>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzinna: 12:30
Spotkanie: Perth Glory vs Brisbane Roar
Typ: Perth Glory powyżej 2.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.20
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Ostatnio sporo pisałem o Glory, które od jakiegoś czasu tkwi w swoim marazmie. Ciężko jest tutaj o optymizm, jeżeli kolejny sezon z rzędu grasz beznadziejnie, czego efektem są ostatnie miejsca w tabeli. Poprzednia kampania dla klubu z Perth zakończyła się na 12. pozycji i na ten moment jest to samo, a przypomnijmy, że w A-League występuje 12 zespołów. Trudno jest jednoznacznie określić powód takiej słabości gospodarzy. Jasne, wszystko można zrzucić na trenera, ale oni często zmieniają się jak rękawiczki w Glory. Tym razem misję odbudowy podjął się Ruben Zadkovich. Jest to młody menadżer, który niedawno zawiesił swoje korki i zbiera doświadczenie na australijskich boiskach, ale w innej roli. Niestety, gdy zerkniemy na skład, to jest on marny i próżno szukać zawodników, którzy mogą zrobić różnicę na murawie. Ostatnio w spotkaniu z WS Wanderers błysnął Keegan Jelacic, dla którego to pierwszy poważny sezon na takim poziomie. Czy napastnik ten popisze się drugim trafieniem w tych rozgrywkach?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Brisbane Roar, które prezentuje się bardzo dobrze. Przyjezdni znajdują się na 5. pozycji, ale do nadrobienia mają dzisiejsze starcie i jeżeli uda się wygrać, to goście zameldują się na podium australijskiej ekstraklasy. Przede wszystkim może się podobać gra w defensywie. Ich bilans goli na ten moment to 9:7, co pokazuje, na którą formację jest kładziony nacisk. Najpierw obrona, potem atak i wyniki 1:0, nie są obce w tym sezonie dla Roar. Pewnie, możemy narzekać, ponieważ od drużyn A-League oczekujemy ofensywnej gry, niemniej jednak należy docenić ekipę z Brisbane za swoje występy. Ciekawy jestem, jak długo utrzyma się forma przyjezdnych, którzy pragną zdecydowanie zapomnieć o ostatnich rozgrywkach. Goście zajęli wtedy miejsce tuż nad ostatnim Perth Glory i tym razem to się nie powtórzy. Fani czekają na przebudzenie Charlie Austina, który został sprowadzony z QPR przed rozpoczęciem kampanii, ale na tę chwilę jest kontuzjowany. Czy faworyci sięgną po kolejną wygraną?

Faworyt jest jasny, ale ja nie lekceważyłbym gospodarzy, którzy szczególnie u siebie będą szukać punktów, aby poprawić swoje miejsce w tabeli. Obserwując poczynania ekipy z Perth, można zauważyć ich agresywną grę. Szczególnie u siebie jest to widoczne i Glory otrzymują średnio ponad 2 kartki na mecz, gdy przychodzi im się mierzyć w roli gospodarza (1, 3, 3). Sędzia Ben Abraham jest overowym arbitrem, który nie lubi dyskusji i liczę, że będzie głównie karał piłkarzy outsidera. Stawiam na minimum 3 upomnienia po stronie Glory, którzy po ostatnim zwycięstwie będą zmotywowani, aby wydostać się z dołu tabeli A-League.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2301
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
(...) Fani czekają na przebudzenie Charlie Austina, który został sprowadzony z QPR przed rozpoczęciem kampanii, ale na tę chwilę jest kontuzjowany. Czy faworyci sięgną po kolejną wygraną?
No hej, fani nie czekają na Austina, bo wiedzą, że od 1 stycznia go w Australii nie ma :) Nawet o tym coś w ostatnich dniach napisałem. Miał kontrakt tylko do końca roku i z tego co słyszałem wrócił po prostu do Anglii...
Typu nie podważam , GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2274
majekx 734,2K

majekx

Znawca A-League
No to ruszamy z następną kolejką ligową...
piątek:

Macarthur - CCM - ov2,5+btts - @1,7 (1:2)

To może być zacięty pojedynek. Macarthur na pewno celuje w top 2 i dobrą pozycję na playoffy... aby to osiągnąć ważne są punkty... Punkty na własnym stadionie to taki 'must have'. Przeciwnik jednak jest nie byle jaki.. bo zespół marynarzy ten sezon ma bardzo dobry. Widać, że zarządzanie zespołem (i w efekcie czego wyniki) idzie w dobrym kierunku. Pierwsza moja myśl to ov.. ale ponieważ kurs nie zachwyca to dodaję do tego również btts. Jednak tak niski kurs powoduje, że stawkę daję minimalną - nie zdziwi mnie tutaj un2,5 i szyderczy śmiech Pana Li.


sobota:

Brisbane - Nix - 1+un2,5 - @5,2 (0:1)

Z zespołu Brisbane wypada O'Shea, ale wraca kapitan - Aldred. Myślę, że Roar na własnym stadionie powalczą o komplet punktów. Zwłaszcza, że Nixi na wyjazdach grają w kratkę. Dobre mecze i pozytywne wyniki przeplatają trochę gorszymi spotkaniami. Po dobrym meczu z Sydney wypada teraz słabszy mecz. Nie zaskoczy mnie jak będziemy tutaj świadkami partii szachów.


Adelaide - Victory - 1 - @2,34 (1:1)

Do składu Victory wraca Ikonomidis ale wypada Nani. W tym momencie Victory traci ostatni pozytywny punkt swojego zespołu. Niestety obawiam się, że dla V ten sezon już jest stracony. Kurs powyżej @2 to jak dla mnie fajna promocja i ja z niej skorzystam.


Perth - Sydney - X - @3,55 (2:2)

Do składu Sydney powracają Lolley i Brattan. To na pewno wzmocnienie. Dlatego przed Glory na pewno nie będzie to łatwe spotkanie. Ja ostrożnie bez szaleństw ze stawką jednak wierzę w magię Macedonian Stadium. Normalnie bym dał czystą jedynkę, jednak w tej kolejce za dużo mi już wyszło 1 :). Nie sądzę aby Sydney w swojej obecnej formie było w stanie zagrać o 3 punkty. Remisu nie wykluczam i ten kierunek obieram.


niedziela:

WSW - City - 1 - @3,3 (1:1)

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Jeżeli ktoś obecnie jest w stanie zatrzymać City, to jednym z niewielu zespołów jest właśnie WSW na własnym stadionie. Do tego dochodzi rywalizacja między Sydney a Melbourne, do tego dochodzi Pan Li... Te klocki układają mi się w niespodziankę i wygraną gospodarzy.

WU - Jets

No bet.... oba zespoły grają.. hm.. dziwnie. Niby czysta 1.. jednak Jets są w stanie urwać punkty.. A może Jets zagrają znowu rolę dobrego wujka? Aaaa.. i w składzie Jets pojawi się Brandon O'Neill.


Głowne kierunki? - Adelaida.. potem po niskiej stawce niespodzianki, czyli WSW i Brisbane. Następnie długo nic i pozostałe typy już po stawce minimalnej (for fun).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2214
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki majekx majekx, ja prawie odpuszczam sobie w zasadzie tę rundę. To co ostatnio moje oczy widziały tego się nie da odzobaczyć... Jeszcze mnie wq... trzyma więc ponizej 2 tylko kierunki:
1. Reds vs Victory - Redsi wiadomo, u siebie powinni grać do przodu. Jeśli w składzie będą Goodwin i Halloran to skrzydła dadzą szanse na gole.
Z drugiej strony ZMASAKROWANE sankcjami FA Melbourne. Duże kary finansowe, ew. odejmowanie punktów (-10) przy recydywie, zakazy dla grup kibiców (nie wspominając o bandytach, bo im się kary należą) plus klopoty finansowe i kadrowe (Nani kontuzja do końca sezonu) i zamieszanie z udziałowcami powoduje, że nie wiadomo, czy zespół się z tego podźwignie? Jeśli się MV nie podda po tym wszystkim, to z ich strony gole też powinny paść.
Wychodzi mi over 2,5 po @ 1,7 który za miedziaka pobiorę.
Edit
Ft 1-1 czas na wakacje... Horror show...

2. Glory vs Sydney FC - jeśli goście chcą wysadzić Corice ze stołka to przegrają. Jesli mają resztki honoru, to nie przegrają. Do składu powraca m. in. Brattan. Może powrót kapitana im pomoże? @ pre na 2 to kpina, mimo iż zdania o Glory co do zasady nie zmieniłem, pomimo ich punktów zdobytych ostatnio (co mnie akurat w tych konkretnych meczach nie zdziwiło), czyli zostaje mi live... Zobaczę czy goscie walczą, czy też jednak zwalniają wspomnianego Corice...
Edit
Sydney prowadziło 0-2 i dali sobie gola wjebac w 12 min. doliczonego. I co? Corica jeszcze w klubie?
No ale chociaż nie przegrali :)

Reszta? Dla mnie no bet. Cień STP unosi się nad Australią... KTF!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1574
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Bulls vs CCM 0-2,
szybka gra, nikt nie muruje, Marynarze dominują, over 2,5 ht za miedziaka biorę po @ 2,0... GL!
Edit
Ojkazje były, pod koniec mecz zwolnił, Bulls pożegnały gwizdy, w sumie się nie dziwię...
Edit 1
Dalej 1-2, biorę over 3,5 po @ 2,40... Banzai! Na stole miedziak...
Edit 2
No i kicha, zostało 1-2. Szczerze mówiąc liczylem w tym meczu na live patrząc, że wykręcą z 6 bramek minimum :) a skonczyli na 3... Mea culpa...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1272
majekx 734,2K

majekx

Znawca A-League
Wczoraj na zielono, dziś zaczynam dzień z minusem... pora na mecz, w którym pokładam największe nadzieje:



 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +641
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane
Nix prowadzą 0-1, Zawada gol :)
Roar atakują, Nix kontrują. Za drobne over 1,5 po @ 2,10... GL
Edit
85 min. Sail jak kiedyś Kurto :) wybija mega strzał, i dalej 0-1... No to ja nie wiem teraz, czy będzie jeszcze taka szansa na gola...
Edit 2
93 min powtorka, Sail Kot.. Nawet bramkarz Roar atakował... Chloszcze mnie Australia...
Edit 3
Jak over w Adelaidzie nie wejdzie, to robie sobie wakacje od Antypodow... Nie ma co walczyć ze ścianą...
Edit 4
Nawet nie będę się wq.... W Adelaidzie 1-1. Dziękuję za za uwagę, do zobaczenia za jakiś czas...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +438
majekx 734,2K

majekx

Znawca A-League
Live Brisbane
Nix prowadzą 0-1, Zawada gol :)
Roar atakują, Nix kontrują. Za drobne over 1,5 po @ 2,10... GL
Edit
85 min. Sail jak kiedyś Kurto :) wybija mega strzał, i dalej 0-1... No to ja nie wiem teraz, czy będzie jeszcze taka szansa na gola...
Zawada dał gola na wygraną... Sail ją uratował...
 
Otrzymane punkty reputacji: +641
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Cześć, czy ktoś oglądał mecz brisbane? Ile było kartek, 3 czy 4 bo różne źródła różnie informują… chociaż na stronie oficjalnej ligi są tylko 3 kartki.. będę wdzięczny za odpowiedz
 
majekx 734,2K

majekx

Znawca A-League
Cześć, czy ktoś oglądał mecz brisbane? Ile było kartek, 3 czy 4 bo różne źródła różnie informują… chociaż na stronie oficjalnej ligi są tylko 3 kartki.. będę wdzięczny za odpowiedz
Ball dostał czwartą kartkę w 95'.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Ball dostał czwartą kartkę w 95'.

Dzięki za odpowiedz, ale chyba niestety tak się to nie zaliczy do kuponu bo była po gwizdku :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +438
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Właśnie miałem pisać o łamaku na live i wyrównali. Grałem pre, więc teraz już na live nie dokładam po kursie 3, pluje sobie w brodę, że nie dołożyłem w przerwie, chciałem poczekać gdzieś do 60 minuty. Zobaczymy jak się to ułoży.
W zeszłym roku w styczniu złamali, liczę na powtórkę. Pozdro.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Właśnie miałem pisać o łamaku na live i wyrównali. Grałem pre, więc teraz już na live nie dokładam po kursie 3, pluje sobie w brodę, że nie dołożyłem w przerwie, chciałem poczekać gdzieś do 60 minuty. Zobaczymy jak się to ułoży.
W zeszłym roku w styczniu złamali, liczę na powtórkę. Pozdro.
Qwa, jak w takim meczu "głupi" over nie wchodzi to ja to pierd.... Horror show.
Ostatni kierunek to Sydney nie przegra, chyba, ze piłkarze go zwolnią :)
Edit
Dla przypomnienia, Blues Sky w tamtym tygodniu zjebali 2 karne w 97 i 99 min.
Dziś prowadzili 0-2 aby stracić na 2-2 w 12 min. czasu doliczonego w Perth. Oni na prawdę chcą wyebac Corice. Zrobcie to w końcu.
Ps
Nie przegrali :)

Do widzenia, za jakiś czas... Good bye...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +958
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Ta sytuacja w 90 minucie gdzie chłop dostaje idealną piłę w pole karne i ma czas a wali z pierwszej panu Bogu w okno... Brak słów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +641
majekx 734,2K

majekx

Znawca A-League
Kolejna kolejka ligowa przed nami.. zatem to chyba najwyższy czas na pierwsze analizy...

Piątek:

Adelaida - Macarthur - un 2,5 - @2,28 (1:0)

Normalnie bym postawił na Adelaidę, ale kurs poniżej @2 mnie nie satysfakcjonuje. Jak dla mnie, za duże ryzyko w stosunku do możliwej wygranej. Chyba wolę zaryzykować under po kursie > @2. Adelaida u siebie nie robi overów. Niestety, nadal bez Isaiasa (to jest drugi i ostatni mecz w którym jest zawieszony - komitet dyscyplinarny zmniejszył karę z 3 do 2 meczy zawieszenia). Na tej podstawie obawiam się, że gospodarze bardziej skupią się na defensywie niż na ataku. Macarthur również mnie nie przekonuje.. jednak oni potrafią grać ze skrajności w skrajność... bo jak można wytłumaczyć porażkę 4:0 z WSW a wcześniej wygraną z SFC 3:0... Stawka bez szaleństw.

Sobota:

Western United - Sydney FC - 1 - @2,80 (1:0)

Spotkanie zespołów w kryzysie.... Widzę, szansę obu zespołów pół na pół i dlatego chciwość wygrała i pobieram ten typ z wyższą stawką. Mecz odbędzie się na Tasmanii, więc nie ma co się sugerować rolą gospodarza i gościa. W składzie Sydney może pojawić się obrońca Wilkinson. Stawka minimalna.

Roar - City - un 2,5 - @1,85 (0:0)
i dodatkowo, drugi typ: gol Tulio - @3,2

Roar może postawić autobus w bramce - tym samym zagrać to co umieją najlepiej. Jednak doświadczenie City powinno przeważyć szalę na stronę gości. Maclaren powinien być mocno pilnowany a kurs na na jego gola nie jest zachęcający. I to jest właśnie szansa dla szybkiego Tulio. W City nie zagra Bos, natomiast w składzie Roar powinien już pojawić się O'Shea. Stawka tutaj standardowa podzielona po równo na oba typy.

Perth Glory - Victory - 1 - @3,1 (3:1)

Teoretycznie to bardzo zachęcający kurs na czystą 1, ale patrząc szerzej ten kurs wydaje się zrozumiał. Ja jednak pobieram go. Magii Macedonian Park nie wystarczyło na Sydney FC, jednak udało się obronić dwubramkową stratę - a to już pozytywny sygnał. Jeżeli drugi mecz pod rząd Perth straci punkty to będzie dla mnie pewna niespodzianka. Co do składów to w Victory nie zagra Marchan, za to do składu dobrani zostali Juric, Kadete i Miranda. To pokazuje, że V nie skreśla tego sezonu. Sam jestem ciekawy czy i jak zagrają ww panowie. Z uwagi jednak na te zawirowania, myślę, że na wygraną jeszcze za wcześnie. Perth bez Taggarta. Połowa normalnej stawki.

Niedziela:

Phoenix - CCM - na razie no bet (2:1)

Na razie odpuszczam ten mecz. Kusi over, jednak kurs @1,55, kurs na ov2,5+btts to @1,66 jest lekko za niski. Jeżeli przekroczy @1,78 na sam ov (lub ov2,5+btts > @1,9) - pobiorę go za standardową stawkę. Do składu Nixów wraca Kraev i to jest kolejny znak, że w tym meczu gole będą.

Jets - WSW - 1 - @2,8 (1:1)

'Dobry wujek' Jets kontra ulubieńcy Pana Li... To jest chyba najlepszy mecz tej kolejki do zrobienia małego wałeczka... Moje zagranie tutaj to bardziej decyzja 'polityczna' niż wynik analizy. Z informacji kadrowych, to do składu WSW wraca Cleur. Stawka standardowa.


Podsumowując... Główny typ to Jets... potem za połowę stawki wystawiam kupony w meczach zespołów z Melbourne. Minimalne stawki w Adelaidzie i na Tasmanii. W meczu w Nowej Zelandii stawka normalna, jednak tylko jeżeli kursy dobiją do wymienionych wcześniej poziomów. Typ ten, który pierwszy będzie po akceptowalnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2575
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i moje 2 grosze co do jutra...
Miasto Kościołów, niezla pogoda na mecz ( ostatnio to wazny aspekt) i mecz: Reds vs Bulls.
Inaczej niż majekx majekx, szedłbym w over i ew. bts. Po ostatnim cyrku kolejny brak overa to by była kpina ze strony gospodarzy. Red Army ich zabije za kolejną kichę... Macarthur też ma coś do poprawy, dali się ogolić Marynarzom u siebie, no i punkty przepadły. Sklady w obu teamach są w porzadku.
Jedyne co mnie odrzuca od pre inwestycji to słabe @ na over, czy też bts. Dla mnie nie do gry w singlu. Pozostaje mi live... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1412
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Adelaide - Macarthur

Czyżby wymiana punktami i tzw gra 3za3? Wygląda to ciekawie i na pewno interesujące tym bardziej po ostatnich dwóch wpadkach Adelaide czas zgarnąć 3 pkt - tym bardziej grając u siebie

Adelaide win @1.95 superbet


IMG_20230119_224705.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1067
Do góry Bottom