>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I znowu kolejka overowa i znowu gole w odtatnim kwadransie. Chyba trzeba będzie trzeba iść w tym kierunku w następnej kolejce
też miałeś wrażenie, że Jets nie przegra tego meczu? Jak zobaczyłem karniaka spitolonego to takie miałem przeczucie :) Kochany wujek Jets. Kolejny klub, który regularnie sponsoruje Pana Li :)
PS
a propos, jutro w Sydney wałek pójdzie na 100%, pytanie, w którą stronę?
Ps2
Aaa, no i jeszcze grają w poludnie. Kto to będzie oglądał? Chore pomysły tlustych kotów z APL...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +208
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
Ja wystawiłem kuponik na Perth... ale prawda jest taka, że Williams potrafi grać tylko przeciwko Nixom... :/ Karny pokazał, że mogą być jaja w tym spotkaniu. Dobry wujek Jets zagrał pod Pana Li... i pod promocję ligi.
Ja jednak myślę, że u siebie WSW zagra to co gra u siebie.. więc celował bym w wałek (o ile będzie) to w stronę WSW.

Zastanawiam co się nagle zmieniło, że dosłownie z dnia na dzień liga gra tak jak by był sezon 2005/2006?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +976
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
WSW - WU

Wczesny mecz bo o 5 rano naszego czasu i jedyny mecz. Nie będę się bawił w jakieś dokładne analizy. Dla mnie sprawa jest prosta - IDĘ W OVER.
Tak jak koledzy wyżej zauważyli coś nagle drgnęło w Australii i jadą overowo. Tydzień temu zeszła kolejka mega overy + sobota samo 2:2 + niedziela 3+3 a więc dużo i efektywnie.
W tej kolejce podobnie - piątek i sobota over pokryty. Jutro rano gram również minimum 3 bramki a wiadomo WSW lubi strzelać i wałkować.

Over 2.5 FT @1.92 superbet 1:0 ... Na zamknięcie kolejki under
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +648
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
No i prosze po 2 kolejkach narzekania ze sa bttsy overy itd jest i marne 1-0:sick:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1092
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: WS Wanderers- Sydney FC
Typ:
Sydney FC / +2.5
Kurs: 4.05
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Kolejne derby Sydney zapowiadają się iście gorąco już przed pierwszym gwizdkiem. Opiekun " Wędrowców" Marco Rudan w oficjalnej wypowiedzi sięga do podziałów społecznych mówiąc że „uciskani” mieszkańcy zachodniego Sydney zapewniają jego drużynie odpowiednią motywację walcząc o drugie z rzędu zwycięstwo w derbach. Rudan chce uwidocznić dysproporcje między przedmieściami które reprezentuje jego klub, a tymi które są postrzegane jako terytorium Sky Blues. W ten emocjonalny przekaz próbuje dotrzeć do swoich graczy i wyzwolić w nich dodatkową energię.
„Istnieje wyraźna dysproporcja między ludźmi mieszkającymi na wschodzie i zachodzie – jest to niebieski kołnierzyk przeciwko białemu kołnierzykowi.„Powiedziałem to wcześniej i powiedziałem to po tym, jak pokonaliśmy Sydney na ich terenie. Pewnie ma sporo racji w tym przekazie i faktem jest że w listopadzie Wanderers potrafili wygrać na boisku rywala 0:1.

Gospodarze póki co na drugim miejscu w tabeli , po trzech remisach z rzędu pokonali w ub. weekend w domu 1:0 przedostatnie aktualnie Western United. Zwycięstwo w derbach dałoby Wanderers impuls do dalszej części rozgrywek po tym jak podpisali wypożyczenie tunezyjskiego napastnika Amora Layouniego do końca sezonu. Sydne FC znajduje się z kolei na 6 - stym miejscu po dwóch zwycięstwach z rzędu, a główny trener Steve Corica ma nadzieję że to początek drogi w górę tabeli.
„Nie zaczęliśmy sezonu tak dobrze, ale mamy dużo wiary” – powiedział Corica który zasugerował, że lewy obrońca Socceroos, Joel King dołączy do składu powracając z wypożyczenia.„To odpowiednia pora roku, aby zacząć wygrywać mecze, a my jesteśmy w przyzwoitej pozycji do uderzenia".

Sydney FC i Western Sydney Wanderers nigdy nie stanęły na podium w wyścigu o tytuł .Nic dziwnego, że bilety szybko się sprzedają. Spotkanie może stać się najbardziej konkurencyjnymi derbami Sydney, jakie mieliśmy od prawie 11 lat .
Bardzo długo w Sydney czekano i rzadko się to zdarzało na derby które mają większe naczenie dla obu drużyn poza prowincjonalnym pojedynkiem potwierdzającym który klub jest najlepszą drużyną w Sydney tamtej nocy? Ma to ogromny wpływ na resztę sezonu.
W zdecydowanej większości derbów od czasu narodzin zachodniego Sydney jeden z dwóch bohaterów szybował wysoko w lidze, podczas gdy drugi marniał , a sytuacja zmieniała się w zależności od sezonu. W rzeczywistości tylko dwa razy obydwie ekipy dzieliło mniej jak 5 miejsc na koniec sezonu. Oczywiście Sydney FC to dużo bardziej utytułowany zespół patrząc wstecz od rywala z drugiej części miasta . Z pięciu tytułów mistrzowskich aż 3 to dzieło ostatniej dekady ( 19/20 ; 18/19 ; 16/17) a w sezonie 17/18 dołożony Puchar Australii.

Statystyki potwierdzają to co wiemy , że derby to specjalne okazje które często nie odzwierciedlają szerszej formy . W 31 spotkaniach pomiędzy Sydney FC a Wanderers w A-League tylko w 13 - stu z nich zwyciężyła drużyna będąca wyżej w tabeli , w pozostałych wygrywały drużyny niżej sklasyfikowane lub kończyło się remisem .Innymi słowy te starcia były mocno wyrównane z nielicznymi wyjątkami. Tylko w dziewięciu z tych 30 meczów do tej pory margines zwycięstwa był większy niż jeden gol, a tylko dwa razy było to trzy lub więcej goli (4: 0 i 5: 0 dla Sydney FC w 2017 i 2018 roku, za każdym razem na murawie Wędrowców na stadionie Accor – co było niezaprzeczalnie mocno bolesne dla kibiców z zachodniego Sydney).
Drużyny dzieli obecnie cztery punkty dzięki wygranej Sydney FC z rzędu po raz pierwszy w tym sezonie, a wygrana na wyjeździe zawęziłaby tę różnicę do zaledwie jednego punktu. Wydaje się, że fani to wyczuwają a Western Sydney twierdzi, że jest na dobrej drodze do pobicia swojego rekordu sprzedaży biletów na stadionie CommBank.
Tylko dwa razy wcześniej obie drużyny podchodziły do derby w drugiej połowie sezonu ,kiedy rozgrywki nabierały pełnego kształtu z mniejszą przewagą niż obecne cztery punkty. W marcu 2014 roku Sydney wygrało 3:1 na starym stadionie Allianz, co dało im trzy punkty przewagi nad Wanderers a to dało drużynie Popovicia przewagę do końca sezonu.

Szef Sydney, Steve Corica uważa, że jego drużyna „skręciła za róg” i „kwitnie”; odpowiednik Marko Rudan mówi, że jego zespół „leci”. Mówi się dużo, ale forma niewiele znaczy jak wiemy , wszystko jest do wzięcia w sobotni wieczór. Jeśli miałbym skłaniać się ku typowaniu zwycięzcy to chyba jednak w kierunku "Niebieskich". Sądzę że Sydney FC złapało odpowiedni rytm i może to potwierdzić w tak prestiżowym starciu na boisku rywala. Nie sądzę także by brakło w tym starciu goli.






wswanderersfc.com.au


Why this might be the most competitive Sydney Derby we've seen yet - Western Sydney Wanderers
Sydney FC and the Western Sydney Wanderers have never gone to the wire in a title race – Saturday night will tell us if that’s about to change, writes Tom Smithies. No wonder tickets are selling fast. This just might become the most competitive Sydney derby we’ve had in almost 11 years of this...

wswanderersfc.com.au
wswanderersfc.com.au







sydneyfc.com


Home - Sydney FC
For all the latest Sydney FC news and features, visit the official website of Sydney FC.

sydneyfc.com
sydneyfc.com
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +444
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
Na początek wrzucam info o zmianach w klubach, które są możliwe dzięki okienku transferowemu:

A teraz, uwaga.. podaję typy...

a na poważnie, to ostatnia kolejka minimalnie na plus co jest dobrym znakiem. Wyciągając wnioski z poprzedniej kolejki te typy będą trochę.. hm, eksperymentalne. Kursy na gola w ostatnim kwadransie będę uzupełniał jak tylko się pojawią.

Piątek:
Roar - CCM - un2,5 - @1,92 (1:2)

Eksperymenty... srenty... gram tutaj swoje, czyli jak gra Roar i do tego w Brisbane... no to pobieram under. Tylko dlaczego kursy na gole są takie nędzne? Un po @1,9, ov po @1,8 - ja się pytam 'co to ma być?'. Buk chyba takie kursy wystawił od niechcenia. Stawka porównywalna dla kursów.. czyli symboliczna.
Dodatkowo, ekstra wystawiam gola w ostatnim kwadransie gry - ale to już musi poczekać na live
W zespole z Brisbane może pojawić się Robbi Kruse (z akcentem na 'może')


Sobota:

Western United - Adelaide - ov2,5 - @1,68

Kurs jeszcze niższy niż w meczu piątkowym.. więc też i stawka równie minimalna.Co to dużo mówić? Nie mam zupełnie pomysłu na to spotkanie, więc idę w kierunku wniosków z poprzedniej kolejki.
Oczywiście dodam też gola w ostatnim kwadransie. kurs @1,82

WSW - SFC ov2,5 - @1,89 (0:1)

Derby Sydney. Poczynania zarządu ligi są mocno krytykowane i to wzbudza niezadowolenie fanów. qowalsky6 qowalsky6 podpowiada mi, że kibice odwracają się od ligi. To widać po frekwencji. Ja jestem bardzo ciekawy jak na derby zachowają się kibice WSW - to chyba najlepiej zorganizowana grupa kibiców w lidze, ale na pewno jedna z bardziej żywiołowych. Chociaż po ostatniej kolejce dali pokaz swojej głupoty. Skoro liga ma być bardzo promowana to ja gram over. Stawka standardowa - bo tutaj może być zacięty mecz i wydaje mi się, że największe szanse na gole.
W SFC zamiast Granta może zagrać King. W WSW mogą pojawić się Layouni i Milanovic.
Zgodnie z nową śwowcką tradycją... oczywiście dodam gola w ostatnim kwadransie.

Perth - City - ov2,5 - @1,74 (2:4)
1X - @2,04

Okazja na potknięcie City. Ostatni mecz, zagrali zgonie z przewidywaniami i nie dali szans Macathur. Ale w obecnej formie Perth na pewno stać na powalczenie na Macedonian Park. Gospodarze będą wzmocnieni Clisbym, któremu kończy się zawieszenie.
Stawka 2x minimalna


Niedziela:

Jets - Victory - 2 - @2,38 (2:1)

Drugi z typów, który w których stawiam stawkę standardową... Myślę, że dobry wujo Jets pomoże zespołowi Victory w zgarnięciu 3 punktów. Przecież Victory ma mocny głos w lidze i nie może tak ciągle szorować po dnie. W zespole gości powinien zagrać Da Silva. Dostępny będzie także Ikonomidis.
Oczywiście za stawkę minimalną pobieram również gola w ostatnim kwadransie oraz ov2,5 - @1,82

Macarthur - Nixi

Odpuszczam sobie to spotkanie. Nie mam pomysłu a grani overa2,5 po @1,64... no to chyba trochę mija się z celem, nawet zabawy czy grania januszowego .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1701
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Panowie a nie obstawiacie stanówek? Nie tych co zaczynają się o 7, ale tych co się kończą o 7. Tam na żywo najczęściej kursy się odwracają a teraz te drużyny grają ze sobą w pucharach. Dzisiaj był pierwszy mecz i pokaz tego co buki wiedzą o drużynach z tych lig a jeszcze jak grają z dwóch różnych stanówek to prawdopodobieństwo pomyłki wzrasta ;) Australia to chyba kraj, w którym jest najwięcej drużyn do obstawiania względem ludności. To tak jakby u nas C klasa grała, kobiet... xD jak tam są nawet mecze stanówek lig rezerw kobiet xD to jak buki mają to ogarnąć ;) widać po A-league kiedyś jak nie ogarniali a im niższy poziom tym więcej meczów do wyboru ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +648
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie a nie obstawiacie stanówek? Nie tych co zaczynają się o 7, ale tych co się kończą o 7. Tam na żywo najczęściej kursy się odwracają a teraz te drużyny grają ze sobą w pucharach. Dzisiaj był pierwszy mecz i pokaz tego co buki wiedzą o drużynach z tych lig a jeszcze jak grają z dwóch różnych stanówek to prawdopodobieństwo pomyłki wzrasta ;) Australia to chyba kraj, w którym jest najwięcej drużyn do obstawiania względem ludności. To tak jakby u nas C klasa grała, kobiet... xD jak tam są nawet mecze stanówek lig rezerw kobiet xD to jak buki mają to ogarnąć ;) widać po A-league kiedyś jak nie ogarniali a im niższy poziom tym więcej meczów do wyboru ;)
Próbowałem kiedyś za te ligi się zabrać, ale mnie to przerosło :) Wszystko randomowe, czasem play - offy o tyle o ile, ale odpuscilem. Dla mnie nie do ogarnięcia, no może za wyjatkiem pojedynczych przypadków kiedy np. Schmeltz (legenda a-league dla tych co nie wiedzą) kończył karierę w NPL. Wtedy stawialem na jego zespół :) Czasem live ( na YT były transmisje) i tyle. Fajnie jakby badurraf badurraf tu wrócił, bo w stanowkach trochę siedział. A może ktoś się ujawni z talentem? Zapraszamy!
Post automatycznie złączony:

Co do Sydney Derby, to przypomnę tylko niezorientowanym, iż honorowym prezesem Wedrowcow jest Pan Li, a klub ten to czasami przypomina pralnie pieniędzy dla triad i yakuzy.
Do tego dymy z kibicami, ogólna rozpierducha w lidze, która (Uwaga!!!) ma od przyszlego roku mieć swoje zaplecze!!! Takie pomysły mają być realizowane. W ten projekt mają się zaangażować wlasnie ligi stanowe (nomen omen) tak, że P przestrzalninja się wstrzeliłeś z tematem :)
Ad rem, Derby Sydney dla mnie no bet...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +444
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1676012549814.png

ja się na tym nie znam, ale mi chodzi o to że buki też się nie znają... wróciłem z fajkami i z kursu 2,15 mam 1,47 i zysk caschout >33% ja nie gram o wynik ;) tu pre było ponad 4 na 1 mało tego... ten mecz mogą goście wygrać, bo bukmacher mógł się nie pomylić tylko na początku może tak to wyglądać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +648
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Brisbane Roar vs Central Coast Mariners
Typ: Powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.75 5 :(
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Roar jeszcze niedawno było rewelacją rozgrywek, gdzie zajmowało miejsce w ścisłej czołówce A-League. Niestety czas w sporcie i w piłce szybko przemija i niedawne tygodnie w wykonaniu gospodarzy są po prostu beznadziejne. Ostatnie zwycięstwo datowane jest na 6 stycznia, a więc 5 meczów temu! Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić załamanie formy, ale mocną stroną ekipy z Brisbane była przecież defensywa, która traciła bardzo mało goli. To już jednak melodia przeszłości i piłkarze Roar muszą wyciągnąć wnioski, aby powalczyć o ewentualny awans do play-off. Warto jeszcze wspomnieć o transferach, które dokonały się u gospodarzy. Do drużyny przywędrowały takie nazwiska jak Robbie Kruse, Taras Gomulka, Marcel Canadi, Ayom Majok, czy też Stefan Scepovic. Szczególnie ten pierwszy jest doświadczonym piłkarzem, którego znamy z występów w Niemczech i może wnieść sporo doświadczenia w zespole prowadzonym przez Warrena Moona. Co pokaże nam dzisiaj drużyna z Brisbane?

Popularni Rozbitkowie mogą być zadowoleni z przebiegu obecnego sezonu. Jest to klub, który także przeżywa momenty słabości, ale sytuacja w tabeli jest bardzo korzystna dla Central Coast Mariners. 3. pozycja i tylko 1 punkt straty do 2. WS Wanderers powoduje, że apetyty u przyjezdnych są duże i drużyna ta postara się wskoczyć bezpośrednio do półfinałów play-off. Goście mają argumenty, aby tak się stało, niemniej jednak szkoda jednego transferu, który dokonał się już przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek. Jeden z największych talentów australijskiej piłki Garang Kuol przeniósł się już ostatecznie do Premier League, a konkretnie do Newcastle, ale aktualnie zbiera doświadczenie na wypożyczeniu w Szkocji, w Hearts. Szkoda, bo chłopak ten robił różnicę na boisku, ale prawdziwym liderem w tym sezonie jest Jason Cummings 10 trafieniami i 3 asystami. Czy napastnik ten ponownie pokusi się o gola?

Warto wykorzystać fakt, że jedni i drudzy w ostatnim czasie nie są w stanie sięgnąć po zwycięstwo i pobieram sobie linię 5.5 kartek. W Australii pada wiele upomnień i mam nadzieję, że w tym spotkaniu kilka ich ujrzymy. Przede wszystkim piłkarze Roar mogą być sfrustrowani swoimi wynikami. Jeszcze niedawno gospodarze byli w czubie tabeli, a teraz są praktycznie na jej dnie. Central Coast Mariners również musi znaleźć sposób na przełamanie. Oczekuje typowego meczu walki. Zerknijmy jeszcze na statystyki obu klubów pod kątem kartoników:
  • Brisbane Roar u siebie otrzymywało: 1, 1, 6, 0, 1, 0, 1, 2 kartek
  • Central Coast Mariners na wyjazdach otrzymywało: 3, 2, 4, 5, 2, 4 kartek
Może liczby u gospodarzy nie są powalające, ale tak jak wspomniałem wyżej, dzisiaj należy spodziewać się sporej determinacji z ich strony. Sędzia Jonathon Barreiro wyciągał do tej pory 3, 2, 4, 6, 2, 7, 4, 4, upomnień w lidze. Liczę, że zaproponowany próg zostanie pokryty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1092
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
ja się na tym nie znam, ale mi chodzi o to że buki też się nie znają... wróciłem z fajkami i z kursu 2,15 mam 1,47 i zysk caschout >33% ja nie gram o wynik ;) tu pre było ponad 4 na 1 mało tego... ten mecz mogą goście wygrać, bo bukmacher mógł się nie pomylić tylko na początku może tak to wyglądać ;)
Ze starówkami jest właśnie ten problem, że tam niewiele osób się zna... tzn, może jak bym był na miejscu to może można by poogarniać. Tutaj najważniejsze to jest informacja jakie są składy i w jakiej są formie zawodnicy (i często humorze)...
Dlatego buki nie ogarniają i dlatego wyniki są randomowe... Ja również kiedyś grałem stanówki - ale to grałem na zasadzie goli po 80 minucie w momencie jak sytuacja na boisku sprzyjała bramką... efekt był mizerny :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +648
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ze starówkami jest właśnie ten problem, że tam niewiele osób się zna... tzn, może jak bym był na miejscu to może można by poogarniać. Tutaj najważniejsze to jest informacja jakie są składy i w jakiej są formie zawodnicy (i często humorze)...
Dlatego buki nie ogarniają i dlatego wyniki są randomowe... Ja również kiedyś grałem stanówki - ale to grałem na zasadzie goli po 80 minucie w momencie jak sytuacja na boisku sprzyjała bramką... efekt był mizerny :)
ja czytałem, że niektóre mecze tam są niedokańczane, bo za gorąco albo wszyscy chcą iść do domu xD albo pies wbiega na boisko a w przerwie piknik i stoły rozkładają xd na stronie sosny nawet rekord nabity (przebity jarzyna) jest przez gościa co stanówki grał ;) W dużej mierze mają tam znaczenie celne strzały w statystykach na betsapi są statystyki od ruskiego a jak nie ma to u ruska są 22bet. Marathonbet ma miarodajne niebezpieczne ataki a ruski strzały. Jak strzały i niebezpieczne ataki są jednostronne to gwarantuje, że kurs spadnie jak jest za wysoki ;) meczów są tysiące (?) wszystkie na żywo i sporo się odkręca w drugiej połowie, bo tam chyba bez taktyki grają 🤷‍♂️
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
WU - Adelaide

Over 2.5 @1.70 superbet
1 win @2.50 superbet

ŁADNIE POLECIELI LAMAKIEM 😃

Około dwa tygodnie temu pod schemacik z Australii się sprawdzilo - może i tym razem? Czemu nie....
Załączam screen. Widać wyraźnie grę 3za3 oraz 1za1 . Ewidentnie win za win oraz podział pkt po 0:0 w sezonie..
Ostatni mecz zwycięstwo Adelaide 4:2 a więc do podtrzymania schematu potzreba dziś wygranej WU. po kursie 2.50 próbuje

Pozdrawiam

IMG_20230211_002012.jpg
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne, WU vs Reds, ht 1-0...
Nie wiem, czy tak jak kolega powyżej napisał ten mecz jest 3 za 3, czy 5 na 8 :) ale momentami tego nie da się oglądać. Owszem gol do szatni był, wcześniej Var - spalony Redsów ale oczy bolą. Co ciekawe, tam nie ma jakiejś gry defensywnej, czy żelaznej taktyki. Po prostu g.... poziom, zawodnicy nie pokryci przy stałych fragmentach polu karnym, skrzydłowi hasają na luzie. Może tak ma być? Brrr... Może potem coś się zmieni bo żal na to patrzeć...
Edit
No, posluchali Prijo ladnie na 2-0, może się mecz zacznie...
Edit1
Tu jest 6 na 9 nawet :) z 2-0 na 2-3, idealna zagrywka, nie mam słów ale gole git :)
Edit 2
To może jeszcze? Over 5,5 po @ 4,0 symbolicznie...
Edit 3
W 93 min. aż podskoczyłem bo okazja dla Reds była, no ale trudno. Ale meczychooo, wszystko git FA? :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +970
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
WU - Adelaida... radosny football... dobieram jeszcze ov4,5 - @2

Jaki piękny łamak




I mamy już składy na derby:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1707
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Ale się działo w pierwszym meczu , wygląda to tak jakby ktoś kazał im grać bez taktyki dużo goli akcji rzutów rożnych nic tylko wygrywać.
A zaraz derby i co tu zagrać popatrzyłem co koledzy i koleżanki proponują w tym meczu i ja osobiście , i pójdę w stronę overu i btts plus oczywiście rogi , bo jeżeli jest tak jak napisałem wyżej to będzie to też otwarty mecz . Jak w podstawówce "macie galę i ganiać za nia "
Jakoś trzeba zachęcić kibiców do przychodzenia na stadion pozdro.
Czyli trzeba było grać tylko rogi, ogólnie typ na 🔴 co pierwszy mecz dał drugi zabrał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1093
snajp 420,9K

snajp

Użytkownik
Tempo trochę siadło ale zaryzykuję over 1,5 HT @ 2.9
Tyle okazji i nic ,ostatnie 15 min 70% posiadania piłki WSW.

Może drugi łamak dzisiaj :unsure: na razie @ na WSW 7.00
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tempo trochę siadło ale zaryzykuję over 1,5 HT @ 2.9
Tyle okazji i nic ,ostatnie 15 min 70% posiadania piłki WSW.

Może drugi łamak dzisiaj :unsure: na razie @ na WSW 7.00
Tu jest ewidentnie opierd... mecz, karny dla WSW - oooo nie, gol dla Sydney? Super. 2 połowa czerwo dla WSW aby przypadkiem Pan Li nie poszedł z torbami :)
To akurat przypominałem ostatnio, kto rządzi w WSW...
Edit
Przed chwilą WSW na 1-1, aa nie Var - spalony :) Nie wygracie Wedrowcy dzisiaj, no way say Mr. Li...
 
Do góry Bottom