>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Adamo80

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PSG vs FC Bayern Monachium (AH: pow 2 goli w meczu) + Sporting CP vs FC Barcelona + Borussia Dortmund vs Real Madryt CF (AH: pow 2 goli w meczu) + SSC Napoli vs Feyenoord Rotterdam + Juventus FC vs Olympiacos Pireus kurs AKO: 2,64 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 10j PW:15 ✅✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PSG vs FC Bayern Monachium (AH: pow 2,5 goli w meczu) + Borussia Dortmund vs Real Madryt CF (AH: pow 2 goli w meczu) + SSC Napoli (AH:-1) vs Feyenoord Rotterdam + Juventus FC (AH:-1) vs Olympiacos Pireus kurs AKO: 2,30 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 15j PW:15 ✅✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PSG (1x) vs FC Bayern Monachium + Man. City vs Szachtar D + FC Sevilla vs Maribor + Juventus FC vs Olympiacos Pireus kurs AKO: 2,01 (bez podatku) buk: Totolotek stawka: 10j PW:15 ✅✅✅
PSG vs FC Bayern Monachium (pow. 2,5 goli w meczu) + Sporting CP vs FC Barcelona (DNB) + FC Sevilla vs Maribor + Juventus FC vs Olympiacos Pireus kurs AKO: 2,11 (bez podatku) buk: Totolotek stawka: 10j PW:15 ✅✅✅
PSG vs FC Bayern Monachium (pow. 10,5 rzutów rożnych) + SSC Napoli vs Feyenoord Rotterdam + Juventus FC vs Olympiacos Pireus kurs AKO: 2,38 (bez podatku) buk: Totolotek stawka: 10j PW:15 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla wszystkich co nie oglądali meczu Sporting vs Barcelona. Przestrzegam przed graniem Barcy na wyjazdach w LM. Gra w lidze i wygrana u siebie z Juventusem fałszują obraz Barcelony. To co było dzisiaj to mega tragedia. Lekkomyślne podania w środku i tyle, brak błysku z przodu. Beznadziejny Suarez. Miałem Barcelonę na paru kuponach i do ostatniej sekundy bałem się o wynik. Sporting to nie jest klasa światowa, a mieli co najmniej tyle sytuacji co Barcelona. Fakt faktem, że Barcelonie specjalnie może i nie zależało bo i remis by nie zaszkodził, ale widać te same, a nawet gorsze symptomy niż w ubiegłym sezonie. Nie widać radości gry, brakuje koncentracji. Ja już w przyszłości będę bardzo ostrożnie podchodził do grania ich na wyjazdach. Dzisiaj było naprawdę ostrzeżenie. Natomiast PSG potwierdziło to co przypuszczałem od momentu transferów Neymara i Mbape - idą po mistrza.
W każdym razie - wszystko z tej kolejki LM na plus, ale nerwy do końca.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Aktualne statystyki za rok 2017:

Zagrane: 156 kupony
Wygrane: 61
Przegrane: 95
Postawione: 1610,52j.
Wygrane: 2174,68j.
Zysk: ✅✅✅ 564,16j.
Yield: ✅ 35,03%
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Finlandia - Turcja kurs: 3,10 (podatek 12%) buk: forBET stawka: 2,5j PW:9 ⛔⛔⛔
Finlandia (AH:-2) - Turcja kurs: 11 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 1,2j PW:2 ⛔⛔⛔
Typ zaczerpnięty od użytkownika: lukas89kce
Jego argumentacja mnie przekonała na tyle, że zagrałem to sam. Dodam jeszcze od siebie, że Finlandia gra u siebie więc to dodatkowy atut.
Finalandia z handi grana po najwyższym kursie jak dotąd który kiedykolwiek grałem ???? Niekwestionowanym liderem wciąż pozostaje awans Barcelony z PSG po kursie 10 - zagrany jednak wtedy za 10j, a nie 1,2j ???? który jeszcze na dodatek wszedł
edit// Jak się okazuje reprezentacje mają wyjebane na grupy w Lidze Narodów. Zagrałem to, ale w razie czego - to nie był mój typ ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Portugalia vs Szwajcaria kurs: 1,65 (podatek 12%) buk: Totolotek stawka: 12j PW:16 ✅✅✅
Portugalia vs Szwajcaria + Francja vs Białoruś kurs AKO: 1,70 (podatek 12%) buk: Totolotek stawka: 3j PW:15 ✅✅✅
W myśl mojej starej zasady, która dała mi przez lata zarabiać: &quot;kiedy silny musi i gra ze słabym&quot;. Oczywiście pytanie jest jak zawsze takie samo - czy Portugalia jest silna, a Szwajcaria słaba ? Ja uważam, że tak.
Oprócz wygranej u siebie z Portugalią 2:0 Szwajcaria nie była przetestowana przez żaden liczący się zespół. Andora, Owce, Białoruś, Łotwa - z takimi potęgami wygrywała. Można powiedzieć to samo o Portugalii bo po prostu trafiły obie ekipy na taką grupę. Różnica jednak polega na tym, że Portugalia ma lepszy bilans bramek co wskazuje, że jest lepsza. Najważniejsze jednak, że ma w mojej ocenie lepszy zespół. Oczywiście ogromną różnicę robi Krystyna. Można pisać, że to laluś, płaczek, że wymusza karne itd, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że to najlepszy razem z Messim i Neymarem zawodnik na świecie. To jest taki piłkarz, który może zrobić różnicę. Niewątpliwym atutem jest również fakt, że Portugalia gra u siebie.
Jeśli dobrze pamiętam, Ronaldo nie grał w 1 meczu, przegranym ze Szwajcarią 2:0. Myślałem też nad jakimś handi na Portugalię, ale znając ich minimalizm mogą pilnować po prostu wygranej i nie chcieć podbijać wyniku kosztem osłabienia defensywy. Moim zdaniem buki całkowicie prawidłowo wystawiły kursy. 1,65 to jest akurat kurs na Portugalię.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Aktualne statystyki za rok 2017:

Zagrane: 162 kupony
Wygrane: 64
Przegrane: 98
Postawione: 1633,22j.
Wygrane: 2201,49j.
Zysk: ✅✅✅ 568,27j.
Yield: ✅ 34,79%
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak sobie przeleciałem twój rok 2017 i powiedz mi skąd te statystyki skoro stawkowanie praktycznie jest zupełnie inne niż na początku roku?
Ja wszystko prowadzę uczciwie bo co sam siebie mam oszukiwać ? ???? Wbijam stawki i wygrane na excela na zeszyt liczący yield, zresztą z tego forum i tak podaję.
Statystyki zacząłem rzeczywiście dokładnie prowadzić później niż na początku roku i w momencie jak zacząłem je prowadzić sprawdziłem dokładnie u buków jak grałem w tym okresie kiedy nie podawałem tu stawek w j. i wszystko powbijałem na zeszyt, a później już normalnie w j.

Za rok 2017 zrobiłem sobie wyliczenie yield&#39;u i statystyk. Wygląda to tak:
Jak dotąd (od początku 2017 r.) wygląda to tak:

Ilość zagranych kuponów: 50

Trafione kupony: 21

Nietrafione kupony: 29

Zwrot: 0j

Postawione: 845,50j.

Wygrane: 1323,59j.

Zysk: ✅✅✅ 475,093j.
Yield: ✅ 55,99%

Oczywiście różnica dotycząca trafionych i nie trafionych kuponów wynika z tego, że Sevilla mi potopiła większość, ale było kilka kuponów wysoko kontrujących i to spowodowało, że choć większość kuponów jest nie trafiona to zysk jak i yield są na dobrym poziomie.
Wynika z tego, że grając przy założeniu, że
1j=1zł można było wyciągnąć 475,093zł
1j=10zł można było wyciągnąć 4750,93zł
1j =20zł można było wyciągnąć 9501,86zł
1j =50zł można było wyciągnąć 23754,65zł
1j=100zł można było wyciągnąć 47509,30zł
1j=200zł można było wyciągnąć 95018,60zł
Oczywiście nie prowadziłem tematu ze statystykami i nie podawałem za ile jednostek gram, dlatego powyższe informacje nie są dla was weryfikowalne (no chyba, że bym wysłał screeny rozliczonych kuponów), ale tego nie będę robić. Zamierzam jednak już od następnych typów prowadzić takie statystyki i podawać dokładnie jak gram z rozbiciem na jednostki. Utrzymam też to co wcześniej wprowadziłem czyli PW.
Dokładnie ten moment kiedy zacząłem podawać w j nastąpił 16 marca. Za okres od 1 stycznia do 15 marca zrobiłem to wyliczenie jak wyżej w poście z 16 marca.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli prowadzisz temat dla siebie to wszystko spoko jeśli dla innych staty powinny być z typów na forum.
Prowadzę i dla siebie i dla innych. Wszystkie typy co podawałem osobiście grałem, tylko do 16 marca nie podawałem w j. tylko np. 10/10 5/10, a kiedyś jeszcze &quot;mała stawka&quot;, &quot;duża stawka&quot; - oczywiście to też były typy jak najbardziej za pieniądze więc za okres od 01.01 do 16.03 wszystko wbiłem z archiwum jakie miałem u buków na excela i 16.03 podałem takie podsumowanie w j., a potem już zawsze podawałem w j.
Ja mam na tym punkcie taką obsesję żeby podawać tutaj, a nie grać samemu bez podawania, a czasami na live to jest trudne, że rzucam wszystko i wpisuję w swoim temacie bo chcę aby wszystko co gram dokładnie było tu odwzorowane, bo jak ktoś może skorzystać to dlaczego nie ???? ?
W tym roku ani jednego typu nie zagrałem bez podawania w tym temacie. Od czasu jak prowadzę cały temat czyli od 2015 r. to tylko chyba nie podawałem typów na Euro 2016 w tym wątku, ale podawałem typy i żywo dyskutowałem w wątku poświęconym Euro więc tak czy inaczej moje typy na forum były ???? . Oczywiście wtedy nie prowadziłem żadnych statystyk. Prowadzę je od tego roku.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madryt vs FC Barcelona kurs: 2,50 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 1,2j PW:12⛔
Atletico Madryt vs FC Barcelona (AH:-1) kurs: 3,90 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 1j PW:8⛔
Atletico Madryt vs FC Barcelona (pow, 6,5 żółtych kartek w meczu) kurs: 1,95 (podatek 12%) buk: Totolotek stawka: 3j PW:14⛔

Powiem tak obie drużyny nie zachwycają, ale Barcelona to Barcelona. Na papierze drużyna lepsza. Pamiętajmy też o LM gdzie Barca ma lepszą sytuację niż Atletico, gra następny mecz u siebie a Atletico z 3 miejscem w grupie ma odległy mecz z Karabachem. Może to mieć dzisiaj znaczenie. Po 2,50 nie pograć na nich to grzech a jeszcze większy AH:-1 po kursie 3,90 (!) ???? . Do tego w tle walka o niepodległość Katalonii.
edit// Adamo wbij sobie k. w końcu do tego pustego łba aby więcej nie grać kartek bo to najbardziej nieprzewidywalny, zależny od humoru jednego człowieka aspekt bukmacherki !!! Tyle fauli, gościu w II poł pokazał w samej końcówce 2 ! Na kartkach tylko zawsze tracę od 5 lat !!! Jakiś czas tego nie gram i znowu mi wpada do głowy taki głupi pomysł i tak w kółko ! STOP KARTKOM :confused:!::zoltakartka:????:confused:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
RSC Anderlecht vs PSG✅+ FC Bayern Monachium (AH:-1)✅ vs Celtic FC+ Qarabag FK vs Atletico Madryt⛔ + Real Madryt CF (DNB) ZWR vs Tottenham Hotspur FC + APOEL vs Borussia Dortmund⛔ kurs AKO: 2,24 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 10j PW:15⛔⛔⛔
FC Bayern Monachium (AH:-2)✅ vs Celtic FC+ Qarabag FK vs Atletico Madryt⛔ + NK Maribor vs Liverpool FC✅ + APOEL vs Borussia Dortmund⛔ kurs AKO: 2,54 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 10j PW:15⛔⛔⛔
Wybrałem do zakładów takie drużyny, które muszą gonić miejsce w tabeli i grają ze słabymi przeciwnikami czyli: Atletico, Dortmund i Bayern. Zapomniałem o Liverpoolu, ale pogram go jeszcze w podobnym becie. Oprócz tego PSG, które co prawda ma rewelacyjną sytuację w grupie i tu się długo wahałem czy nie dać z DNB, ale oni są mega skoncentrowani na LM i mają jeden z najlepszych zespołów na świecie. Anderlecht, który przegrał nawet z Celtikiem i to aż 3:0 nie powinien stanowić wielkiej przeszkody. Real, który też prowadzi gra z Totenhamem i tutaj już zabezpieczyłem się opcją DNB bo wpadka jest całkiem możliwa.
Co do innych meczy: Barcelony po 1,08 nie ruszam bo to głupota choć pewno ogarnie. Myślę, że Sporting może sprawić niespodziankę w Turynie bo zagrał naprawdę dobre zawody z Barceloną, a Juventus nie zachwyca. Musze się dokładnie przyjrzeć składom w tym meczu i opiniom innych osób i może coś pogram. Myślę jeszcze nad jakimś singlem na Bayern. Pod wodzą wreszcie dobrego trenera mogą nieźle rozstrzelać Celtic.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
FC Bayern Monachium✅ vs Celtic FC+ Qarabag FK vs Atletico Madryt⛔ + NK Maribor vs Liverpool FC✅ + APOEL vs Borussia Dortmund⛔ + FC Barcelona✅ vs Olympiakos kurs AKO: 2,07 buk: Totolotek stawka: 20j PW:16⛔⛔⛔
I czekałem jeszcze na promocję w Totolotku - &quot;gram grubo bez podatku&quot; aby zagrać taki bet.
1. Bayern pod wodzą starego/nowego szkoleniowca jest w stanie odrodzić się jak feniks z popiołów, a na pewno w meczu z Celtikiem. Po przegranej z PSG sytuacja w grupie nie jest idealna i musi gonić punkty
2. Atletico ma tylko 1 punkt w grupie i musi to wygrać. W meczu z Barceloną zaprezentowali się bardzo dobrze. Widać jakość
3. Dortmund ma jeszcze mniej pkt niż Atletico czyli zero ???? i trafił na ciężką grupę z Realem i Totenhamem więc jeśli chce awansować APOEL powinien zjeść na śniadanie. Oczywiście jakościowo przewaga drużyny z Niemiec
4. Liverpool ma 2 pkt w grupie. Po remisie ze Spartakiem gdzie dominowali i w zasadzie powinni to wygrać nie wydaje się żeby znów zgubili pkt z najsłabszą drużyną w grupie czyli Mariborem
5. Barcelona rzeczywiście nie przypomina tej dawnej Barcelony, ale grają u siebie i przepaść z Olympiakosem jest tak ogromna, że wrzuciłem ją do kuponu mimo tego 1,08, ale musiałem aby mieć kurs ponad 2,00 do promocji gram grubo, a inni kandydaci jak Real czy Juventus wydają mi się bardziej niepewni.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
RSC Anderlecht vs PSG (AH:-1)✅+ FC Bayern Monachium (AH:-1)✅ vs Celtic FC + Real Madryt CF⛔ vs Tottenham Hotspur FC + FC Barcelona (AH:-1)✅ vs Olympiacos Pireus + NK Maribor vs Liverpool FC (AH:-1)✅ + Manchester City✅ vs SSC Napoli kurs AKO: 4,16 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 5j PW:12⛔⛔⛔
Mniej więcej to samo wcześniej z 2 nowościami - City, za to bez Dortmundu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Aktualne statystyki za rok 2017:

Zagrane: 169 kupony
Wygrane: 64
Przegrane: 105
Postawione: 1683,42j.
Wygrane: 2201,49j.
Zysk: ✅✅✅ 518,07j.
Yield: ✅ 30,78%
No cóż od czasu finalu LM w zeszłym sezonie takiego lania nie dostałem. Dobrze, że zagrane mniej niż zawsze. Coś czułem, że tym razem mi nie wejdzie. Mógłbym jutro jeszcze coś sklecić - jestem pewien, że Bayern wysoko wygra, ale to już by była gra na odegranie i mam na razie dość emocji. Włączam STOP bo dalsze zawieranie typów było by nacechowane zbyt dużymi emocjami i mogło by negatywnie wpłynąć na ich poprawność. Pamiętajmy to tylko zabawa i hobby i nie może dostarczać za wiele złych emocji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Karabach Agd. vs Atl. Madryt⛔ + Bayern M. (EH:-1)✅ vs Celtic + FC Barcelona (EH:-1)✅ vs Olympiakos + Anderlecht vs PSG (EH:-1)✅ kurs AKO: 2,61 buk: Totolotek stawka: 12,5j PW: 15⛔
Karabach Agd. vs Atl. Madryt⛔ + Bayern M. (EH:-1)✅ vs Celtic + FC Barcelona (EH:-1)✅ vs Olympiakos + Anderlecht vs PSG✅ kurs AKO: 2,25 buk: Totolotek stawka: 12,5j PW: 15⛔⛔⛔
Karabach Agd. vs Atl. Madryt⛔ + Bayern M. vs Celtic (pow 2,5 goli w meczu)✅ + FC Barcelona (EH:-1)✅ vs Olympiakos + Anderlecht vs PSG (pow. 2,5 goli w meczu)✅ + Juventus F.C.✅ vs Sporting Lizbona kurs AKO: 3,23 buk: Totolotek stawka: 10j PW: 12⛔⛔⛔

No wóz albo przewóz. Jak znowu przegram trudno. Ochłonąłem po wczorajszym i mimo wszystko jeszcze dzisiaj gram. Mam nadzieję, że Atletico nie odwali tak jak wczoraj Dortmund, a PSG będzie się chciało wygrać więcej niż 1 bramką przewagi. O Bayern u siebie i Barcelonę jestem spokojny. I zaryzykuję z Juventusem.
Wczoraj przez Dortmund wszystko się potopiło. Mam wielką nadzieję, że dzisiaj nie będzie podobnie z Atletico lub innym przypałem.
1. W przeciwieństwie do Dortmundu, którego niestety nie oglądałem ostatnio, ostatni mecz Atletico z Barceloną oglądałem. Jeśli zachowają taką formę na Karabach nic złego się nie zdarzy, a nawet mogą wygrać wysoko. Oczywiście z 1 pkt w grupie i mając najsłabszego rywala to obowiązek wygrać. Niby tak wczoraj tez było z Dotmundem, ale to co oni pokazali to po prostu mega tragedia. Atletico zagrało z Barceloną naprawdę przyzwoicie
2. Bayern co już wcześniej pisałem pod wodzą nowego/starego trenera u siebie powinien zacząć strzelać. Mnie wystarczy tylko 2 bramkowa, bezpieczna przewaga lub/i pow 2,5 gola w całym meczu co oczywiście może pokryć sam Bayern
3. Na Barcelonę narzekałem po meczu ze Sportingiem i nadal to podtrzymują, ale moje uwagi dotyczyły gry na wyjeździe. U siebie to już nawet w zeszłym sezonie Barcelona grała znacznie lepiej. Przewaga 2 bramkami wydaje się bezpieczną opcją z tak słabym przeciwnikiem jak Olympiakos
4. PSG typuję na zwycięzcę całej LM. To jest ich wielki cel i marzenie dlatego nie wierzę, że kiedykolwiek odpuszczą jakikolwiek mecz LM. Co innego liga. Anderlecht dobrze się zaprezentował w meczu z Bayernem, ale porażka 0:3 z Celtikiem dużo mówi (meczu nie oglądałem). I tu znowu bezpieczne handi dwubramkowe lub/i pow. 2,5 gola w meczu
5. Juventus... Jak już tu wcześniej pisałem nie jest w dobrej formie, Sporting zagrał dobre zawody z Barceloną. Przekonały mnie jednak argumenty, że u siebie, a na wyjeździe to zupełnie inaczej grają i jedni i drudzy. Jeśli mecz byłby w Portugalii nie odważyłbym się tego ruszać w stronę Juventusu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że to ze Sportingiem będzie Juventus walczył o 2 miejsce w grupie, a gra u siebie to gdzie jak nie w Turynie ma szybciej zgarnąć 3pkt ? A jeśli marzy o 1 miejscu to obowiązek wygrać dzisiaj. No i powrót Pianica...
Oby dzisiaj nam wszystko weszło i nie było powtórki z wczorajszego Dortmundu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chelsea (DNB) ZWR vs AS Roma + Bayern M. (EH:-1)✅ vs Celtic + FC Barcelona (EH:-1)✅ vs Olympiakos + Anderlecht vs PSG✅ + Juventus F.C.✅ vs Sporting Lizbona kurs AKO: 3,37 buk: Totolotek stawka: 40j PW: 10 ✅✅✅
Chelsea⛔ vs As Roma + Bayern M. ✅ vs Celtic + FC Barcelona✅ vs Olympiakos + Juventus F.C.✅ vs Sporting Lizbona kurs AKO: 2,84 buk: Totolotek stawka: 40j PW: 11 ⛔⛔⛔
 
Do góry Bottom