>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
snajp 625,2K

snajp

Użytkownik
Ja wejdę trochę grubiej niż majekx majekx City wygra i under 2,5 po zacnym @ 4.60.
Po dwóch remisach City musi zainkasować 3 pkt bo Marynarze są coraz bliżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1833
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live cyrk w Melbourne
Ht 1-3
Ja w (w przerwie - edit) ht dalem 1x po @ 3,0 i over 6,5 po @ 2,60 za drobne...
Nie mam słów co się w tej mojej Australii wyprawia :)
Edit
Ft 3-3...
Ja już nic nie będę w tej sprawie pisał :) bo i po co :) Poważnie ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2259
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
NIE MAM SŁÓW
kolejny szalony zmanipulowany mecz niestety okraszony paskudna kontuzja

Remis miał być to był tylko tym razem 3:3

Uwaga ciekawostka!
Śledziłem mecz na Unibet od około 75 min
Kursy szalały góra dół i tak w koło. Na over 5.5 wahania straszne z 2.25 na na 1.95 i znowu....
A co ciekawe w około 87 min całkowicie ściągneli możliwość zakładów aż tu nagle oczywiście karny w 90 ...

Stara dobra australia wróciła w tej kolejce

Szło się dziś obłowić w tym meczu live to pieniądze leżały na ulicy tylko mądrze trzeba było do tego podejśc i śledzić wahania


Edit: znając życie to za tydzień wraca nudne 0:0 i Under 2.5 😅😅😅
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
NIE MAM SŁÓW
kolejny szalony zmanipulowany mecz niestety okraszony paskudna kontuzja

Remis miał być to był tylko tym razem 3:3

Uwaga ciekawostka!
Śledziłem mecz na Unibet od około 75 min
Kursy szalały góra dół i tak w koło. Na over 5.5 wahania straszne z 2.25 na na 1.95 i znowu....
A co ciekawe w około 87 min całkowicie ściągneli możliwość zakładów aż tu nagle oczywiście karny w 90 ...

Stara dobra australia wróciła w tej kolejce

Szło się dziś obłowić w tym meczu live to pieniądze leżały na ulicy tylko mądrze trzeba było do tego podejśc i śledzić wahania


Edit: znając życie to za tydzień wraca nudne 0:0 i Under 2.5 😅😅😅
I niech mi niedowiarki nie piszą że sport jest nieskorumpowany bo tam są takie same układy i ustawki jak w polityce choćby,a siedzę w tym bagnie bukmacherskim od początku wejścia zakładów bukmacherskim na terenie RP czyli 1996 roku i widziałem mnóstwo przekrętów na własne oczy jeśli mówimy teraz o zakłady sportowe!!!!!!!!!!!
 
zloty5o 87,1K

zloty5o

Użytkownik
Kolego sport nie jest skorumpowany! rozgrywki ligowe to biznes kontrakty uklady itd wiec z czegos trzeba pokryc wydatki a z czego ano z pieniedzy nieszczesnikow w kazdej lidze dwa trzy mecze na kolejke sa ustawiane przynajmniej tak wynika z mojej obserwacji i nie raz w tym dziale padla nazwa starego lisa PANA LII pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +645
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
I niech mi niedowiarki nie piszą że sport jest nieskorumpowany bo tam są takie same układy i ustawki jak w polityce choćby,a siedzę w tym bagnie bukmacherskim od początku wejścia zakładów bukmacherskim na terenie RP czyli 1996 roku i widziałem mnóstwo przekrętów na własne oczy jeśli mówimy teraz o zakłady sportowe!!!!!!!!!!!
Odniosę się tylko do Antypodow w tym temacie. Wchodzę w 18 rok interesowania się soccerem w Australii.
Kiedy wcześniej pojawiały się podobne do Twoich uwagi to starałem się je tonować. Podkreślałem, że A-league ma dziwne wyniki, ale za to jest entuzjazm pilkarzy, fanów, szkoleniowców oraz mentalność, odmienna od np. polskiej, która często pozwala się cieszyć z byle czego, że w krajach anglosaskich liczy się ambicja i mental zwycięzcy, że się uczciwie zapindala, ale nagrodą jest SUKCES. Korupcja jest wszędzie (prawie nie ma kraju gdzie by nie wystąpiła) ale uważałem, iż w Australii czegoś w widocznej dla zwykłego szaraka formie nie spotkasz. No i mylilem się, a od mniej więcej kilku ostatnich sezonów już nawet nie bronię tej ligi przed podobnymi zarzutami. Przyczyn jest wiele, często je tu z kolegami omawialiśmy w dziale, jak ktoś chce dowodów to niech sobie obejrzy mecze, które są przez nas na gorąco komentowane i sam wyciągnie wnioski. Pytanie: to po co w tym uczestniczyć? No właśnie :) Odpowiedź na to pytanie to już zupełnie inna historia...
Ps
Długo nie czekałem na telefon od Starego Żółtego Psa. Pan Li będąc w swoim ulubionym lokalu - Czerwonym Lotosie w Szanghaju rzecz jasna, powiedział (jak zawsze zresztą) poprawną polszczyzną te słowa: "Qowal - San, przyjacielu z Lechistanu, ja wiem dlaczego Was tu zawsze mogę "spotkać" i dlaczego w tym uczestniczycie". Tu się zaśmiał złośliwie. I rzecze dalej:"... I przyjmij dobra radę przyjacielu, wystarczy już tych manifestów i rozkmin na tematy, ktorych głębi nigdy nie pojmiesz. Tak będzie lepiej dla nas wszystkich. Zrozumiałeś?" I na koniec dodał po rosyjsku tym razem: "Ticho jedziesz, dalsze budziesz"... I się rozłączył dziad zanim zdążyłem coś odpowiedzieć.
SZP, zawsze w punkt i krok przede mną...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1267
majekx 848,1K

majekx

Znawca A-League
Niestety, jak kibiców zaczyna brakować to i pieniądze są niższe... Wtedy piłkarze zaczynają kombinować. Ja tylko na obronę dodam, że takie wałki (z tyloma bramkami) mogą trochę pomóc lidze i przyciągnąć 'normalnych' kibiców na stadiony. W tej kolejce kibice WSW dali popis i nie wiem czy nie będzie jakichś konsekwencji. Ogólnie z mojego punktu widzenia kolejkę oceniam na minus... Dziwne miejsca rozgrywania meczy, nieprawdopodobne wyniki i moje słabe predykcje. Na plus to liczba goli i gole w ostatnim kwadransie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1120
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Niestety, jak kibiców zaczyna brakować to i pieniądze są niższe... Wtedy piłkarze zaczynają kombinować. Ja tylko na obronę dodam, że takie wałki (z tyloma bramkami) mogą trochę pomóc lidze i przyciągnąć 'normalnych' kibiców na stadiony. W tej kolejce kibice WSW dali popis i nie wiem czy nie będzie jakichś konsekwencji. Ogólnie z mojego punktu widzenia kolejkę oceniam na minus... Dziwne miejsca rozgrywania meczy, nieprawdopodobne wyniki i moje słabe predykcje. Na plus to liczba goli i gole w ostatnim kwadransie...
Przedsiebiorstwo APL, ktorego częścią jest A-league, wypowiedziało wojnę zorganizowanym grupom kibiców. Żeby nie było bandytów trzeba usuwać, ale fanów trzeba szanować. A tego nie widać. Dalej, sprzedano prawa do transmisji podmiotom, ktore narzucają absurdalne godz.rozgrywania meczy. O 13 np. To jest zbrodnia. Ludzie się buntują i olewają temat.
Wszystkie kluby (oprócz City) mają problemy finansowe i stadionowe. Covid i kryzys je dobija. Nowy sponsor, nowe wymagania. Itd. Itp.
I gow... gotowe razem z bagnem... To tak z grubsza... Eech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +709
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia , A- League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Melbourne Victory - Wellington Phoenix
Typ: Wellington Phoenix 3:1
Kurs: 3.20
Bukmacher: STS
Analiza:



Obydwie ekipy bardzo różnie weszły w 2023 rok. Gospodarze od świąt Bożego Narodzenia zanotowali 5 porażek i 1 remis co musiało odbić się w tabeli . Efektem ostatnie 12 miejsce z 11 pkt w 13 -stu meczach. Goście nie narzekają za to na noworoczny bilans. Zdobyte 10 pkt w ostatnich 5 potyczkach i 4 -te miejsce w tabeli z 21 punktami to bilans całkiem przyzwoity z którego w klubie są na pewno zadowoleni. Dzisiaj faworytem do wygranej wedle bukmacherów są gospodarze ale ja idę w kierunku przyjezdnych.

Dzisiejsze spotkanie jest pierwszym w tym sezonie między tymi ekipami i w obozie gospodarzy panuje koncentracja i ogólny szacunek dla rywala który zdobył do tej pory bramki we wszystkich 14 -stu meczach jakie rozegrał. Jednak miejscowi nabierają pewności siebie dzięki ich mocnej serii u siebie z Wellington , gdyż nie przegrali z Phoenix w Melbourne od kwietnia 2017 roku.Od tamtej ostatniej porażki Victory czterokrotnie pokonało Nix na AAMI Park, w tym 3-1 pod koniec ubiegłego sezonu.
Drużyna Tony'ego Popovica zostanie również wzmocniona przez potencjalne włączenie do składu niedawnego nabytku Bruce'a Kamau , który dołączył do klubu na wypożyczenie z OFI Kreta w ciągu ostatniego tygodnia. Wszyscy mają nadzieję że doda on jakości do ataku Victory.

W obozie przyjezdnych podchodzi się na spokojnie do tej konfrontacji. „Myślę, że tabela może czasami oszukiwać” – powiedział trener Phoenix Ufuk Talay mediom w przeddzień meczu. „Myślę, że Melbourne Victory wciąż ma kilku dobrych i jakościowych graczy.
„Sądzę że mieli momenty w grach, w których byli na szczycie i nie wykorzystali tego, więc musimy być ostrożni.
„Grają u siebie, są zdesperowaną drużyną i mają o co grać”. To tylko niektóre z wypowiedzi trenera na oficjalnej stronie klubu.
Z zaledwie pięcioma punktami dzielącymi 3 od 11. miejsca to kolejna ważna gra dla Phoenix
" Każdy mecz, w którym gramy, jest wielkim meczem.Bardzo ważne jest, abyśmy starali się zmaksymalizować i zdobyć trzy punkty, ale bardzo ważne jest również, abyśmy, jeśli nie możemy wygrać meczów, nie przegrywali meczów i nie oddawali dwóch punktów innym zespołom”.
Phoenix mają 21 punktów nieco ponad połowie sezonu, podobną liczbę jak wtedy gdy drużyna dotarła do finału w dwóch z poprzednich trzech kampanii Talaya.„Celem jest dotarcie tam w końcu, aby znaleźć się w pierwszej szóstce. Gramy mecz po meczu i mamy bardzo ważne starcie przeciwko dobremu przeciwnikowi"

Mecz w piątek wieczorem jest pierwszym z czterech spotkań które Wellington rozegra w Australii w tym miesiącu ( jak wiadomo domowe spotkania drużyna gra u siebie w Nowej Zelandii), a zespół jest przygotowany na to wyzwanie. Obrońca Tim Payne nie pojechał z drużyną do Melbourne po otrzymaniu kontrowersyjnej czerwonej kartki w meczu z Perth Glory w Palmerston North.
Phoenix zbadał wszystkie opcje prawne, ale nie był w stanie anulować zawieszenia Payne'a na jeden mecz.
Młody obrońca z akademii, Isaac Hughes awansował do drużyny j. Ten 18-latek był kapitanem rezerw Nix w zeszłym roku.
Absolwent Akademii i kapitan Nowej Zelandii do lat 20, Finn Surman jest pretendentem do zastąpienia Payne'a na środku obrony, podczas gdy kapitan Alex Rufer jest kolejną opcją, która przeniosła się do trójki obrońców przeciwko Perth w sobotę. Ostateczna decyzja zostanie podjęta w dniu meczu.


Najnowsza historia domowych spotkań Melbourne V. przeciwko Wellington Px.

2021/22 (Apr 29): Victory 3-1 Phoenix
2021/22 (Feb 9): Phoenix 1-0 Victory
Aus Cup SF (Jan 29): Victory 4-1 Phoenix
2020/21 (Mar 24): Phoenix 4-1 Victory
2020/21 (Feb 24): Victory 2-0 Phoenix


Przypuszczalne składy obydwu ekip wedle stron klubowych :

Melbourne Victory Squad:


1.Matt ACTON, 2.Jason GERIA, 3.Enrique LOPEZ, 6.Leigh BROXHAM, 8.Josh BRILLANTE, 9.Tomi JURIC, 10.Bruno FORNAROLI, 11.Ben FOLAMI, 14.Jay BARNETT, 16.Stefan NIGRO, 18.Bruce KAMAU, 21.Roderick MIRANDA, 22.Jake BRIMMER, 23.Nathan KONSTANDOPOULOS, 24.Nishan VELUPILLAY, 26.Lleyton BROOKS, 28.Will Wilson, 29.Eli ADAMS, 30.Ahmad TALEB, 31.Matthew BOZINOVSKI
In: 18.Bruce KAMAU (promoted), 23.Nathan KONSTANDOPOULOS (promoted)
Out: nil
Unavailable: 4.Rai MARCHAN (injured), 7.Chris IKONOMIDIS (suspended – 1 week), 17.Luis NANI (injured), 20.Paul IZZO (injured)


Wellington Phoenix Squad:

3. Finn SURMAN, 5. Steven UGARKOVIC, 7. Kosta BARBAROUSES, 8. Ben OLD, 9. Oskar ZAWADA, 10. David BALL, 11. Bozhidar KRAEV, 12. Lucas MAURAGIS, 13. Nicholas PENNINGTON, 14. Alex RUFER, 17. Callan ELLIOT, 19. Sam SUTTON, 20. Oli SAIL (gk), 21. Joshua LAWS, 24. Oskar VAN HATTUM, 31. Yan SASSE, 37. Isaac HUGHES, 40. Alex PAULSEN (gk).
Unavailable: 4. Scott WOOTTON (injured), 6. Tim PAYNE (suspended), 23. Clayton LEWIS (injured).






melbournevictory.com.au


Men's Match Preview: Friday Night Lights v Phoenix | Melbourne Victory
Melbourne Victory host Wellington Phoenix on Friday night where they will be aiming to reverse their recent run of results.

melbournevictory.com.au
melbournevictory.com.au







wellingtonphoenix.com


Isuzu UTE A-League Round 15 Match Preview - Wellington Phoenix
Wellington Phoenix head coach Ufuk Talay is reading little into Melbourne Victory’s position on the Isuzu UTE A-League ladder ahead of Friday night’s match at AAMI Park.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +674
majekx 848,1K

majekx

Znawca A-League
Zgodnie z tradycją - rozpiska na tę kolejkę...

Piątek:
Victory - Phoenix - un2,5 - @2 (3:1)

Victory cały czas w fatalnej formie, cały czas bez zwycięstwa i cały czas przy 'pustych' trybunach. Ostatnia porażka z SFC na pewno boli podwójnie. Z dobrych informacji to fakt, że w składzie Victory może pojawić się Kamau.
Za to Nixi po serii wygranych zaliczyli wpadkę i tylko zremisowali u siebie z Perth. Do tej pory nie rozumiem - jak? Ponieważ mecz będzie rozgrywany na kontynencie to jakość mi nie po drodze z typowaniem zwycięzcy. Zaryzykuję fakt, że oba zespoły zagrają, żeby nie przegrać.. dlatego u mnie jest under w grze.
Stawka minimalna.

Sobota:
City - Macarthur 1+HA-1,5 - @2,01 (6:1)

Obywatele ostatnie mecze poniżej oczekiwań... jednak wto kolejny mecz na AAMI i okazja do przełamania złej passy. Obstawiam wysoką wygraną gospodarzy. Kurs na czystą 1 bardzo niski... i to dla mnie jest trochę podejrzane, dlatego tutaj stawka również minimalna.


SFC - CCM - 2 - @3,3 (3:2)

Myślę,że kurs powyżej @3 na wygraną gości to dobra okazja do zaryzykowania. SFC w tym sezonie zawodzi. Jeszcze do niedawna po wygranej z V powiedział bym, że SFC idzie na mistrza.. ale ten sezon trochę jest odwrócony. Paradoksalnie po wygranej na AAMI tym razem na Alianz może być ciżko o punkty. Zwłaszcza, że CCM jest rozpędzone. Dodatkowo do składu CCM jest dołączony Wenzel-Halls z WU. Pytanie czy ostatnie straty punktów to zadyszka czy wypadek przy pracy? - to spotkanie może dać odpowiedź.... stawka minimalna

Adelaida - Roar - 1 - @2,08 (2:1)

Ja nadal wieżę w Adelaidę. W ostatnim meczu w 'tajemniczych' okolicznościach urwali punkt City (na AAMI) W tym meczu na pewno stać ich na ogranie Roar. 4 ostatnie mecze zespół z Brizbane zakończył bez zwycięstwa, a oddał pole Jets w Newcastle czy Nixą u siebie. Zwłaszcza porażka na wyjeździe może boleć. Na osłodę goście mogą otrzymać debiut Tarasa Gomułki - ex gracza City.
Stawka minimalna.

Perth - Jets - 1 - @2,32 (2:2)

Czekamy na debiut Saito, który jest mocno promowany przez Jets. Je jednak myślę, że na Macedonian Park lepsi okażą się gospodarze. Perth ostatnio jest na fali i widać, że w Perth to zupełnie inna drużyna. Gospodarze będą wzmocnieniu powrotem Adama Taggarta. Biorąc pod uwagę kurs myślę, że to najlepsza z okazji w tej kolejce i wystawiam tutaj moją standardową stawkę.

Niedziela:

WSW - WU - 1 - @2,14 (1:0)

Stawka standardowa.
Drugi mecz, gdzie kurs jest lekko zawyżony i ja z tej okazji korzystam. WSW na wyjazdach potrafi robić niemiłe niespodzianki.. jednak przed własną publicznością tym zawodnikom wychodzi kopania piłki. Na boisku może się pojawić doświadczony Morgan Schneiderlin , a to dodatkowy atut gospodarzy. Pewnie po potwierdzeniu składu kursy zanurkują, dlatego okazja może nie potrwać za długo.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1413
supermario 240,9K

supermario

Użytkownik
Chyba piąty gol z rzędu Zawady jak się nie mylę. Jednak dwójeczka na ten mecz lub 2 bez remisu to był słuszny kierunek (jak na razie bynajmniej).
Ja zagrałem delikatnie 2 i under 2,5 kombo @7,5 idąc za tokiem myślenia Majekxa oraz Kamasutry, zobaczymy czy dowiozą.

Edit: no i nie dowieźli
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +648
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Australia,
Sydney FC vs CCM - spotkania pomiedzy tymi ekipami często rządziły się swoimi prawami.
Dziś ht wynik 1-2 i oba teamy grają w 10.Jak Sydney przegra, to moim zdaniem Corica w końcu poleci...
Kierunek? Over w dalszej części....
W drugim meczu City gwałci Byki 3-0...
Wg mnie nic ich w tym sezonie nie zatrzyma. Też over to kierunek na 2 cześć spotkania... Filip nie jest magiem jak zespół to dno w tym momencie.
Edit
Dobra nasza... City na 4, Sydney na 2-2...
Niech sobie nie żałują :)
Edit1
Melbourne - Najjar z Bulls ladnie na 4-1 :) ratuje honor gości ...
Przydadzą się jeszcze ze 2 bramki w Sydney :)
Edit2
Hehe, Sky Blues ratują d... Coricy, już 3-2, jeszcze jedna i będzie torpeda w celu...
Edit 3
City 5-1 :) ... Nie ma za co...
Edit 4
City fy 6-1, przed zobyciem tytułu Premiers nic ich nie zatrzyma...
Sydney 3-2, Marynarze pomogli (jak zawsze), pamiętacie Grahama Arnolda? Co, gdzie i jak? Kto czyta ten wie. Gole na plus, do tańca szczęścia zabrakło 1 bramki, wtedy to by były Malediwy, a tak, to tylko Ciechocinek :) . Po drodze jednak było na plus...
Sie ma...
Ps
3 dotychczasowe mecze aktualnej kolejki odpowiedziały mi na wiele wątpliwości, które miałem w tym tygodniu. Dlatego nic nie pisałem "pre". Teraz jestem troszkę "madrzejszy"... Zobaczymy, czy przełoży się to na jakieś wyniki... Trudne to rozkminy, nie powiem... Tylko Pan Li szczęśliwy, zadzwonił do mnie z krótkim tekstem: "Co qowal - san, podobały się overy?". "Podobały, podobały Mistrzu" pokornie odpowiedziałem, bo król hazardu i korupcji jest tylko jeden :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2015
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Za minutę w Mieście Kościołów Reds vs Roar...
Myślałem sobie, że jak mamy pełnię lata to bedzie w Adelaidzie ze 39 stopni C...
Wtedy x i under ht to dobry kierunek...
A tu 19 stopni :) no to się wstrzymam, zostaje live...
Edit
Live, 0-0, kierunek x ht za drobne po @ 2,10...KTF!
Edit 1
Ht 1-1, no trochę szczęścia też trzeba mieć w tej zabawie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1081
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 11:30
Spotkanie: Perth Glory - Newcastle Utd.
Typ: Perth - hc 1.5 2:2
Kurs: 4.60
Bukmacher: STS
Analiza:



Niepotrzebnie odpuściłem analizę rannego spotkania Sydney FC - Central Coast Mariners gdyż wynik co do zwycięzcy oraz bramki z obu stron pokryły się z moimi przypuszczeniami. Zatem spróbuję przeanalizować spotkanie ostatnie dnia dzisiejszego , choć uważam je za trudniejsze do rozpracowania niż wspomniane wcześniej. Moje początki na tym forum od roku 2017 były mocno związane z A - League i w dużej mierze bazowały na tej lidze , a procentowy wkład analiz do całości był spory. Później się to trochę zmieniło ale spróbuję wrócić do korzeni . W przeciągu tych kilku lat liga australijska mocno ewoluowała i zmieniła nieco swoje oblicze. Dawniej bazowała na sporej ilości goli z obu stron , rzutów karnych i czerwonych kartek . Obecnie nie wygląda to już tak kolorowo pod tym względem , czasami wręcz ubogo , aczkolwiek wspomniane spotkanie z dnia dzisiejszego akurat wbiło się idealnie w ten dawny schemat.

Dzisiejsi rywale sąsiadują w tabeli i choć dzieli ich 4 lokaty ( Perth 7 - Newcastle 10) to jest to zaledwie jeden punkt co nie jest bez znaczenia w mocno spłaszczonej dolnej części tabeli gdzie ostatnia 12 - sta ekipa, a 6- sta to zaledwie 6 pkt różnicy , więc walka o top 6 dotyczy praktycznie wszystkich ekip. Mało tego będące obecnie na 3 miejscu przed rozegraniem dzisiejszego meczu WS Wanderers ma 21 pkt tak więc widać wyraźnie że ten sezon póki co jest mocno wyrównany pod względem tabeli.
Gospodarze w ostatnim czasie radzą sobie bardzo dobrze. Ekipa z Perth nie przegrała w ostatnich 5- ciu potyczkach ( 3-2-0) a patrząc na mecze domowe bilans ten jest jeszcze lepszy i sięga ubiegłego sezonu kiedy to musiała uznać wyższość Wellington ( 0:1) w połowie kwietnia 2022. Od tego czasu grając w roli gospodarza Perth zanotowało bilans ( 5-3-0). Widać że własny teren to póki co kopalnią punktów. Mimo tak dobrych ogólnych statystyk Perth szuka swojego pierwszego ligowego zwycięstwa w meczach między tymi dwoma zespołami od marca 2021 roku. Patrząc personalnie na drużynę miejscowych nie da się ukryć że czołową postacią jest grający w ataku Dawid Williams będący jednocześnie najlepszym strzelcem ekipy z 4 golami.

Newcastle Jets będące jak wspomniałem jedynie punkt za dzisiejszym rywalem mimo ze wygrało wysoko ostatnie domowe spotkanie przeciwko Brisbane Roar 4:0 przerywając serię 4 meczy bez zwycięstwa nie może jednak pochwalić się serią spotkań bez przegranej i gra mocno w kratkę. Ogólny bilans w tym sezonie (5-2-7) to potwierdza. Wiodącymi postaciami w ataku Jets są Mikeltadze, Trent Buhagiar i Jaushua Sotirio, którzy strzelili odpowiednio trzy, trzy i dwa gole. Ekipę gości wzmocni w dniu dzisiejszym pozyskany z koreańskiego Suwon Japończyk Manabu Saito.

Generalnie za przyjezdnymi przemawia tylko bezpośrednie h2h między obiema drużynami. Faktem jest że w tej konfrontacji zdecydowanie lepiej wygląda Newcastle Jets które nie przegrało z Perth w 6-ciu kolejnych starciach notując bilans ( 3-3-0).
Jednak dzisiaj idę w kierunku gospodarzy i to całkiem mocno licząc na przekonującą wygraną Perth więcej jak jednym golem.

Kilka danych statystycznych dotyczących dzisiejszego spotkania ...


THE FORM GUIDE (League form this season):
Perth Glory FC: DWDWWL
Newcastle Jets FC: WDDLLW
HEAD-TO-HEAD RECORD (Any comp):
Perth Glory FC: 33
Draw: 15
Newcastle Jets FC: 13
LAST TIME THEY MET:
Date: October 15, 2022
Competition: A-League Men
Score: 2:1
TOP LEAGUE SCORERS:
Perth Glory FC: David Williams (4), Ryan Williams (2), Adam Taggart (2)
Newcastle Jets FC: Beka Mikeltadze (3), Trent Buhagiar (3), Jaushua Sotirio (2)

Przypuszczalne składy:


Perth Glory squad:
2.John KOUTROUMBIS, 3.Jacob DOWSE, 4.Luke BODNAR, 5.Mark BEEVERS, 7.Ryan WILLIAMS, 8.Mustafa AMINI (c), 12.Luke IVANOVIC, 13.Cameron COOK (gk), 15.Jordan ELSEY, 16.Keegan JELACIC, 18.David WILLIAMS, 19.Zach DUNCAN, 20.Giordano COLLI, 21.Antonee BURKE-GILROY, 22.Adam TAGGART, 29.Darryl LACHMAN, 30.Pierce CLARK (gk), 36.Joseph FORDE, 37.Jacob MUIR, 43.Adam ZIMARINO


Ins: 12.Luke IVANOVIC, 22.Adam TAGGART
Outs: Nil
Unavailable: 1.Brad JONES (gk) (injured), 6.Aaron MCENEFF (injured), 10.Salim KHELIFI (injured), 14.Jack CLISBY (suspended), 24.Adrian SARDINERO (injured)


Newcastle Jets squad: Jack DUNCAN (gk), 2. Dane INGHAM, 3. Jason HOFFMAN, 4. Manabu SAITO 5. Matthew JURMAN (co-captain), 7. Trent BUHAGIAR, 8. Beka DARTSMELIA, 9. Beka MKELTADZE, 10. Reno PISCOPO, 11. Jaushua SOTIRIO, 14. Mohamed AL-TAAY, 17. Kosta GROZOS, 18. Daniel STYNES, 19. Callum TIMMINS, 20. Michael WEIER (gk), 24. James McGARRY, 25. Carl JENKINSON (co-captain), Archie GOODWIN, 32. Angus THURGATE, 33. Mark NATTA

Ins: 4. Manabu SAITO
Outs: 6. Brandon O’NEILL, 30. Noah JAMES



https://perthglory.com.au/fixtures/...e-jets-fc-a-league-men-04-02-2023/2kdrqfjdcyr


www.newcastlejetsfc.com.au


ALM Match Preview: Newcastle Jets v Perth Glory - Newcastle Jets
The Newcastle Jets will travel west to take on Perth Glory this Saturday at Macedonia Park with a late kick off set at 10:30pm AEST (7.30pm local time in Perth). Newcastle’s previous match saw a 4-0 demolition over Brisbane Roar in front of a home crowd. With all four goals scored in the second...

www.newcastlejetsfc.com.au
www.newcastlejetsfc.com.au
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida,
Jaja sobie robią w Adelaidzie, Roar na 1-2 ale ooo.... Nie VAR - srar i cofeczka... Coach Roar chyba wyleci zaraz ze stadionu :)
"Jedni biorą, drugim dają takie jest zbójeckie prawo" cyt. klasyka :)
Edit
No 1-2 to źle, 2-1 dobrze, coach Roar nie ukrywa, że to śmiech na sali. Aczkolwiek bramkarz dał ciała przy golu na 2-1...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +443
majekx 848,1K

majekx

Znawca A-League
I znowu kolejka overowa i znowu gole w odtatnim kwadransie. Chyba trzeba będzie trzeba iść w tym kierunku w następnej kolejce
 
Otrzymane punkty reputacji: +647
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom