring RW/LW również (no, może jak Hornqvista nie łapią kontuzję to jest względnie skuteczny). Nie w drafcie, lecz w wymianach powinna tkwić przyszłość całej organizacji. Nie będzie sukcesów kiedy nie będzie miał kto strzelać. Tegoroczny wynik, CAŁE 111 BRAMEK, to najgorszy wynik w całej lidze. Pozostałych wyborów nie skomentuję, bo tak jak mówiłem - nie byłbym w stanie (zresztą pod koniec już prawie usypiałem na siedząco. Caps jak zwykle spartaczyli wszystko (zasługa rewelacyjnego McPhee vel McFail). Było kilka ciekawych nazwisk które dotrwały do naszego wyboru (m.in Hartman), ale co z tego, skoro GM głupi.
Miało być wiele wymian, skończyło się na kilku, z których tylko dwie w jakiś sposób mnie zaciekawiły. Przedstawię jednak większość, bo ich ilość nie rzuca na kolana.
Cory Schneider to NJD for 9th overall
Zastanawiałem się co z bramkarzami u Koviego i spółki. Odpowiedź otrzymałem bardzo szybko. Ubiegłoroczni finaliści zdobyli prawa do usług wciąż młodego, bo chyba 27-letniego netmindera Canucks. Osobiście jestem zwolennikiem talentu Schneidera i cieszy mnie ten trejd. Było trochę śmiechu, bo sam Cory nie wiedział, że zostaje oddany do momentu, w którym to ogłoszono. Canucks musiało chyba bardzo zależeć na osiemnastoletnim centrze, którego pozyskali za pick. Horvata kojarzę z OHL, nawet nieźle się prezentuje, chociaż warunków fizycznych nie ma jakichś wybitnych. Vancouver zostaje jednak z olbrzymim kontraktem Luongo, któremu raczej nie ufam.
Dave Bolland to Leafs for 51st and 117th picks in the 2013 NHL draft and a fourth-round selection in the 2014 draft.
Solidny center do 3 lub 4 linii. Niezłe uzupełnienie składu. Jeden z bohaterów tegorocznego finału. Wydaje mi się, że jest to jednoznaczne z pożegnaniem się z Grabovskim albo Bozakiem. Bo trochę za wielu będzie tych C.
Michael Frolik to Jets for 74th and 134th picks overall.
Kolejny efekt robienia cap space przez Hawks. Mówiło się o tym, że z klubem pożegna się ktoś z dwójki Bolland/Frolik, okazuje się, że obaj zmieniają klub. Chicago z pewnością wiele zawdzięcza czeskiemu skrzydłowemu, zwłaszcza patrząc przez pryzmat występów w PO. Sam zawodnik również ma wiele do zaoferowania. Tym samym kolonia byłych graczy Hawks, a teraz grających w WPG znowu się powiększa (Ladd, Big Buff).
Tyler Kennedy to SJS for 2013 2nd round pick
Ten ruch był kwestią czasu, od tygodni mówiło się, że w organizacji Pens nie ma już miejsca dla 26-letniego centra. Ostatnie dwa sezony grubo poniżej oczekiwań, ten skrócony RS fatalny. Kibice narzekali na brak zaangażowania i z zadowoleniem przyjęli wieść o jego trejdzie do Sharks.
Cal Clutterbuck + 3rd Round pick (#70 Eamon McAdam) for Nino Niederreiter
Na taką wymianę czekałem. Moim zdaniem GMGM Wild odwalił kawał dobrej roboty, natomiast Isles robią krok wstecz. Rozumiem, że Nino miał problemy z przystosowaniem się do realiów NHL, ale to wciąż ogromny talent! Byłem przekonany, że kapitalnymi występami na Mistrzostwach przekona zarząd do dania mu kolejnej szansy. Nie każdy zawodnik z marszu potrafi pokazać swoje walory (początki Marchanda w Bostonie będą najlepszym przykładem). W pakiecie zwrotnym Isles otrzymują przeciętniaka w postaci Clutterbucka, który może i na bandach się sprawdzi, w ofensywie bez fajerwerków, ale nikt nie odbierze mu tego, że prawie 20 goli już raz w karierze wbił. Jest jeszcze ten pick w postaci McAdama. O kolesiu słyszałem może 2 razy w życiu więc nie wydaję mi się, żeby gość z takim numerem wcielił się nagle w Lundqvista, który również był draftowany jako jeden z ostatnich, a teraz wymiata w lidze.
Kluby podpisują również zawodników na kolejne lata. Jedna z ciekawszych umów to nowy kontrakt Smitha
Coyotes re-sign Mike Smith (6 years, $5.7 million per year)
Z pewnością jest to kontrakt życia Mike&#39;a. Ma już 31 lat, więc po wypełnieniu lepszej oferty już nie dostanie. Osobiście jakoś nie szaleje na punkcie tego goalie. Broni efektownie, gra odważnie, ale czy zagwarantuje on spokój w bramce przez 6 lat? Od razu przychodzi mi na myśl Luongo i jego kosmiczny kontrakt, przez który jest właściwie nietykalny. NTC w kontrakcie jakoś mnie nie dziwi, bo to już niemalże stały punkt umowy w dzisiejszych czasach.
Trwają również negocjacje kontraktów Letanga i zwycięzcy Veziny - Bobrovskiego. Ten pierwszy jest już prawie dogadany. Lekko przerażają mnie cyferki jakie sobie Kris zażyczył. Chłop w ofensywie ma wiele do zaoferowania, ale z tyłu wciąż ma ogromne braki, popełnia dziecinne błędy przy wyprowadzaniu krążka. A mówi się tutaj o 8 latach za $58M ($7,25M za sezon!)
Kluby decydują się również na wykupienie kontraktów. Przed nowym sezonem najprawdopodobniej barwy zmienią wciąż gorące nazwiska, m.in Lecavalier, Briere, Bryz.
Offseason nabiera tempa, już za kilka miesięcy dowiemy się, kto najlepiej odnalazł się na rynku, a kto będzie żałował decyzji podjętych przed startem rozgrywek :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Od siebie dodam tylko taką małą pigułkę dla polskojęzycznych:
NHL: Nathan MacKinnon &quot;jedynką&quot; w tegorocznym drafcie
17-letni Nathan MacKinnon został wybrany przez Colorado Avalanche jako pierwszy zawodnik w drafcie roku 2013. Impreza odbyła się w Newark i była ostatnim akcentem skróconego przez lokaut sezonu. więcej

Jeszcze odnośnie jednej sprawy:
Chłop w ofensywie ma wiele do zaoferowania, ale z tyłu wciąż ma ogromne braki, popełnia dziecinne błędy przy wyprowadzaniu krążka. A mówi się tutaj o 8 latach za $58M ($7,25M za sezon!)
Ależ przepłacony grajek... Ja w ogóle nie rozumiem bo i Karlsson i Letang i też Subban (chociaż ten sporo się poprawił) czyli praktycznie takie trzy osoby zaliczane z miejsca do najlepszego obrońcy sezonu czy też ogólnie aktualnie w NHL - oni grają piach z tyłu.
Ja lubię klasycznych D-menów, Chara może zawalił finały ale ogólnie jest świetny i nie do zastąpienia. Drew Doughty też jest dużo lepiej zbilansowanym grajkiem niż trójka wpisana powyżej, to samo było z Prongerem w trakcie jego dobrych lat.
Zobaczymy jak będzie grał Seth Jones, ale z tego co widziałem i słyszałem jest to kolejny defensor który bardziej myśli o strzelani niż bronieniu. Szkoda.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kilka plotek i ploteczek:
-&gt; Thomas wraca do bramki i spore zainteresowanie jego osobą wyraża Philadelphia.
-&gt; Bruins mocno zainteresowani Lecavalier, aczkolwiek również jest opcja na Montreal.
-&gt; Leo Komarov wraca do Dynamo Moskwa
-&gt; Blisko porozumienia są władze NHL z organizacją która trzyma pieczę nad IO w Soczi, prawdopodobnie zobaczymy wszystkie gwiazdki NHL ;)
 
snice 457

snice

Użytkownik
NHL: Kojoty zostają w Arizonie

Groźba przeniesienia Kojotów do Seattle była realna, ale została zażegnana. Rada miasta Glendale, w którym mecze rozgrywają Phoenix Coyotes zatwierdziła nową umowę najmu hali dla klubu hokejowego.


:cool::cool:Arizona Coyotes....:cool::cool:
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Kolejna porcja świeżych wiadomości zza Oceanu :wink:
Tyler Seguin, center Rich Peverley and defensive prospect Ryan Button to the Dallas in exchange for wingers Loui Eriksson and Matt Fraser and prospects Joseph Morrow and Reilly Smith

http://bleacherreport.com/articles/1690881-boston-bruins-reportedly-trade-tyler-seguin-to-dallas-stars-in-blockbuster-deal
Wymiana słusznie określona mianem &quot;Big Deal&quot;. O prospektach w tej wymianie mówi się raczej niewiele, uwaga skupia się na dwóch gwiazdkach, z których jedna na salonach gości już kilka lat dłużej. Loui, bo o nim mowa, nie zachwycił w skróconym sezonie. Przeciętną dyspozycję zrekompensował sobie dobrymi występami na Mistrzostwach. Właśnie po tym poznaje się klasowego gracza - w decydującym momencie potrafi zrobić &quot;reset&quot; i być ważnym punktem drużyny. Bruins otrzymują gracza w pełni ukształtowanego, profesjonalnie podchodzącego do obowiązków, zdyscyplinowanego taktycznie. Oddają natomiast zawodnika, który musi być dobrze prowadzony, jeśli chce osiągnąć sukces, do którego ma predyspozycje. Tyler to typ imprezowicza, jest młody, dużo się słyszy o jego wyskokach i życiu prywatnym. Niemniej linia Seguin-Benn-Nichushkin(?) wyglądałaby bardzo apetycznie.
Horcoff to Stars for defenseman Philip Larsen and a seventh-round pick in 2016
http://espn.go.com/dallas/nhl/story/_/id/9451083/dallas-stars-acquire-shawn-horcoff-edmonton-oilers-philip-larsen
Ofensywa Dallas trwa w najlepsze. Tym razem sięgnięto po doświadczonego centra, swego czasu jednego z moich ulubieńców. Patrząc na Horcoffa z perspektywy lat, jestem przekonany, że nie wykorzystał w pełni swojego potencjału. Z drugiej strony nikt nie spodziewał się i tak niezłego przebiegu kariery, wszak draftowany był dopiero pod koniec czwartej rundy. W pamięci zapadł mi szczególnie sezon 05/06. Shawn przechodził wtedy samego siebie. Obok spotkań Caps (fatalny sezon) to właśnie mecze EDM stanowiły dla mnie najbardziej smakowity kąsek w lidze. Zachwycałem się grą trio Hemsky-Horcoff-Smyth. Ten sezon był niesamowity z tych względów, że to właśnie wtedy zawodnicy grali na takim poziomie, którego później już nie zasmakowali. Życiowe sezony Shawna, Hemsky&#39;ego, Stolla (który do dziś nie przekroczył ponownie granicy 50pkt), najlepszy okres Smytha, wyborna dyspozycja Torresa (tak, tego Torresa którego teraz nienawidzi pół ligi za jego brutalne faule), no i niezawodny Pronger, jeszcze wtedy nie nękany kontuzjami które zakończyły jego wspaniałą karierę.
Ale sie offtop zrobił :wink: Oilers w pakiecie zwrotnym dostają 7 rundę w 2016 oraz Larsena, który dużo większe wrażenie zrobił na mnie w ubiegłym roku. Może zmiana otoczenia wyjdzie mu na korzyść. A Shawn w Dallas w 3 linii jak znalazł.
Briere to Canadiens (2 years, $8M)
http://www.huffingtonpost.com/2013/07/04/danny-briere-canadiens-deal-two-years_n_3548583.html
Może i Canadiens aż tak bardzo nie przepłacili, dziwi mnie tylko sam kierunek. Danny wielokrotnie podkreślał, że chce być jak najbliżej rodziny, więc kurs obrany na Montreal jest co najmniej dziwny. Jak nie wiadomo o co chodzi, to zapewne rozbiło się właśnie o chajs, który w Canadiens się zgadza, a nie zgadzałby się np w Devils (coś było na rzeczy). Jedyne o co mogą drżeć kibice Habs, to oczywiście kontuzje. Od 03/04 Danny nie rozegrał pełnego kalendarza. Jeśli tylko Montreal zagra w PO, to będzie miał w Dannym wielkie wsparcie - 109 punktów w 108 meczach post season musi robić wrażenie. Wielu zawodników nie wytrzymuje dużo większej presji niż w RS - Briere wręcz przeciwnie.
Mamy też nowe kontrakty
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=676579&amp;amp;navid=nhl:topheads

Giroux agree 8-year extension ($66,2M/ $8,275 per year)
Formalności zostały dopełnione, ani przez chwilę nie było tematu o jakichś roszadach z udziałem 25-latka. Może i jako lider nie sprawdził się w takim stopniu w jakim oczekiwano, ale jest wciąż młody i ma baaardzo wiele do zaoferowania.
Elias agree to 3-year contract ($16,5M/$5,5M per year)
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=676522&amp;amp;navid=nhl:topheads
No cóż, za zasługi to należy mu się taki kontrakt, ale tak obiektywnie, to powinien być on na granicy 4 baniek i 2 lat. Patrik ma 37 lat a przy takich zawodnikach, co wielokrotnie podkreślam - nie można być niczego pewnym. Trzeba jednak przyznać, że w tym wieku - obok Koviego - był jedynym facetem, który regularnie punktował, a przede wszystkim strzelał bramki. To chyba w niezbyt korzystnym świetle stawia organizację Devils.
other
- Leafs wykupują kontrakt Grabo. Czyli stało się to, o czym pisałem kilka postów wcześniej - żegnamy się albo z Bozakiem, albo z Grabovskim. Padło na Mikhaila, a to co się stało po ogłoszeniu tej decyzji tylko utwierdza w przekonaniu, że był to słuszny ruch i że było ostro na linii Grabo-Carlyle. Po ogłoszeniu decyzji przez zarząd w jednym z wywiadów trochę prymitywnie i niecenzuralnie wyraził swoje zdanie na temat trenera, krytykując jego metody prowadzenia drużyny.
- Hedberg na waivers - ktoś skusi się na zakontraktowanie backupa?
- a na sam koniec prawdziwy hit! CLARKSON CHCE 6 BANIEK ZA SEZON!
Kiedy to zobaczyłem, to prawie z krzesła spadłem ze śmiechu. Nawet nie chcę mi się wymieniać ilu o 5 klas lepszych zawodników gra za mniejsze pieniądze! Ten koleś chyba wciąż ma w pamięci bardzo dobry początek zakończonego niedawno sezonu, ale nie chce dopuścić do myśli faktu, że wciąż jest przeciętnym grajkiem. Prowadzi teraz rozmowy z EDM, ale mam nadzieję, że tam na tyle nie zgłupieli, żeby dać mu tyle, ile sobie zaśpiewa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Są i kolejne przenosiny ????
Nathan Horton ląduje w Columbus Blue Jackets
http://prohockeytalk.nbcsports.com/2013/07/05/columbus-cash-in-horton-jackets-agree-to-seven-year-37-1m-deal/?ocid=Yahoo&amp;amp;partner=ya5nbcs
Kontrakt na 7 lat, no i co tu dużo mówić, na pewno jest to pozytywny ruch Kurtek, Horton + Gaborik + Dubinsky i jest całkiem ciekawa pierwsza linia.
Bobby Ryan w Ottawa Senators
http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck-daddy/bobby-ryan-traded-ottawa-senators-anaheim-wins-deal-200139572.html
Trochę mi to nie pasuje, ponieważ nie darze zbyt wielką sympatią Sens, a za to &quot;Bobka&quot; lubię, no ale wybrał jak wybrał, na pewno będzie to spore wzmocnienie, tym bardziej że odszedł Alfredsson, więc Ryan może go godnie zastąpić.
Odnośnie Alfiego jeszcze, to z tego co donoszą media, przeniesie się on do ekipy Red Wings, czyli klubu spokojnej starości, nie wiem po co on im, ale ok.
http://www.csnne.com/blog/bruins-talk/update-alfredsson-chooses-red-wings
Valtteri Filippula w Tampa Bay
http://prohockeytalk.nbcsports.com/2013/07/05/filppula-lands-in-tampa-bay-five-years-25-million/?ocid=Yahoo&amp;amp;partner=ya5nbcs
No i tak ruch Tampy mi się bardzo podoba, odszedł Vinni więc potrzeba było kogoś kto będzie również mobilny na wielu pozycjach a Fin pasuje jak ulał, żeby go tylko omijały kontuzje to będzie dobrze.
Mike Ribeiro w Phoenix
http://sports.yahoo.com/news/mike-ribeiro-four-deal-coyotes-171517067.html
Rob Scuderi wraca do Pittsburgh&#39;a
http://prohockeytalk.nbcsports.com/2013/07/05/the-piece-returns-scuderi-pittsburgh-agree-to-four-year-13-5m-deal/?ocid=Yahoo&amp;amp;partner=ya5nbcs
Jest to dobry ruch Pens bo jak wiadomo Rob to solidna forma, występy w LA pokazały że nadal jest w dobrej formie i na pewno wzmocni defensywę, zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego Kings oddali Rob&#39;a :?
Stalber oraz Cullen w Nashville
http://prohockeytalk.nbcsports.com/2013/07/05/preds-stay-busy-sign-cullen-two-years-7-million/?ocid=Yahoo&amp;amp;partner=ya5nbcs
http://prohockeytalk.nbcsports.com/2013/07/05/preds-stay-busy-sign-cullen-two-years-7-million/?ocid=Yahoo&amp;amp;partner=ya5nbcs
Odnośnie Clarksona to widzę jakieś ploty że podpisał z Toronto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Szok w New Jersey, chyba nikt nie wziął tego pod uwagę, a wszystko na to wskazuje i zostało potwierdzone przez samego gracza - Ilya Kovalchuk kończy swoją karierę w NHL !!! Wszyscy zastanawiali się co zrobi Dats, a tymczasem to twarz organizacji Devils, z którą wiązał go niesamowity kontrakt decyduje się na taki krok. Trzeba przyznać, że zawodnicy z Rosji mają to do siebie, że są bardzo sentymentalni i mocno przywiązani do ojczyzny. Wszystkie mecze kadry są dla nich niezwykle istotne. Niemniej w życiu bym się nie spodziewał, że to już &#39;ten czas&#39;. Kovy niedawno skończył 30 lat, więc jest to niemalże idealny wiek, najlepsze przygotowanie kondycyjne (27-30 lat).. szok. Czy głód sukcesu nie był na tyle silny, żeby go zatrzymać? W PO wystąpił bodaj w 3 sezonach, w tym ostatnim było tak blisko, a jednak się nie udało. Na jego miejscu gryzłbym łyżwy żeby tego Stana wyciągnąć w przyszłości. Teraz w grę wchodzi rzecz jasna tylko KHL. Ilya wiele stracił w moich oczach. Ktoś mający takie predyspozycje (mało który ma taką torpedę w slaperze) nie powinien iść na łatwiznę.
http://devils.nhl.com/club/news.htm?id=677775
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
odi 2,3K

odi

Forum VIP
To są niestety lub stety echa lokautu jeszcze. Rosjanie mają u siebie silna ligę, są jeszcze lepiej opłacani (system podatkowy) status nie gwiazdy sportu a gwiazdy rangi krajowej super celebrytów.
Powtarzałem w ostatnich dwóch latach że Devils się zakneblowali kontraktem Kowalczuka na długie lata - knebel zdjęty. Rok pewnie stracony bo nie ma już nikogo znaczącego-ciekawego na UFA, ale później można budować znów drużynę na miarę finałów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jak widzicie w tym sezonie Edmonton Oilers? Zmieniło się coś ważnego jeśli chodzi o ich skład?
Trochę się zmieniło. W końcu jakieś konkretne ruchy ku wzmocnieniu dziury w defensywie. Bełow z KHL i Ference z Bostonu powinni dać o poziom lepszą jakość. W ataku ubył chyba tylko Parjavi, co dużą stratą nie jest. Pytanie jak będzie spisywał się Dubnyk (czy na prawdę jest na poziomie startera NHL?).
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Jagr sign with Devils
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=678635&amp;amp;navid=nhl:topheads
Wprawdzie nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale jeden z najbardziej gorących (choć niekoniecznie świeżych) towarów na rynku UFA wpisuje NJD do bogatej kolekcji klubów, w których przyszło (i przyjdzie) mu grać. Oficjalne potwierdzenie ma nadejść jutro. Jaromir będzie miał tam kilku swoich ziomków, mowa tu o niewiele młodszym Eliasu, który całkiem niedawno przedłużył swój kontrakt, oraz Oleszu, dla którego - moim zdaniem - jest to ostatnia szansa w NHL. Jak widać nie każdy Czech jest skazany na sukces. Warto jednak wspomnieć, że draftowany był z #7, przed takimi grajkami jak Green, Stafford, Zajac (Zejdżak :cool:), czy chociażby Wolski, którego natura sofcika nie pozwoliła mu przedłużyć swojej przygody za Oceanem. Co do samego Jagra, to przy tragikomicznym rosterze Devils, będzie chyba zmuszony do gry w top 6. A nie jest to najlepsze miejsce dla kogoś po 40 ;)
A tak BTW - Odi, czyżbyś podjął pracę promotora sieci nju mobile? :grin: Zaskakująca zmiana avatara i sygnatury :grin:
Reszta ekipy już głodna hokeja? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odi, czyżbyś podjął pracę promotora sieci nju mobile? Zaskakująca zmiana avatara i sygnatury
Dobiłem deal z nimi, poza tym uwielbiam tego ziemniaka ????
Głód już jest ale gdzie tu do sezonu, nawet nie ma się co rozmyślać bo to jeszcze kawał czasu. Najgorzej będzie we wrześniu bo to już blisko ale jeszcze daleko. W grze z dużych nazwisk zostaje chyba jeszcze gryzoń Grabowski, nie wiem ale chyba nie chce grać w KHL pytanie tylko czy ktoś z NHL jest w stanie mu dać pieniądze jakich on wymaga. Moim zdaniem Devils muszą o nim pomyśleć bo braki mają z przodu okrutne ...
http://eurosport.onet.pl/zimowe/hokej-na-lodzie/nhl-jaromir-jagr-hokeista-new-jersey-devils/pn32n
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom