>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Adamo80

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W celach archiwalnych powtórzę jakie typy podawałem w dziale 1/4 LM a których nie zdążyłem tu podać:

Atalanta vs PSG awans PSG kurs: 2,75 buk: STS (pograne w przerwie meczu na LIVE gdzie było 1:0) ✅ ✅ ✅ ✅
Atalanta vs PSG PSG (DNB) kurs: 3,30 buk: STS (pograne w przerwie meczu na LIVE gdzie było 1:0) ✅✅✅✅
Barcelona vs Bayern Barcelona AH: +0,25 kurs: 2,02 buk: LVBET ❌❌❌
Barcelona vs Bayern Barcelona AH: 0 kurs: 2,50 buk: LVBET ❌❌❌
Barcelona vs Bayern Barcelona AH: -1 kurs: 5,50 buk: LVBET ❌❌❌
City vs Lyon Lyon AH+0,5 kurs: 4,80 buk: LVBET ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
City vs Lyon Lyon AH: 0 kurs 10 buk: LVBET ✅✅✅✅
Lipsk vs PSG - PSG AH: -2,5 kurs: 5,50 ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Lipsk vs PSG - PSG AH: -3,5 kurs: 12 ❌❌❌❌ (było blisko !)

Wszystko było grane zbliżonymi stawkami. Pomyliłem się i to bardzo z betami na Barcelonę, ale reszta, szczególnie Lyon po kursie 10 wszedł mi pięknie...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PSG vs FC Bayern Monachium REMIS kurs: 4,30 buk: LVBET ❌ ❌ ❌
PSG vs FC Bayern Monachium AH: PSG -0,25 kurs: 2,70 buk: LVBET ❌❌❌
PSG vs FC Bayern Monachium PSG zdobędzie puchar kurs: 2,30 buk: LVBET ❌❌❌
PSG vs FC Bayern Monachium REMIS i 2 bramki w meczu kurs: 8,50 buk: LVBET ❌❌❌❌
PSG vs FC Bayern Monachium REMIS i 4 bramki w meczu kurs: 10 buk: LVBET ❌❌❌

Wynik meczu: 0:1

typy podane przed meczem w dziale LM. Tutaj w celach archiwalnych
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Trump vs Biden - Biden kurs: 1,75 buk: STS ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅

Uważam, ze warto zagrać na Bidena... Trump w USA jest totalnie spalony przez media/ kino / mass media - praktycznie cały świat artystyczny... Nawet dziewczyny zarabiające na sex kamerkach od dawna nabijają się z Trumpa... Trump wcześniej mógł liczyć w poprzednich wyborach na biednych afroamerykanów, którzy podobnie jak biedni biali mieli dość "elit"... Po zabiciu czarnoskórego chłopaka przez policję i falę buntów nie wyobrażam sobie aby jakikolwiek afroamerykanin na niego zagłosował... Tak samo wszystkie mniejszości narodowe, szczególnie Meksykanie... Sondaże są też jednoznaczne... Trump pod koniec kampanii nadrabia, ale czy nadrobi na tyle aby pokonać Bidena ? Nie sądzę... Sam Biden może nie jest charyzmatyczny, ale to głosowanie jak słusznie wczoraj zauważył red. Wrona z TVN24 to głosowanie nie za, a przeciw... Przeciw Trumpowi oczywiście... Na pewno też sytuacji Trumpa nie poprawiła pandemia i negatywne wiadomości spływające codziennie... Amerykanie kochają zwycięzców i kochają wygrane... Są trochę jak dzieci, a szczepionki wciąż nie ma...

USA to nie Polska gdzie władza wykonawcza może z pieniędzy podatników utrzymywać partyjną tubę propagandową jaką jest TVPiS więc właściwie tam wszystkie stacje TV i internetowe też są przeciw Trumpowi... Moim zdaniem przegra, czego osobiście mu życzę z całego serca, choć dla Polski to niestety byłby kolejny problem bo już byśmy zostali na świecie zupełnie sami... Oprócz Węgier cała UE jest przeciw nam i w takim scenariuszu i USA by było, no ale to inny temat kogo sobie Polacy wybrali do rządzenia, a teraz zdziwieni robią marsze zagrażające zdrowiu powszechnemu...

I jeszcze zapomniałem dodać, że również giełda obstawia, że wygra Biden:
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najserdeczniejsze życzenia świąteczne - Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich forumowiczów, mod-teamów, moderatorów i adminów ! Oczywiście też tylko samych wygranych i zawsze najwyższego yieldu !
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chcę coś pograć na Euro. Jakoś nie przygotowywałem się do tych mistrzostw miesiącami. Po prostu zamówiłem sobie i zarezerwowałem Skarb Kibica, przejrzałem nasze kochane forum i net i będę starał się wykorzystać swoje prawie 10 letnie doświadczenie w bukmacherce... Zobaczymy....

Turcja vs Włochy - pow 2 goli w meczu (AH) kurs: 1,70 buk: LVBET ✅✅✅
Turcja vs Włochy - Turcja +1 AH kurs: 1,92 buk: LVBET ❌❌❌

Na mecz otwarcia gram bardzo bezpiecznie i te bety jakby się wzajemnie kontruję bo: jeśli będzie jak to część osób pisze mecz zachowawczy to może być 1:0 dla Włoch lub jakiś remis i wtedy AH+1 na Turcję mi wejdzie. Z kolei jak się chłopaki rozstrzelają gdzie sporo ludzi pisze o BTS to wejdzie pierwszy bet lub będzie zwrot. Tyle matematyki. Jeśli chodzi o analizę sportową nie miałem okazji oglądać ostatnio żadnych meczy obu zespołów, ale po statystykach widać, że obie drużyny są w świetnej formie i dlatego liczę na wyrównane widowisko i myślę, że w kursie na Turcję jest "value" bo to pierwszy mecz, mega ważne pierwsze od dawna po pandemii mistrzostwa i mamy kursy: 7,5 do 1,55 ? To chyba jakiś żart i chyba pułapka na januszy, że o Włochy, kurcze, a tu "jakaś Turcja"... Turcja widać ładnie gra i nie jest chłopcem do bicia.... Oczywiście mecz jest w Rzymie i trybuny też się liczą, ale wiemy jednak, że to nie będzie cały wypełniony stadion tylko 1/3 albo 1/4 więc bez przesady z tym wsparciem. Generalnie kierunkowo co już pisałem wcześniej - Euro mnie przyzwyczaiło do bardziej wyrównanej gry niż niż na MŚ, a i ostatnia i wcześniejsza LM i LE pokazały, że to obecnie dogi coraz częściej sprawiają niespodzianki i gra na faworytów (którą preferowałem jeszcze parę lat temu) wcale obecnie może nie być uzasadniona.

Więc Skarb Kibica w dłoń, ustawienie na TV - TVP 4K z naziemnej, zimne piwko* i lecimy.... :D ⚽✈✈✈

*piwka 🍺 nie piję bo zakłóca granie, ale fajnie to zabrzmiało... :)

PO MECZU: Od czasu do czasu w swoim temacie po meczach będę pisać jakieś wnioski, żeby zapamiętać na przyszłość. Włochy pokazały się w tym meczu bardzo dobrze. W przerwie pomyślałem żeby na LIVE na nich zagrać, ale niestety tego nie zrobiłem. Widać, że Włochy są nastawione ofensywnie i przy stanie 1:0 wcale się nie cofają. Turcja właściwie na tle Włochów nie istniała. Dosłownie kilka zrywów, które być może coś by dały wobec słabszych zespołów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W nocy zrobiłem taką tasiemkę:

Dania❌ vs Finlandia + Węgry vs Portugalia + Włochy vs Szwajcaria + Węgry vs Francja + Hiszpania vs Polska kurs: 7,99 buk: LV BET ❌

Tu po prostu pograłem na faworytów w wybranych meczach.
Post automatycznie złączony:

Dania vs Finlandia - Dania -1AH kurs: 1,70 buk: LV BET ❌

Nie pozostaje mi nic innego jak iść za głosem prawie wszystkich na tym forum i w całym necie i zagrać na Danię. Wiele osób pisze o dużej słabości Finlandii i bardzo dobrej grze Danii. Dodatkowo Duńczycy grają u siebie choć jak pokazał wczorajszy mecz Turcja vs Włochy (gdzie Turków chyba było więcej lub byli głośniejsi), że niekoniecznie na własnym stadionie są kibice gospodarzy :)
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Walia vs Szwajcaria - Walia pow. 2 goli w meczu (AH) kurs: 1,95 buk: LVBET ZWROT
Walia vs Szwajcaria - Walia AH+0,5 kurs: 1,85 buk: LVBET ✅ ✅ ✅

Idę trochę podobnie jak wczoraj. Bety trochę się kontrują. Jeśli ma być under to remis może wejść. Jeśli ktoś postrzela będzie over goli. W mojej opinii Szwajcaria może jest lepsza od Walii, ale nie w tak dużym stopniu jak to widzą buki. Zespoły osiągały porównywalne wyniki. W dużej mierze będzie to zderzenie angielskiej piłki z niemiecką bo piłkarze Walii grają w UK - dużo w Man Utd, Liverpool lub Totenham. Z kolei piłkarze Szwajcarii w Bundeslidze. Obie ligi mają podobny poziom, a być może angielska nawet wyższy patrząc na ich dokonania w LM i LE. Po podobnym kursie mam Walię lub remis co jest 2 zdarzeniami. Przegram oba bety jak Szwajcaria wygra 1:0. Oby tak nie było...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Belgia vs Rosja - Belgia kurs: 2,06 buk: Noblebet ✅ ✅ ✅

Tutaj nie kombinuję z ilością goli czy handi. Po prostu win Belgii. Dla mnie Rosja zawsze była kiepską drużyną. Rzeczywiście na MŚ pokazali się bardzo dobrze, ale pamiętajmy, że wtedy Rosja była gospodarzem MŚ i była w lepszej formie. Po stronie Belgii jest po prostu lepsza jakość. Piłkarze grają w czołowych ligach europejskich jak Ajax czy Barcelona. Gram tu prosto, zresztą jak większość typerów.
Post automatycznie złączony:

Holandia vs Ukraina - Holandia AH:-1 kurs: 2,12 buk: NOBLEBET ZWROT

Podobna sytuacja jak wyżej. Mamy piłkarzy z czołowych drużyn europejskich vs wschodnich. Potencjał Holandii jest oczywisty, a do tego grają u siebie w Amsterdamie. Ukraina nie prezentuje nic nadzwyczajnego. Idę w stronę faworyta.

i takie ako:
Dania vs Finlandia - Dania + Holandia vs Ukraina - Holandia kurs: 2,26 buk: NOBLEBET ❌
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tytułem komentarza do meczu: Dania vs Finlandia. W mojej ocenie Dania zagrała bardzo dobry mecz i to była kwestia czasu żeby strzelić bramki Finlandii, ale jak wiemy wypadek miał Erisksen, było zagrożone jego życie, mecz był przerwany i moim zdaniem wybiło to mentalnie Danię z rytmu. Duży błąd obrońców przy tej jednej sytuacji Finlandii i bramkarz mógł to też obronić. Karny strzelony TRAGICZNIE - widać, że chłopaki grali inaczej niż w I poł. No i brak Eriksena, który jest kluczowym zawodnikiem. Trzeba też pamiętać, że Dania to nie ta sama liga co Włochy , Niemcy, Brazylia czy Francja zarówno pod względem umiejętności jak i mentalnym. Tym nie mniej z przebiegu meczu typy były poprawne. Od czasu do czasu tak jest, że wszystko przemawia za drużyną A, a jedną sytuację ma drużyna B i ją wykorzystuje... To był jeden z takich meczy...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska - Slowacja - Polska kurs: 1,93 buk: Fortuna ❌ ❌ ❌

Napiszę na początku, że gram ten typ nie dlatego, że poddaję się emocjom bo nasi grają. Po analizie obu zespołów uważam, że różnicę robi u nas Lewandowski. Charakterystyka obu zespołów jest podobna, ale to my mamy jednego z najlepszych piłkarzy Świata i to bez znaczenia jak gra w meczach reprezentacji. Wystarczy, że straszy tyły przeciwników. Słowacja nie jest zespołem, którego nie jesteśmy w stanie pokonać. Wie chyba i o tym buk: Fortuna bo przygotował taką promocję, że w przypadku betu za 100zł i remisu lub przegranej Polski oddaje nam kasę. Oczywiście to też mnie skłoniło do zagrania tego, ale jacy oni muszą być pewni skoro dają taki bonus ? Nawet i bez tego skłaniałem się do gry na Polskę.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hszpania vs Szwecja + Węgry vs Portugalia kurs: AKO: 2,01 buk: NOBLEBET ❌

Po 3 dniach prawie wszędzie wygrywają faworyci. I na te mecze nic nie kombinuję. Szwecja może się postawić. Hiszpania to nie to co dawniej, ale bardziej wierzę w zwycięstwo Hiszpanii niż remis czy win Szwecji. Z kolei dodatnie handi na Szwecję można by zagrać, ale jak pokazała np. Belgia piłkarze grają na maxa. Jedynie Holandia po stanie 2:0 się cofnęła i o mało tego nie przypłaciła remisem. Co do Węgier to już dużo wcześniej na tym forum pisano jaka słaba. Jak się nie przydaży podobna historia jak z Danią lub inny cud to Węgry nie mają szans bo to obok Finlandii być może najsłabsza drużyna Euro. Kurs na HANDI AH -1 na Hiszpanię jest tak żałosny, że już wolę pograć takiego dubelka.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak pisałem wcześniej po niektórych meczach będę pisać słowo komentarza na przyszłość. Skomentuję mecz Polska vs Słowacja. Słowacja wg mnie bardzo słaba, pozostawiają ogromne przestrzenie, ale potrafią strzelić bramkę ze stałego fragmentu gry. Polska jak dziurawy ser. Widać jak na dłoni, że tak z połowa zespołu gra znacznie lepiej niż druga połowa. W zasadzie nie widzę szans na remis lub wygraną w meczu z Hiszpanią zarówno dla Polski jak i Słowacji i to piszę przed dzisiejszym 2 meczem w grupie E, a co do Szewcji wyrobię sobie zdanie po meczu Hiszpania vs Szwecja.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja vs Niemcy - Francja - kurs: 2,75 buk: LVBET ✅ ✅ ✅
Francja vs Niemcy - Francja (AH:-1) - kurs: 4,90 buk: LVBET ZWROT

Powiem tak - Francja jest dla mnie głównym faworytem do wygrania tego Euro. Przez Niemcy bardzo się przejechałem na MŚ gdzie straciłem sporo kasy bo przegrali z Koreą. Czy od tego czasu na tyle się coś zmieniło, żeby mówić o tym zespole jak dawniej ? Moim zdaniem kompletnie nie. Można znów jak ja wtedy zignorować takie wypadki jak 1:2 z Macedonią (która okazała się wcale nie tak dobra), można zignorować fakt, że w tym zespole nie ma obecnie oprócz Neuera (są oczywiście jeszcze dobrzy: Muller, Hummels, ale ile oni mają lat ?) nikogo na najwyższym poziomie światowym, ale ja tego tym razem nie zignoruję. Grają w Monachium - ok. Ale stadion wypełniony będzie w jakieś części. Hiszpanii to nic nie dało. Z kolei Francja ma po prostu, przynajmniej na papierze, najlepszych piłkarzy świata, a do tego wrócił Benzema, który przeżywa renesans. Do tego wszystkiego to nie jest grupa E gdzie taka Hiszpania sobie myśli - jak zremisowaliśmy z Szwecją to odbijemy sobie na Słowacji i Polsce. Nie ! W tej grupie jest jeszcze Portugalia. Oczywiście Węgry wypadają, ale każda z ekip: Francja/Portugalia/Niemcy może się znaleźć na 3 miejscu więc jak tylko to będzie możliwe Francja zagra na zwycięstwo. Widzę też w kursach "value" na Francję. Oczywiście to bukmacherka i dodatkowo ryzykuję bo to pierwszy mecz, ale po prostu jestem przekonany do tego typu, a życie jak zawsze zweryfikuje wszystko.
Post automatycznie złączony:

Węgry vs Portugalia + Włochy vs Szwajcaria kurs: 2,35 buk: LVBET ✅ ✅ ✅

O Węgrach już pisałem,a teraz o meczu Włochy vs Szwajcaria. Oba zespoły już zagrały więc wiemy więcej. Dla mnie Włochy zagrały świetnie. Drużyna jest odrodzona i widać parcie na przód, a nie minimalizm jak bywało wcześniej. Szwajcaria z kolei nawet nie ogarnęła słabej Walii. Jest po prostu średniakiem, który w średniej klasie może i się pokazać, ale Włochy to zupełnie inny level.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolejny mecz i mój komentarz: Dla mnie na chwilę obecną Francja jest drużyną kompletną. Z Niemcami można było mieć wrażenie, że grają na 50%. Mbape to odrzutowiec, którego nie zatrzyma żaden obrońca na tym Euro. Niemcy grali lepiej niż się tego spodziewałem więc tym razem nie odpadną z "Koreeą" :) ,ale ciężko mi będzie im zaufać nawet jak będą grali z drużynami potencjalnie od siebie gorszymi.
Post automatycznie złączony:

Długoterminówka:
Francja miejsca 1-4 kurs: 2,00 buk: Fortuna WYCOFANY w early cash out

Na Francję miałem bardzo ochotę zagrać w długoterminówce jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw, ale chciałem jeszcze zobaczyć jak grają. Wystarczyła mi pierwsza połowa meczu, aby w przerwie to pograć (bo kursy mogą zacząć spadać). Bet wydaje mi się ok i jestem do niego przekonany. Oczywiście COVID czy jakaś specjalna, dzisiaj nieprzewidywalna sytuacja może to popsuć, ale po prostu to dosyć pewny typ w mojej ocenie.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Turcja vs Walia - Turcja kurs: 2,46 buk: Fortuna ❌

Oglądałem w całości zarówno mecz Turcja vs Włochy jak i Szwajcaria vs Walia i w mojej ocenie ani Turcja nie jest tak słaba ani Walia tak dobra. W meczy z Włochami drużyna włoska zagrała fenomenalnie i nie zdziwię się jak dojdzie do finału. A mimo to Turcja momentami miała zrywy coś jak dzisiaj Niemcy tzn potrafiła np. przez 15 min. zrobić napór na bramkę Włoch. Z kolei Walia to ten remis wymęczyła ! Ostatnie 10 min. to Szwajcaria tylko cudem im nie wbiła bramki. Tak naprawdę w Walii jest Bale, który jest bardzo dobry i paru niezłych piłkarzy, ale to wszystko. Walia naprawdę miała szczęście z tym remisem ze Szwajcarią, która też nie jest nie wiadomo kim. Walijczycy owszem ładnie się umieją bronić, ale Turcja też z przodu mam siłę. No i do tego Walia ma już jeden punkt, a dla Turcji to być albo nie być.
Post automatycznie złączony:

Finlandia vs Rosja - Rosja - kurs: 1,75 buk: LVBET ✅ ✅ ✅
Finlandia vs Rosja - Rosja (AH:-1) - kurs: 2,25 buk: LVBET ZWROT

Zupełnie nie rozumiem optymizmu związanego z Finlandią. Tą samą Finlandią, którą przed Euro obok Węgier stawiano na nagorszą ekipę Euro, a niektórzy pograli na nich poniżej 1,5 pkt. Przecież doskonale wiemy w jakich okolicznościach pokonali Danię. A po drugie Dania miała mega przewagę. Rosja już Finów nie zlekceważy. Teraz - Rosja. To wstyd przegrać z Belgią - jednym z faworytów całych mistrzostw ? A mimo tego momentami Rosja umiała sobie stworzyć sytuacje. A na koniec ostatnia sprawa: Finlandia ma już 3pkt, Rosja ma 0 pkt więc dla Finlandii przegrana nie będzie końcem świata. No i mecz w St. Petersburgu. Oczywiście to blisko Finlandii, ale i tak pewno więcej będzie Rosjan.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ukraina vs Macedona Płn + Włochy vs Szwajcaria - kurs: 3,04 buk: LVBET ✅ ✅ ✅
Post automatycznie złączony:

Komentarz do meczu: Turcja vs Walia - już w 20 min. meczu wiedziałem, że był zły pomysł, żeby grać na Turcję, ale niestety w Fortunie nie było już early cash, a jakoś nie chciało mi się kontrować. Turcja w obronie robi kolosalne błędy, z kolei Walia gra naprawdę solidną piłkę i kto wie czy to nie będzie taka "Chorwcja" z MŚ ? Bardzo się pomyliłem w tym becie i wyciągnąłem złe wnioski z pierwszych meczy obu drużyn.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ukraina vs Macedona Płn + Dania vs Belgia (DNB) + Węgry vs Francja (AH:-1) kurs: 3,87 buk: LVBET ❌ ❌ ❌ ❌

Wydaje mi się to całkiem bezpieczna tasiemka. Wiadomo jak jest z zakładami AKO, że jedna rzecz coś uwala, ale każda z tych rzeczy osobno ma za mały kurs aby to grać osobno.

Ukraina ma 0 pkt w grupie. Ładnie się pokazała w meczu z Holandią i wg. mnie lepiej nawet gra niż Rosja (tak analizując wschodni kierunek). Belgię mógłbym zaryzykować jako czystą 2, ale mimo wszystko się trochę boję ponieważ Dania walczy o życie i to walczy u siebie. Brak Eriksena jest olbrzymim osłabieniem to fakt, ale z 2 strony Belgia nawet przy remisie ma wciąż przed sobą mecz z Finlandią więc brak wygranej nie będzie dla nich być czy nie być. Z tego powodu nie gram czystej 2. No i Francja, która jeśli nie zdarzy się coś naprawdę niezwykłego nie wyobrażam sobie żeby nie rozjechała Węgier na strzępy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom