>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Adamo80

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To się nazywa hazard kolego.
Dokładnie. Pojechałem... Do 80 min Juventus trzymał mnie w nerwach. Jak by Chelsea (znowu te angielskie kluby !) nie spier...ła z 2:0 odrobił bym straty i nieźle zarobił, ale i tak zmniejszyłem znacząco straty z dzisiaj i wczoraj.
Tak czy inaczej przy tak emocjonalnej grze popełnia się błędy: wszystkie moje założenia na tą kolejkę z wyjątkiem Dortmundu i Atletico się sprawdziły. Chelsea pograłem żeby za wszelką cenę podbić kurs - i taki efekt. Reszta jak handi w PSG, Bayernu i z problemami, ale jednak Barcelony weszły.
Tak czy inaczej pojechałem po hazardowemu. Nerwów mnóstwo i mimo tego, że ostatnie 2 bety są na plus bo będę miał z Chelsea(DNB) po 2,76 więc przy 40 j mam 30j na plus z tych meczy i ostatecznie jakieś 50 zamiast 80j w plecy w tej kolejce.
Juventus naprawdę dobrze grał, mieli mnóstwo sytuacji, ale jak pisałem też wcześniej w dziale LM Sporting to nie są ogórki. Kolejny raz przez angielski klub straciłem kasę.
Co próbuję im zaufać to tak się kończy. Z 2:0 na 3:3. Byłbym sporo kasy do przodu. Już zresztą widziałem od pierwszych min. tego meczu, że Roma grała nieźle. Bardzo wyrównany poziom w tej LM. Taki Apoel czy Karabach remisują z topowymi drużynami. Olympiakos strzela bramkę Barcelonie i powoduje kartkę u Pique (oczywiście to 2 różne zdarzenia), Sporting trzyma w niepewności Juventus do 80 min... Tylko PSG jest jak dla mnie dzisiaj pewniakiem i chyba będę grać tylko na nich.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzisiaj bardzo nietypowy bet, mianowicie:
Skenderbeu Korce vs FK Partizan Belgrade (łamaniec 2/1) kurs: 22 (podatek 12%) ???? buk: LVBET stawka: 1,2j PW:1⛔
Typ na czuja ustawkowego. Nie będzie żadnej analizy bo i typ nie bierze się z analizy sportowej. Wiadomo klimaty bałkańskie i te sprawy. Chłopaki nie mają za dużo kasy więc chodzi o jak największe kursy, a jako żeby była i dramaturgia i happy end to gospodarze po &quot;trudnej przeprawie&quot; powinni na końcu wygrać. Najwyższy kurs jaki dotąd grałem w życiu. Oczywiście stawka symboliczna ???? Polecam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W kontekście polityczno-historyczno-religijnym natchnęło aby pograć na kartki. Często mi to nie wchodzi, ale skoro tam są tak napięte relacje to moim zdaniem warto uderzyć. Prześledziłem też kartki w kilku ostatnich spotkaniach obu klubów i łapią, łapią, a szczególnie Partizan. Sędzią jest nasz Stefański, który w meczu z Azerbejdżanem pokazał czerwoną. No i zagrałem w forBET nie na kartki, a pkt kartkowe coś jak ma Bet365 - czyli rewelacja - za czerwoną 25 pkt, za żółtą 10 pkt
Skenderbeu Korce - Partizan Belgrad (pow 55 pkt kartkowych) + Paris Saint- Germain vs RSC Anderlecht + FC Liverpool - NK Maribor kurs: 2,05 (podatek 6%) buk: forBET stawka:12j PW: 14✅✅✅
SkenderSkenderbeu Korce - Partizan Belgrad (pow 65 pkt kartkowych) + Paris Saint- Germain vs RSC Anderlecht + FC Liverpool kurs: 2,92 (podatek 6%) buk: forBET stawka:2j PW: 10⛔
Skenderbeu Korce - Partizan Belgrad (pow 75 pkt kartkowych) + Paris Saint- Germain vs RSC Anderlecht + FC Liverpool kurs: 4,30 (podatek 6%) buk: forBET stawka:1j PW: 8⛔
Jeśli chcecie aby nie płacić w całości 6% podatku dodajcie jeszcze 2 zdarzenia (ja pograłem PSG i Liverpool w kolejnej fazie LM)
Dodam, że standardowo linia pow 5,5 kartek czyli pow 55 pkt kartkowych nie wliczając czerwonych jest ustawiona bardzo atrakcyjnie
edit// rozliczyłem je już tu na plus, ale do excela oczywiście nie wprowadziłem. Czekamy na LM, ale nie wyobrażam sobie, że PSG i Liverpool nie wygrają u siebie.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Sorry za wpis ale nie można Ci wysłać priv.
Możesz wyjaśnić zasady swojego typowania? Stawki i rozliczanie wygranych? Pokazujesz yield na bardzo dużym poziomie ale już dawno mi się nie zgadzało wiele w tym temacie.
Dla przykładu - 10 października stawka 3 j na kursie 1.7 (dochodzi podatek) i podajesz wygrana na poziomie 15 j, jakbyś ustrzelił AKO 5.0 liczone bez podatku.
Może ja czegoś nie trybie, możesz wyjaśnić zasady? Typy masz spoko i analizy też, żaden atak, po prostu chciałem i pewnie inni też, wiedzieć jak to rozliczasz.
Pozdro
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sorry za wpis ale nie można Ci wysłać priv.
Możesz wyjaśnić zasady swojego typowania? Stawki i rozliczanie wygranych? Pokazujesz yield na bardzo dużym poziomie ale już dawno mi się nie zgadzało wiele w tym temacie.
Dla przykładu - 10 października stawka 3 j na kursie 1.7 (dochodzi podatek) i podajesz wygrana na poziomie 15 j, jakbyś ustrzelił AKO 5.0 liczone bez podatku.
Może ja czegoś nie trybie, możesz wyjaśnić zasady? Typy masz spoko i analizy też, żaden atak, po prostu chciałem i pewnie inni też, wiedzieć jak to rozliczasz.
Pozdro
Nieuważnie czytałeś co oznaczają poszczególne skróty. Wiec wyjaśniam:
stawka w j - ilość jednostek
PW to nie jest żadna wygrana, tylko skrót od PewnośćTypu (w skali od 1 do 20 określam pewność typu PRZED rozpoczęciem zdarzenia). Nikt nie ma czegoś takiego, ale ja wprowadziłem dodatkowo. Szczegółowo na czym to polega wyjaśniałem w temacie.
Po rozliczeniu typu nie podaję wygranej bo to każdy może sobie sam obliczyć tylko albo: ⛔ albo ✅. Tam gdzie jest podatek piszę np 12% podatku, tam gdzie nie ma np. W Totolotku w promocji gram grubo nie piszę nic o podatku co oznacza, że nie ma podatku.
Yield, zysk i te wszystkie dane statystyczne wprowadzam z zeszytu w Excelu (który zresztą ściągnąłem stąd).
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa + Sporting CP - Juventus Turyn + Tottenham Hotspur - Real Madryt + Celtic Glasgow - Bayern Monachium kurs: 14,08 (podatek 6%) buk: forBet stawka:1j PW: 3⛔
No próba ustrzelenia kursu 14 ! Nie jest to jednak całkowicie pozbawione sensu. Zamierzam grać na Real i Juventus. Po kursach ponad 2,00 to można. Myślałem, że będę gdzieś z 1,50-1,60, ale po takich warto zaryzykować.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(2x) + Tottenham vs Real Madryt(2x) + Celtic vs Bayern M.(DNB) + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. kurs AKO: 2,18 buk: Totolotek stawka: 10j PW:15 ⛔
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(2x) + Tottenham vs Real Madryt(DNB) + Celtic vs Bayern M.+ PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. kurs AKO: 2,89 buk: Totolotek stawka: 10j PW:14 ⛔
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(DNB) + Tottenham vs Real Madryt(DNB) + Olympiakos vs FC Barcelona + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. kurs AKO: 3,01 buk: Totolotek stawka: 10j PW:12 ⛔
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(2x) + Tottenham vs Real Madryt + Celtic vs Bayern M. + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. kurs AKO: 3,86 buk: forBET stawka: 5j PW:11 ⛔
1. Szczerze wierzę, że będzie w meczu Juventusu remis. Drużyny prezentują zbliżony poziom, ale oczywiście ze wskazaniem na Juventus. Spodziewałem się kursów na Juve rzędu 1,60, a nie 2,15 na czystą 2. Po takich kursach jakie są w opcji DNB czy 2x opłaca się moim zdaniem grać.
2. Real to klasa sama w sobie. Mogą mieć problemy, ale mają wielkie indywidualności w swoim składzie. Znowu mamy sytuację kursów na czystą 2 rzędu 2,15 i znowu uważam, że warto pograć na 2x czy DNB, a nawet mam w jednym becie czystą 2. Angielskie kluby rzeczywiście grają lepiej - to widać, ale nie sądzę aby Totenham wygrał. Opcje DNB i 2x w stronę Realu jak dla mnie do grania. Oni jak widzą takie wyzwanie to jeszcze lepiej grają
3. PSG może w końcu przestawać wygrywać wysoko, ale nie sądzę aby teraz i ja gram bez żadnego handi
4. Atletico ma nóż na gardle. Chory Griezman, race na stadionie, długa podróż mogła przyczynić się do słabszej formy, ale i tak mieli więcej sytuacji niż Dortmund (tak porównując). Teraz nie ma o czym gadać. Atletico to bierze
5. Mając do wyboru dać Dortmund po 1,08, który grał KATASTROFALNIE i Barcelonę po 1,20 zdecydowałem się na Barcę. Ma owszem problemy na wyjazdach, ale Olympiakos to najsłabszy zespół w grupie. Nawet w 10 Barcelona wlepiła im 3:1. Tym nie mniej Barcę mam na jednym kuponie.
6. Bayern pod wodzą nowego/starego trenera nabiera rozpędu. Na Celtic powinno to starczyć. Mając jednak w pamięci to co było w poprzedniej kolejce z Atletico i Dortmundem nie gram tego wszędzie, a na jednym kuponie w opcji DNB. Myślę jednak, że wysoka przegrana w 1 meczu z PSG była jak zimny prysznic i dalej będzie ogromna mobilizacja na mecze wyjazdowe.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting Lizbona vs Juventus F.C + Tottenham vs Real Madryt + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. + Olympiakos Pireus - FC Barcelona + Borussia Dortmund - Apoel Nikozja kurs AKO: 6,27 buk: forBET stawka: 3j PW:6 ⛔
Jeszcze taka tesiemeczka... Zamiast Bayernu - Dortmund
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting Lizbona vs Juventus F.C.(DNB) + Tottenham vs Real Madryt(DNB) + PSG vs Anderlecht + Atl. Madryt vs Karabach Agd. + Olympiakos vs FC Barcelona kurs AKO: 3,09 buk: Totolotek stawka: 10j PW:12 ⛔
Atletico uwaliło wszystkie kupony... Muszę minimalizować ilość zdarzeń na kuponach bo pazerność tak się kończy... z 2 strony nie ma słów na to co odwaliło Atletico. Wypadają z LM - i dobrze....
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Nie odbieraj tego jako atak na swoją osobę (możesz pomyśleć że zaliczyłeś wtopę i nagle zjawili się doradcy) ale przemyśl sobie na spokojnie i najlepiej przelicz swój sposób gry czy jest on na pewno najefektywniejszy.
Pamiętam jak kiedyś narobiłeś masę kuponów gdzie w dwumeczu Barca - PSG (tym gdzie PSG roztrwoniło przewagę 4:0 z pierwszego spotkania) miałeś zagrany awans Barcy i gdyby nie ten ogromny fart byłbyś na straszny minus (gdzie większość wyników wytypowałeś dobrze). Powielasz to i dalej robisz kilka kuponów w których są te same zdarzenia - wystarczy jedna wpadka jak to Atletico dziś i to że ogólnie przewidywałeś całkiem nieźle nie ma kompletnie znaczenia - wtopa na całej linii. Oczywiście gdy wytypujesz dobrze to i zysk spory ale wpadki zawsze się zdarzają - czy to ryzyko się koniec końców opłaca? Przekalkuluj to, typujesz nie najgorzej, porażki są najlepsze do wyciągania wniosków, z doświadczenia wiem że po gorszym dniu łatwiej o refleksję, jak &quot;żre&quot; to przecież nie ma sensu nic zmieniać, ot nasza ludzka mentalność.
Widać że potrafisz nawet na takich popularnych zdarzeniach jak LM coś &quot;wyczuć&quot;, może przy innym systemie gry wychodziłbyś lepiej? Oczywiście może wolisz nic nie zmieniać bo tak Ci np. po prostu najlepiej grać, Twoja sprawa - ale zastanowić się myślę zawsze warto, jak to w życiu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie odbieraj tego jako atak na swoją osobę (możesz pomyśleć że zaliczyłeś wtopę i nagle zjawili się doradcy) ale przemyśl sobie na spokojnie i najlepiej przelicz swój sposób gry czy jest on na pewno najefektywniejszy.
Pamiętam jak kiedyś narobiłeś masę kuponów gdzie w dwumeczu Barca - PSG (tym gdzie PSG roztrwoniło przewagę 4:0 z pierwszego spotkania) miałeś zagrany awans Barcy i gdyby nie ten ogromny fart byłbyś na straszny minus (gdzie większość wyników wytypowałeś dobrze). Powielasz to i dalej robisz kilka kuponów w których są te same zdarzenia - wystarczy jedna wpadka jak to Atletico dziś i to że ogólnie przewidywałeś całkiem nieźle nie ma kompletnie znaczenia - wtopa na całej linii. Oczywiście gdy wytypujesz dobrze to i zysk spory ale wpadki zawsze się zdarzają - czy to ryzyko się koniec końców opłaca? Przekalkuluj to, typujesz nie najgorzej, porażki są najlepsze do wyciągania wniosków, z doświadczenia wiem że po gorszym dniu łatwiej o refleksję, jak &quot;żre&quot; to przecież nie ma sensu nic zmieniać, ot nasza ludzka mentalność.
Widać że potrafisz nawet na takich popularnych zdarzeniach jak LM coś &quot;wyczuć&quot;, może przy innym systemie gry wychodziłbyś lepiej? Oczywiście może wolisz nic nie zmieniać bo tak Ci np. po prostu najlepiej grać, Twoja sprawa - ale zastanowić się myślę zawsze warto, jak to w życiu.
Spoko. Dzięki za merytoryczny i mądry wpis. Prawda jest taka, że nie grając wielkimi stawkami tak dokładnie nie analizuję jak powinienem. Ale remisu Atletico to nikt nie przewidział... wylatuje z lm. To był ważny mecz. Rzeczywiście muszę zmniejszyć ilość zdarzeń bo Atletico po 1,11 czy Barca po 1,20 uwaliła kupony. Spokojnie mogłem się bez tego obejść.
Tak wtedy barcelona mi dała zarobić, ale nawet bez tego z tego co pamiętam wyszedł bym na prostą tylko z minimalnym zyskiem, ale bez straty... te 2 ostatnie nieudane kolejki to tak lekkomyślnie pograłem, a 2 tyg. temu to już w ogóle pojechałem hazardowo.
Do końca roku albo sobie w ogóle odpuszczę granie, albo symbolicznie bo tak to jest jak się ma co innego na głowie i gra z doskoku.
Dzięki za fajny wpis, a nie hejt.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Borussia Dortmund vs APOEL + Tottenham Hotspur FC vs Real Madryt CF + Liverpool FC vs NK Maribor + FC Sevilla vs Spartak Moskwa + Besiktas(1x) vs AS Monaco kurs AKO: 5,18 (podatek: 12%) buk: LVBET stawka: 5j (z bonusu) PW:5 ⛔(nie liczony do statystyk)
Na LVBET pojawiły się jakieś środki bonusowe więc tak bez specjalnej analizy pograłem taką tasiemkę. To nie jest za moje środki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tottenham Hotspur FC vs + Real Madryt CF(DNB) + FC Sevilla vs Spartak Moskwa kurs AKO: 2,15 buk: Totolotek stawka: 10j PW: 12⛔
No będę musiał się ostro przestawić z grania na faworytów bo w tym sezonie LM to niespodzianka będzie jedna za drugą...
I jak pisałem w dziale tematycznym - zapamiętajcie sobie moje słowa - to początek końca dominacji hiszpańskiej piłki. Ta kolejka LM jest bardzo wymowna. Nie pamiętam czy kiedykolwiek TOP 3 La Liga tak dał d. RAZEM wszystkie zespoły: Atletico już wypada z LM i to w fazie grupowej, Real - tragedia - Girona to nie był przypadek, Barcelona - lepsze wyniki niż gra, ale Olympiakos 0:0 też coś pokazuje. Ta kolejka może być w przyszłości uznana za początek końca... W tym sezonie nie widzę żadnego hiszpańskiego klubu w półfinale LM.
Jako, że posty we własnych tematach są zachowywane - za 5 lat okaże się czy miałem rację...

Aktualne statystyki za rok 2017:

Zagrane: 189 kupony
Wygrane: 69
Przegrane: 120
Postawione: 1875,62j.
Wygrane: 2344,34j.
Zysk: ✅✅✅ 468,72j.
Yield: ✅ 24,99%
 
M 27

milt

Użytkownik
Z tymi statystykami do góry to sobie jaja robisz? Kogo chcesz oszukać? Wprowadzasz dane do excela i tak wylicza yield? Wziąłem kartkę i długopis i na szybko podsumowałem ten temat od początku roku YIELD-5% STRATA -84J, może się pomyliłem o kilka jednostek, ale na pewno nie wychodzi tak jak piszesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z tymi statystykami do góry to sobie jaja robisz? Kogo chcesz oszukać? Wprowadzasz dane do excela i tak wylicza yield? Wziąłem kartkę i długopis i na szybko podsumowałem ten temat od początku roku YIELD-5% STRATA -84J, może się pomyliłem o kilka jednostek, ale na pewno nie wychodzi tak jak piszesz.
Zarzucasz mi publicznie oszustwo kolego ? Oj grubo... Na to to można nawet do sądu iść...
Weź jeszcze raz, tym razem nie kartkę i długopis tylko może właśnie excel, dokładnie sprawdź kiedy były i na jakiej zasadzie wprowadzone statystyki co wyjaśniałem już wyżej użytkownikowi Fonfe (poprzednia strona) i wszystko policz jeszcze raz.
I z takim zacięciem do tropienia oszustw to proponuję do Komisji Smoleńskiej - może Ty w końcu udowodnisz ten wybuch ????
Swoją drogą to szybko to tego nie da się zrobić, a jak się robi szybko można wyciągnąć takie wnioski jak ty. Wprowadzenie 189 kuponów i jeszcze sprawdzanie kursów - bo nie podaję wygranych to jest co najmniej kilka godzin (jak ktoś jest dobry). Pytanie więc - czy ty w ogóle piszesz prawdę z tym liczeniem na kartce.
Zrób skan tych &quot;rewelacji&quot; z tej kartki papieru lub zdjęcie cyfrowe i wklej to się pośmiejemy...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting CP vs Olympiacos Pireus + RSC Anderlecht vs FC Bayern Monachium (AH:-1) + Juventus FC (AH:+1) vs FC Barcelona kurs AKO: 2,61 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 5j PW: 10✅
Sporting CP vs Olympiacos Pireus + Juventus FC vs FC Barcelona kurs AKO: 4,57 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 5j PW: 8⛔
1. Sporting prezentuje się świetnie. Z Barceloną mógł spokojnie zremisować. Mądra gra w obronie i całkiem dobra ofensywa. Mają wciąż szanse na wyjście z grupy... Olympiakos o nic już nie gra.
2. Dzisiaj się wreszcie po części okaże czy mam rację co do oceny, że Barcelona nic wielkiego nie prezentuje. Juventus gra u siebie. W zeszłym sezonie nie muszę przypominać jak to się skończyło... Wiadomo wtedy inna była stawka i teraz, ale sportowo to w Barcelonie większe osłabienie - brak Neymara. Aby Juventus wyszedł z 1 miejsca powinien wygrać co najmniej 3:0 (przy założeniu wygranej w ostatniej kolejce), ale może przecież sie zdarzyć Barcelonie remis ze Sportingiem i wtedy dzisiejsza wygrana Juventusu daje im pierwsze miejsce. Jest więc o co grać... Mnie Barcelona po prostu w tym sezonie nie przekonuje... Dzisiaj będzie okazja do niezłego testu
3. Anderlecht jest bardzo słabą ekipą, a Bayern wchodzi na coraz lepsze tory.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Miałeś nie grać? Ciągnie wilka do lasu coo? ????
Symbolicznie ???? Wszystko jest pod kontrolą... Od wrześnie rzeczywiście mi nie idzie, ale to i tak oznacza w moim wykonaniu ok 0 ???? Jak nie idzie to się bilansuje na 0, jak idzie to plus. Ale najważniejsze, że od 3 lat nie dopuszczam do strat bo w bukmacherce to straty są najgorsze, a nie bycie na 0
Aktualne statystyki za rok 2017:

Zagrane: 191 kupony
Wygrane: 70
Przegrane: 121
Postawione: 1885,62j.
Wygrane: 2352,78j.
Zysk: ✅✅✅ 467,16j.
Yield: ✅ 24,78%
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Skenderbeu vs K.Dynamo K. (1/2) kurs: 30 (podatek 12%) buk: Totolotek stawka: 2j PW:1⛔
Na czuja ustawkowego... w poszukiwaniu złotego strzału ???? Najwyższy kurs jaki grałem w zyciu. Dynamo ma i tak zapewniony awans, a zarobić zawsze można jak w pierwszym meczu. Całkiem dobra oferta na to w Totolotku. Na LVBET i forBET kursy ok 14.
NO i są cuda, ale szkoda, że nie postawiłem innych wariantów ???? obie strzelą w I poł też było po wysokim kursie. x/1 także. No nauczka na przyszłość brać więcej opcji ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bayern M. vs PSG kurs: 2,80 buk: Totolotek stawka: 10j PW:10 ⛔
Bayern M. vs PSG(AH:-1,5) kurs: 5,20 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 3j PW:7⛔
Tak jak już wielokrotnie wcześniej pisałem PSG jak dla mnie to zwycięzca tej LM. Na każdej pozycji mają obecnie lepszych zawodników niż Bayern. Mecz jest jednak o nic więc tak naprawdę po co ryzykować swoje pieniądze ? Otóż ja uważam, że po traumie z zeszłego sezonu z Barceloną PSG nie odpuści, a już szczególnie na wyjeździe żadnego meczu. Zagrają dzisiaj na 100% a PSG grający na 100% rozbija Bayern. Gdyby to był ważny mecz zagrał bym PSG o wiele, wiele mocniej. Do tego ostatni przegrany mecz ligowy tylko zmobilizuje do jeszcze większego wysiłku. Oglądałem ostatnio i PSG i Bayern w lidze i dla mnie te kursy to są wystawione na odwrót. Po takim kursie grzech tego nie grać
FC Barcelona vs Sporting CP (AH+1) kurs: 2,55 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 2j PW:9
A tu z kolei to co wcześniej też pisałem. Barcelona mnie nie przekonuje za to Sporting gra naprawdę nieźle. Dodatkowym jednak argumentem jest dla mnie to, że Barcelona może chcieć wsadzić Juventus na minę. Po co dopuszczać Juve dalej skoro można to zrobić bez żadnych konsekwencji. W tym sezonie Katalończycy są niezwykle wyrachowani więc kto wie czy i w tym aspekcie nie będzie wyrachowania. Oczywiście Juventus nie może wygrać z Olympiakosem, ale... taki scenariusz też w rozumieniu Barcelony może nie był bezsensowny.⛔
Celtic FC vs RSC Anderlecht + Olympiacos Pireus vs Juventus FC (AH:0) + FC Bayern ⛔Monachium vs PSG (AH:0) kurs AKO: 4,26 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 5j PW: 8
Celtic FC (AH:-1,5) vs RSC Anderlecht kurs: 3,05 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 5j PW: 10⛔

Celtic ograł Anderlecht na wyjeździe więc tym bardziej zrobi to u siebie. Grają na o wiele wyższym poziomie niż Anderlecht, a na Celtic Park gra się trudno nawet wielkim klubom.
II połowa tego roku leciutki minus, cały rok i tak największy plus jaki osiągnąłem w ciągu kilku lat, ale tak niskiej skuteczności jak od września dawno nie miałem.
 
Do góry Bottom