>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Strzeżcie się, bo oto nastał dzień sądu, dzień, na który wszyscy czekali, mianowicie Panthers sign Gomez to one-year contract !!!
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=679328&amp;amp;navid=nhl:topheads
Tallon trochę mnie rozbawił. Do drużyny mającej prawie najgorszych centrów w lidze (Goc, Mueller, Matthias, Barkov to wielka niewiadoma) ściąga 33-letniego kolesia który w ostatnich 3 latach strzelił 11 bramek.. Czyli tyle ile AO strzelił na przestrzeni 18 dni (nieco dziwne spostrzeżenie, ale lubię głupie, nie mające żadnego znaczenia staty ???? ). Jak GM Floridy tłumaczy ten trejd? Standardowo, jak każdy poprzedni pracodawca jednego z największych pośmiewisk na taflach NHL, czyli : Scott to doświadczony center, który zdobył 2 razy Stana (ta informacja jest w każdym newsie), jest bardzo &quot;skillful&quot; [?!?!] (warto dodać, że Arron Asham spędzający średnio 7 min na lodzie wbił o jedną bramkę więcej w ostatnich 3 sezonach. Przypominam, że Asham to ten od bicia po mordzie, a nie od grania ;)). No i oczywiście nie może zabraknąć informacji, że będzie wzorem dla młodzieży. Skąd u mnie ta niechęć? Nie znoszę grajków użalających się nad sobą, a Gomez w każdym wywiadzie potrafi tylko dużo mówić, a efektów na lodzie nie widać. Miał potencjał żeby być jednym z lepszych centrów w lidze, a wystarczyło kilka kontuzji żeby się posypał. Dla przykładu Kessel wygrał walkę z rakiem, i teraz wymiata aż miło.
Było też kilka innych mniej i bardziej ciekawych moves, arbitrażu uniknęli krasnal Zuccarello, Fraser, Bogosian, Wheeler, Little, Gagner. Najbardziej przepłaconym jest jak dla mnie kontrakt Wheels&#39;a. Ten przypadek pokazuje, że nie zawsze chęć uniknięcia za wszelką cenę arbitrażu wychodzi na dobre. $33.6 milion za 6 lat dla RW który raz przekroczył granicę 50 pkt? Moim zdaniem trochę niedorzeczne, bo nawet gdyby doszło do sądzenia się, to Blake na 100% nie dostałby takich pieniędzy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zastanawia mnie kurs na wygraną NY Rangers. W tamtym sezonie było poniżej 10 i Rangers byli głównym faworytem obok Pittsburgha, a teraz jest grubo ponad 20. Jakieś osłabienia u Rangersów czy to efekt ostatniego niezbyt udanego sezonu?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zastanawia mnie kurs na wygraną NY Rangers. W tamtym sezonie było poniżej 10 i Rangers byli głównym faworytem obok Pittsburgha, a teraz jest grubo ponad 20. Jakieś osłabienia u Rangersów czy to efekt ostatniego niezbyt udanego sezonu?
Raczej to drugie. W tamtym sezonie przeszacowano siłę Rangersów, bo spodziewano się że przyjście Ricka Nasha będzie niesamowitym &quot;boostem&quot; i Strażnicy zwykle dobrze przygotowani kondycyjnie i fizycznie będą dyktować warunki w skróconym sezonie. Nic takiego się nie stało, posadkę stracił trener, a całość rozgrywek wyglądała dla NYR biednie. W tym roku bez żadnych wzmocnień.
BTW.
coś dla Yem Uoniaki

NHL: Nathan Walker dostanie szansę od Washington Capitals
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
BTW. coś dla Yem Uoniaki NHL: Nathan Walker dostanie szansę od Washington Capitals
Mówi się o nim w Stolicy już od kilku dni. To tylko zaproszenie na obóz, ale okazja do sprawdzenia własnych możliwości na tle profesjonalistów musi podziałać na niego motywująco. Cieszę się, że przy całej ułomności naszego GMGM szukamy prospektów na całym świecie, u nas każdy mile widziany. Dlatego jestem względnie spokojny o przyszłość, bo zwłaszcza baza naszych D-manów napawa optymizmem. Co do samego Nathana, widziałem kilka filmików, parę wywiadów i mogę powiedzieć, że skilla ma niezłego, w dodatku wygląda na ułożonego gościa, nie jakieś Seguiny czy Byfuglieny. Jego rodzina jest mocno związana ze sportem, więc może i z niego coś będzie - ale na pewno nie w tym sezonie, bo zgodnie z przepisami musi pierwsze przejść draft, żeby móc śmigać na taflach NHL. W Czechach zrobił na tyle dobre wrażenie, że zainteresowano się nim za Oceanem i gra teraz w USHL.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Byłem na kilku oficjalnych stronach drużyn NHL i gdy przeglądałem składy, to zastanowiło mnie co znaczy przy niektórych nazwiskach &quot;A&quot; ? Dla przykładu np. w LA Kings &quot;A&quot; jest przy nazwiskach: Kopitar, Richards i Greene. Co to oznacza?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jest to oznaczenie Alternatywnego kapitana. Każda drużyna powinna mieć trzech zastępców kapitana. Kapitan oznaczony jest literką C. Ze względów na specyfikę gry w hokej kapitan nie zawsze może być na placu gry, stąd wprowadzony kapitanów alternatywnych.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Caps sign Grabovski (one year, $3M)
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=680770&amp;amp;navid=nhl:topheads
Najbardziej smakowity kąsek z UFA-ludków już podebrany, a kierunek na który się zdecydował sprawia, ze od wczorajszych godzin wieczornych chodzę z wielkim uśmiechem na twarzy. Na taki krok czekałem. Gdyby nie udało się go ściągnąć, sam zapolowałbym na głowę McPhee. Orbita drużyn zainteresowanych Grabo była duża i jestem przekonany, że gdzie by nie poszedł, tam GM drużyny go zatrudniającej mógłby stanąć sobie przed lustrem i powiedzieć &quot;odwaliłeś kawał dobrej roboty&quot;. Bo Mikhail pomimo problemów które sprawiał jest fantastycznym centrem do T6. Wielki walczak, ale posiada niebanalną technikę. Podoba mi się roczna umowa i jej wysokość - jeśli Grabo się spisze - zasłuży sobie na nowy deal. U nas w Stolicy nie będzie dochodziło do sytuacji w których Białorusin będzie rzucał na prawo i lewo zgrabnymi kurwuniami, bo trener daje mu 4 min na lodzie w 4 piątce. Oates bezgranicznie ufa zawodnikom i potrafi wyciągnąć z nich to co najlepsze. Konsekwentnie stawiał AO na RW. Rozdanie nagród za RS zweryfikowało czy się nie mylił ;)
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Nawet mi nie przypominaj do tej pory uznaje to za ogromną pomyłkę, jedną z największych w ostatnich latach. Z całym szacunkiem dla drużyny i zawodnika AO nie zasłużył i koniec.
Zgodzę się, że nie był to może najlepszy wybór, ale tylko jeśli jako zwycięzcę typowałeś JT91. On grał bez przestojów na bardzo wysokim poziomie, a godnym partnerem przez bardzo długi okres był tylko Moulson. Jeśli zaś stawiałeś na Sidney&#39;a to się nie zgodzę, bo on miał przy sobie całą plejadę gwiazd, poza tym kreowanie go na lidera (tak samo jak AO &quot;controller disconnected&quot; :grin ???? jest niedorzeczne. Prawdziwe oblicze (którego nie chcę oglądać) pokazał w PO z Bruins. Kilka lat jest już &quot;w biznesie&quot; a niczego się w tej kwestii nie nauczył. Z tej trójki tylko Johna mogę wyróżnić - żadnych fochów (Ovi) ani płaczu (Sid), do tego piekielnie stabilny.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Bardzo chciałem żeby się tak stało jak już pokazali nominacje tych trzech panów to Johna chciałem widzieć w roli zwycięzcy. Ale tak szczerze, lepiej jakby w ogóle nagród za skrócony sezon nie było ...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Panowie od którego Września dokładnie zaczyna się regular sezon w NHL ? ;)
/ Nie mogę się doczekać... trzeba będzie w tym roku sezonowym wygrać jeszcze więcej niż ostatnio. Choć ostatni sezon nie był wcale taki zły. ;)
Powoli trzeba się przygotowywać do meczy, orientuje się ktoś w jakiej cenie na stronie NHL.com będą transmisję w tej lepszej jakości? bo nie mogę zobaczyć, a piszę z tel.. z góry dziękowa, za Odp.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Sezon wystartuje 1 października
GameCenterLive jeszcze ceny nie ujawnione. Będzie pewnie wiadomo gdzieś koło 15 września.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Panowie od którego Września dokładnie zaczyna się regular sezon w NHL ? ;)

/ Nie mogę się doczekać... trzeba będzie w tym roku sezonowym wygrać jeszcze więcej niż ostatnio. Choć ostatni sezon nie był wcale taki zły. ;)

Powoli trzeba się przygotowywać do meczy, orientuje się ktoś w jakiej cenie na stronie NHL.com będą transmisję w tej lepszej jakości? bo nie mogę zobaczyć, a piszę z tel.. z góry dziękowa, za Odp.

najpewniej koło 160 dolarów (19.99) za miesiąc bynajmniej ja 2 sezony temu tyle płaciłem
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Sezon wystartuje 1 października
GameCenterLive jeszcze ceny nie ujawnione. Będzie pewnie wiadomo gdzieś koło 15 września.
Z GC już wszystko jasne, 99,99$. Naprawdę tanioszka, a produkt wart swojej ceny. 320zł obowiązkowo odkładamy z bankrolla ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Łee to nie jest wcale dużo, z pewnością będę to wykupywał. Bo już te mecze z lshuntera i ta jakość mizerna, to aż oczy bolą.. no chyba że mecze były na espn america, to w tv można było.
Uoniaki ???? ;)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawa informacja. Zastanawiam się jakie typy drużyn na tym skorzystają? Czy np. oddający gigantyczną liczbę strzałów na bramkę Pittsburgh Penguins czy może jednak drużyny mające najlepszych bramkarzy w lidze jak np. Los Angeles Kings?

Osobiście uważam, że to chyba bardzo dobra wiadomość dla &quot;Pingwinów&quot;...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pens, bramkarzy zazwyczaj &#39;solidnych&#39; nie mieli.. ale dalej wierzę, że Crosby i spółka będą grali na najwyższych obrotach i od początku sezonu będą zdobywać punkty jak na swoich śmieciach i w delegacjach, w końcu to bestie.. ???? &lt; takie moje zdanie &gt;
 
Do góry Bottom