>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mnie zastanawia jedna kwestia. Nie znam się na transferach itd., ale Tim Thomas nie miał klubu po rocznej przerwie i teraz jego drużyną jest Florida Panthers. Zapewne po rocznej przerwie można było za niezbyt wielką kwotę go zatrudnić, więc ciekawi mnie czy Pittsburgh próbował go pozyskać czy nie? Thomas prędzej czy później powinien wejść na swój najwyższy poziom, więc naprawdę by im się przydał...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Thomas dostał we Florydzie 2,5 miliona dolarów, Pittsburgh ledwo zmieścił się pod czapką płac i nie ma tam miejsca na ani pół miliona więcej. Penguins są zablokowanie w takich ruchach przez wysokie wieloletnie kontrakty Małkina Crosby&#39;ego Neala.. trzymanie w drużynie takich postaci ma swoją cenę.
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Co sądzicie o trade na lini Islanders-Sabres ? Vanek za Moulson&#39;a pick w pierwszej rundzie 2014 i drugiej 2015. Obydwaj w roku kontraktowym. Wydaje mi się, że sabres nieźle na wyszli na tym ruchu, z drugiej strony lubię Islanders i z przyjemnością obejrzę Vanka w ich barwach.
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Ciężko przewidzieć jak ten trejd wypadnie po czasie, jeśli Isles mają jakieś przesłanki,że Vanek przedłuży kontrakt to ok natomiast jeśli nie to po sezonie mogą zostać z niczym, Vanek może chcieć iść do któregoś z contenderów. Sabres nawet jeśli Moulson nie przedłuży to zostaną z pickami .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
alanex 432

alanex

Użytkownik
Avs&#39; Varlamov arrested on domestic violence charges
Colorado Avalanche goalie Semyon Varlamov turned himself in to Denver police department detectives Wednesday on domestic violence-related charges. Police said he is in Denver County jail.
Police said Varlamov was arrested on second-degree kidnapping and third-degree assault charges. The kidnapping charge is a Class 4 felony, punishable by to two to six years in prison under Colorado law; the assault charge is a misdemeanor.
The Denver Post reports Varlamov will remain in jail at least overnight because he cannot post bail with an assault charge; he will appear before a judge Thursday morning. Varlamov, jail officials said, is in a cell alone because of his celebrity. When reached by the Post at the jail, he declined an interview with the paper.
The Avalanche said in a statement the team &quot;is aware of the allegations concerning Semyon Varlamov. At this time, and until the conclusion of this investigation, the Avalanche organization will have no further comment on this situation.&quot;
Colorado coach Patrick Roy had no comment when reached by phone by the Post on Wednesday night.
Varlamov, 25, is 7-1-0 as the starting goalie for the Avalanche this season, his third with the team.

http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=435467
 
vde 119

vde

Użytkownik
Od kiedy NHL jest na bet365 !? !? Nie mam w tej chwili środków, ale widzę, że ikonka video jest. Czy w PL jest dostępny streaming? Teoretycznie powinien być, bo nikt nie ma praw do NHL?
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Wydaje mi się że od poniedziałku jest stream, każdy mecz ma video także mając środki można oglądać to czego dusza zapragnie, brawa dla nich ;) :cool:
 
vde 119

vde

Użytkownik
Jeszcze żeby okienko było odrobinę większe i jakość minimalnie lepsza to już byłoby cudownie!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja ubolewam nad wszystkimi którzy muszą w takich warunkach oglądać takie fajne widowisko. Na prawdę koszt 20 dolarów na miesiąc jak ktoś zarywa 4-5 nocek na 30 dni to nie jest dużo i można GCL wykupić i cieszyć się MEGA produktem.. no ale rozumiem że to tez jakaś opcja jest lepsza niż pirackie streamy ????
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
myślę że najlepszym rowiązaniem było oglądanie NHL na ESPN America na moim 42&#39; telewizorze:) ale po rozmowie z konsuntantem NC+ , który stwierdził że ESPN został zdjęty z anteny bo miał małą oglądalność zastanawiam się dokąd zmierza polska tv?! Jedyna nadzieja, że FOX Sports który już wykupił prawa do MLB podobnie zrobi z NHL i wszyscy fani hokeja będą mogli się cieszyć hokejem w najlepszym wydaniu w tv...aha i oby tylko ten nowy kanał był dostępny na jakiejś sensownej platformie:)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja sobie wykupiłem pakiet na NHL.com i nie narzekam, jakość wybieram tą najlepszą i można śmiało oglądać - znacznie lepiej się ogląda niż szuka streamów po necie.. ;)
Polecam, nie jest to specjalnie drogie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A do tego można kablem HD rzucić na 42 calowy telewizor ;) bez żadnej straty na jakości i szybkości sygnału. Są tez inne opcje, ja korzystam z xboxa i jest po prostu mega ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik

Szukam słów, żeby opisać powyższy obrazek, ale próżne moje starania - słowa tego nie opiszą. Emery 3rd star of the game? Dałbym mu 1st star, ale w kategorii największy kretyn, frustrat i prowokator. Cała sytuacja to zresztą kolejna kompromitacja pasiaków którzy udają że wszystko mają under control. Ja wiem, że znakomita większość grajków NHL do śmietanki intelektualnej nie należy, ale żeby okładać kogoś, kto od samego początku nie wykazuje chęci do walki, to już skrajny debilizm. Porażkę też trzeba przyjąć z godnością. 3rd star.. myślałem, że bramkarza rozlicza się za liczbę obronionych strzałów, a nie żenujące próby osiągnięcia nie wiadomo czego. Jak widać całe życie byłem w błędzie. Tymczasem Holtby notuje SO, kilka razy ładnie okradł PHI z gola, no ale gdzie mu tam do klasy Emery&#39;ego.
Co do Warda - gra świetnie, ogólnie cała nasza 3rd line gra fantastycznie od kilku spotkań, więc nie jestem zszokowany postawą Joela, który jeszcze nie tak dawno zaklinował się w toalecie ???? Chimera idzie na career high, Grabo tak samo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Yem, gratz! Twoja ekipa w końcu zaszalała w delegacji i to bez Owcy! ;)
Ja pograłem ich za drobniaki i żałuję, że za drobniaki.. ;Yem, gratz! Twoja ekipa w końcu zaszalała w delegacji i to bez Owcy! ;)
Ja pograłem ich za drobniaki i żałuję, że za drobniaki.. ;[
Ale dziś kolejna noc z NHL ;) trza coś wyszukać znowu by buka obrobić co nie co.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Nie wiem gdzie najlepiej zapytać - czy w rankingu 9 listopada mogę podać typ z godziny 20 czasu polskiego? Mam na myśli dzisiejszy mecz Ottawy.
 
snice 457

snice

Użytkownik
jeżeli podasz dzisiejszy dzień wieczorny jest on zaliczany na równi z kolejnymi meczami nocnymi ???? czyli dzisiejsze wieczorne sa na rowni z dzisiejszymi nocnymi ????
 
Do góry Bottom