>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
snajp 676K

snajp

Użytkownik
K2.png
Jak dali freebeta to gramy jutro tak :)

Boże co za nieudacznictwo ze strony Sydney a Corica tylko patrzy z niedowierzaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1099
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Hej, hej tu Sydney :) Sky Blues vs Roar, ht 0-1...
Gospo atakowali, Roar tradycyjnie podwójna garda i szybki cios (bramkarz też nie pomógł). No i Roar zabiło ht. W Sydney brak Le Fondre'a, zamiast niego młody Wood (nomen - omen). W ht slabo, może coś pokaże w drugiej.
Rekreacyjnie 1x po @ 1,95 za drobne pobiorę ale nie namawiam, po wczorajszej wtopie na pewniaku ( jakby co WU to aktualny Mistrz - dobre sobie, 1 bramki nie strzelić - shame :) ) jestem uprzedzony... I czujny :) Dla odmiany w Irlandii poszło znacznie lepiej - na szczęście :) GL!
Edit
Karny obroniony przez Holmesa, co za dzbany z Sydney, 64 min. Jak oni chcą chociaż nie przegrać???
Edit 1
Jakby to kogo interesowało, Holmes puszcza piłkę między nogami i zatrzymuje ją na lini bramkowej. Po chwili 100 dla Sydney. Nic dodać nic ująć, wynik na tablicy ani drgnie...
Edit 2
Ft 1-1 mają szczęścia bo byśmy się pogniewali :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1545
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Na żywo - SFC - Roar - 75' - ov1,5 - @1,91 i drugi 1X - @2,88

Macarthur - Jets - 1X - ale tutaj pewnie kursy pojawią się po wznowieniu (jeżeli takowe będzie)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1494
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
Pytanko: czy mecz derbowy w Melbourne to będzie powtórka za ten ostatni przełożony gdzie była zadyma?
Czy w over 2.5 tam warto wchodzic?
Victory wciąż jak dla mnie gra piach
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę derby Melbourne Victory vs Melbourne City... Pierdylion podtekstów i dwuznaczności, w dziale nie raz było o tym pisane.
Ostatnia potyczka niedokończona , kto czyta ten wie. Atmosfera bojowa a i sytuacja w tabeli "idealna". Ostatni z pierwszymi. Sportowo to Victory są bez szans, ale nieprzypadkowo mówi się, iż derby rządzą się swoimi prawami. Sklady najlepsze z możliwych, dlatego mój kierunek to bts po @ 1,75 za miedziaka. Poboczny watek, to strzelec gola, mam nadzieję, że Jamie Maclaren coś ukłuje (nie strzelił, czas pseudoprogresje uruchomić) ... GL!
Edit
Chociaż tu bez cyrków, bts wyrobiony ht...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1470
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
W Melbourne szybko zaczęli - 1:0 dla Victory...

to pora na reakcję - pobieram:
11' (1:0) - X2 - @1,8

W Sydney też pobieram 25' (0:1) - 1X - @2,5
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W Melbourne szybko zaczęli - 1:0 dla Victory...

to pora na reakcję - pobieram:
11' (1:0) - X2 - @1,8

W Sydney też pobieram 25' (0:1) - 1X - @2,5
Ja już na luzie, bts siedzi, też zdążyłem x2 (ft 3-2, kierunek live na minus ) , GL! :)
Ps
Chociaż teraz z gorki...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
W Melbourne niespodzianka... a może wręcz przeciwnie - nie było niespodzianki, tylko to ja dałem się łatwo podpuścić?... składy na ostatni, dzisiejszy mecz:

 
Otrzymane punkty reputacji: +271
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę derby Melbourne Victory vs Melbourne City... Pierdylion podtekstów i dwuznaczności, w dziale nie raz było o tym pisane.
Ostatnia potyczka niedokończona , kto czyta ten wie. Atmosfera bojowa a i sytuacja w tabeli "idealna". Ostatni z pierwszymi. Sportowo to Victory są bez szans, ale nieprzypadkowo mówi się, iż derby rządzą się swoimi prawami.
He, ostatni z pierwszymi, i wszyscy zadowoleni :) City sobie odbije, ludzie wrócą na mecze, Melbourne musi trzymać się razem w obliczu tego jakie machlojki w tej lidze FA robi. Sportowo City by tego nie przegrało, moim zdaniem nie byli tak zdeterminowani jak "gospodarze".
 
Otrzymane punkty reputacji: +271
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Wydaje mi się, że City zagrało to co grają zespoły A-League w pucharach AFC... niby jest ok, niby są akcje, niby jest jakiś pomysł, ale w decydującym momencie albo kiks, albo strzał po którym piłka opuszcza stadion i trafia na orbitę. A wynik w plecy. City miało okazje, grało szybko, z pomysłem.. ale van der Venne marnował wszystko co mógł... Do tego niemoc Maclarena i wynik jest jaki jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +234
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro w upalne południe Miasto Kościołów powita WSW. Klub Pana Li ma niezłego trenera, który jeśli zneutralizuje skrzydła i je trochę podetnie Redsom, to możemy być świadkami małej niespodzianki. Do tego absurdalna pora meczu i zabójcza temperatura kieruje mnie na kierunek x2 (kierunek na plus) lub ew. under (kierunek na minus). Niestety nie będzie mnie live więc nici z relacji, ale wg. mnie Redsom nie pójdzie łatwo. To tak ku przestrodze, choć wiecie jak to w Australii bywa :) Może ktoś bardziej rozkmini ten mecz, to zmienię w takim razie zdanie? Sie ma...
Edit live
Od upału w Adelaidzie to tam chyba wszyscy dostali na głowę, jest 4-3, ale może jeszcze coś wcisna? Początek tak jak myślałem a potem im odbiło :)
Edit
Layouni z WSW szarżą w 95 min. daje Wędrowcom remis na 4-4! A konczyli mecz w 10!!! Trener gospo mało swojego stadionu nie rozwalił ze wściekłości. Szlag, że nie było mi dane obejrzeć całego meczu, zdążyłem tylko na koniec, który był świetny! Gorączka Adelaidy, tak zapamiętam ten mecz :) no i szczerzącą kły twarz Pana Li, który mignął mi na trybunach po koncowym gwizdku. Tym razem dźwigał nie jedna ale 2 czarne walizki... Zarobiony :) ale i horror show był na wysokim poziomie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3391
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Cześć Wariaci, jutro meczyk CCM vs Nix i głupia sprawa, bo kierunek wydaje się oczywisty, ale (szczególnie po ostatnich cyrkach) trochę się boję go oficjalnie podawać...
Druga rozterka to okropne @ na moje kierunki. Bo tak, chodzi o over (@1,53 wstyd), bts (@ 1,50 dramat) i wypadkowa tych pomysłów czyli bts i over po @ 1,70. I to ta ostatnia opcja jest brana przeze mnie pod uwagę. Dlaczego? 2 ekipy, które grają do przodu, ich defensywy potrafią zawodzić, w awizowanych składach mamy dobrych napastników. U Marynarzy Cummings i N'kololo, w Nix Zawada i Ball. Słowem argumenty są, ale mam stracha, bo "ostatnio" w Australii mają miejsce wypadki o których największym fizjologom :))) się nie śniło. No i cień Pana Li... Ad rem, biorę opcję nr 3 czyli bts/over po @ 1,70 za miedziaka i niech Matka Boska z Gosford ma mnie w swojej opiece... KTF!
Ps
O tym wariactwie i cyrkach w A-league wypowiedział się ostatnio Besart Berisha, legendarny napastnik kangurzej ligi. Ostatni czas spędza w Europie robiąc kursy trenerskie i oczywiście teskni za Antypodami, a najbardziej jego dzieci i żona. Komentował też upadek jego klubów w lidze i ich tragiczne wyniki. Kto nie wie, to szybciutko wyjaśniam że chodzi o Victory i WU. Dał też do zrozumienia, że chętnie podjąłby sie w Melbourne pracy trenerskiej. I na koniec wisienka: kto był jego najlepszym trenerem w karierze (czasem w Europie miał 4 rocznie) ? Podpowiem, dla mnie też :) Oczywiscie Kevin Muscat, Besart chciałby być takim trenerem jak Kev... Ja też :) ale Besart w Australii to byłoby coś... Sie ma...
Edit
Ft 1-1, 2 czerwa, sytuacji dużo, Oskar wbił w doliczonym, poza tym "no comments"... Co tu mądrego napisać?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3477
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Witam,

rozpisywanie się na całą kolejkę, nie ma sensu. Dzisiejszy mecz?... myślałem nad overem... i sądząc po kursie @1,5 to chyba wszyscy nad nim myślą... szkoda zachodu. Jak qowalsky6 qowalsky6 napisał ov+btts - @1,66 - pobiorę sobie, jednak stawka minimalna. Kurs mnie odstrasza. Niby z obu stron nazwiska są, które mogą strzelać, niby atmosfera jest taka, że gole będą, niby ostatnie wyniki pokazują że te gole z obu stron mogą paść... to ja sobie (również) po minimalnej stawce jest pobiorę ov3,5 - @2,23

Powodzenia.

Składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1413
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Trzeba grać, jeżeli Oskar jest w formie i kursy na jego gole są bardzo wysokie. Aż mnie zdziwiło, że cały czas jest to wartość ponad 3, a to przecież value, jeżeli spodziewamy się wielu bramek. Może tym razem z gry nasz rodak pokusi się o trafienie?

CCM vs Phoenix: Oskar Zawada strzeli gola @3.27 TOTALBET✅️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2655
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom