>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
jozzy22 675,3K

jozzy22

Użytkownik
Oskar spinaj poślady I jazda bo jeszcze 15 min zostało

e: no i ja to szanuje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1105
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Dziś w Gosford zebranie profitu z tych co zagrali na gole. Ładne podpuszczenie kursami... też się dałem nabrać... Za to już wiem, że za tydzień w Wellington zagram na czystą 1 i oczywiście gol Zawady.

//edit - brawo sunxl sunxl Oskar kazał długo czekać na tego gola
 
Otrzymane punkty reputacji: +1247
supermario 250,9K

supermario

Użytkownik
Oglądaliśmy dzisiaj festiwal nieskuteczności. Po cichu liczyłem, że końcówka wynagrodzi wyszystkim grającym overy i jednak padnie jeszcze jedna bramka, jednak stało się jak się stało, szkoda. Natomiast Wellington chyba przyjechało na wycieszkę, a nie na mecz, bo jak inaczej wytłumaczyć sytuację, że grając w przewadze całkowicie oddali pole CCM, którzy stwarzali sobie okazję za okazją do zdobycia bramki i było bliżej im wyniku 2:0 niż 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1105
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Oglądaliśmy dzisiaj festiwal nieskuteczności. Po cichu liczyłem, że końcówka wynagrodzi wyszystkim grającym overy i jednak padnie jeszcze jedna bramka, jednak stało się jak się stało, szkoda. Natomiast Wellington chyba przyjechało na wycieszkę, a nie na mecz, bo jak inaczej wytłumaczyć sytuację, że grając w przewadze całkowicie oddali pole CCM, którzy stwarzali sobie okazję za okazją do zdobycia bramki i było bliżej im wyniku 2:0 niż 1:1
No widzisz, kolejny mecz w Australii pt. "Nie no jak to nie wejdzie, to ja już nie wiem" a jednak. Potem wrzucę skrót żeby nie było, że to tylko takie "pitolenie" o szansach na gole, bts, over itp. Szanse były, niestety nie wyszło a właściwie to nie weszło :) Trudno, taki live...
Ps
Wklejam link wyjątkowo, bo wk.... mnie ta strona, ch... ma priorytety, ch.... sprzedane prawa transmisyjne i g... pory rozgrywania meczy (np latem (teraz) w samo poludnie - debile), nie promuję złodziejskich wladz FA, bojkotuję dzialania APL i stoje murem za ultrasami z Australii i Nowej Zelandii. A nawet Tasmanii i Papui Nowej Gwinei oraz Wysp Tonga :) Co mi tam :)
Ps
Walić Maki i inne g... którymi nas trują...


Up
I ile Waszym zdaniem "powinno" wpaść goli? 5,6? A wyszło nędzne 1-1, fakt, że Zawada ladnie to zrobił...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1335
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
2pol nie oglądałem ale jak przypominam sobie akcję z 40min to mnie trzęsie :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +657
jozzy22 675,3K

jozzy22

Użytkownik
Melbourne City - Sydney FC

Tak sobie próbuje rozkminic kto tu może coś ustrzelić dla City. McLaren który od bodaj 2 meczów beż gola czy też Leckie który odwrotnie strzela jak na zawołanie?! Obaj panowie lubią strzelać rywalowi i tu pojawia się problem .... co wybrać?! Chyba jednak przeważy wysokość kursu a tu zdecydowanie wysokość kursu na korzyść tego drugiego tak więc

Leckie M strzeli gola @ 3.10
Betfan

Dziś Zawada nie zawiódł zobaczymy co zrobi jutro Matt

e: jednak Jamie

WS Wanderes - Macarthur FC

ov 5.5 kartek @ 2.09

Betfan

Tutaj krótko. Jest Ams więc idzie Typ na kartki zwyczajowo. 4.5 trochę słabo wycenione więc probuje ov 5.5 dla rozjemcą to żaden problem więc jak jutro będzie "w formie" to ogarnie to na luzaku
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1105
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Short version...
25.02. 07:00 Melbourne City - Sydney FC - kierunek: Jamie strzeli gola, @ 1,80 trochę słaby, ale spróbuję za miedziaka, bo to niezwykłe, że od kilku spotkań król strzelców jest bez gola. A to ważny mecz więc się zepnie :) Aha no i może będzie karny, wtedy Jamie ma kolejną szansę...
Edit w 5 min. Jamie na 1-0 :) powrót króla...ft 3-2...Dwa gole Jamiego!!!
25.02. 07:00 Newcastle Jets - Western United - jak Jets nie opitoli tego meczu, to nie powinni przegrać. Pre pass...
Edit
Opitolili jak nic, ft 1-3...

25.02. 09:45 WS Wanderers - Macarthur FC - Ha, jakby nie Ams, to dałbym pre 1 - kę, ale @ musiałby być ok. 2,0. Tak to zostawię to na live... PS No i chcę zobaczyć, czy prezes honorowy WSW będzie na trybunach... GL!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3017
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
na jutro...

City - SFC - ov2,5 - @1,59 (3:2)

City oddało punkty V, SFC oddało punkty Roar, co o tym myśleć? chciałem zagrać niespodziankę, ale to słabe wyjście. Spróbuję sobie tutaj zagrać ov2,5. Kurs nie rozpieszcza, dlatego dodaję go do taśmy, typów z którymi tak na prawdę nie wiem co mam zrobić. Na miejscu City bym chciał jak najszybciej i jak najwięcej nastrzelać SFC.... na miejscu SYF (i patrząc na ostatnie mecze) bym zagrał defensywnie i na remis.. a może jakaś kontra wyjdzie. Myślę, że gospodarze to szybko wyjaśnią i wysoko wygrają.


Jets - WU - 1 - @2,3 (1:3)

Co by nie mówić o Jets... jak tylko nie będą chcieli oddać meczu to powinni sobie spokojnie poradzić z Western United. Z tym, że WU gra taką padakę, że może litość wziąć górę i mogą podarować te punkty mistrzom.... Ja jednak liczę na sportowe rozstrzygnięcie.


WSW - Macarthur

Po tym 4:4 z Adelaidą to nie wiem co myśleć o WSW... na pewno nie że wygrają, bo na pewno nie po kursie @1,7.... poczekam na pre mecz. Może coś więcej przez noc wymyślę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1065
grendel 84,3K

grendel

Użytkownik
Dziś spróbuję zagrać po Januszowemu bez kombinacji , może się uda.
MC -Sydney 1
Newcastle -WU 1
[email protected] 🔴
Zieloności wszystkim.
No nawet tak nie poszło.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1105
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
W 5 min. Kronikarze odnotowali w rocznikach A-league: "... Natenczas król Jamie Maclaren pokazał wszem, że plotki o jego strzeleckiej niemocy okazały się mocno przesadzone, co sir Qowalsky6 miał zaszczyt obejrzeć i w księdze stosownej zapis uczynić..." :)
Powrót krola Jamiego w dobrym stylu.
A na boisku? Już 2-0, oj miazga się szykuje...
Edit
Bach już 3-1, meczycho git, a Jamie na 3-1, lis pola karnego...
A w Newcastle właśnie Jetsi sprzedający mecz Mistrzom z WU kwitują 0-2... Co za" sensacja"... Ciekawe ile dostali za opitolenie tego meczu?
Update 1-2 w Newcastle, może jakiś x Jets wyciągną? W obu meczach fajnie jak jeszcze ze 4 gole będą :)
Edit1
A teraz zupełnie z innej beczki, przed chwilą zakończył się mecz w J1.
Marynarze z Yokohamy pod wodzą Muscata pokonali Urawe Macieja Skorzy 2-0...Taka ciekawostka... Oj Maciej chyba długo w Japonii nie popracuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +448
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W Melbourne dalej 3-1, dziwne, bo sytuacji sporo i się obie druzyny starają podwyższyć rezultat.
Za drobne over 4,5 po @ 2,40...Może wejdzie?
Edit
A w Newcastle Jetsi koncertowo opitolili mecz, 1-3 śmiech na sali... To złodziejaszki Dobrego Wujka Jets...
Edit
W 98 piekny gol z wolnego, ft 3-2...
Od 88 do 98 min. Okazji na bramki było ze 6...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2592
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
WSW - Macarthur un2,5 -@2,07 //edit - za szybko ten pierwszy gol padł... zresztą cały czas WSW mocno ciśnie. Goście bezradni

Zdecydowałem się na under. WSW u siebie ostatnie mecze grali uważnie z tyłu i mocno trzymali się taktyki przez pełne 90 minut. Minimalne zdobycze bramkowe wystarczyły. Macarthur ma złe wspomnienia z Sydney... W tym roku już polegli to 4:0. Moim zdaniem również powinni zagrać defensywnie. W ten obraz idealnie wpisuje się under. Zwłaszcza, że dzisiejsze poranne mecze zakończyły się ładnymi overami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +657
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, derby, derby...
WSW vs Bulls, no i mamy 1-0, Noon dostał walizkę od Pana Li i zarobił czerwo. Ams lubi to!
Pan Li takoż, więc póki co "wszystko gra"...
Gol na 2-0, Filip bez szans, Bulls na łopatkach, tak to na razie wygląda.
Zmiana trenera u Bulls nic nie dała. Nic... Pamiętacie co Yorke mówił o swoim zespole przed wyrzuceniem? No właśnie i kto miał rację? :)
Edit
Ft 4-0, degrengolada Macarthur c. d.
 
Ostatnia edycja:
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Macarthur przez cały mecz stało w obrębie własnego pola karnego. To co grali to jakaś patologia... :/


A na jutro.. nie mam zupełnie pomysłu

Victory - Adelaida - 1+ov2,5 - @2,85 (1:1)

Victory jak chce zagrać w playoffach musi zgarnąć w tym meczu 3 punkty... nie ma innego rozwiązania. Ostatni mecz z City na pewno dał dużo w psychice gospodarzy. Ja zagram wyższy kurs z overem. Adelaida powinna coś strzelić.. więc ov jest raczej naturalną rzeczą przy takim rozwiązaniu.

Roar - Perth - X - @3,4 (2:1)

Nie wiem.. Roar przegrywa z CCM ale i urywa punkty City i SFC... Perth urywa punkty Jets, CCM i Nixom... Jak nic wychodzi z tej układanki podział punktów... No cóż... zobaczymy.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +657
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro w "nocy" dla nas :)
26.02. 05:00 Melbourne Victory - Adelaide United - Popovic się odgraża, że po meczu z City teraz to już Victory "victory". Niby Redsi gorsi na wyjazdach, ale czy to w A-league ma ostatnimi czasy jakiekolwiek znaczenie? No bet...
26.02. 07:00 Brisbane Roar - Perth Glory - trener Roar Moon został wyebany na księżyc, obowiązki przejął do końca sezonu dotychczasowy asystent Green. Czy to pomoże gospodarzom? No nie wiem. U gości za to afera, że Zadkovic bije na treningach piłkarzy. No proszę, ciekawy kierunek mimo zaprzeczeń z każej strony, że to fake news. I tu nie wiadomo co się wydarzy. Do tego pojeby z APL każą grać zawodnikom w temperaturach min. 30 stopni C, a tyle ma być jutro w Brisbane. Za to do promowania dewiacji "lch...wiecojeszczexyz" to pierwsi, Pride Cup organizują :) Nać selera im w dupę a nie brać się za organizowanie meczy soccera...
 
Otrzymane punkty reputacji: +221
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
Victory - Adelaide
x2 @1.75 superbet 1:1 gole w końcówce zaważyły na wyniku 😉

Wczesny poranek u nas zaczynamy od meczu w Australii . Victory które w końcu ostatnio zgarnęło 3 pkt wygrywając nie z byle kim bo z samym liderem City po dobrym meczu 3:2. Jednak nie można powiedzieć żeby odbili się od dna bo to wciąż tylko 17 pkt i ostatnie miejsce wraz z Brisbane. Adelajda natomiast po szalonym meczu z WSW który zakończył się wynikiem 4:4 w moim odczuciu będzie w meczu z Victory lekkim faworytem. Śledzę mecze w Australii i Adelaide jest drużyna ładnie grająca dla oka, nie zaliczyli porażki od 6 spotkan a dziś wygrywając wskoczya na fotel wicelidera.
Stawiam że Adelaide nie przegra a kurs naprawdę zachęca
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane, Roar vs Glory, upał, kilka minut ht 0-0...
Kopanina z przewagą Glory, biorę x ht po @ 1,95 za drobne...
Szału nie ma, zobaczymy...
Ht 2-1, Roar fartem w 45 min. zabiera mi drobne, ba Glory w doliczonym mogło wyrównać. Sam mecz mimo bramek to żadne widowisko. Coś tam jeszcze może w 2 pol. wpadnie...
Edit
Dalej 2-1, 80 min. Glory nie powinno odpuścić, walczą o remis, ale i na kontre mogą się nadziać.
Jeszcze raz drobne rzucę tym razem na over 3,5 po @ 2,20...
Chociaż uprzedzam, mecz bez szału jesli chodzi o xG :) GL!
Edit 2
Lachmana karetka zabrała, mecz sie przez to przedłuży, zawodnicy wybici z rytmu, groźnie to wyglądało...
Edit 3
Doliczony, strzał petarda, Roar ratuje słupek... Masakra...
Bez goli w drugiej połowie. Ktoś się dziwi, że nie lubię ani jednych, ani drugich?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +449
snajp 676K

snajp

Użytkownik
over 3,5 @ 6.50 z 10 min doliczy próbuję za drobne

Słupek Zimarino ratuje Roar ... Ehhh
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +658
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Dziś zaczynamy 19 kolejkę spotkań... a to oznacza, że do playoffów coraz bliżej. Myślę, że powoli zaczynają się wyliczenia kto na kogo może trafić i kto z kim chciał by grać w kolejnej rundzie.
Za plecami City aż 3 zespoły z 28 punktami - to ciasno, nawet jak na A-League.

Na dziś - Adelaida - City - bez udziwnień - biorę ov3,5 - @2,18 (4:2)

Po ostatnich meczach City widać, że to zespoł nastawiony bardzo mocno na ofensywę. Z drugiej strony Adelaida ma mocne skrzydła i potrafi atakować właśnie w ten sposób. Na papierze wynik 2:2 czy jakieś 3:1 nie będzie niespodzianką, a więc 4 bramki powinny wpaść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1513
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom