>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Adamo80

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam wszystkich którzy mnie znają i tych którzy mnie poznają ????
Ponieważ jestem indywidualistą temat będę prowadził po swojemu, jedynym ograniczeniem będą dla mnie regulamin forum, regulamin działu kupony oraz powszechnie obowiązujące prawo.
3 lata temu zainteresowałem się bukmacherką, będąc w bardzo dojrzałym wieku ???? , a trzeba wiedzieć, że wcześniej kompletnie nie interesowałem się sportem, nie wiedziałem nawet o istnieniu Ligi Europejskiej ???? Z jednej strony to jest wada bo nie mam doświadczeń tak wielu jak ktoś kto od dziecka się interesuje, ale ta wada jest jednocześnie zaletą bo nie mam utrwalonych wzorców, patrzę na wiele spraw ze świeżością. Każdy sezon jest inny, każda drużyna jest inna w danej chwili. Wahania potrafią być nawet w ciągu miesiąca, dlatego przeszłość, statystyki mają znaczenie, ale nie kluczowe.
Uważam, że nie istnieje jeden idealny system gry. Dobry typer musi uwzględniać jak największą ilość czynników i umieć czerpać z głosów innych osób. Z tych czynników ponadstandardowo traktuję motywację. Jak będę grał ?
1. Bardzo różnie i single i duble i treble i aku w piłce nożnej. Typów nie będzie wiele, ale będę próbował aby były trafne. Nie będę się bawić w liczenie yield itd. Każdy w razie czego będzie sobie mógł sam obliczyć.
2. Jeśli chodzi o stawkowanie to wyróżniam 3 stawki: mała, średnia i duża. Każdy dysponując odpowiednim budżetem sobie sam obliczy jak ma grać.
3.
Często będę korzystać z typów czy analiz innych osób na tym forum i gdzie indziej, ale oczywiście ostateczną decyzję będę podejmować indywidualnie.
4. Czasami będę pisał analizy pogłębione, czasami pobieżne, a czasami same typy (ale jak siebie znam zawsze coś skrobnę przy typie).
5. Kursy będą zazwyczaj minimum 1,50. Głównie będę celował w 1,80 i większe bo granie małymi kursami nie mieści się w mojej strategii gry.
6. Nie jestem jednym z gości, który pisze - nie życzę sobie komentarzy. Bardzo sobie życzę bo dyskusja konstruktywna jest zawsze przydatna przy typowaniu. Nie zgadzam się jednak na obrażanie mnie personalnie w stylu: jesteś idiotą, nie znasz się, piszesz głupoty itd. Zgadzam się natomiast na kometarze: nie masz racji bo np. w dniu x, będzie bardzo gorąca pogoda, a drużyna y nie jest do tego przyzwyczajona i może mieć to wpływ na typ.
7. Generalnie traktuję to jako hobby więc nie zrobi na mnie wrażenia nawet ciągłe przegrywanie. Pamiętajmy - przeznaczajmy na bukmacherkę tylko tyle kasy ile byśmy przeznaczyli na lody. Czyli wg stawek dla młodszych jak za kupienie loda, a dla starszych jak za zrobienie loda ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Basel vs Lech Poznań + Ajax vs Rapid W. dubelek, kurs łączny: 2,79 buk: Totolotek, połowa - mała stawka ⛔
Basel vs Lech Poznań (poniżej 3,5 bramek) + Ajax vs Rapid W. dubelek, kurs łączny: 2,47 buk: Totolotek, połowa - mała stawka ⛔
Typy wymyśliłem głównie na podstawie innych typerów. Mecz poprzedni Lecha oglądałem, do czerwieni Lech nawet sobie dobrze radził, ale 1:3 i wyjazd do Bazylei to inna bajka. ???? . Ajax tak jak Basel ma już z głowy awans i może nawet zremisować, dlatego nie ma sensu ładowanie się w wysoką stawkę. Basel może nawet nieznacznie przegrać bez straty. Siła jednak i Ajaxu i Basel jest na tyle duża, że nawet gdyby to były sparringi można by tak zagrać, a jednak to są kw. do LM. Co wszyscy podkreślają tak Ajax jak i Basel grają u siebie i to jest niezwykła motywacja, jeśli nie podejdą minimalistycznie typy powinny wejść. Rapid teoretycznie może się postawić, ale jak się otworzą Ajax może ich ukarać srodze, a Lech w mojej opinii nastawia się jednak głownie na LE. Przy tak dużej stracie 1:3 myślę, że nie mają motywacji ja by miało być jednak nudne zastawianie się mam 2 typ z poniżej 3,5 bramki.
edit po meczu:// no i pierwsze koty za płoty... Pierwszy typ, nietrafiony, zła wróżba ? Może nie ???? Jeśli ktoś będzie grał moje typy niech zwróci uwagę na stawkowanie. Mała stawka z reguły oznacza, że sam mało analizowałem i zdałem się na innych typerów - tak jak dzisiaj - forumkowa masówka na Ajax.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Basel vs Lech Poznań - Basel AH:-1,5 kurs: 2,40 buk: Totolotek połowa - mała stawka⛔
Basel vs Lech Poznań - Basel i poniżej 4,5 bramki kurs: 1,90 buk: Totolotek połowa - mała stawka✅
Spróbuję odrobić stratę z dzisiaj. Oczywiście gramy cały czas symbolicznymi stawkami. Na grube pieniądze jeszcze przyjdzie czas, ale nie teraz ????
Przykłady z różnych sezonów i meczy kwalifikacji czy fazy grupowej LM pokazują, że nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu. Wczoraj np. Monako jakoś się nie położyło tylko wygrało 4:1 z Young Boys. Takich przykładów jest bardzo wiele. Basel gra u siebie, a kibice tam na pewno zapełnią stadion. Z 2 strony mamy Lecha, który w zasadzie jedzie wyłącznie po baty. Przy wyniku 1:2 można by jeszcze myśleć, że coś będą chcieli pokazać, ale przy 1:3 tej straty nie odrobią. Jeszcze zanim wystartowali w kw. do LM dobiegały głosy, że są bardziej nastawieni na LE. Myślę, że scenariusz meczu będzie prosty: Basel się popisze na poziomie 2:0, 3:0 i będzie sobie odpoczywało. Oczywiście z uwagi na fakt, że Basel ma już zapewniony awans nie warto w tym meczu grać niczego za rozsądne pieniądze. Tylko oczywiście for fun bo to będzie taki na pół mecz towarzyski co nie stoi w sprzeczności z argumentami z początku postu o własnych trybunach i formalnie grze o punkty w LM, dlatego małymi stawkami gram na Basel.
edit// gdyby nie wczorajsza masówka na Ajax weszły by oba typy z wczoraj
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia vs KSKukesi KSKukesi (AH+1,5) kurs: 2,70 buk: Totolotek mała stawka✅
Legia jest już pewna awansu. Odebrać 3 bramkową zaliczkę to raczej nie możliwe. Więc remis lub przegrana nawet 2 golami nie zagrozi awansowi. Typ zaś wchodzi nawet gdyby Legia miała wygrać 1:0. Tyle analiza sportowa. Dlaczego więc kurs na czystą 1 spadł do poziomu 1,14 (!). Otóż istenieje bardzo duża szansa, że Albańczycy się po prostu podłożą w wiadomym celu. I nawet jeśli gdzieś na początku zrodziła się gdzieś taka myśl, obecnie myślę, że nie jest to możliwe. Po pierwsze kursy nawet na handi na Legię są na poziomie 1,50, po drugie co podał wyżej kolega (za co mu serdecznie dziękuję) mecz będzie pod specjalnym nadzorem firm bukmacherskich i komisji ds oszustw. W tej sytuacji Albańczycy mając tysiące innych zdarzeń nie będą tutaj się narażali. Zostaję więc przy tezie, że mecz będzie czysty, a jak tak to pozostaje to co pisałem wyżej. Dodatkowe dwa argumenty: Legię czeka nie długo ważny mecz, no i te porażające upały. Komu się będzie chciało biegać ? Jak dla mnie kroi się nudny mecz i 0:0 lub 1:0✅, 0:1 itd.
edit// mniej więcej tak jak przewidywałem choć Legia miała, szczególnie w II połowy sporo okazji na wyższy wynik
Finansowo jestem teraz na 0
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Arsenal vs West Ham + Man. Utd v Tottenham + Legia v Wisła Kraków kurs łączny: 3,02 buk: Totolotek mała stawka ⛔
Dzisiaj taka tasiemka bez własnej analizy na podstawie typów na tym forum i gdzie indziej. Wszystkie typy na czystą 1. Najwyższy kurs z tego tripla jest na United. Zapowiada się ciekawy mecz. Myślę, że gospodarze godnie wejdą w sezon. Legia dała wypocząć wielu zawodnikom w LE, Nikolić to rewelacja ligi ! Arsenal na podstawie typów z działu PL z forum.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wybory Parlamentarne:
Wynik procentowy SLD powyżej 5,5% kurs: 1,80 buk: STS średnia stawka
Wynik procentowy Nowoczesna.pl poniżej 5,5% kurs: 1,70 buk: STS WYSOKA stawka
Już teraz to zagrałem bez czekania na dalszy rozwój wypadków. SLD w koalicji z Palikotem i całą prawie resztą powinna bez trudu zmobilizować elektorat powyżej 5,5%. To jednak partia z dużym potencjałem, mająca spore struktury. Do tego sentyment z PRLu jeszcze wielu osób. Dodatkowo zakład obejmuje Zjednoczoną Lewicę bo obejmuje ich samodzielnie lub w koalicji. Palikot swoje 2% też dołoży. Myślę, że będzie kampania pod hasłem - zatrzymajmy prawicową falę i to może być bardzo skuteczna kampania. Do tego wiadomo, że aby w ogóle wejść do parlamentu muszą mieć ponad 8% więc i wyborcy nie będą już głosowali na Ogórek, która od początku nie miała szans, ale na &quot;być albo nie być&quot; SLD w parlamencie. Co do 2 zakładu - nowoczesna.pl to moim zdaniem ona nawet nie zdobędzie 3%. Kurs 1,70 to niezłe value zważywszy, że za to samo w Totolotku dają już tylko 1,38. Nowoczesna to partia &quot;banksterów&quot;. Wobec olbrzymiej niechęci ludzi do elit i banków do tego w obliczu mobilizacji PO i SLD nie widzę możliwości aby nowoczesna zdobyła powyżej 5,5%. Moim zdaniem zakłady warto zagrać. Pytanie tylko czy czekać do jesieni czy już teraz, ja średnimi stawkami pograłem już teraz. Może jesienią coś dołożę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LIVE PRZY STANIE 0:1 (przerwa w meczu) Arsenal vs West Ham kurs: 2,15 buk: Totolotek mała stawka ⛔
Arsenal dominuje, napiera na bramkę przeciwnika. Jedna głupio stracona bramka. Mogą, a nawet powinni to spokojnie wyrównać, a potem wygrać. Przewaga optyczna Arsenalu olbrzymia.
edit// no i znowu bilans to 2 małe stawki na minus. Pamiętajmy grając małymi stawkami tak gram po szybkiej analizie, bardziej for fun, czytając inne typy. Przy średnich stawkach, a szczególnie wysokich ryzykuję większą kasą. Generalnie małe stawki to 10-15zł, średnie 50 - 100zł, a wysokie od 100 do nieskończoności ???? , nawet kilku tysięcy. Wysokie stawki będą rzadko i głównie powinny być we wszystkich meczach typu LM, LE, KW ME czy MŚ, lub końcówki lig bo wtedy piłkarze nie mogą sobie powiedzieć - &quot;ech przecież będzie jeszcze wiele kolejek do odrobienia&quot;. Z ligą mam zawsze ten sam problem - zawsze można odrobić straty i faworyci często zawodzą, a mecze mnie przynajmniej gra się w lidze o wiele gorzej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
West Bromwich vs Man. City - Man City AH: -1,5 kurs: 2,40 buk: Totolotek mała stawka ✅
West Bromwich vs Man. City + Barcelona vs Sevilla kurs AKU: 2,08 buk: Totolotek mała stawka ⛔
(a miałem ochotę pograć jakieś dodatnie handi na Sevillę)

Idę za forumkiem. Chelsea dała d..., Arsenal, szkoda słów, nawet jak na PL wystarczy.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Pamiętajmy - przeznaczajmy na bukmacherkę tylko tyle kasy ile byśmy przeznaczyli na lody
Nie jedna osoba w tym kraju utrzymuje się z tego i to na pewno nie grając za 5 PLN.
Szanuję to, że traktujesz to jako hobby, ale proszę Cię, Ty, to nie wszyscy. Niech każdy indywidualnie o tym decyduje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie jedna osoba w tym kraju utrzymuje się z tego i to na pewno nie grając za 5 PLN.
Szanuję to, że traktujesz to jako hobby, ale proszę Cię, Ty, to nie wszyscy. Niech każdy indywidualnie o tym decyduje.
Tak, tak oczywiście, nie chodziło mi o narzucanie czegokolwiek. To był raczej sygnał do początkujących i taki hamulec antyhazardowy. Ci co grają na poważnie nie sądzę aby nawet zechcieli spojrzeć na typy Adamo80 ???? A tak na marginesie przyjmuje się, że na bukmacherce wygrywa 10% ludzi, 90% ludzi przegrywa. I oczywiście w tej chwili traktuję to jako hobby, ale często hobby zmienia się w przyszłości w coś poważniejszego czego sobie, tobie i wszystkim życzę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bayern M. AH:-2,5 vs Hamburger + Athletic Bilbao vs FC Barcelona AH:-1,5 kurs AKU: 3,80 buk: Totolotek mała stawka ⛔
Bayern rozpoczyna u siebie sezon, grając ze słabiutkim Hamburgerem. Jest to idealny &quot;chłopiec do bicia&quot; na 1 kolejkę. Biorę pod uwagę jednak bardzo słabą dyspozycję Bayernu i z kimś innym pewno bym tak nie grał, ale Hamburgerka jeszcze u siebie, powinni łyknąć. Barcelona to jest cały czas fenomenalna drużyna i zmęczenie po Sevilli nie powinno im przeszkodzić w pokonaniu Bilbao, które ma przed sobą LE. Do tego przypomina mi się strategia z zeszłego sezonu w LM aby już na wyjazdach robić dobre wyniki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
AS Roma - FC Sevilla kurs: 2,00 buk: STS mała stawka✅
Znalazłem taki typ w dziale meczy towarzyskich od typera: polonez. Typ wydaje się mądry. Sevilla zmęczona po Superpucharze, nie ma potrzeby i sensu mordować się nie u siebie w meczu towarzyskim.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Man. City vs Chelsea (remis do HT lub FT) + FC Barcelona vs Athletic Bilba (powyżej 2,5 bramek) kurs AKU: 2,05 buk: Totolotek mała stawka ⛔
Kilka słów: Chelsea mistrz defensywy. Może nie grają efektownie, ale efektywnie. Myślę, że się zamurują, a City będzie atakować. 2 mecz - Barca ma do odrobienia spore straty, a i Bilabo co pokazało umie grać w piłkę.
bilans: ⛔ 3 małe stawki
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting Lizbona vs Cska Moskwa (Sporting awans) + Man. Utd vs Club Brugge (Man Utd awans) kurs łączny: 2,00 buk: Totolotek mała stawka
Sporting Lizbona vs Cska Moskwa + Man. Utd vs Club Brugge kurs łączny: 2,63 buk: STS mała stawka ✅
Sporting Lizbona EH:-1 vs Cska Moskwa + Man. Utd EH: -1 vs Club Brugge kurs łączny: 6,65 buk: STS połowa - mała stawka ⛔
Sporting Lizbona EH:-1 vs Cska Moskwa kurs: 3,50 buk: STS połowa - mała stawka ⛔
Sporting Lizbona vs Cska Moskwa + Man. Utd EH: -1 vs Club Brugge kurs łączny: 3,71 buk: STS połowa - mała stawka ✅
Typy na Sporting oparte o wypowiedzi z forum. Dodatkowo z reguły nie ufam &quot;ruskim&quot; klubom więc jak najbardziej przyjmuję analizy innych typerów. Co do Man Utd to gra wydaje się poprawna, Club Bruggie to nie jest nie wiadomo co. W zależności od wyników w pierwszych meczach, ewentualnie będzie można coś mocniej pograć w rewanżach.

Man. Utd EH: -1 vs Club Brugge kurs: 1,90 buk: STS średnia stawka ✅
To gram trochę mocniej. Man Utd po rocznej przerwie spragnione sukcesów w LM. Club Brugge bez ważnych zawodników jak Raffaelov. Stracili Suttera. Typ wydaje się jak najbardziej do gry.
bilans:
1 średnia stawka ✅
2,5 małej stawki ⛔
1 mała stawka :?:
1 średnia stawka :?:
1 wysoka stawka :?:
Oczywiście podaję same stawki bo kursy są różne, ale jak widzicie z reguły ok 2,0 i więcej no i w ramach stawek są różne widełki, ale to jest tylko zabawa więc nie liczę YIELD itd, ale finansowo jak sobie liczę jestem na plus.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ajax (EH-1.0) vs Jablonec kurs: 2,50 buk: STS mała stawka ⛔
Kiedy zobaczyłem taki kurs na Ajax, sam nie wierzyłem. Owszem dali d... z Rapidem, ale to jeszcze nie czyni ich 1,55 na Jablonec. Czeskie ekipy umieją powalczyć, ale Jablonec to nie Sparta Praga. Do tego Ajax gra u siebie i powinien chcieć zmyć plamę po Rapidzie.

Ajax
vs Jablonec + Sparta P. vs Thun kurs łączny: 2,12 buk: STS mała stawka ✅
Dodatkowo to gram. Przekonał mnie jeden z typerów z działu LE. O Ajaxie wyżej pisałem przy okazji typu na EH:-1. Sparty w tym sezonie jeszcze nie oglądałem, ale pamiętam jak dobrze i walecznie grali we wcześniejszych sezonach i wierzę typerom piszącym o wyrównanym pojedynku w LM z CSKA i dobrej grze Sparty
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atl. Madryt(EH: -1.0) vs Las Palmas + Gijon vs Real Madryt + Hoffenheim vs Bayern kurs łączny: 2,64 buk: STS mała stawka ⛔
Powoli ruszam z moją strategią, którą gram od 2 lat. Czyli handi na faworytów u siebie, czyste na wyjazdach. Z uwagi na dopracowywanie strategii w tym sezonie będę jeszcze bacznie obserwował co piszą inni. Atletico powinno ładnie zainaugurować sezon u siebie. Bayern wyglądał ostatnio ok, a Real po porażce z zeszłego sezonu ruszy z kopyta. Myślę jeszcze nad jakimś handi na Real.
Sporting Gijon vs Real Madryt + West Bromwich vs Chelsea kurs AKU: 2,00 buk: Totolotek mała stawka ⛔
I jeszcze wrzucam Chelsea. Do 3 razy sztuka ? Mam nadzieję, że do 2. Chelsea obudźcie się !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
WBA - Chelsea + Bilbao - Barcelona + Gijon - Real Madryt + Everton - Manch. City (DNB) kurs łączny: 3,85 buk: STS mała stawka ⛔
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bilbao - Barcelona(DNB) + Gijon - Real Madryt(EH:-1) kurs łączny 1,91 buk: STS 1/2 średniej stawki ⛔
Gram to troszkę mocniej. Barcelona owszem przegrała oba poprzednie spotkania, ale Bilabo nie jest moim zdaniem bez przerwy zachowywać tak wysokiej formy co już zaobserwowaliśmy w LE. Oczywiście najważniejszy kurs jest na Real, a Barca tylko na podbicie. Real poprzedni sezon zawalił po całości. Gram to na zasadzie obserwacji, że po sezonach słabych drużyny od samego początku chcą &quot;krwi i zemsty&quot; i zaczynają dosyć dobrze, zaś te, które wygrały poprzednio... wszyscy widzimy co się działo z Barceloną czy Chelsea. Co do aspektu sportowego w Realu praktycznie wszyscy kluczowi gracze zdrowi. Przeciwnik to beniaminek z II ligi. Moim zdaniem świetna przystawka dla głodnego Realu na początek.
W momencie składania zakładu buk obniżył mi kurs na Real, wychodziło 2,01.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Club Brugge vs Man. Utd (gospodarze strzelą) + Mac. Tel Aviv vs Basel (DNB) + Szachtar D. (DNB) vs Rapid W. kurs łączny: 2,39 buk: Totolotek mała stawka ⛔ (edit: mam nowy żart: pusta bramka i 3 piłkarzy, którzy nie umieją strzelić gola - Club Bruggie)
Szachtar D. (DNB) vs Rapid W. + Club Brugge vs Man. Utd (poniżej 3,5 goli) + B. Leverkusen (awans) vs Lazio kurs łączny: 3,14 buk: Totolotek mała stawka ⛔ (nie przewidziałem, że Club Bruggie to takie dno)
Man Utd ma zaliczkę i... spore problemy w defensywie. Club Brugge gra u siebie, pominąwszy fakt, że będą chcieli odrabiać, mogą się pokusić nawet o honorowego gola. Basel na podstawie innych typerów (nie oglądałem wcześniejszego meczu) z zabezpieczeniem DNB. Szachtar ma słabą zaliczkę, grają u siebie. Mogą wygrać nawet bardzo wysoko, ale zabezpieczam się DNB. Po wcześniejszych wtopach związanych chyba z początkiem sezonu, zacznę uważniej dobierać typy.
bilans:
0,5 średnia stawka ✅
8,5 małej stawki ⛔
1 średnia stawka :?:
1 wysoka stawka :?:
 
Do góry Bottom