>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie obiecuje bo strasznie dużo dziś i wszystko o tej samej porze Skoki AO i A-League

Żeby nie było że spam to pod większe emocje

Oskar Zawada strzeli @ 2.91

Betfan

Widać że sprzyja Oskarowi otoczenie więc i dziś mu zaufam jak to popularnie się tu mówi za miedziaka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3563
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W najlepszej lidze świata poleciał właśnie trener Bulls. Yorke'a zastąpi zwiazany z klubem z Sydney dawny Socceroos - Mr Sterjovski.
Były już coach Macarthur zarzucił swoim piłkarzom po ostatnich meczach, że są bandą knajpianych grajków bez ambicji. No cóż, trochę to było widać na boisku...
Plotki głosiły iż Yorke pójdzie za Corice do Sky Blues, ale nie chce mi się w to wierzyć... Tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1775
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro Big Blue Derby: Melbourne Victory vs Sydney FC... Co tu napisać? Najstarsza rywalizacja w Australii, zawsze z emocjami. Tym razem bardzo smutne dla obu zespołów. Victory na dnie, problemy z fanami, kary po zamieszkach, kontuzje (Nani), odejścia D'Agostino słowem dramat.
Po drugiej stronie niedawny hegemon z Sydney, a teraz w tabeli niedaleko od Melbourne. Corica z coraz większą presją ze strony fanów i zarządu, kolejna przegrana i może polecieć ze stołka (notabene wnioskuję o to od jakiegoś czasu).
Co do składów, to i jeden i drugi zespół od początku sezonu boryka się problemami. Obie defensywy niestabilne.
Jest też kolejny element, który łączy te ekipy, obie są zdesperowane (przynajmniej tak mówią) aby przełamać dotychczasową niemoc. A to powinno zaowocować golami z obu stron, bo co oni mają do stracenia?
I finalnie wychodzi mi bts po @ 1,65 czyli szału nie ma... Dam miedziaka ale bez uśmiechu... GL!
Edit
Bts wyrobiony w 32 min. Bramki trochę fartowne, ale się liczy... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3592
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 8:45
Spotkanie: Melbourne Victory vs Sydney FC
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 4.70
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Mało kto spodziewał się, że po udanym poprzednim sezonie 2021/2022 piłkarze Big V nagle znajdą się na samym dnie A-League.
Jasne, w niedalekiej przeszłości już takie sytuacje się pojawiały, ale fani mieli nadzieję, że teraz czekają ich lepsze czasy. Niestety tak się na ten moment nie dzieje. Kibice swoją frustrację przelali przy okazji derbowego starcia z City. Sam mecz został przerwany i anulowany. Została nałożona kara finansowa oraz brak publiczności na jedno spotkanie u dzisiejszych gospodarzy. Jak możemy zauważyć, atmosfera jest napięta nie tylko u zawodników. Jeżeli zerkniemy sobie na rezultaty osiągane przez Victory, to zespół ten ostatni raz cieszył się z wygranej 11 grudnia przy okazji rywalizacji z Macarthur FC. Kawał czasu, a było sporo okazji na przełamanie. Jakby mało było problemów, to jeden z bardziej jakościowych piłkarzy Nicholas D’Agostino przeniósł się do Norwegii, a konkretnie do zespołu Viking i Big V jest zmuszone grać wiekowym Bruno Fornaroli na szpicy, które swoje najlepsze lata ma już raczej za sobą. Trudne czasy czekają gospodarzy. Czy uda się ekipie z Melbourne wygrzebać z dołka?

Nie wiele lepiej dzieje się u The Sky Blues. Jest to przecież projekt, który w przeszłości świętował wiele mistrzostw Australii. Był taki okres, gdzie Sydney FC zdominowało A-League, ale ostatnie dwie kampanie były kompletnie niedane w wykonaniu gości. O ile drugie miejsce w rozgrywkach 2020/2021 można uznać za sukces, tak w sezonie 2021/2022 brak awansu nawet do strefy play-off było sporym rozczarowaniem. W maju spekulowało się o zwolnieniu trenera Steve Corica, a ten otrzymał nagle nowy kontrakt do podpisania. Trudno to logicznie wytłumaczyć, ponieważ The Sky Blues nie wykorzystują w pełni swojego potencjału, a gra od wielu miesięcy wygląda podobnie. Szkoleniowiec ten nie radzi sobie z presją i jeżeli goście pragną powrócić do czołówki australijskiej ekstraklasy, to powinni przede wszystkim zastanowić się nad zmianą menadżera. Sydney FC znajduje się na 3. miejscu od końca i mało co wskazuje, aby miało to się poprawić. Czy dzisiaj nadejdzie przełamanie gości?

Możemy śmiało powiedzieć, że The Big Blue Derby to najbardziej prestiżowa rywalizacja w Australii. Dzisiejsze starcie ma dodatkowy smaczek, ponieważ oba kluby nie radzą sobie w tej kampanii i spodziewam się sporych nerwów zarówno na trybunach, jak i na murawie. Zdecydowałem się zaproponować czerwoną kartkę. Uważam, że od pierwszych minut możemy spodziewać się sporej agresji ze strony piłkarzy. Big V oraz The Sky Blue są sfrustrowani swoimi wynikami. Nic nie idzie tym zespołom. Jeden zapalnik i wtedy łatwo o brutalny faul, czy bójkę. Poza tym jeden z trenerów może pożegnać się ze swoją posadą przy przegranej w historycznych derbach. Nastawienie menadżerów z pewnością wpłynie na zawodników.

Zastanawiałem się nad samymi kartkami, ale linia i kurs nie przekonują, dlatego pogram czerwień. Arbitrem tego meczu będzie dobrze znany Alireza Faghani, który bardzo szybko rozpoczyna karać piłkarzy. W tej kampanii A-League zdążył pokazać już jeden czerwony kartonik, a było to przy okazji innych derbów, tych z Melbourne i zawodnik Victory Joshua Brillante pożegnał się z meczem jeszcze w pierwszej połowie. Reasumując, liczę na typowy mecz walki, który może stać się momentem przełomowym dla jednych bądź drugich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1315
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Pora na kolejne moje typy... to nie będzie łatwa kolejka, ale może coś tam się uda trafić. Graty qowalsky6 qowalsky6 za ten btts - dobry pomysł.
sunxl sunxl - myślę, że to był dobry pomysł, obu zespołom w tym sezonie brakuje umiejętności, a w takiej sytuacji o czerwień naprawdę bardzo łatwo.

Piątek:

Jets - Roar - 1+un2,5 - @5,6 (4:0) - ulala.... dlaczego buk ni płaci za dobry kierunek... pomysł dobry, gorsze wykonanie.

Myślę, że tym razem 'dobry wujaszek' Jets nie będzie zbyt dobry... Pora zdobyć 3 punkty, w końcu mecz jest rozgrywany na chyba najbardziej piknikowym stadionie w lidze Stawiam wygraną gospodarzy, ale i remis mnie nie zaskoczy. A że gośćmi będzie Roar... no to under.
Jets nie jest dobrym zespołem do typowania (podobnie jak WSW) więc i stawka minimalna.


Sobota:

Nix - Perth - 1 - @1,78 (2:2)

Mój główny typ na tą kolejkę. Kursy niestety nie dopieszczają. Bukmacherzy chyba podzielają moje zdanie. Nixi są na fali, o czym świadczą 3 wygrane z rzędu. Do tego grają w Nowej Zelandii, do tego Glory po ponad 20 dniach w domu opuszcza Perth. Drogę mają chyba najdłuższą, bo do pokonania jest cała Ausralia i ocean do Nowej Zelandii.
A co może pójść nie tak? Haczyk jest taki, że mecz jest w Palmerston North a nie Wellington czy chociaż Auckland. Dlatego pożyczki pod ten zakład nie biorę. Stawka standardowa.

Macarthur - Western United - btts - @1,59 (2:2)

Macarthur ostatnie 2 mecze bez punktu, Western, ostatnio się przełamało i zdobyło 3 punkty podejmując u siebie SFC. Mecz ciekawy pod kątem rywalizacji dwóch najmłodszych zespołów w lidze. Boję się typować kto wygra, ale idę w kierunku bramek z obu stron.
Połowa standardowej stawki.

CCM - WSW (2:2)

Ten mecz sobie daruję. CCM musi pokazać, że mecz w Nowej Zelandii to pomyłka i trudny grunt. Za to WSW pewnie zagra na remis... do tego gdzieś tam z tyłu głowy jest na pewno mecz obu drużyn, gdzie w Sydney, CCM ograło gospodarzy aż 3:0. Niestety, to spotkanie może mieć zupełny inny charakter bo w zespole marynarzy nie zagra N'Kololo.


Niedziela:

Melbourne City - Adelaida - X2 - @2,29 (3:3)

Murowany faworyt to gospodarze, ale stawianie ich po kursie @1,56 - to dla mnie zbyt duże ryzyko. Ze składu obywateli wylatuje Bos. Do składu gości wracają Popovic, Isaias i Juande. Ostatnie 2 mecze City to straty punktów i to moim zdanie jest niespodzianka... ale to były mecze na wyjeździe, teraz zespół wraca do Melbourne. Ja jednak zagram tutaj pod prąd.
Stawka minimalna


Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2230
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj rozpisywać się nie będę, pobieram sobie 3 żółte kartki Jets. Newcastle sporo fauluje, gra agresywnie na granicy przewinienia. Ponad miesiąc temu w ostatnim meczu z Roar u siebie otrzymali 4 kartoniki, teraz może być podobnie.

Newcaste Jets vs Brisbane Roar: Jets powyżej 2.5 żółtych kartek @2.20 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +875
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle,
Na razie bez ekscytacji, symbolicznie i sportowo pobieram x w spotkaniu Jets vs Roar po @ 3,0...
Symbolicznie, bo tam wszystko może się zdarzyć...
Edit
Ht 0-0, nikt nie potrafi pilki kopnąć prosto. A tu nagle erupcja finezji :)
I nagle wszystko się zdarzyło w 2 pol. 4 bramki!!! ROAR traci. Ft 4-0... I ktoś może ma uwierzyć, że wygrał sport? No proszę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +749
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pozostałe spotkania 14 kolejki:
28.01. 03:00 Wellington Phoenix - Perth Glory: niby Nix to biorą, ale ja po mniejszym @ niż 2,0 tego scenariusza nie biorę... Live odpada, nawet ja nie dam rady o 3.00 czasu polskiego. Jaja sobie robią, grać na antypodach w południe. To cyrk grać o 13.00 w Nowej Zelandii. Robią z fanów debili - chodzi mi o APL i prawa telewizyjne. Kupczcie dalej frajerzy, niedługo pies z kulawą nogą was nie będzie miał jak oglądać, ani nie zechce chodzić na mecze...
28.01. 07:00 Macarthur FC - Western United: Byki z nowym trenerem, mistrzowie niby odbijają od dna. Ja ich nie kupuję. Pass...
28.01. 09:45 Central Coast Mariners - WS Wanderers: kupczymy? Telefon od Pana Li milczy... No bet...
29.01. 05:00 Melbourne City - Adelaide United: tylko jeden pomysł. Od 2 kolejek Jamie Maclaren bez gola. Niesłychane. Kierunek? Jamie coś ustrzeli :)
PS O dzisiejszym spotkaniu w Newcastle nie ma co gadać. 3 bramki z 4 pod tytułem: "jak bardzo chcemy wjeb... ten mecz". To "wirtualni" obrońcy Roar w 2 połowie... Nawet śmiać już się nie chce... Sie ma wariaci!
 
Otrzymane punkty reputacji: +651
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Sobota rano miałem sobie odpuścić typowanie kangurów, ale wygrała żyłka hazardzisty i spróbuję jeszcze raz, jak do tej pory jeden wielki minus na tej lidze .
Suche typy bez żadnych rozkminek bo to nic nie daje .
Macarhur - Western
Btts + over 2.5 + 9.5 rzutu rożnego @2.5
CCM - Wanderers
Under 3.5 + over 9.5 rzutu rożnego+CCM 1x @2.63
Ako @6.58 tak zagrałem, zieloności wszystkim .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1084
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sobota rano miałem sobie odpuścić typowanie kangurów, ale wygrała żyłka hazardzisty i spróbuję jeszcze raz, jak do tej pory jeden wielki minus na tej lidze .
Suche typy bez żadnych rozkminek bo to nic nie daje .
Macarhur - Western
Btts + over 2.5 + 9.5 rzutu rożnego @2.5
CCM - Wanderers
Under 3.5 + over 9.5 rzutu rożnego+CCM 1x @2.63
Ako @6.58 tak zagrałem, zieloności wszystkim .
No mega ciężko coś trafić, ja tylko szybki live za drobne pobieram.
Bulls vs WU - x ht po @ 2,10.
GL!
Edit
Ht 0-0, takie samo g... jak wczoraj ht
w Newcastle. Tyle, że tam 2 pol. została opitolona w bialy dzień. Tu nie wiem co Pan Li odwali. Refundacja za okulary mi się należy od rządu Australii i za to, że od lat promujemy tu A-league! A co do meczu to usprawiedliwieniem tego syfu jest fakt, iż o takiej porze i w tej temperaturze mi też nie chciałoby się grać. A kibicom smalic się na stadionie. Ot i przepis na upadek ligi gotowy.
Ps
Na boisku nie ma Diamantiego, powinien wejść w 2 pol. a na ławce nie ma Prijo. To kto ma gole strzelać się pytam?
Edit 1
Haha, 2 pol. się zaczęła i zaczął się cyrk. Bulls czerwo. Baccus out. To jak dla mnie ważny gracz. I co tu więcej powiedzieć?
Edit 2
Wales pięknie na 0-1, Kurto nie miał szans... Widocznie WU bardziej potrzebują tych punktów :)
W Newcastle też mi się gole podobały :) a tu Millar na 1-1, po zamieszaniu...
Edit 3
Haha, ft 2-2, remis w 90 min. I tak jak wczoraj ht 0-0, a potem jeb i 4 gole. Brawo!
A jak ladnie panowie trenerzy sobie po meczu rączki ściskali, friends forever, co za zmiana w meczu w 2 pol. Niebywałe... Akcje, gole, Bulls w 10 wyrównuje kiedy w ht nie potrafili pilki kopnąć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2962
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ciężkie do typowania te mecze... Jak już jest wszystko poukładane to brakuje ostatniego 'kafelka' i mecz grają na zadupiu czy innej Tasmanii.. Ja mam w tej kolejce stratę. Niby pomysły dobre, ale jednak szczegóły zaważyły że minus. Ciekawe jak MC zagra? Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +211
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
CCM - WS Wanderers

Oj ciekawa ta kolejka jak narazie. Cytując klasyka "wreszcie zaczyna coś się działać... A już myślałem że to będzie kolejny kur... sko nudny weekend" 😅😅😅
W najbliższym meczu w historie która może ma jakiś swój bieg w końcu to Australia. Ostatnie dwa sezony to tzw 3za1 win/remis z czego ciekawe że te drugie mecze konczyly się wynikiem 2:2.
Historia bogata a więc mój podstawowy bet to over 2.5 , później spróbuje X a za drobne dokładny wynik 2:2 😮
A propo tego 2:2 to dlaczego nie w końcu wczoraj i dziś jak narazie mamy po 4 gole w drugich połowach hahah

Over 2.5 @1.90 superbet
X @3.50 superbet
DW 2:2 @14.00 superbet

2:2 💪

IMG_20230128_093101.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ciężkie do typowania te mecze... Jak już jest wszystko poukładane to brakuje ostatniego 'kafelka' i mecz grają na zadupiu czy innej Tasmanii.. Ja mam w tej kolejce stratę. Niby pomysły dobre, ale jednak szczegóły zaważyły że minus. Ciekawe jak MC zagra? Powodzenia.
Sportowo to MC powinno rozjechać Reds, ale ja tam już nie wierzę w APL i czystą rywalizację. No i @ pre nie do gry. Dlatego kieruję się w stronę gola Maclarena, on zawsze się stara, a od 2 spotkań na liczniku 0.
Poza tym co tu dużo gadać. City to jedyny!!! klub na Antypodach bez problemów finansowych, kadrowych, kibicowskich i trenerskich. Myślę, że to wykorzystają no ale zobaczymy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +840
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford,
ht 1-1, co za szok, remis po 45 min. :)
A na poważnie poczatek obiecujacy, ladne bramki (szczegolnie Wedrowcow) i powrót do ch.... gry w pozostałej części gry. Nie jestem w stanie patrząc na to widowisko określić kto wygra? No to może remis im pasuje? Ja pass...
Edit
I przypasował remisik :)
Ft 2-2, jak ktoś chce zobaczyć jak to się robi w Australii, to polecam skrót od 89 do 97 min. spotkania...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
NARAZIE IDZIE PO MOJEJ MYŚLI 😃😃
Alez cudowne rozegranie teraz wolnego.
dają zarobić na live

Edit 3 min do końca więc casha za dw 2:2 można już brać śmiało 💪
Co będzie? Zobaczymy może dowiozą


Edit 2
Hahahahaha 2:2 💪💪💪🤣🤣🤣
Cały doliczony czas to granie bez gola. Dwie sety i poprzeczka. Nie wpadło bo nie mialo
Jestem wygrany z tego meczu
Kurs 14.0 siedzi za DW 🤣
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +442
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Sobota rano miałem sobie odpuścić typowanie kangurów, ale wygrała żyłka hazardzisty i spróbuję jeszcze raz, jak do tej pory jeden wielki minus na tej lidze .
Suche typy bez żadnych rozkminek bo to nic nie daje .
Macarhur - Western
Btts + over 2.5 + 9.5 rzutu rożnego @2.5
CCM - Wanderers
Under 3.5 + over 9.5 rzutu rożnego+CCM 1x @2.63
Ako @6.58 tak zagrałem, zieloności wszystkim .
⛔
Taa trzy remisy po 2-2 no niema w tym kurna nic dziwnego no nic a nic . Do następnego koledzy miłego weekendu wygranym i przegranym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1085
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
4 mecze - każdy po 4 gole.... to na ostatni meczyk w tej kolejce dodaję typ:

City - Adelaida - un2,5 - @2,22 [/ICONMINUS][/ICONMINUS] (3:3) jednak zakończyli kolejkę z przytupem.

Prawo serii mówi, że kiedyś te serię się kończą.... i znając tę ligę, to nie zdziwi mnie jutro jakiś under :)...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1624
Do góry Bottom